Search Results

Search results 1-20 of 955.

  • User Avatar

    Kolejka 11 - 15.07.2019 Pogoń Dołuje : FC PZGW (6:0) Real Madrid (s) : Huragan Humniska (b) (0:1) KSV eXecut0R : MKS Orneta (1:3) STUDZIANKA : The Gunners (1:0) FC Brzeziny : Qarabag Agdam (3:0w/o) MaxiMilan : BuenosAmarenoS (0:2) FC Köybaši : Chojniczanka Chojnice (1:0) Polonia Przemyśl : FC Masters Gliwice (b) (0:3w/o) Manchester Aig United : ZIAJOK FC (b) (0:0) [img][/img]

  • User Avatar

    Kolejka 11 - 15.07.2019 BKP Rakovia Gepard : Elektryczne Tłuczki (2:0) Liverpool F.C. (s) : NaleśnikiTeam (b) (0:5) unia niećkowo (b) : Torcida (2:0) LA Galaxy : KS Kretovia (1:0) KGB : Visca Catalunya (0:1) Sportowa FC : 〽️ Trail Minutka CF (1:0) ŚwidDług (b) : K.S. Stary Wiśnicz (3:0) La Masía Barcelona : KKS Kolejowy (b) (0:1) Victoria Pomorzowice (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:0) 1.jpg Zespół Elektryczne Tłuczki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług …

  • User Avatar

    Kolejka 11 - 15.07.2019 RWKS Sparta : ŁKS Łochów 1966 (4:1) kaliszfornia : Jaga 1 (b) (1:1) Fc Barcelona8 (b) : CWKS Legia Warszawa (1:0) Petarda : Andrus (2:1) Wisła Puławy : MKS Stal Jasień (2:0) Cebularnia : Unia Skierniewice (0:2) FC POLACY RODACY : LKS Uście Gorlickie (0:3) OGIEŃ CZARNKÓW : Korzyniec (b) (2:0) K.S. Jaroslawiec (b) : FKS Stal Mielec (b) (3:0) 1.jpg Zespół kaliszfornia ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów…

  • User Avatar

    Kolejka 11 - 15.07.2019 Wodnik Callander : ASD Taurisano Calcio (4:0) Avengers : Klasyczny (b) (4:0) FC Pręczki (b) : Cargovia Kargowa (b) (0:5) LZS Snajper Szalejów Górny : KS Nowiny Wielkie (0:2) KS Kraków : Studzionka C.F. (b) (0:2) GKS Zamczysko Odrzykoń : Brzozovia (0:0) FC Słupia Sulęczyno (b) : JELONKI Warszawa (0:1) FC Equ : paprotniarozrzutniki (b) (4:0) FC Brooklyn (b) : Hugo (b) (3:0) 1.jpg Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Studzionka C.F…

  • User Avatar

    Kolejka 11 - 15.07.2019 Marsylia FC : Garbarnia Wadów (4:0) Real Madrid Club De Futbol : WOLNY LOS3 (3:0) WOLNY LOS2 : Pokrzywa Parzy Szew (0:3) LKS Łęg Łowce II : Liverpool (1:0) KksStartPruszcz : Iskra Wałbrzych (3:0) Orkan Załuże : blackburn (3:0w/o) Bayern Monachium : BTMS (3:0) FC MEGA WRZESZCZ : WOLNY LOS4 (3:0) WOLNY LOS1 : Chelsea KnO FC (0:3) 1.jpg Zespół blackburn ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Real Madrid Club De Futbol ukarany odjęciem 10 punktów (2 w…

