Restauracja

    @Edit: Dobra już działa.

    Dzisiaj rano (dosłownie przed chwilą) zalogowałem się jak co dzień na FC, wiadomo by ustawić głównie treningi +czasami dodatkowo rozpocząć nową budowę (dzisiaj była taka sytuacja), podpisać nowe kontrakty, dodać zawodnika itp. Wiadomo o co chodzi -ogółem by się zająć swoim klubem.
    Wyczekiwałem zakończenie budowy objektu takiego jak Restauracja (Poziom: 3). Zakończyła się połowicznie pomyślnie. Dlaczego tylko połowicznie? Szczerze to nie wiem, ale fakt jest taki, że się to stało. Ogarnęła mnie jakaś niewyobrażalna dla przeciętnego subiekta siła rozpaczy, frustracja, bezradność. Wyświetlają mi się tylko połowa produktów. Kilkakrotnie odświeżałem i to nic nie dawało, podobnie jak wylogowanie i ponowne zalogowanie. Co począć?


    u mnie tak się dzieje kiedy korzystam z jakiegokolwiek urządzenia mobilnego, pomaga użycie odpowiednika klawisza "tab" (w iphone nad klawiaturą ekranową pojawiają się odwrócone symbole "<" i ">", czyli strzałka w górę i w dół), po wpisaniu ilości w okienku "frytki" przechodzę do kolejnego okienka, które nie wyświetla się na ekranie wciskając wspomnianą strzałkę w dół, pomaga, choć jest nieco uciążliwe.