Rozgrywki LT PL - VA liga - III sezon

      Rozgrywki LT PL - VA liga - III sezon


      Kolejka 1 - 01.01.2019

      FC-Grudziądz (b) : Death Star (s)
      Fala Świekatowo : Stomil Olsztyn
      LKS Uście Gorlickie : RWKS Sparta
      Mexico City : KS Slavko
      KSV eXecut0R (b) : MKS Orneta
      ZIAJOK FC (b) : Polonia Przemyśl


      Kolejka 2 - 02.01.2019

      LKS Uście Gorlickie : Stomil Olsztyn
      Mexico City : RWKS Sparta
      KSV eXecut0R (b) : KS Slavko
      ZIAJOK FC (b) : MKS Orneta
      Death Star (s) : Polonia Przemyśl
      FC-Grudziądz (b) : Fala Świekatowo


      Kolejka 3 - 03.01.2019

      MKS Orneta : Death Star (s)
      KS Slavko : ZIAJOK FC (b)
      RWKS Sparta : KSV eXecut0R (b)
      Stomil Olsztyn : Mexico City
      Fala Świekatowo : LKS Uście Gorlickie
      Polonia Przemyśl : FC-Grudziądz (b)


      Kolejka 4 - 04.01.2019

      Death Star (s) : KS Slavko
      Polonia Przemyśl : MKS Orneta
      ZIAJOK FC (b) : RWKS Sparta
      KSV eXecut0R (b) : Stomil Olsztyn
      Mexico City : Fala Świekatowo
      FC-Grudziądz (b) : LKS Uście Gorlickie


      Kolejka 5 - 05.01.2019

      RWKS Sparta : Death Star (s)
      KS Slavko : Polonia Przemyśl
      Stomil Olsztyn : ZIAJOK FC (b)
      Fala Świekatowo : KSV eXecut0R (b)
      LKS Uście Gorlickie : Mexico City
      MKS Orneta : FC-Grudziądz (b)


      Kolejka 6 - 06.01.2019

      FC-Grudziądz (b) : Mexico City
      KSV eXecut0R (b) : LKS Uście Gorlickie
      Death Star (s) : Stomil Olsztyn
      Polonia Przemyśl : RWKS Sparta
      MKS Orneta : KS Slavko
      ZIAJOK FC (b) : Fala Świekatowo


      Kolejka 7 - 07.01.2019

      KS Slavko : FC-Grudziądz (b)
      Mexico City : KSV eXecut0R (b)
      LKS Uście Gorlickie : ZIAJOK FC (b)
      RWKS Sparta : MKS Orneta
      Stomil Olsztyn : Polonia Przemyśl
      Fala Świekatowo : Death Star (s)


      Kolejka 8 - 08.01.2019

      FC-Grudziądz (b) : KSV eXecut0R (b)
      ZIAJOK FC (b) : Mexico City
      KS Slavko : RWKS Sparta
      MKS Orneta : Stomil Olsztyn
      Polonia Przemyśl : Fala Świekatowo
      Death Star (s) : LKS Uście Gorlickie


      Kolejka 9 - 09.01.2019

      RWKS Sparta : FC-Grudziądz (b)
      KSV eXecut0R (b) : ZIAJOK FC (b)
      Stomil Olsztyn : KS Slavko
      Fala Świekatowo : MKS Orneta
      LKS Uście Gorlickie : Polonia Przemyśl
      Mexico City : Death Star (s)


      Kolejka 10 - 10.01.2019

      Death Star (s) : KSV eXecut0R (b)
      Polonia Przemyśl : Mexico City
      MKS Orneta : LKS Uście Gorlickie
      KS Slavko : Fala Świekatowo
      RWKS Sparta : Stomil Olsztyn
      FC-Grudziądz (b) : ZIAJOK FC (b)


      Kolejka 11 - 11.01.2019

      ZIAJOK FC (b) : Death Star (s)
      KSV eXecut0R (b) : Polonia Przemyśl
      Mexico City : MKS Orneta
      LKS Uście Gorlickie : KS Slavko
      Fala Świekatowo : RWKS Sparta
      Stomil Olsztyn : FC-Grudziądz (b)


