równolegle odbył się inny mecz?

    równolegle odbył się inny mecz?

    Witam, rozegrałem dzisiaj spotkanie w meczu pucharowym. W meczu tym wszedłem celowo jak najszybciej zmienić 3 zawodników (zmiana około 10 minuty), a sam mecz wygrałem chyba 4:0, dokładnie nie pamiętam. Wchodzę teraz na futbolcup, sprawdzam wyniki, a tutaj jest napisane, że mecz ten wygrałem 1:0. Szybko przeskakuje na kadrę, a tam 2 z tych 3 zawodników których zmieniłem spadło mi z świetnej formy do zielonego krzyżyka. Mam wrażenie jakby w systemie odbył się równolegle całkiem inny mecz do którego nie miałem dostępu i ten mecz został wzięty pod uwagę. Dodam że akurat dzisiaj wszedłem zrobić te zmiany bo mam ważny mecz z liderem w lidze a tu takie coś. O co chodzi?
    Bez screenów niestety do tylko domysły ;) Raz oglądałem swój mecz ligowy na telefonie i w pewnym momencie strzeliłem 6 bramek i widniał wynik 7:0 dla mnie ;P Trochę mnie to zdziwiło, bo jednak 6 bramek w kilka minut to mało prawdopodobne i jeszcze z takim zespołem... Odświeżyłem, i z powrotem było 1:0 :) Czasem to kwestia (?) ciasteczek (?) (nie znam się na tym, ale najczęściej tak powiadają) lub jakiegoś bugu, ale na pewno nie miałeś do czynienia z bilokacją :D Rozumiem, że zmieniłeś 3 zawodników w 10 minucie meczu; możliwe, że pechowo cała trójka połapała akurat kontuzje :D Zmiana mogła nastąpić nawet w 20 minucie spotkania - pech to pech :D Raczej nie doszukiwałbym się tutaj żądnego błędu, tym bardziej że nie masz żadnych materiałów które mogłyby to potwierdzić :/ My możemy Ci wierzyć tylko na słowo.

    Szczęśliwego nowego roku,
    Hetero z rodziną :thumbup:
    Miałem podobną sytuację ale to ewidentny bug był. Przegrywałem 1:0, zrobiłem zmianę i nagle zrobiło się 2:0. Jak prześledzilem relację to zdublowało minuty od 18 do 23 w których strzelona była bramka. Mecz zakończył się 4:0 i po odświeżeniu strony błąd się naprawił w relacji i było 3:0. Olałem temat bo mecz był tylko turniejowy. Zbogiem może miałeś podobną sytuację i zaliczyło Ci bramki kilka razy po dokonanych zmianach.

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „dawidm412“ ()

    Wiem wiem, bug z bramkami tez mi sie zdarzyl juz kilka razy ale po odswiezeniu wszystko bylo w normie, a tu mimo odswiezenia wynik byl taki jak w relacji a dopiero inny pokazal sie po zaknczonym spotkaniu, a takze moja uwage zwrocila zmiana stanu zdrowia zawodnikow, dlatego pomyslalem ze warto o tym napisac, zeby jakis admin sie temu przyjrzal.

    W tym wypadku jestem pewien ze to tez byl bug, bo w okolo 10 minuty zmiany juz zostaly dokonane a tych trzech muszkieterow sciagnietych bylo juz na lawce bez zadnego urazu przed zmianami - jedyny uraz do ktorego doszlo byl na wprowadzonym napastniku z lawki, a ten zachowal swietna forme po meczu :D

    Oczywiscie gdybym skriny mial to zalaczylbym do tematu ale niestety nie zrzutuje kazdego meczu :D choc blad pojedynczy to pisze zeby zwrocic uwage, bo teraz przeszlo, ale gdyby zdarzylo sie to komus podczas decydujacego meczu o awans no to byloby o wiele bardziej frustrujace