Biuro Bukmacherskie [ZGŁOSZONE]

    Biuro Bukmacherskie [ZGŁOSZONE]

    Propozycja rozbudowy Biura Bukmacherskiego.

    Skoro jest to jedna z możliwości zarobkowych w tej grze to warto by ją podrasować bo aktualnie to tej funkcji nie można nazwać zarobkami...

    Propozycje:
    1.
    Warto by dodać aktualną tabele pod wybraną liga,wtedy byłby lepszy podgląd sytuacji w danej lidze,kto prowadzi, które miejsce zajmuje a jeśli się chce obstawić wynik innej ligi niż moja aktualna gdy wchodzę w klub np. B klasa i jak wracam do bukmachera to znowu wyświetla moją ligę.Trzeba szukać od nowa trochę to przeszkadza,a napewno by ułatwiło obstawianie wyników.

    2.
    Kolejną kwestią jest zwiększenie podstawy do obstawiania.
    1.000 max przy 10lvl.
    Można by zwiększyć do 10.000 wtedy efekt byłby bardziej widoczny i na koncie.

    3.
    Jeśli nie zwiększenie podstawy to chociaż zwiększenie ilości zakładów.
    Nie oszukujmy się,10 zakładów na 1 dzień to malutko i efektów praktycznie nie widać.
    Limit aktualny-10 zakładów dziennie.
    Jeśli by miało zostać stawki to zwiększenie limitu do 30 zakładów już by coś dawał.

    Propozycja na przyszłość... może Administracja Playzo coś w tej kwestii postanowi zrobić.
    Pozdrawiam




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:
    1. Zawsze można wejść w daną drużyna klikając środkowy przycisk myszy/kółko i otworzy nam się druga karta, w której będzie profil tejże drużyny, po scrolujemy trochę na dół i klikamy pokaż tabelę (obok znajduję się ostatni artykuł danej drużyny). Można również po prostu kierować kursor na daną drużynę i wyświetla nam się wtedy jego siła kadry (tak właściwie jest ona bez znaczenia (liczy się siła 11)) i kilka innych informacji w tym miejsce w aktualnej lidze.
    Ale zawsze to co proponujesz będzie ułatwieniem, choć można jak wyżej pisałem obejść się bez.

    2. Zwiększenie podstawy obstawiania by się przydało i jestem jak najbardziej za, tylko taka mała uwaga: mając bukmachera na 10 lvl można obstawić właśnie 10.000 a nie 1.000 :)

    3. Nic dodać nic ująć.
    Ja akurat gram tylko na smartfonie i pewnie jest mnóstwo takich graczy....nie ma takich możliwości jak na komputerze o których piszesz.

    Tak zapomniałem dodać o obniżce % gdy bukmacher się szkoli stąd moje wyliczenia.


    Szkoda że u nas nie działa aplikacja na smartfony czy iPhony tak jak mają to na DE.

    Pozdrawiam




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Oldboy“ ()