      Kolejka 12 - 12.01.2019

      Death Star (s) : FC-Grudziądz (b)
      Stomil Olsztyn : Fala Świekatowo
      RWKS Sparta : LKS Uście Gorlickie
      KS Slavko : Mexico City
      MKS Orneta : KSV eXecut0R (b)
      Polonia Przemyśl : ZIAJOK FC (b)


      Kolejka 13 - 13.01.2019

      Stomil Olsztyn : LKS Uście Gorlickie
      RWKS Sparta : Mexico City
      KS Slavko : KSV eXecut0R (b)
      MKS Orneta : ZIAJOK FC (b)
      Polonia Przemyśl : Death Star (s)
      Fala Świekatowo : FC-Grudziądz (b)


      Kolejka 14 - 14.01.2019

      Death Star (s) : MKS Orneta
      ZIAJOK FC (b) : KS Slavko
      KSV eXecut0R (b) : RWKS Sparta
      Mexico City : Stomil Olsztyn
      LKS Uście Gorlickie : Fala Świekatowo
      FC-Grudziądz (b) : Polonia Przemyśl


      Kolejka 15 - 15.01.2019

      KS Slavko : Death Star (s)
      MKS Orneta : Polonia Przemyśl
      RWKS Sparta : ZIAJOK FC (b)
      Stomil Olsztyn : KSV eXecut0R (b)
      Fala Świekatowo : Mexico City
      LKS Uście Gorlickie : FC-Grudziądz (b)


      Kolejka 16 - 16.01.2019

      Death Star (s) : RWKS Sparta
      Polonia Przemyśl : KS Slavko
      ZIAJOK FC (b) : Stomil Olsztyn
      KSV eXecut0R (b) : Fala Świekatowo
      Mexico City : LKS Uście Gorlickie
      FC-Grudziądz (b) : MKS Orneta


      Kolejka 17 - 17.01.2019

      Mexico City : FC-Grudziądz (b)
      LKS Uście Gorlickie : KSV eXecut0R (b)
      Stomil Olsztyn : Death Star (s)
      RWKS Sparta : Polonia Przemyśl
      KS Slavko : MKS Orneta
      Fala Świekatowo : ZIAJOK FC (b)


      Kolejka 18 - 18.01.2019

      FC-Grudziądz (b) : KS Slavko
      KSV eXecut0R (b) : Mexico City
      ZIAJOK FC (b) : LKS Uście Gorlickie
      MKS Orneta : RWKS Sparta
      Polonia Przemyśl : Stomil Olsztyn
      Death Star (s) : Fala Świekatowo


      Kolejka 19 - 19.01.2019

      KSV eXecut0R (b) : FC-Grudziądz (b)
      Mexico City : ZIAJOK FC (b)
      RWKS Sparta : KS Slavko
      Stomil Olsztyn : MKS Orneta
      Fala Świekatowo : Polonia Przemyśl
      LKS Uście Gorlickie : Death Star (s)


      Kolejka 20 - 20.01.2019

      FC-Grudziądz (b) : RWKS Sparta
      ZIAJOK FC (b) : KSV eXecut0R (b)
      KS Slavko : Stomil Olsztyn
      MKS Orneta : Fala Świekatowo
      Polonia Przemyśl : LKS Uście Gorlickie
      Death Star (s) : Mexico City


      Kolejka 21 - 21.01.2019

      KSV eXecut0R (b) : Death Star (s)
      Mexico City : Polonia Przemyśl
      LKS Uście Gorlickie : MKS Orneta
      Fala Świekatowo : KS Slavko
      Stomil Olsztyn : RWKS Sparta
      ZIAJOK FC (b) : FC-Grudziądz (b)


      Kolejka 22 - 22.01.2019

      Death Star (s) : ZIAJOK FC (b)
      Polonia Przemyśl : KSV eXecut0R (b)
      MKS Orneta : Mexico City
      KS Slavko : LKS Uście Gorlickie
      RWKS Sparta : Fala Świekatowo
      FC-Grudziądz (b) : Stomil Olsztyn

      Post was edited 1 time, last by “dzelen” ().

