Bar konkursowy

      mm2 schrieb:

      Regulamin zabawy w nowy rok z FutbolCup:

      1. Udział w zabawie jest dobrowolny.
      2. Każdy użytkownik biorący udział w zabawie ma obowiązek zapoznać się z regulaminem. Wzięcie udziału jest równoznaczne z jego akceptacją.
      3. Organizator (mm2) czuwa nad poprawnością i uczciwością zabawy, rozstrzyga spory oraz ma prawo wprowadzać drobne poprawki/dodawać kolejne punkty w regulaminie w każdym momencie bez informowania uczestników.
      4. Do wzięcia udziału konieczne jest posiadanie konta na forum.
      5. Przez udział rozumie się odpowiadanie NA TEMAT na pytania/zadania w poście do tego przeznaczonym.
      6. Każda z pięciu kolejek musi trwać minimum 72 godziny. Daty oraz nagrody będą wypisane w pierwszym poście w danej kolejce.
      7. Zwycięzcy są wybierani w drodze losowania, nie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.
      8. Jeden użytkownik może w ciągu pierwszych czterech kolejek wygrać maksymalnie raz, w przypadku wylosowania go po raz kolejny zwycięzcą jest następna kolejna osoba.
      9. W finałowej zabawie wziąć udział i wygrać może każdy, z zastrzeżeniem takim, że jego nagroda jest uzależniona od udziału w poprzednich kolejkach:
      *4 kolejki w których wziął udział = 100% nagrody
      *3 kolejki w których wziął udział = 75% nagrody
      *2 kolejki w których wziął udział = 50% nagrody
      *1 kolejki w których wziął udział = 25% nagrody
      10. Użytkownik, który wygrał nagrodę ma maksymalnie 72 godziny po komunikacie w grze na podanie swoich danych do przelania nagrody.


      ---------------------------------------
      edit 04.12 punkt 2 edycja
      edit 06.12 dodanie punkt 10
      edit 13.12 edycja punktu 8


      Dlaczego w Pierwszych 3 kolejkach wygrywały 3 osoby a nagle w 4 kolejce już 4??? Jak widać w regulaminie nie ma o tym ani słowa...

      Chciałbym zwrócić uwagę,że Oldboy nie odpowiedział na pytanie konkursowe,które brzmiało : "Czy według was nasza pierwsza reprezentacja ma szanse na awans do ME 2020?" Oldboy napisał "Awans" czyli nie odpowiedział na pytanie czy ma szanse na awans czy nie,to tak jakby na pytanie" Czy atom wodoru może się rozpaść?" odpowiedz "rozpad" totalnie nie na temat,jego osoba nie powinna brać w takim razie w losowaniu. Będzie korekta czy mam napisać do supportu bo tu modki nie widzą nic złego???

      GL7 schrieb:

      mm2 schrieb:

      Regulamin zabawy w nowy rok z FutbolCup:

      1. Udział w zabawie jest dobrowolny.
      2. Każdy użytkownik biorący udział w zabawie ma obowiązek zapoznać się z regulaminem. Wzięcie udziału jest równoznaczne z jego akceptacją.
      3. Organizator (mm2) czuwa nad poprawnością i uczciwością zabawy, rozstrzyga spory oraz ma prawo wprowadzać drobne poprawki/dodawać kolejne punkty w regulaminie w każdym momencie bez informowania uczestników.
      4. Do wzięcia udziału konieczne jest posiadanie konta na forum.
      5. Przez udział rozumie się odpowiadanie NA TEMAT na pytania/zadania w poście do tego przeznaczonym.
      6. Każda z pięciu kolejek musi trwać minimum 72 godziny. Daty oraz nagrody będą wypisane w pierwszym poście w danej kolejce.
      7. Zwycięzcy są wybierani w drodze losowania, nie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.
      8. Jeden użytkownik może w ciągu pierwszych czterech kolejek wygrać maksymalnie raz, w przypadku wylosowania go po raz kolejny zwycięzcą jest następna kolejna osoba.
      9. W finałowej zabawie wziąć udział i wygrać może każdy, z zastrzeżeniem takim, że jego nagroda jest uzależniona od udziału w poprzednich kolejkach:
      *4 kolejki w których wziął udział = 100% nagrody
      *3 kolejki w których wziął udział = 75% nagrody
      *2 kolejki w których wziął udział = 50% nagrody
      *1 kolejki w których wziął udział = 25% nagrody
      10. Użytkownik, który wygrał nagrodę ma maksymalnie 72 godziny po komunikacie w grze na podanie swoich danych do przelania nagrody.

      ---------------------------------------
      edit 04.12 punkt 2 edycja
      edit 06.12 dodanie punkt 10
      edit 13.12 edycja punktu 8


      Dlaczego w Pierwszych 3 kolejkach wygrywały 3 osoby a nagle w 4 kolejce już 4??? Jak widać w regulaminie nie ma o tym ani słowa...


