Animacja meczy [ZGŁOSZONE]

    Animacja meczy [ZGŁOSZONE]

    Pewnie pomysł zbyt wygórowany i wychodzący poza możliwości twórców gry, lecz można o tym pomyśleć może w przyszłości? Chodzi mi o wprowadzenie do gry poza okienkiem komentarza i zmiany taktyki okna z animacją gry( lub połączyć je z okienkiem taktyki). I nie chodzi mi tu o animację jak z Fify bo nigdy nią nie była i nie będzie, lecz o coś takiego jak jest na zdj poniżej. "Piłkarze"(czyt. koszulki na zdj poniżej) jak i piłka by byli w ruchu. Wydaje mi się, że przyniosło by to więcej satysfakcji przy oglądaniu meczy niż czytanie przez 10 min komentarza. Rogal,karny, wolny czy każda inna akcja byłaby ciekawsza niż napis GOL na środku monitora. Pewnie się spotkam z komentarzami typu " po co to skoro jest dobrze" , "komu by się chciało w to bawić", ale po to jesteśmy żeby dawać pomysły i aby administracja je realizowała. Nie oczekuję nagłych zmian, ale skoro gra ma iść do przodu i się niby rozwijać to pomysł do zrealizowania w niedalekiej przyszłości wydaje mi się być trafny.


    Mam nadzieję że menadżer Minutka się nie obrazi za wrzucenie screena akurat z jego meczu. Nie musi być akurat ten sam wygląd można iść w coś nowego i świeżego, nie wiem to już nie moja sprawa. Tak czy siak zapraszam do dyskusji.

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „czarny_agent2“ ()