Search Results

Search results 1-20 of 246.

Oyunda ki bazı sebeplerden dolayı oyunu bırakıyorum oyuncuları satıp ardından stadı full basıp bırakıcam düzeldiği zaman oyuna dönerim bırakma sebebimi mihazi bir biçimde kulüp gazetemde yayınladım. Feyzioglu, Tarkan DD 410 25 Gönülaçar, Ragýp DI 340 27 Menekse, Berkant DI 330 27 Öz, Köksal OL 390 24 Sezgin, Eren OR 380. 24 Sonmez, Muhammet FO 435 26 Erol, Fahri KL 420 22 Canbulatoglu, Orhun OH 205 24 Süper Lig deyim oyuncularr pazardadır teklifleri burdan değil pazardan alıyorum teklif verdikte…

Menajer:_Bayram_Akkurt_ 23.11.2018 20:30 GALATASARAY A.Ş. 2- 1 ATİKER KONYASPOR 24.11.2018 13:30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 -2 ANTALYASPOR A.Ş. 24.11.2018 16:00 AYTEMİZ ALANYASPOR 0-3 KAYSERİSPOR 24.11.2018 19:00 MKE ANKARAGÜCÜ 1- 3 BEŞİKTAŞ A.Ş. 25.11.2018 13:30 DEMİR GRUP SİVASSPOR 2- 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 25.11.2018 16:00 AKHİSARSPOR 0-3 BURSASPOR 25.11.2018 19:00 TRABZONSPOR A.Ş. 2-2 FENERBAHÇE A.Ş. 25.11.2018 19:00 KASIMPAŞA A.Ş.0 -1 EVKUR YENİ MALATYASPOR 26.11.2018 20:00 GÖZTEPE A…

Ee reyiz ben zamaninda adminlere sordum bu adamlar ne zaman gidecek dediler 2-3 sezon sonra gider demislerdi 2-3 sezon gecti tekrar sordum bu seferde sizin soylediginizi soylediler oyun acildiktan bu yana kac 8 sezon gecti hslen silinmediler 8 yillik kontrat imzalaniyormuki

Oyunu neredeyse 1-2 aydır düzgün şekilde girmiyordum forumda dahil ligime bakıyordum kacinci sirada olduguma felanda bugun ligin 21 haftasi tamamlandi ve istatistiklerden gol kralligina baktigimda halen 50 yasinin uzerindeki oyuncularin aktif oldugunu gordum bunu her gelen admine sormustum zamaninda hepside birkac sezon sonra gider dediler fakst bu is bitecek gibi degil bu adamlar hep bu oyundami kalacak

Takim ismini vs admine at ilgilenir lif atamasi gerceklesmemesi onlarin elinde olan bisey degil 3ay bekleyen kisiler var diye biliyorum seninnle ayni ligde olan kisi sayisi azdir

Oyun Hatalari Bildirimi

PrOoFfStRiKeR - - Oyun Hatalari

Su maclar canimi cok sıkıyor lig maclarinda her zaman kaybediyorum neden birisi aciklasin 3800 dizilis gucum war 3600 kadro gucu olan adama yenilmek veya berabere kalacaksak kadroyu fuclendirmenin bir mantigi yok

Bugun olmadi sorun gideirldi herhal

Mobille alakasi yok oyunda var mobil ve pc farki chat disinda yok deditim gibi yaparsan bulursun

Ayni sorun bendede oluyor mobil kullandigim icin sadece bende oluyor saniyordum bu arkadaslarda mobildenmi bilemem bende cogu zaman oluyor pek dert değil ama goruntu bakimindan kotu duruyor resim foruma yuklenmiyor yukliyemiyorum mobilden bu arkadasa o oldu galiba

Kadro sekmesinden kontrat bolumune gir ordan kovabilirsin

Transfee pazarina yeni bir yer acilsa oyuncularin degeri belirlense 150-200 5m € yazsa 100-150 2m € felan yazsa yasina gore fiyat dehisikligide yazilsa mesela <20 2x f7yat felan

Oyun Hatalari Bildirimi

Quote from Dilovası: “Quote from MustiSRSY: “birde canlı sohbetin yerinde online olan kişileri gösterse ne güzel olurdu :)” mantıklı :)” Yorumum gorunmuyormu ligim ile ilgili bi hatayi dile getirdim bir bakarsaniz cok iyi olur

Bozimkide oyle reis cozemedim bir turlu

Oyun Hatalari Bildirimi

Bendede 22 gunu vosteeiyor onu gectim lig maci oynandi suan skorlar girilmemis fiksture girinde normalde bugun oynana maci gosteriyordu bugun dunki maci gosteriyor nedense

18 yas 30 gucunde od geldi sjsjsjdjdheh

Oyun Hatalari Bildirimi

Quote from Kızıltan: “Önce şunu belirteyim.Ben herzaman centilen oynarım ve doping yapmam. Şimdi 5 gün önce 1 oyuncum kırmızı kart görmüştü.hadi onu sineye çektik.Dün akşam aynı oyuncum yine kırmızı kart görmüş.Buda yetmezmiş gibi bu akşam 1 oyuncum daha kırmızı kart gördü.Ligde benden daha düşük güçtaki takımlar ile centilmen olarak oynarken bu nasıl olabilir?şampiyonluğa oynuyorum.yarın akşam önemli bir maçım var ve en iyi 2 oyuncumdan yoksun çıkacağım maça.Bu konuda ne yapılacaksa bir an önce…

Ayni sey banada oluyor 4-5 f0tane 30 gucunde adam heldi kovuyorum 2 gun tekrar geliyor gene kovuyorum bakalim 50 gucunde gelirse alirim direk

Odul verilecekse herkese gerilsin katilan 1. 2 3. Den sadece 1 . Olana degil cunku ligi kaznana adam hepsini kazanir 1. Olana 3 m 2. Ye 2m 3. 1 m gibi az bir fiyat yararli olur

Yardım

PrOoFfStRiKeR - - Sohbet

Mac bugdaydi bende izliyemedim saat 8de maci oynstmis 6 yerine ligde ilk haftalar iyi gidiyordum sonra hazirlik 2 oyuncum sakatlandi yedegide olmayinca ligden koptum sonrasinda acik ara farkla yendigim adamlara uenilmeye basladim o zaman 1 sene daha bekliyelim ne olmus dedim sampiyonlar kupasini aldim bu sene o yeter basarimiz oldu sonumuz fener gibi olmasin

Yardım

PrOoFfStRiKeR - - Sohbet

Hocam rakip rakiptir isin sakasi bi yana bu iyiliginiz karsiliksiz kalmaz kanat oyuncusuna ihtiyaciniz varsa verenilirim yenu gencler cikti