      A czy jest w tym coś dziwnego, że w kolejnych fazach nagród jest więcej i są większe?
      Regulamin nie jest od tego, by podawać w nim ilości oraz wysokości nagród w poszczególnych kolejkach.
      Zostały one wcześniej ustalone i zaakceptowane przez administrację na początku tworzenia tego projektu, ale dopiero w momencie publikacji posta otwierającego dany etap zabawy podawane są do wiedzy uczestników zabawy.
      W poście otwierającym czwartą kolejkę konkursową było od początku i jest wyraźnie napisane:
      "Czwarta kolejka "W nowy rok z FutbolCup"! Tym razem do wygrania 4 pakiety po 3 mln!"


      suna.pl schrieb:

      Chciałbym zwrócić uwagę,że Oldboy nie odpowiedział na pytanie konkursowe,które brzmiało : "Czy według was nasza pierwsza reprezentacja ma szanse na awans do ME 2020?" Oldboy napisał "Awans" czyli nie odpowiedział na pytanie czy ma szanse na awans czy nie,to tak jakby na pytanie" Czy atom wodoru może się rozpaść?" odpowiedz "rozpad" totalnie nie na temat,jego osoba nie powinna brać w takim razie w losowaniu. Będzie korekta czy mam napisać do supportu bo tu modki nie widzą nic złego???


      Odpowiedz użytkownika jest prosta, i zrozumiała. Użytkownik jest w 100% przekonany o awansie, stąd jego krótkie i na temat stwierdzenie.
      Jest więc akceptowalna i zgodna z regulaminem.

      Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości jeśli chodzi o przeprowadzane losowania, wysokości i ilości nagród bądź poprawności odpowiedzi użytkowników ma prawo zgłosić swoje zdanie do supportu, gdzie zostanie ono rozpatrzone. Pozdrawiam i życzę powodzenia w finale :)

      suna.pl schrieb:

      Chciałbym zwrócić uwagę,że Oldboy nie odpowiedział na pytanie konkursowe,które brzmiało : "Czy według was nasza pierwsza reprezentacja ma szanse na awans do ME 2020?" Oldboy napisał "Awans" czyli nie odpowiedział na pytanie czy ma szanse na awans czy nie,to tak jakby na pytanie" Czy atom wodoru może się rozpaść?" odpowiedz "rozpad" totalnie nie na temat,jego osoba nie powinna brać w takim razie w losowaniu. Będzie korekta czy mam napisać do supportu bo tu modki nie widzą nic złego???


      Chciałbym się do tego odnieść...wyciągasz zdania wyrwane z kontekstu... przytoczę cały tekst
      Cytat''
      ,,Tym razem troszkę świątecznie:
      Nowy rok, nowe nadzieje... Czy według was nasza pierwsza reprezentacja ma szanse na awans do ME 2020?
      Odpowiedzcie krótko tak/nie lub wedle uznania rozwińcie swoją wypowiedź.''

      Wedle uznania napisalem Awans.


      Jeśli nadal suna.pl masz z tym problem to cię oświece i mimo że wygrałem to nie przyjmę tej nagrody.
      Oficjalnie przekazuje moją wygraną na finał.

      mm2 robi bardzo dobrą robotę a wy tego nie potraficie docenić.
      Skoro ktoś uważa że jest poszkodowany i nie podoba mu się konkurs niech nie bierze udziału.

      Pozdrawiam Oldboy




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Oldboy“ ()

      Tak jest cos w tym dziwnego z takiego powodu.

      Ja tworzac typerka musialem podac ilosci nagrod dla poszczegolnych miejsc i wpisac w regulamin zabawy dlatego wygladal tak a nie inaczej, bo tak trzeba uslyszane od jednego z moderatorow, a wiec nie rozumiem, ze ja musze a wy nie czyli co zero rownosci czy jak bo jak widze to my robiac cos dla userow mamy pod gorke ale na to nikt nie zwraca uwagi bo kazdy sie boji cokolwiek powiedziec.

      GL7 schrieb:

      Tak jest cos w tym dziwnego z takiego powodu.

      Ja tworzac typerka musialem podac ilosci nagrod dla poszczegolnych miejsc i wpisac w regulamin zabawy dlatego wygladal tak a nie inaczej, bo tak trzeba uslyszane od jednego z moderatorow, a wiec nie rozumiem, ze ja musze a wy nie czyli co zero rownosci czy jak bo jak widze to my robiac cos dla userow mamy pod gorke ale na to nikt nie zwraca uwagi bo kazdy sie boji cokolwiek powiedziec.


