Search Results

Search results 1-20 of 183.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Następne spotkania: 2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00 Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży - : - Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas - : - Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00 WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski - : - Kabachy vs. KS Arizona Sierpc - : - GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN - : - Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00 LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL - : - C.F Wyspa vs. FC Kamionka - : - soints vs. Łęg Łowce - : - 3 Liga Slaskie 1 Ko…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 7 Kolejka: 1 - 26.06.2019 17:00:00 KS Robak vs. KksStartPruszcz 2 : 0 Sportowa FC vs. Pogoń Stryj 1 : 1 KS Koszmar vs. FC Brzozie Lubawskie 1 : 3 2 Liga 38 Kolejka: 16 - 26.06.2019 17:00:00 Bemowo FC vs. ABC Korona Kielce 0 : 1 Pokrzywa Parzy Szew vs. FC WOJAKI 2 : 0 2 Liga 46 Kolejka: 4 - 27.06.2019 17:00:00 BVB 09 Marzahn vs. Łada Bigoraj 2:0 Goka Skrzeszewo vs. Fc Sevilla 2 : 0 ZILION CLUB WRZELOWIEC vs. FC Gumowce 1 : 2 4 Liga Lodzkie 1 Kolejka: 10 - 27.06.2019 17:00:00 Wilki vs. Magd…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Tiperek-1557169971.gif Wyniki: 1 Liga 4, kolejka: 9 - 24.06.2019 17:00:00 BuenosAmarenoS vs. Huragan Humniska 3:2 Victoria Pomorzowice vs. FCP 1:0 MaxiMilan vs. Twister 0:3 Liga Mazowieckie 3, kolejka: 12 - 24.06.2019 17:00:00 Szczucinka vs. POCISQ 1:3 ASD Taurisano Calcio vs. Viktoria 2:0 1 Liga 3, kolejka: 3 - 25.06.2019 17:00:00 Motor Lublin 1950 vs. FC Masters Gliwice FC Bartekx vs. Elektryczne Tłuczki FC Brzeziny vs. IMMORTAL SPARTANS 3 Liga Podkarpackie 2, kolejka: 10 - 25.06.2019 17:00:00…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Wyniki 6 kolejki są już wrzucone razem z tabelami. Znajdziecie je na 10 stronie w Temacie Typerek G-8 VI EDITION

  • User Avatar

    1. GL7 / Amsterdamsche NV

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 4, kolejka: 9 - 24.06.2019 17:00:00 BuenosAmarenoS vs. Huragan Humniska 1-1 Victoria Pomorzowice vs. FCP 3-0 MaxiMilan vs. Twister 1-4 Liga Mazowieckie 3, kolejka: 12 - 24.06.2019 17:00:00 Szczucinka vs. POCISQ 0-3 ASD Taurisano Calcio vs. Viktoria 2-2 1 Liga 3, kolejka: 3 - 25.06.2019 17:00:00 Motor Lublin 1950 vs. FC Masters Gliwice 0-3 FC Bartekx vs. Elektryczne Tłuczki 1-2 FC Brzeziny vs. IMMORTAL SPARTANS 2-0 3 Liga Podkarpackie 2, kolejka: 10 - 25.06.2019 17:00:00 GOLasy vs. KS Renk…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Tiperek-1557169971.gif Wyniki: 1 liga 6, kolejka: 9 - 22.06.2019 17:00:00 KSV eXecut0R vs. Hen Terespol 0:0 Real & Biedronka vs. Celtic Glasgow 1:3 Pogoń Dołuje vs. FC RDG & FCK 4:3 2 liga 4, kolejka: 5 - 22.06.2019 17:00:00 Team Al-Komat vs. Leech Pozz 0:0 Petarda vs. Victoria Spring 3:1 1 liga 5, kolejka: 22 - 23.06.2019 17:00:00 Qarabag Agdam vs. unia niećkowo 0:1 ZIAJOK FC vs. KGB 2:1 LKS Czarni Lwów vs. ŚwidDług 5:0 2 liga 45, kolejka: 2 - 23.06.2019 17:00:00 Everton vs. wiktoria radom 2:0 …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    1 liga 6, kolejka: 9 - 22.06.2019 17:00:00 KSV eXecut0R vs. Hen Terespol 1:1 Real & Biedronka vs. Celtic Glasgow 0:2 Pogoń Dołuje vs. FC RDG & FCK 3:1 2 liga 4, kolejka: 5 - 22.06.2019 17:00:00 Team Al-Komat vs. Leech Pozz 0:2 Petarda vs. Victoria Spring 3:1 1 liga 5, kolejka: 22 - 23.06.2019 17:00:00 Qarabag Agdam vs. unia niećkowo 2:1 ZIAJOK FC vs. KGB 2:0 LKS Czarni Lwów vs. ŚwidDług 1:0 2 liga 45, kolejka: 2 - 23.06.2019 17:00:00 Everton vs. wiktoria radom 1:2 Wild Dragon vs. FC Kosiarze Byt…

