Search Results

Search results 1-20 of 316.

Quote from Ahmet: “Quote from Oguzhan Ozen: “Nasilsiniz arkadaslar ” Vayyyyy, kardeşimin kulakları çınlamış. Teşekkürler. İyiyiz. Sen nasılsın ?” Çınlattın Ahmet abi valla İyiyim bende teşekkür ederim..

FUTBOLCUP TR RESMİ INSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN! TIKLA HESABA GİT IMG-20190612-232229.jpg

Quote from OsmanDALKILIC: “Quote from Oguzhan Ozen: “Nasilsiniz arkadaslar :)” allahın izniyle oğuzhan dostumuz var sırtımız yere gelmez. Ben inanıyorum ki oğuzhan dostumuz ile beraber 500-600 onlineları bulacağız. Çok değerli kardeşimizdir” Teşekkür ederim. Aktifliği arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Ben inanıyorum bu oyun güzel yerlere gelecek.

almanya kadar güzel ülke futbolda hayasızca hareketler iffet mücadele için önemli ancak maçlardaki futbolcuların performansları gitgide azalarak kuşlarıda dünyada yaşamak trafik. Yeni Kelime : istifa

Nasilsiniz arkadaslar

Değerli Futbolcup Forum Üyeleri , 07.04.2019 ve 07.05.2019 tarihleri arasında belirttiğimiz özellikleri karşılayan , Forumda aktif bir rol oynayan arkadaşımız @Ahmet'dir. BORMzM.png Kendisine hayırlı olsun dileklerimi iletiyor ve kazandığı ödülleri size takdim etmek istiyorum. - 25 m para ödülü - Haziran ayında 1 defa Günün Menajeri Nasıl Ayın üyesi olabilirim ? - Forumda aktif bir rol alması ( Bilgisi olduğu konularda yardımcı olmak) - Kesinlikle saygı ve sevgi çerçevesini aşmaması gerekir. - D…

Tüm sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir bayram dilerim. İyi Bayramlar...

Elit Menajerler Klanı

Oguzhan Ozen - - Klanlar

Tüm sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir bayram dilerim. İyi Bayramlar...

yeniyim taktik verin

Oguzhan Ozen - - Oyun Özel Sohbeti

Merhaba öncelikle futbolcup'a hoşgeldin.. Bu linkten kendine hazırlık maçı bulabilirsin. Eğer bulamazsan konu açabilirsin. board.playzo.de/index.php/Boar…rl%C4%B1k-Ma%C3%A7%C4%B1/ Oyunla ilgili sorunlarını yine buradan belittirsen yardımcı oluruz.. Tekrar hoşgeldin

Mobil Uygulama

Oguzhan Ozen - - Futbolcup TR

Quote from Tersinli: “Nasıl kullanacağız google play de yazdım futbolcup çıkmadı” play.google.com/store/apps/det…com.fussballcup.gamespree UYGULAMA LINKI

Quote from MVP: “bi ara haftada 1 futbolcup gazetesi çıkarıodu oğuzhan o iş niye durdu” Suanlık askida

Quote from MVP: “Kulüp gazetesi veye profile nasıl resim veya gif yükleyebilirim” [color=rgb(255, 255, 255);background-image: url( RESİM URL );width:530px;height:800px;display:block;overflow:visible;margin:auto;][/color] width:530px ve height:800px değerlerini fotoğrafinizi boyutlarına göre ayarlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama Test Başvurusu

Oguzhan Ozen - - Haberler

Quote from yakali_67: “Yalan oldu herhalde uygulama” Google Play çevirileri yapılıyor.. Bizlik bir şey yok suan Almanlar ne zaman yayınlarsa o zaman çıkacak.

Elit Menajerler Klanı

Oguzhan Ozen - - Klanlar

Quote from aaasss: “Hocam belirlesin ki şimdiden turnuvaya giremeyenler kendi turnuvasını kursun yada başka turnuvaya girsin beklemedeyiz şu ann” Söylediğim gibi... 1 Mayıs a kadar aktif olan kişiler belirlenecek

Elit Menajerler Klanı

Oguzhan Ozen - - Klanlar

Quote from RedForever: “Tam onu sorucakdim bu elit menejerler turnuvasi katilanlar ne zaman aciklanicak” 1 Mayısa kadar aktif olanlar belirlenecek 5 Mayıs a kadar turnuva kayıtları tamamlanır

Almanya kadar güzel

Sıralama Listesi

Oguzhan Ozen - - Oyun

Sıralama listesi Oyundaki pozisyonumuzu diğer takımlara karşı görebiliriz. ELO sıralaması bize Türkiye Futbolcup.net sunucusundaki en iyi takımların pozisyonunu görme fırsatı veriyor. Sıralama listesi günde bir kez yenilenir ve Dünya Futbolu ELO Derecelendirmesine göre hesaplanır. ELO Sıralaması güncellemesi 22.00'de gerçekleşir. Bazen birkaç dakika sürer, bu saatten sonra ELO Sıralamasını inceleyin. 2019-04-25-20-53-32.jpg En üstte, "Ara" simgesini tıkladıktan sonra ekibinizin ELO Sıralamasında…

Puan Durumu

Oguzhan Ozen - - Oyun

Puan Durumu Burada mevcut pozisyonunuzu tabloda görebilirsiniz.Ligdeki tutumunuzu ve rakiplerinizin tavrını dikkatlice analiz edebilirsiniz. 2019-04-25-19-11-58.jpg Puan tablosu simgesinin hemen yanında iki tane ikon daha var - Ev sahibi ve Deplasman maçları.Bize takımın kendi seyircilerinin önünde ki puan durumunu ve deplasmandaki puanları hakkında bilgi veriyorlar.En tepede, takımların sınıfa bağlı olarak diğer liglerin durumunu görme şansımız da var.Tek yapmanız gereken, aradığınız tabloya gö…

Kamp Merkezi

Oguzhan Ozen - - Oyun

Eğitim Kampı Yaz ve kış tatilinde, oyuncularınızın tecrübe kazanacakları ve güçlerini artıracakları bir eğitim kampına gönderebilirsiniz. Eğitim kampı 3 gün sürer ve kamp sırasında normal eğitim de yapılır.Eğitim kampları ile yapılan teklifler her 24 saatte bir değişmektedir. 2019-04-25-18-47-32.jpg Bir eğitim kampı ayarlamak için, sadece kampı seçin ve tıklayın.Uygun kampı seçtikten sonra sağ alt köşede kampın seçildiği bildirilecektir.

O zaman bu mesaj 1000. mesaj olsun