      Pierwsze słyszę o dodawaniu takich zapisów do regulaminu...
      Z tego co wiem to jedyne co musiałeś mieć wyszczególnione i precyzyjnie rozpisane to ile monet jest w puli nagród od którego sponsora ale to dopiero przy wypłacie nagród za dany sezon, nie wypisane w regulaminie.
      Pytałem moderatorów, i nikt nie powiedział o konieczności dokonania specjalnych zapisach w Twoim regulaminie.
      A to czy użytkownik ma z projektem pod górkę w porównaniu z nami, czyli moderacją?
      My tworząc jakikolwiek projekt czy zabawę jesteśmy zobligowani do tego, by wszystko było przeprowadzane prawidłowo i uczciwie z zachowaniem wszelkich starań, by wszelkie wątpliwości rozwiewać, bo nad nami cały czas czuwa administracja, która wszystkiemu dogląda i obserwuje. Nad projektami użytkowników na forum czuwamy my, moderatorzy, i jesteśmy do tego zobligowani by pilnować czy wszystko było, jest i będzie przeprowadzane uczciwie, bez jakichkolwiek niejasności, nikt nikomu pod górkę nie robi, po części jest to również wasza zasługa, że forum funkcjonuje.
      Przypominam, że jeśli ktoś ma w pełni uzasadnioną konstruktywną krytykę naszych działań i zachowań nie ma się czego obawiać, kto pyta nie błądzi, są odpowiednie działy w których można się dopytać lub przedstawić swoje zdanie. Dopowiem tylko, że zdanie nie każdy musi mieć takie samo, i ciągłe dążenie do tego, by swoje zdanie wpoić innym na siłę do niczego nie doprowadzi poza niejasnościami.

      Pozdrawiam, mm2

      mm2 schrieb:



      Pierwsze słyszę o dodawaniu takich zapisów do regulaminu...
      Z tego co wiem to jedyne co musiałeś mieć wyszczególnione i precyzyjnie rozpisane to ile monet jest w puli nagród od którego sponsora ale to dopiero przy wypłacie nagród za dany sezon, nie wypisane w regulaminie.


      Niestety musiałem to mieć wypisane już na początku a nie na koniec zabawy, więc ktoś kogoś wprowadza w błąd.

      mm2 schrieb:


      A to czy użytkownik ma z projektem pod górkę w porównaniu z nami, czyli moderacją?
      My tworząc jakikolwiek projekt czy zabawę jesteśmy zobligowani do tego, by wszystko było przeprowadzane prawidłowo i uczciwie z zachowaniem wszelkich starań, by wszelkie wątpliwości rozwiewać, bo nad nami cały czas czuwa administracja, która wszystkiemu dogląda i obserwuje. Nad projektami użytkowników na forum czuwamy my, moderatorzy, i jesteśmy do tego zobligowani by pilnować czy wszystko było, jest i będzie przeprowadzane uczciwie, bez jakichkolwiek niejasności, nikt nikomu pod górkę nie robi, po części jest to również wasza zasługa, że forum funkcjonuje.


      mm2 no nie mow mi ze nie macie latwiej niz ja przy typerku bo jak widac reklame macie bez zadnych problemow a ja musze sie napocic zeby, ktos wszedl w gazetke ocenil artykul i zeby on robil za reklame.
      Nagrody jak widac macie bez problemu dzieki kontaktom z Admin.... a ja musze sie napocic spedzic caly dzien zeby znalezc chociaz 5 sponsorow.
      Ja rowniez jestem "zobligowani do tego, by wszystko było przeprowadzane prawidłowo i uczciwie z zachowaniem wszelkich starań".
      Chyba, że coś zarzucasz mojemu projektowi ale to zapraszam do Dyskusji o typerku.

      Nigdy takich wymogów nie było by wszystko wrzucać w regulamin, może doszło do jakiegoś niezrozumienia?
      Bo tak jak pisałem jedynym wymaganiem stawianym tobie przy twoim projekcie jest rozpisanie nagród, ilości pieniędzy przekazanych od sponsorów i konkretnych kwot do przelewów.
      Jeśli chodzi o pozyskiwanie (generowanie w tym przypadku) funduszy oraz reklamę to chyba logiczne, że będziemy mieć "łatwiej" niż przykładowo Ty, bo prowadzony i patronowany projekt administracji musi być widoczny wszędzie, w końcu wszystko to jest robione dla użytkowników więc różne kanały konktaktów z użytkownikiem są "uruchamiane".
      Nikt niczego twojemu projektowi nie zarzuca, bo przecież nie o to chodzi. Tak jak pisałem wcześniej, dzięki podobnym projektom forum jest częściej odwiedzane przez użytkowników a to działa tylko i wyłącznie na korzyść.

      Uważam, że temat został wyczerpany, wszystko zostało wyjaśnione.

      Pozdrawiam, mm2
      Chłopaki super robota!!! Wszyscy co grali to dobrze wiedzą jak wygladało to w poprzedniej edycji. Teraz jest ten konkurs z nagrodami, są nagrody od supportu za Ligę Towarzyską i wiele innych inicjatyw. Tak to niestety jest że na każde tysiąc graczy trafi się jeden czy 2, którymi nie warto sobie zawracać głowy (choć są głośniejsi od tych zadowolonych). Ja bym nie miał tyle cierpliwości. Róbcie swoje bo jest to super a na tych co zawsze im będzie źle się nie oglądajcie!!! Powodzenia i jeszcze raz dzięki:)