      Kolejka 1 - 01.01.2019

      FC-Grudziądz (b) : Death Star (s) (w/o0:0w/o)
      Fala Świekatowo : Stomil Olsztyn (0:3w/o)
      LKS Uście Gorlickie : RWKS Sparta (2:1)
      Mexico City : KS Slavko (5:0)
      KSV eXecut0R (b) : MKS Orneta (2:0)
      ZIAJOK FC (b) : Polonia Przemyśl (0:2)




      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 2 - 02.01.2019

      LKS Uście Gorlickie : Stomil Olsztyn (0:1)
      Mexico City : RWKS Sparta (0:2)
      KSV eXecut0R (b) : KS Slavko (5:0)
      ZIAJOK FC (b) : MKS Orneta (0:2)
      Death Star (s) : Polonia Przemyśl (0:4)
      FC-Grudziądz (b) : Fala Świekatowo (3:0w/o)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 3 - 03.01.2019

      MKS Orneta : Death Star (s) (3:0w/o) - wynik uwzględniony w 6 kolejce
      KS Slavko : ZIAJOK FC (b) (0:4)
      RWKS Sparta : KSV eXecut0R (b) (0:2)
      Stomil Olsztyn : Mexico City (2:0)
      Fala Świekatowo : LKS Uście Gorlickie (0:3w/o)
      Polonia Przemyśl : FC-Grudziądz (b) (2:0)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 4 - 04.01.2019

      Death Star (s) : KS Slavko (4:0)
      Polonia Przemyśl : MKS Orneta (3:1)
      ZIAJOK FC (b) : RWKS Sparta (1:2)
      KSV eXecut0R (b) : Stomil Olsztyn (4:2)
      Mexico City : Fala Świekatowo (3:0w/o)
      FC-Grudziądz (b) : LKS Uście Gorlickie (3:1)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 5 - 05.01.2019

      RWKS Sparta : Death Star (s) (4:0)
      KS Slavko : Polonia Przemyśl (0:5)
      Stomil Olsztyn : ZIAJOK FC (b) (0:1)
      Fala Świekatowo : KSV eXecut0R (b) (0:3w/o)
      LKS Uście Gorlickie : Mexico City (3:0)
      MKS Orneta : FC-Grudziądz (b) (0:0)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 6 - 06.01.2019

      FC-Grudziądz (b) : Mexico City (0:3)
      KSV eXecut0R (b) : LKS Uście Gorlickie (4:0)
      Death Star (s) : Stomil Olsztyn (0:3w/o)
      Polonia Przemyśl : RWKS Sparta (2:0)
      MKS Orneta : KS Slavko (2:0)
      ZIAJOK FC (b) : Fala Świekatowo (3:0w/o)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 7 - 07.01.2019

      KS Slavko : FC-Grudziądz (b) (0:5)
      Mexico City : KSV eXecut0R (b) (0:4)
      LKS Uście Gorlickie : ZIAJOK FC (b) (1:3)
      RWKS Sparta : MKS Orneta (0:2)
      Stomil Olsztyn : Polonia Przemyśl (0:0)
      Fala Świekatowo : Death Star (s) (0:3w/o)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 8 - 08.01.2019

      FC-Grudziądz (b) : KSV eXecut0R (b) (1:4)
      ZIAJOK FC (b) : Mexico City (3:0)
      KS Slavko : RWKS Sparta (1:0)
      MKS Orneta : Stomil Olsztyn (3:0)
      Polonia Przemyśl : Fala Świekatowo (3:0w/o)
      Death Star (s) : LKS Uście Gorlickie (0:4)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 9 - 09.01.2019

      RWKS Sparta : FC-Grudziądz (b) (0:2)
      KSV eXecut0R (b) : ZIAJOK FC (b) (4:2)
      Stomil Olsztyn : KS Slavko (1:0)
      Fala Świekatowo : MKS Orneta (0:3w/o)
      LKS Uście Gorlickie : Polonia Przemyśl (0:2)
      Mexico City : Death Star (s) (w/o0:0w/o)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 10 - 10.01.2019

      Death Star (s) : KSV eXecut0R (b) (w/o0:0w/o)
      Polonia Przemyśl : Mexico City (4:0)
      MKS Orneta : LKS Uście Gorlickie (3:0)
      KS Slavko : Fala Świekatowo (3:0w/o)
      RWKS Sparta : Stomil Olsztyn (3:0)
      FC-Grudziądz (b) : ZIAJOK FC (b) (0:0)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 11 - 11.01.2019