  • User Avatar

    Kolejka 11 - 15.07.2019 LegoFriends : FC Rokita (3:0) Pro Gram : WOLNY LOS2 (3:0) WOLNY LOS1 : Jägermeister (0:3) KS Senior : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:4) Wawel Wirek : Dzeta (3:0) FC Albatros AFE : Gäläktikös (3:0) Dziki : Orlęta (1:3) posadzki ciechanów : WOLNY LOS3 (3:0) Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS4 (3:0) 1.jpg Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 14.07.2019 Zryw Dabrowka (m) : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:1) KGB12 (b) : MKS Miedź Legnica SA (0:1) Dynamo Kolonia City : unia niećkowo (0:2) Visca El Barca : Real Madrid Campeones (6:1) FFSC Sparta : Studzionka C.F. (3:0) wiktoria radom (b) : KS VICTORIA 1928 (1:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 14 - 14.07.2019 zygfryd (s) : Mexico City (6:2) Gladiatorzy Z Miasta Noży : KKS Kolejowy (0:8) Motor Lublin : Legia…(L)…Warszawa (2:5) OGIEŃ CZARNKÓW : Tuciak United Team (1:5) Przechodniu Powiedz Sparcie : Raunheim Team (3:2) WOLNY LOS : ksg bartek3 (s) (0:3) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 10 - 14.07.2019 Gladiatorzy Z Miasta Noży : Łęg Łowce (2:1) soints (b) : Legia…(L)…Warszawa (1:3) Tuciak United Team : Internazionale Wodzisław Śląski (m) (2:4) Livebird FC : Twierdza Witkowo (5:0) Pomorzanin Cychry : FC RYBNIK FULL (0:0) iBuyPower : Black Devils (0:0) Kolonia City : LKS Pogórze Bachórz (0:2) Legia - 1916 (b) : thorrgall (1:2) La Fiorita (b) : Celtic Glasgow (2:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 10 - 14.07.2019 MKS Orneta : STUDZIANKA (2:1) Huragan Humniska (b) : KSV eXecut0R (3:0) FC PZGW : Real Madrid (s) (0:4) The Gunners : Manchester Aig United (3:1) Qarabag Agdam : Pogoń Dołuje (0:3w/o) BuenosAmarenoS : FC Brzeziny (0:1) Chojniczanka Chojnice : MaxiMilan (1:2) FC Masters Gliwice (b) : FC Köybaši (0:0) ZIAJOK FC (b) : Polonia Przemyśl (0:2) 1.jpg Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane. Zespół Polonia Przemy…

  • User Avatar

    Kolejka 10 - 14.07.2019 Torcida : LA Galaxy (0:2) NaleśnikiTeam (b) : unia niećkowo (b) (0:1) Elektryczne Tłuczki : Liverpool F.C. (s) (5:0) KS Kretovia : Victoria Pomorzowice (b) (0:2) Visca Catalunya : BKP Rakovia Gepard (0:2) 〽️ Trail Minutka CF : KGB (1:1) K.S. Stary Wiśnicz : Sportowa FC (0:2) KKS Kolejowy (b) : ŚwidDług (b) (2:2) Mszczonowianka Mszczonów (b) : La Masía Barcelona (0:0) Zespół F.C Barcelona. zmienił nazwę na La Masía Barcelona. 1.jpg Zespół Elektryczne Tłuczki ukarany odjęci…

  • User Avatar

    Kolejka 10 - 14.07.2019 CWKS Legia Warszawa : Petarda (0:0) Jaga 1 (b) : Fc Barcelona8 (b) (3:1) ŁKS Łochów 1966 : kaliszfornia (1:0) Andrus : K.S. Jaroslawiec (b) (1:0) MKS Stal Jasień : RWKS Sparta (0:2) Unia Skierniewice : Wisła Puławy (1:0) LKS Uście Gorlickie : Cebularnia (0:0) Korzyniec (b) : FC POLACY RODACY (4:1) FKS Stal Mielec (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (0:4) 1.jpg Zespół kaliszfornia ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów…

  • User Avatar

    Kolejka 10 - 14.07.2019 Cargovia Kargowa (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (3:0) Klasyczny (b) : FC Pręczki (b) (0:0) ASD Taurisano Calcio : Avengers (0:5) KS Nowiny Wielkie : FC Brooklyn (b) (3:0) Studzionka C.F. (b) : Wodnik Callander (0:3) Brzozovia : KS Kraków (0:0) JELONKI Warszawa : GKS Zamczysko Odrzykoń (1:0) paprotniarozrzutniki (b) : FC Słupia Sulęczyno (b) (0:2) Hugo (b) : FC Equ (0:5) 1.jpg Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Studzionka C.F…

