Search Results

Search results 1-20 of 66.

Jaki To Junior

michallisk - - Bar sportowy

Już czas. Tego juniora nikt nie trafił. Niestety. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 2.000.000 ( muszę to jeszcze skonsultować z supportem) A junior to N 16 lat 35 Q. junior14j_qsxsxrn.jpg

Jaki To Junior

Jaki ten silnik łaskawy. Junior co drugi dzień Ruszamy. Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste.Dziś tj.3 czerwca roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje .A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior. Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje.Propozycje piszemy tutaj w tym temacie. A teraz najważniejsze. Nagrodą za popraw…

Jaki To Junior

Czas na rozwiązanie konkursu. Niestety nikt nie trafił. Nagroda przechodzi na następną edycję i będzie wynosiła 1.500.000 A oto junior: 64456534311495168093.jpg

Sygnatura

michallisk - - Pytania i pomoc

Strona główna z Twoim klubem - Zakładka : Community - Sygantury index.php index.php index.php

Jaki To Junior

Zmiana wieku i juniorzy się pojawiają jak grzyby po deszczu. Ruszamy. Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste.Dziś tj.26 maja roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje . A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje.Propozycje piszemy tutaj w tym temacie. A teraz najważniejsze. Nagro…

LM/LE EKSTRAKLASA 1

michallisk - - Pytania i pomoc

Quote: “@tornado1 Czym ma służyć taka wiadomość? Tym razem ostrzeżenie. dzelen” Kolego dzelen nie czym tylko czemu. A tak na marginesie może odpowiesz koledze Heterokrates bo nie tylko on jest ciekawy. __ masz rację, dzięki za czujność! sun, odpowiedział w punkt. W razie większej dyskusji możemy zaproponować zmiany, lecz musi to być zdecydowana większość. dzelen

Jaki To Junior

Niestety nikt nie trafił juniora. Nagroda za następnego wzrasta do 1 mln. Czekam na juniora i ruszamy. Dla formalności : BR 16 lat 40 Q. junior12j_qsrwwsx.jpg

Jaki To Junior

W tak zwanym międzyczasie czyli dziś rano dostałem nowego juniora. Więc zaczynamy od początku z nagrodą 500.000. Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste. Dziś tj.12 maja roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje .A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior. Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje. Propozycje piszemy tuta…

Jaki To Junior

Kret pisze : Quote: “OZ 30 17 PP 30 16 N 30 18” I to on jako jedyny prawidłowo wytypował juniora. N 18 lat 30 Q. Gratulacje. Mam nadzieję że nagroda zostanie przekazana w najbliższym czasie.

Szczyt Futbolcup G-8 vol.2

Kolego kameleon nie mamy wpływu na to jak grają inni uczestnicy turniejów.My gramy fair. Sami jesteśmy zdziwieni ilością fauli i kontuzjowanych zawodników. Jest jeszcze jeden czynnik - silnik gry , więc miejmy nadzieje ,że to jest główny winowajca.

Jaki To Junior

Jest junior - jest zabawa. Oczywiście szybkie przypomnienie zasad : Zasady są proste.Dziś tj. 2 maja roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje .A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior. Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje.Propozycje piszemy tutaj w tym temacie. A teraz najważniejsze. Nagrodą za poprawne wskazanie juniora …

Jaki To Junior

Czas na wyniki. Niestety nikt poprawnie nie wytypował juniora. Ten junior to OŚ 18 lat 40 Q. Nagroda przechodzi na następnego juniora i będzie wynosiła 1 mln. junior10j_qshxasr.jpg

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Opadły mi ręce , ale na szczęście udało mi się je unieść i napisać kilka zdań. Wczoraj jeszcze się powstrzymałem .Dziś mellisa nie pomogła. Quote: “To czy wzajemnego popierania nie ma wiecie tylko Wy nikt Wam nie czyta wiadomości prywatnych.” To są poważne zarzuty. Jak masz jakieś dowody powinieneś je ujawnić . Jak to tylko Twoje domysły to niech zostaną w Twojej głowie. A tak Ci podpowiem jeszcze , że większość z topki jest sponsorami Typerka. Sprawdź listę. Zdrowia życzę . board.playzo.de/inde…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 mam małą prośbę do Ciebie. Typerka robisz dla tych ,którzy akceptują Twoje reguły gry. TY jesteś szefem tego zamieszania a jak komuś nie pasuje to won. Support nie daje na to ani centa. Ty zbierasz sponsorów i Ty decydujesz jak to ma wyglądać. Tak samo jak ja w "JTJ" . Moja kasa i ja decyduję jak ma wyglądać mój konkurs. A wszyscy Ci którzy krytykują niech najpierw się pochwalą tym co zrobili dla polskiego serwera. A prośba jest taka abyś przemyślał Swoją decyzję. Masz nasze pełne poparcie i…

Jaki To Junior

Jest junior - jest zabawa. Oczywiście szybkie przypomnienie zasad : Zasady są proste.Dziś tj. 17 kwietnia roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje . A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior. Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje.Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze. Nagrodą za poprawne wskazanie jun…

Jaki To Junior

Zgodnie z obietnicą dziś rozstrzygnięcie konkursu.Junior jakiego dostałem to BR 18 lat 30 Q. Prawidłowej odpowiedzi udzielił kolega Kret. Gratuluję. Czekam na następnego juniora i zaczynamy kolejną edycję konkursu. junior9jp_qspapnh.jpg

Jaki To Junior

Serdecznie przepraszam ale z przyczyn technicznych rozstrzygniecie konkursu jutro wieczorem.

Jaki To Junior

Zaczynamy !!! Jest junior , jest konkurs. Oczywiście szybkie przypomnienie zasad : Zasady są proste.Dziś tj. 9 kwietnia roku pańskiego 2019 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje .A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można).Każdy może wysłać trzy propozycje.Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze. Nagrodą za poprawne ws…

Jaki To Junior

Niestety nikt z kolegów nie trafił. Zawodnik od szperacza to PP 17 lat 105 Q. Kwota z tej edycji przechodzi na "Jaki to junior" Właśnie czekam na juniora. Jak tylko dostanę ruszamy z JTJ szperacz2_qsphwxw.jpg

Jaki To Junior

Jaki to zawodnik od szperacza. Na początek zasady. Wysyłam szperacza (Szperacz jest na 10 poziomie) na 4 dni . Gram w 3 lidze. Waszym zadaniem będzie odgadnięcie jakiego zawodnika dostałem.Podajecie 5 propozycji . Pozycja , wiek i siła zawodnika. Zaczynamy dziś tj .26 marca do 2 kwietnia. 3 kwietnia wieczorem podam wyniki. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie. A teraz najważniejsze. Nagrodą za poprawne wskazanie zawodnika będzie 750.000 Euro ( oczywiście w grze ). Miłej zabawy .