Turniej Symulacyjny BTF - G-8

      Turniej Symulacyjny BTF - G-8

      Ave dzisiaj rozpoczął się turniej symulacyjny między stowarzyszeniami BTF i G-8. Każde stowarzyszeniu wystawiło 7 reprezentantów.
      Zaczynamy od dzisiaj dlatego, że dopiero wątek został dodany o tej porze, mecze 1 kolejki są wydłużone do jutra.
      Gramy codziennie mecz i rewanż. Bez żadnych finałów, 7 zespołów BTF przeciwko 7 G-8. Na końcu zostaną zrobione dwie tabele BTF i G-8 zaś podliczone punkty w oby dwóch grupach i podany wynik. Wyniki będą podane do 13 stycznia 2019r. z powodu mojego wyjazdu na urlop.
      Życzę wszystkim dobrej zabawy i powodzenia.

      Terminarz spotkań

      1 KOLEJKA = 8 KOLEJKA 4.01.2019-5.01.2019


      MKS Dynamo Elbląg - Tuciak United Team 0:3 w/o
      Tuciak United Team - MKS Dynamo Elbląg 3:0 w/o

      Łęg Łowce - Real Madrid 2:1
      Real Madrid - Łęg Łowce 1:2

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - FC RYBNIK Full 1:2
      FC RYBNIK FULL - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:1

      Kolonia City - Juventus Turyn FC 0:0
      Juventus Turyn FC - Kolonia City 2:0

      Newell’s Old Boys - BuenosAmarenoS 2:3
      BuenosAmarenoS -
      Newell’s Old Boys 1:0


      Twister - Ajax ZwD 0:1
      Ajax ZwD - Twister 0:3

      RWKS Sparta - Real & Biedronka 0:2
      Real & Biedronka - RWKS Sparta 2:3

      31 - 10 dla BTF


      2. KOLEJKA = 9 KOLEJKA 6.01.2019

      BuenosAmarenoS - Ajax ZwD 1:0
      Ajax ZwD - BuenosAmarenoS 1:1

      MKS Dynamo Elbląg - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:3 w/o
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - MKS Dynamo Elbląg 3:0 w/o

      Tuciak United Team - Kolonia City 1:0
      Kolonia City - Tuciak United Team 1:0

      Real Madrid - Twister 0:0
      Twister - Real Madrid 2:0

      Juventus Turyn FC - FC RYBNIK Full 0:2
      FC RYBNIK FULL - Juventus Turyn FC 2:0

      RWKS Sparta - Łęg Łowce 0:4
      Łęg Łowce - RWKS Sparta 4:1

      Newell’s Old Boys - Real & Biedronka 2:0
      Real Biedronka & -
      Newell’s Old Boys 1:4

      23 - 17 dla BTF

      3. KOLEJKA = 10 KOLEJKA 7.01.2019

      Łęg Łowce - MKS Dynamo Elbląg 3:0
      MKS Dynamo Elbląg - Łęg Łowce 0:2

      Kolonia City - BuenosAmarenoS 0:2
      BuenosAmarenoS - Kolonia City 2:0

      FC RYBNIK FULL - Twister 2:0
      Twister - FC RYBNIK FULL 1:0

      Ajax ZwD - Tuciak United Team 2:2
      Tuciak United - Ajax ZwD 1:0

      Real & Biedronka - Real Madrid 1:0
      Real Madrid - Real & Biedronka 0:1

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Newell’s Old Boys 1:1
      Newell’s Old Boys - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:0

      Juventus Turyn FC - RWKS Sparta 4:0
      RWKS Sparta - Juventus Turyn FC 0:4


      33 - 6 dla BTF

      4. KOLEJKA = 11 KOLEJKA 8.01.2019

      FC RYBNIK FULL - BuenosAmarenoS 1:1
      BuenosAmarenoS - FC RYBNIK Full 0:2

      Twister - RWKS Sparta 5:0
      RWKS SPARTA - Twister 0:5

      Łęg Łowce - Ajax ZwD 2:1
      Ajax ZwD - Łęg Łowce 3:2


      MKS Dynamo Elbląg - Juventus Turyn FC 0:3 w/o
      Juventus Turyn FC - MKS Dynamo Elbląg 3:0 w/o

