Search Results

Search results 1-20 of 225.

lqG25b.jpg ​OYUNCULARIN TAMAMI ANTRENMANLIDIR VE PREMIUM OLARAK ANTRENMANLARINI VERIYORUM HATTA MOTIVASYON EĞİTİMİ DE VERDİM

kaçlık lazım

arkadaşlar ben sadece Türkçe dil konusunda yardımcı olabiliyorum. Onun dışındaki tüm güncellemeler Almanya tarafının insiyatifindedir. Ama inanıyorum mobil güncellemeler geldikçe yeni özellikler eklenecektir.

Quote from management: “(Oyunda) Neyi bekliyor Dinçbudak anlamak mümkün değil? Çandarli ve Tiribocchi adeta altın bir tepside sundu bu pozisyonu ve kendinden çok emin görünüyor. Ama şut çekmek yerine pas verdi Demirtas bu topu kontrol ediyor ve savunmada arkadaşlarına yardımcı olma gayretinde. . . ​. Bu gibi düzeltmeler yapılabilir çünkü anlatımlar çok karmaşık hiçbir şey anlaşılmıyor.” ​Çevirileri yaparken ilk düzeltmeye çalıştığım nokta anlaşılabilir bir Türkçe ile yazmak oldu. Daha dikkatli v…

Arkadaşlar mobil uygulamamız için çevirileri ben yapıyorum. Sizden daha önce maç anlatımları için öneriler almak istemiş ve bir başlık açmıştık. Bu başlık altına oyun içinde kullanım şeklini doğru bulmadığınız ve yenilenmesi gerektiğini düşündüğünüz bölümleri yorum olarak belirtmenizi istiyorum. Örneğin lig isimleri şu olsa iyi olurmuş. Veya Transfer Pazarı yerine Transfer Market olur vb. gibi. aklımıza yatan önerileri hazır her şey elimizden geçerken kontrol edelim. Elimizden geldiğince şeffaf …

Quote from karadaban: “Kredi kampanyası süresi 28 şubatta son mu? yoksa uzatıldımı arkadaşlar?” ARKADAŞLAR MERHABA. DUYURULARI GEÇ YAPTIĞIMIZ İÇİN VE KAMPANYAYI HESAPLARINIZA GEÇ BİLDİRDİĞİMİZ İÇİN, AYRICA FAZLACA TALEP GELDİĞİ İÇİN KREDİ ALIMLARINA UYGULADIĞIMIZ KAMPANYAYI 3 GÜN UZATMA KARARI ALMIŞTIK. KEDİ ALIMLARI İÇİN SON GÜN. 3 MART PAZAR - 23:59 SAATİDİR. LÜTFEN, ALIM YAPACAK ARKADAŞLARIMIZ PAZARTESİ ANI İTİBARİYLE İSTEKTE BULUNMASINLAR. ZAMAN ZAMAN SÜPRİZ KAMPANYALAR İLE KARŞINIZA ÇIKMAYA…

Quote from karadaban: “Kredi kampanyası süresi 28 şubatta son mu? yoksa uzatıldımı arkadaşlar?” ARKADAŞLAR MERHABA. DUYURULARI GEÇ YAPTIĞIMIZ İÇİN VE BUNU HESAPLARINIZA GEÇ BİLDİRDİĞİMİZ İÇİN, AYRICA FAZLACA TALEP GELDİĞİ İÇİN KREDİ ALIMLARINI 3 GÜN UZATMA KARARI ALMIŞTIK. KREDİ ALIMLARI İÇİN SON 3 GÜN. 3 MART PAZAR - 23:59 SAATİDİR. LÜTFEN, ALIM YAPACAK ARKADAŞLARIMIZ PAZARTESİ ANI İTİBARİ İLE BİZDEN İSTEKTE BULUNMASINLAR. ZAMAN ZAMAN SÜPRİZ KAMPANYALAR İLE KARŞINIZA ÇIKMAYA ÇALIŞACAĞIZ. HERKES…

Quote from AkinUzgul: “Uefa paralari ne zaman yatar? Bu 5. sormam heralde paraya ihtiyacım var oyuncu alacam” UEFA paraları yatırıldı arkadaşlar. Güle güle kullanın

