Rozgrywki LT PL - VB liga - III sezon

      Rozgrywki LT PL - VB liga - III sezon


      Kolejka 1 - 01.01.2019

      RKS HUWDU (b) : Dreglin PRO (s)
      Ekipa PeKaPe FC : LKS Ursus Dachnów
      Mikołajki : M.R.K.
      FC WALEC Dobrodzień : KS Kretovia
      Twierdza Witkowo (b) : FC Janke
      Elektryczne Tłuczki (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (s)


      Kolejka 2 - 02.01.2019

      Mikołajki : LKS Ursus Dachnów
      FC WALEC Dobrodzień : M.R.K.
      Twierdza Witkowo (b) : KS Kretovia
      Elektryczne Tłuczki (b) : FC Janke
      Dreglin PRO (s) : LZS Snajper Szalejów Górny (s)
      RKS HUWDU (b) : Ekipa PeKaPe FC


      Kolejka 3 - 03.01.2019

      FC Janke : Dreglin PRO (s)
      KS Kretovia : Elektryczne Tłuczki (b)
      M.R.K. :
      Twierdza Witkowo (b)
      LKS Ursus Dachnów : FC WALEC Dobrodzień
      Ekipa PeKaPe FC : Mikołajki
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : RKS HUWDU (b)


      Kolejka 4 - 04.01.2019

      Dreglin PRO (s) : KS Kretovia
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : FC Janke
      Elektryczne Tłuczki (b) : M.R.K.
      Twierdza Witkowo (b) : LKS Ursus Dachnów
      FC WALEC Dobrodzień : Ekipa PeKaPe FC
      RKS HUWDU (b) : Mikołajki


      Kolejka 5 - 05.01.2019

      M.R.K. : Dreglin PRO (s)
      KS Kretovia : LZS Snajper Szalejów Górny (s)
      LKS Ursus Dachnów : Elektryczne Tłuczki (b)
      Ekipa PeKaPe FC :
      Twierdza Witkowo (b)
      Mikołajki : FC WALEC Dobrodzień
      FC Janke : RKS HUWDU (b)


      Kolejka 6 - 06.01.2019

      RKS HUWDU (b) : FC WALEC Dobrodzień
      Twierdza Witkowo (b) : Mikołajki
      Dreglin PRO (s) : LKS Ursus Dachnów
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : M.R.K.
      FC Janke : KS Kretovia
      Elektryczne Tłuczki (b) : Ekipa PeKaPe FC


      Kolejka 7 - 07.01.2019

      KS Kretovia : RKS HUWDU (b)
      FC WALEC Dobrodzień :
      Twierdza Witkowo (b)
      Mikołajki : Elektryczne Tłuczki (b)
      M.R.K. : FC Janke
      LKS Ursus Dachnów : LZS Snajper Szalejów Górny (s)
      Ekipa PeKaPe FC : Dreglin PRO (s)


      Kolejka 8 - 08.01.2019

      RKS HUWDU (b) :
      Twierdza Witkowo (b)
      Elektryczne Tłuczki (b) : FC WALEC Dobrodzień
      KS Kretovia : M.R.K.
      FC Janke : LKS Ursus Dachnów
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : Ekipa PeKaPe FC
      Dreglin PRO (s) : Mikołajki


      Kolejka 9 - 09.01.2019

      M.R.K. : RKS HUWDU (b)
      Twierdza Witkowo (b) : Elektryczne Tłuczki (b)
      LKS Ursus Dachnów : KS Kretovia
      Ekipa PeKaPe FC : FC Janke
      Mikołajki : LZS Snajper Szalejów Górny (s)
      FC WALEC Dobrodzień : Dreglin PRO (s)


      Kolejka 10 - 10.01.2019

      Dreglin PRO (s) :
      Twierdza Witkowo (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : FC WALEC Dobrodzień
      FC Janke : Mikołajki
      KS Kretovia : Ekipa PeKaPe FC
      M.R.K. : LKS Ursus Dachnów
      RKS HUWDU (b) : Elektryczne Tłuczki (b)


      Kolejka 11 - 11.01.2019

      Elektryczne Tłuczki (b) : Dreglin PRO (s)
      Twierdza Witkowo (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (s)
      FC WALEC Dobrodzień : FC Janke
      Mikołajki : KS Kretovia
      Ekipa PeKaPe FC : M.R.K.
      LKS Ursus Dachnów : RKS HUWDU (b)


