Search Results

Search results 1-19 of 19.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 7 Kolejka: 1 - 26.06.2019 17:00:00 KS Robak vs. KksStartPruszcz 3:0 Sportowa FC vs. Pogoń Stryj 1:2 KS Koszmar vs. FC Brzozie Lubawskie 0:2 2 Liga 38 Kolejka: 16 - 26.06.2019 17:00:00 Bemowo FC vs. ABC Korona Kielce 1:0 Pokrzywa Parzy Szew vs. FC WOJAKI 2:0 2 Liga 46 Kolejka: 4 - 27.06.2019 17:00:00 BVB 09 Marzahn vs. Łada Bigoraj 2:1 Goka Skrzeszewo vs. Fc Sevilla 3:0 ZILION CLUB WRZELOWIEC vs. FC Gumowce 0:2 4 Liga Lodzkie 1 Kolejka: 10 - 27.06.2019 17:00:00 Wilki vs. Magdalenów FC 0:2 …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 4, kolejka: 9 - 24.06.2019 17:00:00 BuenosAmarenoS vs. Huragan Humniska 2:0 Victoria Pomorzowice vs. FCP 2:1 MaxiMilan vs. Twister 0:2 3 Liga Mazowieckie 3, kolejka: 12 - 24.06.2019 17:00:00 Szczucinka vs. POCISQ 0:2 ASD Taurisano Calcio vs. Viktoria 1:0 1 Liga 3, kolejka: 3 - 25.06.2019 17:00:00 Motor Lublin 1950 vs. FC Masters Gliwice 1:0 FC Bartekx vs. Elektryczne Tłuczki 1:2 FC Brzeziny vs. IMMORTAL SPARTANS 0:2 3 Liga Podkarpackie 2, kolejka: 10 - 25.06.2019 17:00:00 GOLasy vs. KS Re…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    1 liga 6, kolejka: 9 - 22.06.2019 17:00:00 KSV eXecut0R vs. Hen Terespol 1:0 Real & Biedronka vs. Celtic Glasgow 0:2 Pogoń Dołuje vs. FC RDG & FCK 1:1 2 liga 4, kolejka: 5 - 22.06.2019 17:00:00 Team Al-Komat vs. Leech Pozz 0:3 Petarda vs. Victoria Spring 3:0 1 liga 5, kolejka: 22 - 23.06.2019 17:00:00 Qarabag Agdam vs. unia niećkowo 2:0 ZIAJOK FC vs. KGB 1:0 LKS Czarni Lwów vs. ŚwidDług 2:1 2 liga 45, kolejka: 2 - 23.06.2019 17:00:00 Everton vs. wiktoria radom 3:0 Wild Dragon vs. FC Kosiarze Byt…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    DreamTeam94 - Dream team team 1:0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00 Gród Wiślica vs. Fc Pszów 1-1 PC Milow vs. Liverpool 0-2 Dojadę Was vs. Bobek FC 0-3 GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0-3 PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0-2 Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00 Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 3-0 wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0-2 Fc Ziomki vs. Delta Force 0-3 Fc Joyson vs. FC Quller 2-1 T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 3-0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00 MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0 : 2 ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 2 GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 0 : 2 LKS Czaszyn vs. FCP 1 : 2 Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 0 : 1 FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0 : 2 Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00 Delta Force vs. Fc Joyson 3 : 0 FC Quller vs. Mostostal Azoty 2 : 1 KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0 : 2 wiarabols vs. Wiesiołki 0 : 2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00 LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1-2 MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 1-0 FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 3-0 1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00 Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 4-0 ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0-1 Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00 Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 3-0 ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0-2 Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00 AFC Luzino vs. Koperki 2-0 Ceramika Har…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00 Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 2:0 Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2:0 9kompania vs. Zryw Dabrowka 1:2 4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00 S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:1 Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 4:0 3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00 Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0:2 Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2:1 Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0:2 2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00 F…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VI EDITION

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00 La Fiorita vs. Real Madrid 1:0 Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 0:2 LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 1:0 3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00 RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 1:2 POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 1:1 Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00 Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2:0 Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 1:0 *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2:1 2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    Br 50 18 Oz 45 17 Oś 40 16

  • User Avatar

    1. Niko Kovac 2. SooN 3. kmita

  • User Avatar

    Ja liczę na wywiad z jednym z najlepszych menago - Oldboy

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    dp 60 18 dp 40 17 br 35 17

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    br 40 16 br 50 16 br 60 16

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    DP 110 20 OP 110 22 LP 105 23 BR 100 19 N 110 22

  • User Avatar

    Dyskusje - Liga Europy

    dmix1996 - - Liga Europy

    Post

    Quote from szwagier24: “witam co w przypadku kiedy nie można ,,namierzyć" drużyny przeciwnej? zarówno po nazwie jak i po nicku gracza drużyna nie jest odnajdowana” A o którą drużynę chodzi?

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    OŚ 70 16 OP 65 21 LP 80 20 BR 70 23 PP 65 21

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    dmix1996 - - Bar sportowy

    Post

    OŚ 45 18 PP 20 17 N 20 18

  • User Avatar

    1. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine 2. Wodnik Callander - szuwar 3. Victoria Spring - Offspring666 4. MaxiMilan- KondzioKietrz 5. iBuyPower - SooN 6. Livebird FC - dzelen 7. Pomorzanin Cychry - mmysla92 8. FC WALEC Dobrodzień - Rafik85 9. Sportowa FC - Rybka147 10. FC Buhaje - Heterokrates 11. Łęg Łowce - Niemczyc 12. F.C Barcelona. - lechista07 13. Celtic Glasgow - Kameleon 14. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano 15. Tuciak United Team - Tuta96 16. unia niećkowo - lokario 17. Wisła Bieńkówka - …