25 Yaşında 480'lik KL SATILIK

Dilovası - - Satılık

Oyuncumun; -Ceza Sahası İçi Güvenliği: 996 -Top Yakalama Becerisi: 990'dır Şu anda gelişmekte olduğu antrenman ise: -Fitness (788) dir. Oyuncuma teklif vermek isteyen arkadaşlar buradan ve Transfer pazarından tekliflerini verebilirler. Oyuncuma verilen en yüksek teklifin kabul edilebilir olması durumunda göndereceğim. Hadi bakalım yarış başlasın

Quote from DeLiCe: “Kampanya tekrar mı başladı şimdi.Yani alanlar tekrar aldığında para hediyesi olacakmı.” Kampanya 3 alımda sona erer.

Kamu spotu gibi bir mesaj oldu bu

Marques'in alanında olduğum için kendiyetkilerimi kullanmam doğru olmaz, beni Marques. Elesin

Quote from Marques: “Quote from Dilovası: “Yönetici olarak ben de ödüle talibim :)” Bütün yaptığım etkinliklere katılıyorsun , ödülünü de alıyorsun fakat biz kendimiz düzenlediğimiz için katılamıyoruz. Takımım iflas eşiğinde her gün haciz ihtarı geliyor :)” ​Etkinliklere katılmak önemli sadece futbolcu satarak mı kazanalım parayı

Quote from Oguzhan Ozen: “Quote from Dilovası: “Yönetici olarak ben de ödüle talibim :)” biz çıkalım modlar devam etsin o zaman ya :)” ​Şimdi moderatörüz diye bizi dışlamayın amacımız muhabbetten geri kalmamak

Quote from Fuchobi: “Quote from Dilovası: “Yönetici olarak ben de ödüle talibim :)” -de yi ayrı yazdığın için tebrik ederim. bravo :thumbsup:” ​Dilimiz kırmızı çizgimizdir

Yönetici olarak ben de ödüle talibim

Quote from m.ekrem: “Daha dun 1500 credi aldim sunu daha once paylassaydin be admin” Siz isminizi bildirin yakın zamanlı tüm ödemelere belli oranda destek sağlanacaktır. Duyuruyu geciktirdiğimiz için 1 hafta öncesine kadar inceleme ihtimalimiz var

Quote from MarqueS: “SörMüsti - 8 M TSCY - 16 M . . . . . isoavci - 16 m batubülo - 20 m Guardiona - 20 m sofiler - 2 m HERKES AZ VEYA ÇOK PARA KAZANMIŞTIR. HERKESİ TEBRİK EDERİM. FUTBOLCUP TR TARİHİNİN EN ÇOK PARA DAĞITILAN ETKİNLİĞİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. TAM TAMINA 59 KİŞİYE 698 m Para DAĞITILMIŞTIR. BİZİ TAKİPTE KALIN , KAZANMAYA DEVAM EDİN. Bunların kontrolünden sonra mümkünse beni 1 2 gün rahatsız etmeyin epey bi yordu ” ​Şimdi yorulma sırası bende tüm paraları tek tek yatıracağım Yorgunluğ…

Lig atanamama

Dilovası - - Oyun Hatalari

Quote from Tersinli: “Kimi suçluyalım ilgi ve alakadan ona gidelim sizde belliki alınma var elin yetmiyorsa eli yetene diyim o zaman ilgi alaka yok diye hiç bir şey yapma diyorsun otur bekle :)) zaten h.maçlar zor toplanıyor turnuva katılan yok ligde olmazsa neye giriyomki” ​Kontrollerinizi yapmam için öncelikle menajer adınıza ihtiyacım var. Bu gibi sorunlarınızıticket açarak çözerseniz sizinle daha iyi ilgilenebiliriz. Konuların tamamını her gün kontrol etme şansımız yok. Menajer problemleri t…

Futbolcup Forum Ayın Üyesi !

Dilovası - - Etkinlikler

Beklenen Mart ayı fakat tam bir tarih verilmiyor