Search Results

Search results 1-20 of 58.

teşekkür erderim oyundan o kadar soğuttunuz ki1 aydır görüp cevap bile vermeden bekletiyorsunuz diyin ki şu kadar istiyorum vs oyundan bu kadar sıkıldığım bi an daha olmadı ya bu şekilde yaparak insanları oyuna küstürürseniz insanları oyuncularınızı satacak insan kalmaz

DESTEK

fufa11 - - Etkinlikler

BENİMDE İKİ YERDE FARKLI İSİMLERİM VAR KAZANDIĞIM ÖDÜLÜ NASIL ALICAZ ŞİMDİ BEN BECEREMEDİM

kullanıcı adı farklı

fufa11 - - Etkinlikler

hocam benimde kullanıcı adım farklı nasıl olacak ki

Elit Menajerler Klanı

fufa11 - - Klanlar

Quote from omergok: “" Takım Adı Kocaelispor 1960 Menajer Adı BahriYavuz " Bu Kullanıcı Klanımızdan Çıkarılmıştır ” evet hocam hayırdır bir sorun mu var [/b]

Elit Menajerler Klanı

fufa11 - - Klanlar

aleykümselam hocam iyiyiz siz nasılsınız

Elit Menajerler Klanı

fufa11 - - Klanlar

Quote from omergok: “Selamlar dostlarım nasılsınız :)” a.s hocam iyiym siz nasılsınız

Quote from aykutselcuk: “Selamlar herkese. Konuyu acma sebebim malum, bir miktar kredi karşılığı menajer adımızı degistirme hakkına sahip olmak istiyoruz.Bu uzun zamandır oyun içerisinde bulunan bir ihtiyactır, eski zamanlarda yönetici arkadaslardan rica ettigimizde kıramıyorlardı degistiriyorlardı fakat ben kimseyle böyle bir muhabbete girmek istemiyorum, çünkü menajer adı değiştirmek bir yönetici görevi olmamalı.Ama böyle bir şeyin mümkün olmaması halinde en azından herkese 1 kereliğinede olsa…

SALAM TURKIYE

fufa11 - - Satılık

tractor sazi fc gardaşım orası iran değil güney Azerbaycan o yüzden Azerbaycan takımı sayılır

ALİ KOÇ ŞEREFİNE 90M

fufa11 - - Turnuvalar

takım adı Selimspor-IYI- menajer farukgürsoy11 bende turnuvaya katılmak istiyorum hocam

benim ya 8 yada 9 maç gitti yanlış hatırlamıyorsam ayın 20 si yada 21 inden 29 una kadar klüp adı: Selimspor-IYI- kontrol edebilirsiniz

İsim yaş

fufa11 - - Futbolcup TR

Faruk yaş 26 Bilecikten abi varsa bilecikten birileri yada bilecike gelip giden bi ara oturup muhabbet edelim

HAZIRLIK MAÇI HK

fufa11 - - Oyun Hatalari

Quote from Umut-Melissa2012: “Quote from fufa11: “HOCAM HATALAR GEÇMİŞ ARTIK HAZIRLIK MAÇI ASKIDA KALMAKTAN KURTARILMIŞ AMA 9 İÇERDE KALAN 9 GÜNLÜK PARAM GELMEDİ VE AYNI SORUN KAREDŞİMDE DE GEÇMİŞ ONA DA PARA GELMEMİŞ” adem abi bu konuda sizler isin turnuva kurdu forumda konu acdi o turnuvaya basvur..” SAĞOLUN HOCAM YARDIMLARINIZ VE İLGİNİZ İÇİN

HATA GEÇMİŞ AMA PARA GELMEDİ

fufa11 - - Oyun Hatalari

HOCAM HATALAR GEÇMİŞ ARTIK HAZIRLIK MAÇI ASKIDA KALMAKTAN KURTARILMIŞ AMA 9 İÇERDE KALAN 9 GÜNLÜK PARAM GELMEDİ VE AYNI SORUN KAREDŞİMDE DE GEÇMİŞ ONA DA PARA GELMEMİŞ

hazırlık maçı hatası

fufa11 - - Oyun Hatalari

hocam aynı sorun kardeşimde de var onun oyun adını yazdım onunla da ilgilenirmisiniz. furkangürsoy ayın 21 de takılı kalmış 24 ve 26. gün yapmamış.

bildirim

fufa11 - - Oyun Hatalari

Quote from legendAltnts: “Quote from fufa11: “hocam daha önce e olmuştu 2 gün sonra gelmişti bu hazırlık maçının takılı kqalması ama şimdi bir haftayı geçti hala gitmedi takılı kaldı farukgürsoy --- Selimspor-IYI-” bildirim icin tesekkurler.” önemli değil kolay gelsin

aynı hat

fufa11 - - Oyun ile ilgili Sorularınız

hocam aynı hatadan bende müzdaripim ama daha önce böyle birşey olduğunda bir iki güne geliyordu yine bekleyelim az

hocam yanlış bilgilendirildin

fufa11 - - Futbolcup TR

derby 05 oyunu bıraktı diye biliyorum Ücretsiz Logo Tasarım

yeni üye kaydı

fufa11 - - Klanlar

hocam menajer ismi = farukgürsoy takım adı =Selimspor-IYI- kabul ederseniz aranızda olmak istiyorum

hocam daha önce e olmuştu 2 gün sonra gelmişti bu hazırlık maçının takılı kqalması ama şimdi bir haftayı geçti hala gitmedi takılı kaldı farukgürsoy --- Selimspor-IYI-

yardım hk

fufa11 - - Sohbet

hocam ben de en düşüğünden koydum istersen şimdilik alabilirsin Selimspor-IYI-