Search Results

Search results 1-20 of 235.

Quote from Mutlu43: “Ya kızdım benim üstündeki oyuncu yeniliyorum ok sondaku oyuncu yada yeniliyirum bu ne yaw o kadar güçlü oyuncular aldım centilmenlik yapıyorum kırmızı kart görüyorum” Bu oyun motoru ile ilgili bir durum Türkiye'de moderatörler dahil hiç kimse müdahale edemez bu duruma

Yönetim Ekibi Açıklaması

Dilovası - - Haberler

Quote from OsmanDALKILIC: “Quote from vista1: “Quote from OsmanDALKILIC: “Quote from DeLiCe: “Tam da söylediğim gibi olmuş.Tebrikler hepinize.Birilerinin yönetimi,oyunu bırakması bu oyuna ancak zarar verir.Ekibin büyümesi,iş paylşımı olması çok daha güzel şeyleri beraberinde getirecektir.Başarılar arkadaşlar,kolaylıklar diliyorum.”Değerli kardeşlerimin en üst kademeye erişilememe kuralı yani Tanrı ve kulları (çift tanrılı sistem) yönetim modeliyle çok başarılı olacağımıza oyunda gelişim sağlayac…

Buyrun, probleminiz nedir?

Yönetim Ekibi Açıklaması

Dilovası - - Haberler

Quote from vista1: “Quote from OsmanDALKILIC: “Quote from DeLiCe: “Tam da söylediğim gibi olmuş.Tebrikler hepinize.Birilerinin yönetimi,oyunu bırakması bu oyuna ancak zarar verir. Ekibin büyümesi,iş paylşımı olması çok daha güzel şeyleri beraberinde getirecektir. Başarılar arkadaşlar,kolaylıklar diliyorum.” Değerli kardeşlerimin en üst kademeye erişilememe kuralı yani Tanrı ve kulları (çift tanrılı sistem) yönetim modeliyle çok başarılı olacağımıza oyunda gelişim sağlayacağımıza inancım tam. Bun…

Yönetim Ekibi Açıklaması

Dilovası - - Haberler

Quote from city_kent: “Yeni yönetimin oluşması ile parası yatırılmayan takımların parası yatırılacak mı ?” ​hepsi kayıt altında tutuluyor duyuru yapacağız.

Quote from Marques: “Nerede kalmıştık?” ​BURADA

Yönetim Ekibi Açıklaması

Dilovası - - Haberler

Quote from Marques: “Sevgili Menajerler , Son günlerde yaşanılan tatsızlıklardan sonra Dilovası ile beraber bir karar vermek zorundaydık. Bütün şartları değerlendirerek en küçük planlamasını yaparak bir karara ulaştık. Dilovası ile birlikte yönetim ekibini tekrar kurmaya karar verdik. Kısa süre içerisinde Yönetim Ekibi görev dağılımları eskisi gibi yapılacaktır. 2 Adet Moderatör , 1 Adet Süper Moderatör 1 Adet Game Operatör şeklinde kurulacaktır. Moderatör ; Forumun düzeninden ve Chatin düzenind…

YÖNETİM İSTİFA

Dilovası - - Yönetimden Mesajlar

Arkadaşlar herkese merhaba. Forumun bir başka bölümünde hakkımda açılan başlığa açık yüreklilikle gerekli cevapları verdim. Detayları Yönetim İstifa !!! adresinde açılan başlık altında takip edebilirsiniz. Fakat sonrasında öğrendiğim bazı detaylardan sonra ve hakkımda söylenen haksız, saygısız ve seviyesiz yorumlardan sonra başlık altına belirttiğim kararı değiştirerek "Görevi Bırakma" kararı aldım. Yeni yönetim kurulana kadar lütfen sabırlı olun. Bu süreçte menajer arkadaşların sorunlarını çözm…

Quote from Furkan: “bana 40 m yatmış ben 52 hesaplamıştım bi kontrol edebilir misin Menajer : F Turan” ​DEDİĞİM GİBİ HESAPLAMADA BİR KARIŞIKLIK OLMUŞTU O ŞEKİLDE DEVAM EDİLDİ. BU PROJE SANIRIM BİR SÜRELİĞİNE ASKIYA ALINACAK. GÖREVİ BIRAKTIĞIM SÜRE İÇERİSİNDE YENİ YÖNETİM KURULANA KADAR SABIRLI OLUN LÜTFEN. SORUNUNUZLA SON OLARAK İLGİLENİYORUM.

