Stadion

    Witam,mam małe pytanko...
    Można mieć maxymalnie stadion rozbudowany do poziomu,,Maksymalna pojemność stadionu wynosi 77.800 miejsc.''

    I chciałbym się dowiedzieć dlaczego stadiony w meczach turniejów specjalnych są znacznie większe??
    Sięgają prawie 100.000 miejsc.
    Pytam z czystej ciekawości,czy może kiedyś zostanie wprowadzona taka aktualizacja z rozbudową stadionów czy poprostu turnieje specjalnie są ustawione na 100.000 miejsc??


    Cytuje''
    Witamy na meczu turniejowym pomiędzy (brak nazwy) i Newell's Old Boys. 98448 fanów zgromadziło się na stadionie Arena playzo gospodarza Futbolcup.




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:
    Witaj @Oldboy
    Jak zapewne wiesz Turnieje Specjalne odbywają się na obiektach 'Systemowych' w których żaden klub nie istnieje.
    W skrócie liczba ok 100 tys. prawdopodobnie jest wprowadzona w 'system' gry, która miała za zadanie jeszcze bardziej uatrakcyjnić ww. turnieje.
    Ale jak najbardziej twoje spostrzeżenie jest słuszne i obiecuje Ci, że 'lizne' troszkę tematu u Administracji i Operatorów i dowiem się czy jest możliwość powiększenia stadionu w przyszłości.

    Pozdrawiam dzelen
    o ile mnie pamięć nie myli to jak zaczynałem grać na przełomie 2010/2011 to już wtedy mecze w turniejach specjalnych oglądało po niemal 100k widzów, więc nie spodziewałbym się rewolucji, z drugiej strony na .de co drugi klub ma już stadion na maxa rozbudowany, i CR za rozbudowę już nie wpadają do zarządzających