      Kolejka 12 - 12.01.2019

      Dreglin PRO (s) : RKS HUWDU (b)
      LKS Ursus Dachnów : Ekipa PeKaPe FC
      M.R.K. : Mikołajki
      KS Kretovia : FC WALEC Dobrodzień
      FC Janke :
      Twierdza Witkowo (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : Elektryczne Tłuczki (b)


      Kolejka 13 - 13.01.2019

      LKS Ursus Dachnów : Mikołajki
      M.R.K. : FC WALEC Dobrodzień
      KS Kretovia :
      Twierdza Witkowo (b)
      FC Janke : Elektryczne Tłuczki (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : Dreglin PRO (s)
      Ekipa PeKaPe FC : RKS HUWDU (b)


      Kolejka 14 - 14.01.2019

      Dreglin PRO (s) : FC Janke
      Elektryczne Tłuczki (b) : KS Kretovia
      Twierdza Witkowo (b) : M.R.K.
      FC WALEC Dobrodzień : LKS Ursus Dachnów
      Mikołajki : Ekipa PeKaPe FC
      RKS HUWDU (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (s)


      Kolejka 15 - 15.01.2019

      KS Kretovia : Dreglin PRO (s)
      FC Janke : LZS Snajper Szalejów Górny (s)
      M.R.K. : Elektryczne Tłuczki (b)
      LKS Ursus Dachnów :
      Twierdza Witkowo (b)
      Ekipa PeKaPe FC : FC WALEC Dobrodzień
      Mikołajki : RKS HUWDU (b)


      Kolejka 16 - 16.01.2019

      Dreglin PRO (s) : M.R.K.
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : KS Kretovia
      Elektryczne Tłuczki (b) : LKS Ursus Dachnów
      Twierdza Witkowo (b) : Ekipa PeKaPe FC
      FC WALEC Dobrodzień : Mikołajki
      RKS HUWDU (b) : FC Janke


      Kolejka 17 - 17.01.2019

      FC WALEC Dobrodzień : RKS HUWDU (b)
      Mikołajki :
      Twierdza Witkowo (b)
      LKS Ursus Dachnów : Dreglin PRO (s)
      M.R.K. : LZS Snajper Szalejów Górny (s)
      KS Kretovia : FC Janke
      Ekipa PeKaPe FC : Elektryczne Tłuczki (b)


      Kolejka 18 - 18.01.2019

      RKS HUWDU (b) : KS Kretovia
      Twierdza Witkowo (b) : FC WALEC Dobrodzień
      Elektryczne Tłuczki (b) : Mikołajki
      FC Janke : M.R.K.
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : LKS Ursus Dachnów
      Dreglin PRO (s) : Ekipa PeKaPe FC


      Kolejka 19 - 19.01.2019

      Twierdza Witkowo (b) : RKS HUWDU (b)
      FC WALEC Dobrodzień : Elektryczne Tłuczki (b)
      M.R.K. : KS Kretovia
      LKS Ursus Dachnów : FC Janke
      Ekipa PeKaPe FC : LZS Snajper Szalejów Górny (s)
      Mikołajki : Dreglin PRO (s)


      Kolejka 20 - 20.01.2019

      RKS HUWDU (b) : M.R.K.
      Elektryczne Tłuczki (b) :
      Twierdza Witkowo (b)
      KS Kretovia : LKS Ursus Dachnów
      FC Janke : Ekipa PeKaPe FC
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : Mikołajki
      Dreglin PRO (s) : FC WALEC Dobrodzień


      Kolejka 21 - 21.01.2019

      Twierdza Witkowo (b) : Dreglin PRO (s)
      FC WALEC Dobrodzień : LZS Snajper Szalejów Górny (s)
      Mikołajki : FC Janke
      Ekipa PeKaPe FC : KS Kretovia
      LKS Ursus Dachnów : M.R.K.
      Elektryczne Tłuczki (b) : RKS HUWDU (b)


      Kolejka 22 - 22.01.2019

      Dreglin PRO (s) : Elektryczne Tłuczki (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) :
      Twierdza Witkowo (b)
      FC Janke : FC WALEC Dobrodzień
      KS Kretovia : Mikołajki
      M.R.K. : Ekipa PeKaPe FC
      RKS HUWDU (b) : LKS Ursus Dachnów

