Search Results

Search results 1-20 of 52.

02.06 - III liga - Raba Bessów nie zaakceptował zaproszenia na mecz 09.06 - III liga - podobnie jak w przypadku Kreta Rozrzutnik Budzisław nie zakceptował zaproszenia na mecz

Pochwal się

zbogiem - - Bar sportowy

To ja dziś wkraczam jako pretendent do wygrania dzbana miesiąca: 23.05 mam zagrać mecz z klubem F.C Barcelona. w lt - omyłkowo w kwietniu zaprosiłem klub FC Barcelona. i żyłem szczęśliwy w nieświadomości do tej pory dobrze choć ze się zdążyłem zorientować, choć i tak dogranie meczu w trybie symulacji z mojej winy będzie kosztować mnie ujemne punkty Nawet w futbolcup trzeba być czujnym ------------------ A przy okazji - jak wam idzie zbieranie punktów na forum do rang? Bo ja uzbierałem już 6665 p…

345 - 20 - 1 liga

zbogiem - - DP

jw, cena 16kk

Zdyskwalifikować za jakieś wałki obydwa kluby, szkoda twoich nerwów lokario bo sam to ogarniasz i albo ktoś szanuje to i respektuje zasady albo robi out

Liga Towarzyska - dyskuje

zbogiem - - Liga towarzyska

kolejki ze stycznia, marca, maja, lipca, wrzesnia i listopada maja byc zaakceptowane do 4 dni po wrzuceniu terminarza, a kolejki 2 rundy z lutego, kwietnia, czerwca, sierpnia, pazdziernika i grudnia do 15 dnia poprzedniego miesiaca, a 2 zapis ma sie do meczow miedzysezonowych, dobrze rozumiem?

UP To samo

1. Huragan Humniska/zbogiem

Chyba opcja numer 2 wydaje się być najbardziej sprawiedliwa, ktoś z 3 ligi jeśli ma awansować do tej pierwszej to i tak do niej awansuje, czy prędzej czy później

A ja sie wypowiem jako drużyna z niższych lig - i mi też nie uśmiecha się przeskakiwanie jakiejś ligi, wolałbym te awanse wywalczyć w sprawiedliwej i sportowej rywalizacji Jeszcze pytanka - rozumiem że na czas tych roszad nagrody za awans zostają zawieszone? I jak będą one wyglądać kiedy lt będzie trwać po 2 miesiące?

czesc, juz od tamtego sezonu zrezygnowalem z meczow miedzysezonowych, a w tym wlasnie dowiedzialem sie ze jestem uwzgledniony w tym terminarzu miedzy sezonami lt - ewentualnych przeciwnikow wedlug tego terminarzu do konca miesiaca chetnie przyjme ale na mecze u siebie zeby juz nie robic burdelu, a jak komus nie pasuje gra na wyjezdzie to niech sobie poszuka innego przeciwnika na dany termin huragan humniska, VB

4 kolejki, 4 porażki (w tym dwie po 1:0) i prawdopodobnie żegnam się z turniejem

Informacja dotycząca grupy D: turniej pojawi się najprawdopodobniej 09.03 i w ten sam dzień zostaną rozeslane hasła. Jeśli mi coś wypadnie wyjątkowego to dzień opóźnienia będzie max. No chyba ze mnie piorun strzeli to wtedy sie wycofuje z turka.

Quote from sunshaine: “ Dokładnie tak, chociaż będzie trochę jak w rzeczywistości i wszystkie drużyny nie będą brały udziału w eliminacjach.” Szczerze uważam że mimo wydłużenia czasu eliminacji każda z zapisanych drużyn powinna wziąć udział w eliminacjach - byłaby to swego rodzaju nagroda za śledzenie życia futbolcup i za zaangażowanie się na forum

Studnia S Bydgoszcz - IVB - nie akceptował ani nie wysłał zaproszenia

Dyskusja - Puchary FutbolCup

zbogiem - - Puchary FutbolCup

Czyli jak rozumiem będzie wyglądało to tak: Np w przypadku zapisanych 200 drużyn 100 zagra w eliminacjach do LM a drugie 100 w eliminacjach do LE zgodnie z rankingiem ELO - podział ustalony po zakończeniu zapisów, a po zakończonych eliminacjach i wyłonieniu po 64 drużyn do każdej z rozgrywek nastąpi już tylko podział na koszyki zgodnie z ELO przypadającym na dzień zakończenia eliminacji - 64 z pierwszej setki do LM, a 64 z drugiej setki do LE?

Dyskusja - Puchary FutbolCup

zbogiem - - Puchary FutbolCup

czemu mój wątek założony wcześniej zniknął bez śladu? a na temat mam jedno pytanie: kiedy odbędzie się przydział do koszyków LM/LE?

No no to niezłą grupę mam :p widzę pewniakow do awansu ale walka też na pewno będzie. Obecnie mam turek do 26, później założę jeszcze jeden pewnie w krótszym systemie niż round robin żeby jeszcze coś sobie dorobić i kilka dni przed powinien się już pojawić turniej BTF vs Reszta Świata, jak już będzie to każdego uczestnika grupy poinformuję na pw w grze i podam hasło, pozdrawiam

1. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine 2. Wodnik Callander - szuwar 3. Victoria Spring - Offspring666 4. MaxiMilan- KondzioKietrz 5. iBuyPower - SooN 6. Livebird FC - dzelen 7. Pomorzanin Cychry - mmysla92 8. FC WALEC Dobrodzień - Rafik85 9. Sportowa FC - Rybka147 10. FC Buhaje - Heterokrates 11. Łęg Łowce - Niemczyc 12. F.C Barcelona. - lechista07 13. Celtic Glasgow - Kameleon 14. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano 15. Tuciak United Team - Tuta96 16. unia niećkowo - lokario 17. Wisła Bieńkówka - …

Pochwal się

zbogiem - - Bar sportowy

Ja to tutaj tylko zostawię 2em31qf.jpg

podbijam, moich zaproszen Dreglin PRO rowniez nie zaakceptowal (VB)