  • User Avatar

    Kolejka 10 - 14.07.2019 Pokrzywa Parzy Szew : LKS Łęg Łowce II (4:0) WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2 (0:0) Garbarnia Wadów : Real Madrid Club De Futbol (3:0) Liverpool : WOLNY LOS1 (3:0) Iskra Wałbrzych : Marsylia FC (0:0) blackburn : KksStartPruszcz (0:3w/o) BTMS : Orkan Załuże (4:0) WOLNY LOS4 : Bayern Monachium (0:3) Chelsea KnO FC : FC MEGA WRZESZCZ (1:0) 1.jpg Zespół blackburn ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Real Madrid Club De Futbol ukarany odjęciem 10 punktów (2 w…

  • User Avatar

    Kolejka 10 - 14.07.2019 Jägermeister : KS Senior (2:0) WOLNY LOS2 : WOLNY LOS1 (0:0) FC Rokita : Pro Gram (1:1) Tottenham Hotspur 1882 FC : Niezniszczalni AFE (6:0) Dzeta : LegoFriends (0:5) Gäläktikös : Wawel Wirek (1:4) Orlęta : FC Albatros AFE (0:2) WOLNY LOS3 : Dziki (0:3) WOLNY LOS4 : posadzki ciechanów (0:3) 1.jpg Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 13.07.2019 Real Madrid Campeones : FFSC Sparta (1:0) unia niećkowo : Visca El Barca (2:0) MKS Miedź Legnica SA : Dynamo Kolonia City (5:1) Tottenham Hotspur 1882 FC : KGB12 (b) (2:1) KS VICTORIA 1928 : Zryw Dabrowka (m) (2:0) Studzionka C.F. : wiktoria radom (b) (3:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 13.07.2019 Tuciak United Team : Przechodniu Powiedz Sparcie (0:1) Legia…(L)…Warszawa : OGIEŃ CZARNKÓW (7:2) KKS Kolejowy : Motor Lublin (4:0) Mexico City : Gladiatorzy Z Miasta Noży (6:0) ksg bartek3 (s) : zygfryd (s) (0:3) Raunheim Team : WOLNY LOS (3:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 9 - 13.07.2019 Pomorzanin Cychry : Tuciak United Team (1:2) Legia…(L)…Warszawa : Internazionale Wodzisław Śląski (m) (0:0) Łęg Łowce : soints (b) (3:0) Twierdza Witkowo : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:3) Celtic Glasgow : Livebird FC (1:2) FC RYBNIK FULL : iBuyPower (2:0) Black Devils : Kolonia City (2:1) LKS Pogórze Bachórz : Legia - 1916 (b) (1:1) thorrgall : La Fiorita (b) (2:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 9 - 13.07.2019 Qarabag Agdam : FC PZGW (0:3w/o) KSV eXecut0R : Real Madrid (s) (0:4) STUDZIANKA : Huragan Humniska (b) (2:2) Manchester Aig United : MKS Orneta (3:2) Polonia Przemyśl : The Gunners (1:1) Pogoń Dołuje : BuenosAmarenoS (1:2) FC Brzeziny : Chojniczanka Chojnice (1:1) MaxiMilan : FC Masters Gliwice (b) (0:1) FC Köybaši : ZIAJOK FC (b) (0:1) 1.jpg Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane. Zespół Polonia Przemyś…

  • User Avatar

    Kolejka 9 - 13.07.2019 Visca Catalunya : Elektryczne Tłuczki (0:1) unia niećkowo (b) : Liverpool F.C. (s) (4:0) LA Galaxy : NaleśnikiTeam (b) (0:0) Victoria Pomorzowice (b) : Torcida (3:1) La Masía Barcelona : KS Kretovia (0:0) BKP Rakovia Gepard : 〽️ Trail Minutka CF (2:3) KGB : K.S. Stary Wiśnicz (1:1) Sportowa FC : KKS Kolejowy (b) (1:0) ŚwidDług (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b) (2:0) Zespół F.C Barcelona. zmienił nazwę na La Masía Barcelona. 1.jpg Zespół Elektryczne Tłuczki ukarany odjęcie…