      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 1 - 01.01.2019

      RKS HUWDU (b) : Dreglin PRO (s) (2:0)
      Ekipa PeKaPe FC : LKS Ursus Dachnów (0:3)
      Mikołajki : M.R.K. (w/o0:0w/o)
      FC WALEC Dobrodzień : KS Kretovia (0:4)
      Twierdza Witkowo (b) : FC Janke (3:2)
      Elektryczne Tłuczki (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (s) (4:0)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie)





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 2 - 02.01.2019

      Mikołajki : LKS Ursus Dachnów (0:3w/o)
      FC WALEC Dobrodzień : M.R.K. (3:0w/o)
      Twierdza Witkowo (b) : KS Kretovia (1:2)
      Elektryczne Tłuczki (b) : FC Janke (2:1)
      Dreglin PRO (s) : LZS Snajper Szalejów Górny (s) (0:3)
      RKS HUWDU (b) : Ekipa PeKaPe FC (3:0)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie)







      Kolejka 3 - 03.01.2019

      FC Janke : Dreglin PRO (s) (3:0)
      KS Kretovia : Elektryczne Tłuczki (b) (1:3)
      M.R.K. : Twierdza Witkowo (b) (0:3w/o)
      LKS Ursus Dachnów : FC WALEC Dobrodzień (0:1)
      Ekipa PeKaPe FC : Mikołajki (3:0w/o)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : RKS HUWDU (b) (3:2)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 4 - 04.01.2019

      Dreglin PRO (s) : KS Kretovia (0:0)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : FC Janke (0:2)
      Elektryczne Tłuczki (b) : M.R.K. (3:0w/o)
      Twierdza Witkowo (b) : LKS Ursus Dachnów (3:0)
      FC WALEC Dobrodzień : Ekipa PeKaPe FC (3:0w/o)
      RKS HUWDU (b) : Mikołajki (3:0w/o)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 5 - 05.01.2019

      M.R.K. : Dreglin PRO (s) (0:3w/o)
      KS Kretovia : LZS Snajper Szalejów Górny (s) (3:1)
      LKS Ursus Dachnów : Elektryczne Tłuczki (b) (1:5)
      Ekipa PeKaPe FC : Twierdza Witkowo (b) 0:4)
      Mikołajki : FC WALEC Dobrodzień (0:3)
      FC Janke : RKS HUWDU (b) (3:1)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 6 - 06.01.2019

      RKS HUWDU (b) : FC WALEC Dobrodzień (3:0)
      Twierdza Witkowo (b) : Mikołajki (3:0w/o)
      Dreglin PRO (s) : LKS Ursus Dachnów (1:3)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : M.R.K. (3:0w/o)
      FC Janke : KS Kretovia (2:3)
      Elektryczne Tłuczki (b) : Ekipa PeKaPe FC (5:0)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 7 - 07.01.2019

      KS Kretovia : RKS HUWDU (b) (2:0)
      FC WALEC Dobrodzień : Twierdza Witkowo (b) (0:4)
      Mikołajki : Elektryczne Tłuczki (b) (0:3w/o)
      M.R.K. : FC Janke (0:3w/o)
      LKS Ursus Dachnów : LZS Snajper Szalejów Górny (s) (2:2)
      Ekipa PeKaPe FC : Dreglin PRO (s) (w/o0:0w/o)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 8 - 08.01.2019

      RKS HUWDU (b) : Twierdza Witkowo (b) (0:2)
      Elektryczne Tłuczki (b) : FC WALEC Dobrodzień (4:0)
      KS Kretovia : M.R.K. (3:0w/o)
      FC Janke : LKS Ursus Dachnów (1:1)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : Ekipa PeKaPe FC (3:0)
      Dreglin PRO (s) : Mikołajki (3:0w/o)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 9 - 09.01.2019

      M.R.K. : RKS HUWDU (b) (0:3w/o)
      Twierdza Witkowo (b) : Elektryczne Tłuczki (b) (0:1)
      LKS Ursus Dachnów : KS Kretovia (1:3)
      Ekipa PeKaPe FC : FC Janke (0:3w/o)
      Mikołajki : LZS Snajper Szalejów Górny (s) (0:3w/o)
      FC WALEC Dobrodzień : Dreglin PRO (s) (0:2)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 10 - 10.01.2019

      Dreglin PRO (s) : Twierdza Witkowo (b) (0;3)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : FC WALEC Dobrodzień (5:0)
      FC Janke : Mikołajki (3:0w/o)
      KS Kretovia : Ekipa PeKaPe FC (3:0w/o)
      M.R.K. : LKS Ursus Dachnów (0:3w/o)
      RKS HUWDU (b) : Elektryczne Tłuczki (b) (1:0)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 11 - 11.01.2019