  • User Avatar

    Ektraklasa 2

    GL7 - - Ekstraklasa

    Post

    Faworyt oczywiście może być tylko jeden i na szczęście jest to osoba z G-8 czyli MartinoMartinez. Mam tylko nadzieję, że sytuacja będzie inaczej wyglądać niż w 1 Ekstra :)

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Tiperek-1557169971.gif Wyniki: 3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00 Gród Wiślica vs. Fc Pszów 3:0 PC Milow vs. Liverpool 0:3 Dojadę Was vs. Bobek FC 0:2 GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 1:1 PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0:1 Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00 Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2:0 wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0:3 Fc Ziomki vs. Delta Force 0:4 Fc Joyson vs. FC Quller 1:0 T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 4:0 Klasyfikacja Punktowa: Typerek-1561…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    12117859_bonus_red_word_and_conceptual_target_with_arrow_on_white_background-1561052177.jpg 34. Mecz bonusowy: 34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego 34b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h 34c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( 300 tysiecy + 5 pkt do klasyfikacji Punktowej) 34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu (Najszybszy wygrywa) Puchar Mistrzów (274) 1/8 Finału DreamTeam94 - Dream team team Typujemy do godziny 21…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00 Gród Wiślica vs. Fc Pszów 0 : 2 PC Milow vs. Liverpool 0 : 2 Dojadę Was vs. Bobek FC 3 : 1 GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 3 : 2 PIMPOL vs. Legia Olsztynek 1 : 1 Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00 Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2 : 1 wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 1 : 3 Fc Ziomki vs. Delta Force 0 : 2 Fc Joyson vs. FC Quller 2 : 0 T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 1 : 2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Tiperek-1557169971.gif Wyniki: 1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00 MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0 : 2 ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 3 GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 1 : 0 LKS Czaszyn vs. FCP 2 : 0 Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1 : 1 FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 3 : 2 Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00 Delta Force vs. Fc Joyson 3 : 0 FC Quller vs. Mostostal Azoty 0 : 1 KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 1 : 4 wiarabols vs. Wie…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Panowie informuje wcześniej jako iż w niedzielę mam plany rodzinne, dlatego spotkania do typowania kolejki 7 ukażą się już w sobotę po pierwszych spotkaniach z 6 kolejki a wiec będzie więcej czasu na typowanie. A wyniki ogólne po 6 kolejkach ukażą się w poniedziałek pod wieczór.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00 MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 1 : 2 ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 2 GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 1 : 3 LKS Czaszyn vs. FCP 2 : 1 Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2 : 1 FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 3 : 1 Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00 Delta Force vs. Fc Joyson 0 : 2 FC Quller vs. Mostostal Azoty 2 : 0 KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0 : 2 wiarabols vs. Wiesiołki 2 : 0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Tiperek-1557169971.gif Wyniki III kolejki: 2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00 LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1-0 MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2-0 FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 0-1 1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00 Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 3-0 ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 2-1 Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00 Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 3-0 ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0-1 Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Z powodu problemu ze sprzetem 3 kolejka jak i podliczenie 2 zostanie ogarniete w poniedzialek wieczorem jak mi sprzet do tego zostanie zwrocony. Przepraszam za klopoty Pozdrawiam GL7

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Tiperek-1557169971.gif Wyniki II kolejki: 1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00 Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 3 : 1 Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2 : 0 9kompania vs. Zryw Dabrowka 4 : 0 4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00 S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 0 : 2 Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna w/o 3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00 Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 2 : 1 Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2 : 0 Wichry Tapin vs. GKS SIECIECH…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Nie nie nie. Nie jestem tutaj od udowadniania niczego bo zawsze w bardzo latwy sposob mozna to sprawdzic tak jak wiekszosc uczestnikow sprawdza wyniki. Jezeli wpisuje w/o tzn. ze byl taki walkower w celu weryfikacji mojego wpisu zawsze mozesz sobie sprawdzic sam...

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    GL7 - - Bar sportowy

    Post

    Quote from JacuWoods: “ Mecz z jego udziałem trzeba anulować :)” Wydaje mi sie iz to my jestesmy osobami decyzyjnymi a nie uczestnicy tacy jak ty, ale moge sie mylic. Quote from JacuWoods: “ To jak zostanie udowodnione że mecz zakończył sie walkowerem?” Mamy na to swoje sposoby