      ZIAJOK FC (b) : Death Star (s) (5:0)
      KSV eXecut0R (b) : Polonia Przemyśl (0:1)
      Mexico City : MKS Orneta (0:4)
      LKS Uście Gorlickie : KS Slavko (0:0)
      Fala Świekatowo : RWKS Sparta (0:3w/o)
      Stomil Olsztyn : FC-Grudziądz (b) (0:3)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 12 - 12.01.2019

      Death Star (s) : FC-Grudziądz (b (w/o0:0w/o)
      )Stomil Olsztyn : Fala Świekatowo (3:0w/o)
      RWKS Sparta : LKS Uście Gorlickie (2:0)
      KS Slavko : Mexico City (0:1)
      MKS Orneta : KSV eXecut0R (b) (0:2)
      Polonia Przemyśl : ZIAJOK FC (b) (2:0)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 13 - 13.01.2019

      Stomil Olsztyn : LKS Uście Gorlickie (0:1)
      RWKS Sparta : Mexico City (3:0)
      KS Slavko : KSV eXecut0R (b) (0:3)
      MKS Orneta : ZIAJOK FC (b) (3:1)
      Polonia Przemyśl : Death Star (s) (7:0)
      Fala Świekatowo : FC-Grudziądz (b) (0:3w/o)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 14 - 14.01.2019

      Death Star (s) : MKS Orneta (0:3w/o)
      ZIAJOK FC (b) : KS Slavko (4:0)
      KSV eXecut0R (b) : RWKS Sparta (3:0)
      Mexico City : Stomil Olsztyn (0:2)
      LKS Uście Gorlickie : Fala Świekatowo (3:0w/o)
      FC-Grudziądz (b) : Polonia Przemyśl (0:2)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 15 - 15.01.2019

      KS Slavko : Death Star (s) (7:0)
      MKS Orneta : Polonia Przemyśl (1:1)
      RWKS Sparta : ZIAJOK FC (b) (0:2)
      Stomil Olsztyn : KSV eXecut0R (b) (1:4)
      Fala Świekatowo : Mexico City (0:3w/o)
      LKS Uście Gorlickie : FC-Grudziądz (b) (0:0)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 16 - 16.01.2019

      Death Star (s) : RWKS Sparta (0:4)
      Polonia Przemyśl : KS Slavko (6:0)
      ZIAJOK FC (b) : Stomil Olsztyn (2:0)
      KSV eXecut0R (b) : Fala Świekatowo (3:0w/o)
      Mexico City : LKS Uście Gorlickie (0:2)
      FC-Grudziądz (b) : MKS Orneta (1:2)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 17 - 17.01.2019

      Mexico City : FC-Grudziądz (b) (2:5)
      LKS Uście Gorlickie : KSV eXecut0R (b) (1:0)
      Stomil Olsztyn : Death Star (s) (3:0w/o)
      RWKS Sparta : Polonia Przemyśl (0:3)
      KS Slavko : MKS Orneta (0:3)
      Fala Świekatowo : ZIAJOK FC (b) (0:3w/o)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 18 - 18.01.2019

      FC-Grudziądz (b) : KS Slavko (0:1)
      KSV eXecut0R (b) : Mexico City (4:0)
      ZIAJOK FC (b) : LKS Uście Gorlickie (5:0)
      MKS Orneta : RWKS Sparta (3:0)
      Polonia Przemyśl : Stomil Olsztyn (3:0)
      Death Star (s) : Fala Świekatowo (3:0w/o)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 19 - 19.01.2019

      KSV eXecut0R (b) : FC-Grudziądz (b) (3:1)
      Mexico City : ZIAJOK FC (b) (0:4)
      RWKS Sparta : KS Slavko (1:0)
      Stomil Olsztyn : MKS Orneta (0:2)
      Fala Świekatowo : Polonia Przemyśl (0:3w/o)
      LKS Uście Gorlickie : Death Star (s) (4:0)



      *Fala Świekatowo ukarana odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).