HAZIR KONU SICAKKEN BİR AÇIKLAMA DA BURAYA YAPAYIM. ARKADAŞLAR LİG BİTİRME ÖDÜLLERİNDE GÖRÜŞ AYRILIĞINDAN DOLAYI BİR KARMAŞIKLIK OLDU. BEN SADECE İLK 3 İÇİN BU ÖDÜLLERİN GEÇERLİ OLDUĞU DÜŞÜNCESİNDEYDİM. YATMAYAN PARALARIN SORUMLUSU BENİM. İLK 3 TE BİTİREN HERKES PARASINI ALIRKEN BEN GÖREV TAMAM SANIYORDUM, GERİYE KALAN 9 KİŞİ BURADA YAZIYORMUŞ. TAMAMEN MARQUE'TEN SONRA DOĞAN BOŞLUK İLE İLGİLİ BİR KARMAŞIKLIK. BÜYÜK BİR İHTİMALLE GÖREVİ BIRAKIYORUM ARTIK, MARQUES İLGİLENİR GERİYE KALAN KISMIYLA. …

lqG25b.jpg ​OYUNCULARIN TAMAMI ANTRENMANLIDIR VE PREMIUM OLARAK ANTRENMANLARINI VERIYORUM HATTA MOTIVASYON EĞİTİMİ DE VERDİM

kaçlık lazım

arkadaşlar ben sadece Türkçe dil konusunda yardımcı olabiliyorum. Onun dışındaki tüm güncellemeler Almanya tarafının insiyatifindedir. Ama inanıyorum mobil güncellemeler geldikçe yeni özellikler eklenecektir.

Quote from management: “(Oyunda) Neyi bekliyor Dinçbudak anlamak mümkün değil? Çandarli ve Tiribocchi adeta altın bir tepside sundu bu pozisyonu ve kendinden çok emin görünüyor. Ama şut çekmek yerine pas verdi Demirtas bu topu kontrol ediyor ve savunmada arkadaşlarına yardımcı olma gayretinde. . . ​. Bu gibi düzeltmeler yapılabilir çünkü anlatımlar çok karmaşık hiçbir şey anlaşılmıyor.” ​Çevirileri yaparken ilk düzeltmeye çalıştığım nokta anlaşılabilir bir Türkçe ile yazmak oldu. Daha dikkatli v…

Arkadaşlar mobil uygulamamız için çevirileri ben yapıyorum. Sizden daha önce maç anlatımları için öneriler almak istemiş ve bir başlık açmıştık. Bu başlık altına oyun içinde kullanım şeklini doğru bulmadığınız ve yenilenmesi gerektiğini düşündüğünüz bölümleri yorum olarak belirtmenizi istiyorum. Örneğin lig isimleri şu olsa iyi olurmuş. Veya Transfer Pazarı yerine Transfer Market olur vb. gibi. aklımıza yatan önerileri hazır her şey elimizden geçerken kontrol edelim. Elimizden geldiğince şeffaf …

Quote from karadaban: “Kredi kampanyası süresi 28 şubatta son mu? yoksa uzatıldımı arkadaşlar?” ARKADAŞLAR MERHABA. DUYURULARI GEÇ YAPTIĞIMIZ İÇİN VE KAMPANYAYI HESAPLARINIZA GEÇ BİLDİRDİĞİMİZ İÇİN, AYRICA FAZLACA TALEP GELDİĞİ İÇİN KREDİ ALIMLARINA UYGULADIĞIMIZ KAMPANYAYI 3 GÜN UZATMA KARARI ALMIŞTIK. KEDİ ALIMLARI İÇİN SON GÜN. 3 MART PAZAR - 23:59 SAATİDİR. LÜTFEN, ALIM YAPACAK ARKADAŞLARIMIZ PAZARTESİ ANI İTİBARİYLE İSTEKTE BULUNMASINLAR. ZAMAN ZAMAN SÜPRİZ KAMPANYALAR İLE KARŞINIZA ÇIKMAYA…

Quote from karadaban: “Kredi kampanyası süresi 28 şubatta son mu? yoksa uzatıldımı arkadaşlar?” ARKADAŞLAR MERHABA. DUYURULARI GEÇ YAPTIĞIMIZ İÇİN VE BUNU HESAPLARINIZA GEÇ BİLDİRDİĞİMİZ İÇİN, AYRICA FAZLACA TALEP GELDİĞİ İÇİN KREDİ ALIMLARINI 3 GÜN UZATMA KARARI ALMIŞTIK. KREDİ ALIMLARI İÇİN SON 3 GÜN. 3 MART PAZAR - 23:59 SAATİDİR. LÜTFEN, ALIM YAPACAK ARKADAŞLARIMIZ PAZARTESİ ANI İTİBARİ İLE BİZDEN İSTEKTE BULUNMASINLAR. ZAMAN ZAMAN SÜPRİZ KAMPANYALAR İLE KARŞINIZA ÇIKMAYA ÇALIŞACAĞIZ. HERKES…

Quote from AkinUzgul: “Uefa paralari ne zaman yatar? Bu 5. sormam heralde paraya ihtiyacım var oyuncu alacam” UEFA paraları yatırıldı arkadaşlar. Güle güle kullanın

25 Yaşında 480'lik KL SATILIK

Dilovası - - Satılık

Oyuncumun; -Ceza Sahası İçi Güvenliği: 996 -Top Yakalama Becerisi: 990'dır Şu anda gelişmekte olduğu antrenman ise: -Fitness (788) dir. Oyuncuma teklif vermek isteyen arkadaşlar buradan ve Transfer pazarından tekliflerini verebilirler. Oyuncuma verilen en yüksek teklifin kabul edilebilir olması durumunda göndereceğim. Hadi bakalım yarış başlasın

Quote from DeLiCe: “Kampanya tekrar mı başladı şimdi.Yani alanlar tekrar aldığında para hediyesi olacakmı.” Kampanya 3 alımda sona erer.