Jak to możliwe??? Po raz kolejny

    Jak to możliwe??? Po raz kolejny

    Tylko jedno pytanie mi się nasuwa teraz na usta.

    Czy ktoś chce nas robić w bambuko czy co bo już sam nie wiem??



    A więc tak dzisiaj o 15:00 zaktualizowało mi się Biuro Prasowe na 100 % a o godzinie 19:45 tego samego dnia mam już "tylko" 99% więc o co tutaj chodzi???

    Ktoś może powiedzieć, że jest to mało ważne ale ja zauważyłem, że u mnie się zdarza to po raz kolejny, miesiąc temu nawet więcej pisałem o tym do supportu ale niestety nie rozwiązano mojego problemu może ktoś z moderacji a najlepiej administracji mi będzie potrafił na to odpowiedzieć.


    Proszę o odpowiedzi konkretnych osób, które wymieniłem wcześniej a nie zwykłych userów.

    Witaj @GL7
    Jak najbardziej jest wszystko w porządku w ww. poście.
    Przepraszamy, że nie było takiej informacji w FAQ stworzonym przez PL Team na naszym forum.

    Domyślam się, że rozegrałeś dzisiaj 4 mecze w grze.
    Zaokrąglając po każdym meczu grając w 3 lidze zadowolenie kibiców zmniejsza się o 0.7 %.
    O godzinie 15:00 zaktualizowało Ci się w 'Biurze Prasowym' 100% 'Zadowolenia kibiców'
    Rozegrałeś wtedy 2 mecze (1 mecz ligowy + mecz w turnieju) daje nam to 0.7 (na 1 mecz) x2 = 1.4
    100 % - 1.4 % = 98,6 ~99 (po zaokrągleniu).

    Poniżej przedstawiam szczegółową tabelkę z informacją o ile procent w danej lidze spada 'Zadowolenie kibiców'.
    Małą ciekawostką jest fakt, że posiadając Stacje TV lub Radiostacje odejmuje nam 1 % w danym dniu spadającej ilości procent w zadowoleniu kibiców.
    Posiadając dwie budowle dostajemy (Stacja TV + Radiostacje) dostajemy 2% !

    Mam nadzieję, że wszystko zrozumiałeś.
    W najbliższym czasie ta informacja zostanie dodana do FAQ Gry na forum.
    Postaramy się jeszcze bardziej uściślić tą informację, żeby była zrozumiała dla Wszystkich :)



    LIGA
    WARTOŚĆ %
    + RADIOSTACJA
    + STACJA TV
    RADIOSTACJA + STACJA TV
    EKSTRAKLASA
    4
    3
    3
    2
    1 LIGA
    3.50
    2.50
    2.50
    1.50
    2 LIGA
    3
    2
    2
    1
    3 LIGA
    2.50
    1.50
    1.50
    0.50
    4 LIGA
    2
    1
    1
    0
    LIGA OKRĘGOWA
    1.50
    0.50
    0.50
    0
    KLASA A
    1
    0
    0
    0
    KLASA B
    0.50
    0
    0
    0


    Pozdrawiam Team FutbolCup
    dzelen

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „dzelen“ ()

    Ja specjalnie czekałem do następnego dnia żeby to sprawdzić.

    Dzelen piszesz że zadowolenie kibiców spada po każdym meczu i nie wiedziałem o takiej tabelce także dziękuje za dodanie tej informacji.

    Lecz nie do końca się mogę z tym zgodzić.
    Ja mam jak i wszyscy raczej tą samą sytuację.

    Wczoraj po 15:00 100% zadowolenia.
    Po ligowym już tylko 99%.
    Nie gram Turka specjalnego czyli rozegrałem tylko 1 mecz.
    Dziś zadowolenie spadło do 98% a nie rozegrałem żadnego meczu więcej godzina 8:00 rano.
    Czyli nie do końca się to zgadza z tą tabelka....no chyba że dochodzi do tego jeszcze codziennie -1% z automatu za zadowolenie zależne od ligi??




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:

    thorrgall schrieb:

    zadowolenie spada w czasie, wskaźnik spadku pokazuje tabela w poście dzelena, jeśli np. drużyna gra w 4. lidze, to spada o 2 pkty procentowe dziennie, czyli o 1 punkt co 12 godzin (o 3 nad ranem i o 15), spadki mogą być zmniejszone jeśli klub posiada stację radiową lub TV



    Hmmmm... analizując twoją odpowiedz..to brakuje mi tu wyjaśnienia dlaczego po 15:00 było 100% zadowolenia po zamówieniu odpowiedniego biura prasowego...i na mecz ligowy też było 100%...a po meczu juz 99%?
    Nie zgadza się to z twoją tezą thorrgall:/

    Bo mecze ligowe odbywają się o 17:00

    No chyba że te pkt o których mówisz odejmują się o 5 rano i 17 po południu??




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup: