Bar konkursowy

      GL7 schrieb:

      Wydaje mi się, że zwycięzcy powinni być wybierani przez użytkowników oraz powinna się liczyć najciekawsza wypowiedz a nie tak jak jest, ale to tylko moje skromne zdanie.


      Od początku mój (jako głównego organizatora) zamysł był taki, by w tej zabawie pytania i odpowiedzi były proste i szybkie.
      Zabawy dla bardziej kreatywnych, gdzie potrzebne będzie poświecenie większej ilości czasu, i rozwinięcie swojej wypowiedzi na pewno się pojawią w najbliższych miesiącach.
      Pozdrawiam :)
      mm2

      mm2 schrieb:



      Od początku mój (jako głównego organizatora) zamysł był taki, by w tej zabawie pytania i odpowiedzi były proste i szybkie.
      Zabawy dla bardziej kreatywnych, gdzie potrzebne będzie poświecenie większej ilości czasu, i rozwinięcie swojej wypowiedzi na pewno się pojawią w najbliższych miesiącach.
      Pozdrawiam :)
      mm2



      No to szkoda, uważam to pójściem na łatwiznę szkoda

      Osobiście uważam że zamysł mm2 jest jak najbardziej trafny dlaczego:
      po pierwsze marudzimy ze za mało osób luka na forum
      po drugie taka forma sciąganie więcej osób niż jakaś rozbudowana pamiętajmy że serwer dopiero raczkuje jeżeli od początku zaczniemy wymagać to możemy się zdziwić takim przykładem jest typerek 4mln w puli a ludzi ciężko ściągnąć :( ja popieram każdą inicjatywę :D
      Jasne masz racje tylko jezeli chodzi o typerka to jest slabo rozreklamowany wystarczy spojrzec ze my mamy dostep tylko do chatu gdzie mozemy go reklamowac i moja gazetka a pula nagrod tylko 4 mln, w tym "konkursie" pula nagrod wynosi 25 mln jak dobrze kojarze a reklame o nim widzial kazdy, kto sie logowal do FC w ostatnim czasie, dlatego uwazam, ze przy takiej puli i reklamie powinno sie oczekiwac wiekszego wysilku od bioracych udzial a nie rozdawac nagrody na "pale". Ale to tylko moje skromne zdanie.

      Taka forma konkursu przyciągnie graczy tylko w celu napisania postów do konkursu bo niby w jaki sposób ma ich to zachęcić to biernego uczestnictwa w życiu forum? Nie wymagając, wcale nie zachęcacie - to właśnie rywalizacja i możliwość oceniania przez innych mogłaby być bardziej trafioną ideą. Tak to co drugi post to "Imię nazwisko". Jednakowo mogliście dać temat "Napisz cokolwiek" :| Właśnie w święta powinny być bardziej kreatywniejsze konkursy, a zwykłe loteriady gdzieś tam w któryś dzień.

      Tak czy siak uważam, że samo to, że organizujecie takie loterie to super sprawa - nowi gracze mogą mając szczęście podreperować swój budżet. Mimo, że klimatu tu brak to osobiście wielkie dzięki, że z okazji świąt w ogóle coś wam wpadło do głowy bo to się docenia - mogliście się o nic nie postarać i wtedy też byśmy narzekali i to bardziej ;)

      Również proponuję jakąś jawniejszą formę wybierania zwycięzców - w ostatniej turze, gdzie nagrody będą najwyższe niektórzy użytkownicy mogą zaczynać dyskusje i wymyślać teorie spiskowe o podstawionych przyjaciołach administracji, a fajnie byłoby tego uniknąć mimo tego, że większość jednak ma do zaufanie do organizatorów.
      Plan jest prosty: spisanie wszystkich uczestników, sprawdzenie zgodności postów z treścią kolejki (to już mam zrobione) i wrzucenie w program do losowania (random.org), pierwsza wylosowana trojka w tym przypadku wygrywa.
      Losowanie finałowe za podpowiedzią Heterokratesa zostanie nagrane i wrzucone dla was do wglądu.

      mm2 schrieb:

      Plan jest prosty: spisanie wszystkich uczestników, sprawdzenie zgodności postów z treścią kolejki (to już mam zrobione) i wrzucenie w program do losowania (random.org), pierwsza wylosowana trojka w tym przypadku wygrywa.
      Losowanie finałowe za podpowiedzią Heterokratesa zostanie nagrane i wrzucone dla was do wglądu.


      Rozumiem, teraz jest wszystko jasne:-)
      Pozdrawiam




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:

      SooNB schrieb:

      GL7 schrieb:

      No to skoro ostatnie losowanie będzie nagrywane i później wrzucone to czy nie mogą być wrzucone wszystkie te losowania??
      Chociaż powiedzmy sobie szczerze, ze przy tym też mogą być różne kombinacje więc też to nie jest w 100 % bezpieczne rozwiązanie.


      Chyba tylko transmisja na żywo rozwieje wszystkie podejrzenia :)


      Nie napisałem tego w złej inicjatywie tylko trzeba znaleźć sposób, żeby nie było jakiś pretekstów na podkładkę lub coś w tym stylu

      GL7 schrieb:

      SooNB schrieb:

      GL7 schrieb:

      No to skoro ostatnie losowanie będzie nagrywane i później wrzucone to czy nie mogą być wrzucone wszystkie te losowania??
      Chociaż powiedzmy sobie szczerze, ze przy tym też mogą być różne kombinacje więc też to nie jest w 100 % bezpieczne rozwiązanie.


      Chyba tylko transmisja na żywo rozwieje wszystkie podejrzenia :)


      Nie napisałem tego w złej inicjatywie tylko trzeba znaleźć sposób, żeby nie było jakiś pretekstów na podkładkę lub coś w tym stylu

      Ja również, po prostu uważam, że transmisja na żywo to jedyna możliwość zapewnienia uczciwości, bo wtedy każdy by miał na bieżąco wgląd to tego co poczynia losujący :)
      Ja bym dał wszystkich do ankiety, ankiete dać na forum i każdy by oddał głos na kogo chce/ na tego kto zasłużył, nie byłoby oszustw, sprawiedliwa decyzja - moje zdanie. Jeżeli nie, to tak jak mówicie, odpalić na 5 min stream, puścić uczestników w program i niech sie dzieje co chce, każdy by otrzymał link do wglądu na żywo.
      Jeśli twierdzicie, ze losowanie może być nieuczciwe bądź traktowane jako nagradzanie znajomych to zakończymy może dzisiaj ta zabawę?
      Nie róbmy jaj z pogrzebu panowie, nie mam żadnego interesu w tym, by próbować pozbyć się moderatora za to, by przekazać komukolwiek czegokolwiek po znajomości.
      Streamować i nagrywać wcześniejszych rund nie zamierzam. Finał tak jak napisałem będzie nagrany i upubliczniony dla Was.

      Oldboy schrieb:

      Chciałbym zauważyć że post konkursowy nr.4 jest zamknięty dla użytkowników.
      A czas trwania

      Czas trwania 27-30 grudnia (minimum 72 godziny)

      Dziś mamy 28 grudnia i nadal jest zamknięty.
      Pozdrawiam


      Admin wczoraj chyba nadal swieta kontynuowal, post mial byc otwarty jak pojawi sie komunikat w grze, dzisiaj jest juz wszystko tak jak byc powinno :)
      Oczywiscie nadal czas trwania nie bedzie krotszy niz 72 godziny, poprawilem date w pierwszym poscie kolejki.
      Pozdro ;)