Search Results

Search results 1-20 of 68.

Nasze nieobecności

thorrgall - - I Liga

I liga thorrgall / thorrgall od 18.06 do 3.07 mogę mieć problem z dostępem do sieci postaram się wysłać wszystkie możliwe zaproszenia 17-go czerwca, na akceptację tych na 17/18 lipca i późniejszych proszę poczekać do 4 lipca

Jaki To Junior

thorrgall - - Bar sportowy

DP 30 16 OP 35 17 LP 50 18

1. iBuyPower 2. Internazionale Wodzisław Śląski 3. *Stilon Gorzów*

sernik prokrastynacja czy speedy gonzales?

Jaki To Junior

Lista sponsorów: 1. unia niećkowo/ lokario/ 3 miliony 2. Łęg Łowce/ Niemczyc/ 3 miliony 3. KS Kretovia / Kret / 1 milion 4. Legia - 1916 / wojti / 5 mio 5. KS VICTORIA 1928/ michal221/ 1,5 mio 6. Twierdza Witkowo / 5 miliony 7. La Fiorita / Joel Pier / 2 mln 8. thorrgall / thorrgall / 3 333 333€

Jaki To Junior

Liga Towarzyska - dyskuje

thorrgall - - Liga towarzyska

Quote from Rybka147: “@thorrgall Quote: “Pkt 3.1. Uczestnicy, zarówno gospodarze jak i goście akceptują (wysyłają MT tak, aby je zaakceptować) w następujących terminach: a. wszystkie kolejki do 15 dnia następnego miesiąca (kolejki z miesięcy: styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, listopad) do 4 dni po wrzuceniu terminarza przez Organizatora, b. pozostałe spotkania powinny być zaakceptowane na trzy tygodnie przed daną kolejką (np. kolejka wypada 01.06.2019, powinna być zaakceptowana 21 dni prze…

Liga Towarzyska - dyskuje

thorrgall - - Liga towarzyska

nie mogę znaleźć granicznych terminów akceptacji spotkań w obecnym sezonie, proszę o linka lub podpowiedź gdzie szukać a tak przy okazji powyższego, przyszedł mi pomysł, żeby te terminy wrzucać w posta z terminarzem, albo na początku, albo na końcu, myślę, że łatwiej będzie znaleźć.

Jaki To Junior

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Quote from Oldboy: “Panowie....czytam wasze wypowiedzi od dłuższego czasu.... mysle że wina leży po obu stronach. ” ale ja nie piszę o winie, i nie widzę tu dwóch stron, i uważam, że nie w takich kategoriach należy to rozważać nie interesuje mnie czy JacuWoods powinien mieć zaliczone punkty, czy nie, i dostać nagrodę, albo nie, nie interesuje mnie czy Olo96 miał zaliczone punkty czy też nie miał. bo tu nie chodzi o JacuWoods , Olo96, czy kogokolwiek innego... interesuje mnie zaś to, że GL7 spisa…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 w zasadzie to mnie też możesz wywalić z typerka, po tych ostatnich kilku Twoich wypowiedziach i tak nie mam ochoty brać w tym udziału, ale nie omieszkam dodać: stworzyłeś jakieś zasady, zwane regulaminem, dużo w nich dziur i niejasności, ale są. I każdy ma prawo próbować te zasady łamać i obchodzić, a Ty masz za zadanie do tego nie dopuszczać! Ale niedopuszczalne jest obchodzenie/łamanie tych zasad przez Ciebie! i to tyle co chciałem napisać.

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Quote from GL7: “Quote from GL7: “ Regulamin: .......1....... .......2....... ........3....... 4. Każdy typujący akceptuje regulamin i sposób organizacyjny zabawy ” Regulamin został nagięty w celu zwiększeniu rywalizacji od początku zabawy, naprawdę to dla was aż taki wielki kłopot??” o super, że sam to przyznałeś, ale ... jeśli jesteś w stanie nagiąć regulamin w jednym przypadku, to oczywiste staje się przypuszczenie, że możesz to zrobić w każdej innej sytuacji, podczas, gdy od innych wymagasz …

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? ja nie neguję Twojego regulaminu, zauważam tylko brak konsekwencji w Twoich interpretacjach zasad, które sam stworzyłeś. i że nie mam obowiązku się bawić w Twojej piaskownicy nie musisz mnie informować, miałem i nadal mam tego świadomość. a co do, jak to nazywasz "sprawy Olo", to raczej niczego nie wyjaśniłeś, napisałeś jedynie na ten temat : "ale resztę spotkań ci zaliczę chociaż według regulaminu nie powinienem", tłumaczenie: "Tak zaakceptowałem spotka…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Quote from GL7: “Pkt.7 Regulaminu mówi nam o tym iż jedna kolejka to jest 10 spotkań a więc nie można wytypować mniej spotkań gdyż typ w takim wypadku nie jest brany pod uwagę. W takim razie: Pkt.18 Regulaminu mówiący nam o 50 % wytypowanych spotkań - a więc dotyczy spotkań w całej zabawie, ponieważ gdyby chodziło o spotkania kolejki zaprzeczało by to pkt.7 Regulaminu. Dodatkowo dodam małe wyjaśnienie: Cały typerek - 150 spotkań - 15 kolejek 50% - 75 a więc według pkt. 7 i 18 trzeba wytypować 80…

Szczyt Futbolcup G-8 vol.2

Quote from Kret: “Cieszę się, że będę mógł wziąć udział w drugiej edycji Cel na ten turniej: zdobyć więcej jak 3 pkt i .... nie zapomnieć kontraktach z juniorami:P” też bym chciał zdobyć więcej najlepiej tak z 5 razy więcej, ale zobaczymy już niedługo ile się nam uda ugrać

Jaki To Junior

Jaki To Junior

Błąd rankingu ELO

thorrgall - - Komunikaty o błędach

po raz kolejny błędnie naliczane są rankingi dzisiaj po wygranej w LT i bez gry ligowej mam -5 (minus pięć) punktów rankingowych

Quote from lokario: “ Stan rywalizacji: Półfinał I BTF - Serwer 52:18 f2uhpc.png 04.04.2019 Półfinał I Twierdza Witkowo - thorrgall Victoria Pomorzowice - Fopa i Nietakt 9kompania - BuenosAmarenoS Tuciak United Team - Real & Biedronka ” zajmując 2 miejsce po 6 meczach wciąż nie mogę być pewien gry w finale ciekawie się układa i zabawa będzie trwać do ostatnich sekund ostatniej kolejki