zawodnik nie chce podpisac kontraktu

    zawodnik nie chce podpisac kontraktu

    czesc, 2 dni temu popatrzylem ile lp bedzie chcial za nowy kontrakt, nawet nie doszlo do tego ze sie na mnie obrazil za negocjacje. Dzisiaj mam ostatni dzien sezonu, wiec wchodze w negocjacje zeby z nim ten konktrakt przedluzyc, a tam wyskakuje mi informacja, ze umowa ktora zawarlismy 2 dni temu jest nadal aktualna. Wydaje mi sie ze jest to jakis blad i nie powinno tak byc, bo nie zawieralismy zadnej umowy oraz nie doszlo do tego ze sie zawodnik na mnie obrazil i potrzebuje kilku dni. Czy da sie cos z tym zrobic?
    Był już taki temat poruszany.

    Pytanie czy ten zawodnik ma jeszcze rok lub więcej umowę czy do końca sezonu?

    Jeśli umowa mu się kończy w przyszłym sezonie to śpij spokojnie bo grajek nie odejdzie.
    Za 2 dni będziesz mógł mu zaoferować nowy kontrakt. Jeszcze jutro nie będzie chciał z tobą rozmawiać.

    Jeśli jednak ma umowę która kończy mu się jutro wraz z końcem sezonu i nie chcesz go stracić to zostaje ci tylko opcja przedłużenia za credits o kolejny rok.
    Wtedy będziesz mógł podpisać na nowo kontrakt.
    Tak czy siak nie odkładajcie podpisywania umów na koniec sezonu bo później może zabraknąć czasu i grajek odejdzie.
    Czasami nie warto negocjować kontrakt o 2-3k mniej niż oczekuje.
    Pozdrawiam




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:
    No wlasnie problem w tym, ze nie doszlo do tego ze zawodnik sie obrazil bo prowadzilem zbyt twarde negocjacje, a tylko zobaczylem, ile bedzie chcial za nowy kontrakt. Nie podpisywalem z nim zadnej umowy, a wyskakuje mi informacja, ze umowa ktora zawarlismy 3 dni temu jest nadal aktualna ?( Najprawdopodobniej to jakis bug, sprawa juz zostala zalatwiona.
    Opisana sytuacja nie miała prawa się zdarzyć.
    Zawodnik miał w opisie "Koniec sezonu" i wyświetlony komunikat podczas podjęcia próby negocjowania był nieadekwatny do sytuacji.
    Być może to tylko jednorazowy wybryk gry, a być może źle dobrany komunikat.
    Jeżeli sytuacja, się powtórzy u kogoś z graczy to prosimy o informacje.
    Sprawa wówczas zostanie przekazana do programisty.

    Temat zamykam.
    Pozdrawiam Team Futbolcup.