      Real & Biedronka - Kolonia City 2:1
      Kolonia City - Real & Biedronka 1:1

      Newell’s Old Boys - Tuciak United Team 1:2
      Tuciak United Team -
      Newell’s Old Boys 2:2

      Real Madrid - Gladiatorzy Z Miasta Noży 4:5
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Real Madrid
      1:0

      30 - 9 dla BTF

      5 KOLEJKA = 12 KOLEJKA 9.01.2019

      Twister - MKS Dynamo Elbląg 1:2
      MKS Dynamo Elbląg - Twister 1:2

      Juventus Turyn FC - Newell’s Old Boys 0:1
      Newell’s Old Boys - Juventus FC 1:0

      Kolonia City – Łęg Łowce 0:1
      Łęg Łowce - Kolonia City 1:0

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - RWKS Sparta 0:0
      RWKS Sparta - Gladiatorzy Z Miasta Noży
      0:3

      Tuciak United Team - FC RYBNIK FULL 0:1
      FC RYBNIK FULL - Tuciak United Team 1:2

      Ajax ZwD - Real & Biedronka 2:0
      Real & Biedronka - Ajax ZwD 1:3

      BuenosAmarenoS - Real Madrid 3:1
      Real Madrid - BuenosAmarenoS 0:2

      22 - 19 dla BTF

      6 KOLEJKA = 13 KOLEJKA 10.11.2019

      Newell’s Old Boys - Twister 0:1
      Twister -
      Newell’s Old Boys 0:1

      Łęg Łowce - FC RYBNIK FULL 1:3
      FC RYBNIK FULL - Łęg Łowce 3:0

      Juventus Turyn FC - Ajax ZwD 1:0
      Ajax ZwD - Juventus Turyn FC 0:2


      Real Madrid - Tuciak United Team 0:2
      Tuciak United Team - Real Madrid 4:2

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Kolonia City 1:0
      Kolonia City - Gladiatorzy Z Miasta Noży
      0:1

      RWKS Sparta - BuenosAmarenoS 0:3
      BuenosAmarenoS - RWKS Sparta
      5:0

      MKS Dynamo Elbląg - Real & Biedronka
      Real & Biedronka - MKS Dynamo Elbląg


      27 - 9 dla BTF

      7 KOLEJKA = 14 KOLEJKA 11.01.2019

      Kolonia City - Twister 0:0
      Twister - Kolonia City 3:0

      FC RYBNIK FULL - Real & Biedronka 3:0
      Real & Biedronka - FC RYBNIK FULL 0:2

      RWKS Sparta - Tuciak United Team 1:4
      Tuciak United Team - RWKS Sparta
      3:0

      Real Madrid - Juventus Turyn FC 0:2
      Juventus Turyn FC - Real Madrid 2:0

      Newell’s Old Boys - Łęg Łowce 2:0
      Łęg Łowce -
      Newell’s Old Boys 0:2

      MKS Dynamo Elbląg - BuenosAmarenoS 0:3 w/o
      BuenosAmarenoS - MKS Dynamo Elbląg 3:0 w/o

      Ajax ZwD - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:0 w/o
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Ajax ZwD 0:0 w/o

      24 - 15 dla BTF


      Stan rywalizacji na dzień 13 stycznia 2019 r. godz 19:30 prowadzi BTF

      164 - 81

      Wiemy że BTF wygra turniej symulacyjny z G-8

      Post was edited 51 times, last by “Casanowa” ().

      Newell’s Old Boys 2:3 BuenosAmarenoS
      BuenosAmarenoS 1:0 Newell's Old Boys

      Newell’s Old Boys 2-0 Real & Biedronka
      Real & Biedronka 1-4 Newell's Old Boys

      Juventus Turyn FC 0-1 Newell’s Old Boys
      Newell’s Old Boys 1-0 Juventus FC

      Newell’s Old Boys 2-0 Łęg Łowce
      Łęg Łowce 0-2 Newell’s Old Boys




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:

      Post was edited 4 times, last by “Oldboy” ().

