Search Results

Search results 1-20 of 662.

Memnun değilseniz kaldıralım? Biz size uyarız. Sonra demeyin oyunda para yok diye.

Herşey kayıt altında tutuluyor. Dilovası bugün itibariyle yavaş yavaş ödülleri yatıracak. Pzt günü herşey dengelenmiş ve sistematik şekilde düzene girer.

Herkese para verirsek oyunda ki paranın ne kadar artacağından haberin varmı ? eğer eski sistemde devam etseydik 1 yılda oyuna 52 trilyon para girecekti demek oluyor bu. peki bunun doğuracağı sonuçlar ne söyleyeyim mi ? paranın bir değeri kalmayacaktı. Şimdi 50 m'ye aldığın oyuncular o zaman 300 m olacaktı. Evet rekabet artacak , herkes ilk 5'e ilk 3'e girmeye çalışacak. Her gün antremanlarını düzenli vermeye başlayacak , genç oyuncu yetiştirip onu satıp yaşlı oyuncularla zirve oynamaya başlayaca…

Kurduğumuz Yeni sistem ile Biten ligleri ve Primleri daha hızlı bir şekilde verimize aktaracağız. Oyuna bir bot hesap endeksleyerek biten ligleri veri tabanımıza aktarmasını sağladık. Oyunda LİG HESAPLAMALARI BOT adında bir menajer görürseniz lütfen hazırlık maçı isteği , sim daveti ve mesaj göndermeyiniz. Kurduğumuz sistemden örnek bir görüntü ( geliştiriliyor ) ; vaZE5A.jpg

Sevgili Menajerler , Merakla beklediğiniz Prim Güncellemesi 22.07.2019 itibariyle tekrar aktif edilecektir. Güncelleme ile değişen Primler ; Süper lig İLK 5'e giren takıma aldığı galibiyet başına 3 m ve beraberlik başına 750 k. Spor toto 1.Lig İLK 3'e giren takıma aldığı galibiyet başına 2.5 m ve beraberlik başına 500k. TFF 2.LİG İLK 3'e giren takıma aldığı galibiyet başına 2 m ve beraberlik başına 300 k. TFF 3.LİG İLK 3'e giren takıma aldığı galibiyet başına 1.5 m ve beraberlik başına 250k. BÖL…

Üslup Uyarısı

Marques - - Futbolcup TR

Hesaplarınıza girebildiğimiz için konuşmaları paylaşmanıza gerek yok , gerekli hesaplar kontrol edilip gereken neyse yapılacaktır. Sizde bir daha ki sefere dün yaptığınız şikayet et butonu üzerinden veya oyunun Destek ( ticket ) sistemiyle bize şikayetinizi ulaştırabilirsiniz.

Biz tatile çıksak bile FCUP'u bırakamıyoruz. Adalet ?

Üslup Uyarısı

Marques - - Futbolcup TR

Merhaba tutulucu48 , Oyun içerisinde ki yaşanılan durumları forum üzerinden paylaşmak yasaktır. Lütfen bu tarz şikayetleri Oyunun DESTEK bölümünden yazarsanız size daha sağlıklı ve hızlı dönüş yapmış oluruz. İyi Oyunlar.

Arkadaşlar bir süredir izah etmeye çalışıyorum sizlere , takım gücüne bakarak güçlü veya güçsüz damgası vuramazsınız. Bir takım yedek oyuncu bulundurmaz kadro gücü 5000’dir. Dizilişi de 4500 5000 arasıdır. Bir de üstüne bonuslar eklenince 5500 e kadar çıkar bu diziliş.

Yönetim Ekibi Açıklaması

Marques - - Haberler

Lig ödülleri bir süreliğine askıya alındı , üzerinde değişiklik yapılacak.

Merhaba , gerekli mercilerle iletişim kurabildiniz mi ?

Ekibimize Yeni Katılanlar

Marques - - Yönetim Haberleri

Takım adı : Peaky BIinders Menajer adı : Akın Üzgül Forum adı : Akın Üzgül Görevleri : Futbolcup Sosyal Medya Hesaplarını kontrolünü ve geliştirilmesi Akın Üzgül Sosyal Medya Uzmanı olarak Ekibimize dahil olmuştur! Takıma hoşgeldin !

En yüksek 2 kaleciye teklif verdim , anlaşamazsak sana ulaşacağım.

Nerede kalmıştık?

Takımımda hiç oyuncu yok +500 mümkünse +550 üzeri bütün oyunculara talibim. Para sıkıntım yok gitmeden oyuncuları sattığım için kasamda para var.

Yönetim Ekibi Açıklaması

Marques - - Haberler

Sevgili Menajerler , Son günlerde yaşanılan tatsızlıklardan sonra Dilovası ile beraber bir karar vermek zorundaydık. Bütün şartları değerlendirerek en küçük planlamasını yaparak bir karara ulaştık. Dilovası ile birlikte yönetim ekibini tekrar kurmaya karar verdik. Kısa süre içerisinde Yönetim Ekibi görev dağılımları eskisi gibi yapılacaktır. 2 Adet Moderatör , 1 Adet Süper Moderatör 1 Adet Game Operatör şeklinde kurulacaktır. Moderatör ; Forumun düzeninden ve Chatin düzeninden sorumludur. Herhan…

ben ilgilenmiyorum oyunu bıraktım yetkim alınmamış hala fakat devre araları para yatırma iptal oldu arkadaşlar. Sadece lig bitimlerinde para yatırılacak artık.

Galibiyet ve Beraberlik Primleri devre arası ve Lig sonu olmak üzere 2 ayrı defa yatırılmaktadır. Devre arasına girdikten sonra 48 saat içerisinde , Lig bitiminde 48 saat içerisinde yatırılmaktadır. Lig sıralama ödülleri , lig bitiminden 48 saat içerisinde yatırılmaktadır. Eğer ödülünüz 48 saat içerisinde yatırılmazsa lütfen yorum olarak takım adınız ve menajer adınızı yazınız. Yöneticiler gerekli incelemeyi yapıp size geri dönüş yapacaklardır. 48 saat dolmadan yorum yapan arkadaşların , bizi oy…

Süper lig ve 1.lig için beraberlik primi 1 m olarak güncellenmiş , TFF 2.Lig ve TFF 3.Lig için beraberlik primi 500 k'ya düşürülmüştür.

Sevgili Menajerler , 15 gün önce duyurusunu yaptığımız Galibiyet , Beraberlik ve Sıralama ödülleri 17.06.2019 itibariyle yatırılmaya başlanacaktır. İLK 2 GÜN AKSAMALAR OLUŞACAKTIR , 2 GÜN SONUNDA HERŞEY RAYINA OTURACAKTIR. Galibiyet , Beraberlik Primleri Devre arası ve Lig sonundan sonra 48 saat içerisinde yatırılacaktır. Sıralama Ödülleri ise Lig sonundan sonra 48 saat içerisinde yatırılacaktır. SON KARARA BAĞLANILAN ÖDÜLLER ; Maç başına : Süper lig 4 m - 1.lig 3 m - TFF 2.lig 2.5 m - TFF 3.LİG…