      Elektryczne Tłuczki (b) : Dreglin PRO (s) (5:0)
      Twierdza Witkowo (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (s) (3:0)
      FC WALEC Dobrodzień : FC Janke 90:3)
      Mikołajki : KS Kretovia (0:3w/o)
      Ekipa PeKaPe FC : M.R.K. (3:0w/o)
      LKS Ursus Dachnów : RKS HUWDU (b) (2:0)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 12 - 12.01.2019

      Dreglin PRO (s) : RKS HUWDU (b) (0:2)
      LKS Ursus Dachnów : Ekipa PeKaPe FC (3:0w/o)
      M.R.K. : Mikołajki (w/o0:0w/o)
      KS Kretovia : FC WALEC Dobrodzień (3:0)
      FC Janke : Twierdza Witkowo (b) (0:0)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : Elektryczne Tłuczki (b) (0:2)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 13 - 13.01.2019

      LKS Ursus Dachnów : Mikołajki (3:0w/o)
      M.R.K. : FC WALEC Dobrodzień (0:3w/o)
      KS Kretovia : Twierdza Witkowo (b) (0:3)
      FC Janke : Elektryczne Tłuczki (b) (0:1)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : Dreglin PRO (s) (0:0)
      Ekipa PeKaPe FC : RKS HUWDU (b) (0:3w/o)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 14 - 14.01.2019

      Dreglin PRO (s) : FC Janke (1:4)
      Elektryczne Tłuczki (b) : KS Kretovia (0:0)
      Twierdza Witkowo (b) : M.R.K. (3:0w/o)
      FC WALEC Dobrodzień : LKS Ursus Dachnów (0:3)
      Mikołajki : Ekipa PeKaPe FC (0:3w/o)
      RKS HUWDU (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (s) (2:0)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 15 - 15.01.2019

      KS Kretovia : Dreglin PRO (s) (3:0)
      FC Janke : LZS Snajper Szalejów Górny (s) (2:0)
      M.R.K. : Elektryczne Tłuczki (b) (0:3/o)
      LKS Ursus Dachnów : Twierdza Witkowo (b) (0:2)
      Ekipa PeKaPe FC : FC WALEC Dobrodzień (0:3w/o)
      Mikołajki : RKS HUWDU (b) (0:3w/o)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 16 - 16.01.2019

      Dreglin PRO (s) : M.R.K. (3:0w/o)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : KS Kretovia (0:2)
      Elektryczne Tłuczki (b) : LKS Ursus Dachnów (0:0)
      Twierdza Witkowo (b) : Ekipa PeKaPe FC (3:0w/o)
      FC WALEC Dobrodzień : Mikołajki (3:0w/o)
      RKS HUWDU (b) : FC Janke (1:3)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 17 - 17.01.2019

      FC WALEC Dobrodzień : RKS HUWDU (b) (0:1)
      Mikołajki : Twierdza Witkowo (b) (0:3w/o)
      LKS Ursus Dachnów : Dreglin PRO (s) (2:0)
      M.R.K. : LZS Snajper Szalejów Górny (s) (0:3w/o)
      KS Kretovia : FC Janke (1:0)
      Ekipa PeKaPe FC : Elektryczne Tłuczki (b) (0:3w/o)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 18 - 18.01.2019

      RKS HUWDU (b) : KS Kretovia (0:1)
      Twierdza Witkowo (b) : FC WALEC Dobrodzień (4:0)
      Elektryczne Tłuczki (b) : Mikołajki (3:0w/o)
      FC Janke : M.R.K. (3:0w/o)
      LZS Snajper Szalejów Górny (s) : LKS Ursus Dachnów (0:2)
      Dreglin PRO (s) : Ekipa PeKaPe FC (3:0w/o)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 19 - 19.01.2019

      Twierdza Witkowo (b) : RKS HUWDU (b) (4:0)
      FC WALEC Dobrodzień : Elektryczne Tłuczki (b) (0:4)
      M.R.K. : KS Kretovia (0:3w/o)
      LKS Ursus Dachnów : FC Janke (1:1)
      Ekipa PeKaPe FC : LZS Snajper Szalejów Górny (s) (0:3w/o)
      Mikołajki : Dreglin PRO (s) (0:3w/o)



      *Zespół Mikołajki ukarany -25pkt (5 w/o w poprzednim sezonie).