      Newell’s Old Boys 2:3 BuenosAmarenoS
      BuenosAmarenoS 1:0 Newell's Old Boys

      BuenosAmarenoS 1:0 Ajax ZwD
      Ajax ZwD 1:1 BuenosAmarenoS

      Kolonia City 0:2 BuenosAmarenoS
      BuenosAmarenoS 2:0 Kolonia City

      FC RYBNIK FULL 1:1 BuenosAmarenoS
      BuenosAmarenoS 0:2 FC RYBNIK FULL

      BuenosAmarenoS 3:1 Real Madrid
      Real Madrid 0:2 BuenosAmarenoS

      RWKS Sparta 0:3 BuenosAmarenoS
      BuenosAmarenoS 5:0 RWKS Sparta

      Post was edited 3 times, last by “Olo96” ().

      Ajax ZwD 0:3 Twister
      Twister 0:1 Ajax ZwD

      FC RYBNIK FULL 2-0 Twister
      Twister 1:0 FC RYBNIK FULL

      Real Madrid 0-0 Twister
      Twister 2-0 Real Madrid

      Twister 5-0 RWKS Sparta
      RWKS SPARTA 0 - 5 Twister

      Newell’s Old Boys 0-1 Twister
      Twister 0-1 Newell’s Old Boys

      Kolonia City 0 - 0 Twister
      Twister 3-0 Kolonia City

      Twister 1-2 MKS Dynamo Elbląg
      MKS Dynamo Elbląg 1-2 Twister

      Post was edited 7 times, last by “tornado1” ().

      Łęg Łowce 2:1 Real Madrid
      Real Madrid 1:2 Łęg Łowce

      Real Madrid 0:0 Twister
      Twister 2:0 Real Madrid

      Real & Biedronka 1:0 Real Madrid
      Real Madrid 0:1 Real & Biedronka

      Juventus 2-0 Real
      Real 0-2 Juventus

      Tuciak 4-2 Real
      Real 0-2 Tuciak

      Real 4-5 Gladiatorzy
      Gladiatorzy 1-0 Real

      Post was edited 5 times, last by “Mewa98” ().


      Terminarz spotkań

      1 KOLEJKA = 8 KOLEJKA 4.01.2019-5.01.2019


      Kolonia City - Juventus Turyn FC (0:0) (0:2)

      2. KOLEJKA = 9 KOLEJKA 6.01.2019

      Tuciak United Team - Kolonia City (1:0) (0:1)

      3. KOLEJKA = 10 KOLEJKA 7.01.2019

      Kolonia City - BuenosAmarenoS (0:2) (0:2)

      4. KOLEJKA = 11 KOLEJKA 8.01.2019

      Real & Biedronka - Kolonia City (2:1) (1:1)

      5 KOLEJKA = 12 KOLEJKA 9.01.2019

      Kolonia City – Łęg Łowce (0:1) (0:1)

      6 KOLEJKA = 13 KOLEJKA 10.11.2019

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Kolonia City (1:0) (1:0)

      7 KOLEJKA = 14 KOLEJKA 11.01.2019

      Kolonia City - Twister D:(0:0) W:(0:3)

      Post was edited 6 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Ajax ZwD 2-2 Tuciak United Team
      Tuciak United Team 1-0 Ajax ZwD

      Newell's Old Boys 1-2 Tuciak United Team
      Tuciak United Team 2-2 Newell's Old Boys

      FC RYBNIK FULL 1-2 Tuciak United Team
      Tuciak United Team 0-1 FC RYBNIK FULL

      Post was edited 1 time, last by “Tuciak96” ().

      Ave zakończył się turniej symulacyjny między BTF - G-8.
      Zwycięzcą zostało BTF:



      Wynikiem:

      196 - 85

      Klasyfikacja indywidualna:

      BTF




      G-8




      Bramki:

      165 - 76 BTF
      74 - 163 G-8

      Wszystkim dziękuję za uczestnictwo w turnieju.
      Gratulacje dla BTF całego, a także za G-8 za znalezienie czasu oraz grę fair play.

      Post was edited 2 times, last by “Casanowa” ().

      Gratuluje koledzy z BTF, piękna wygrana:) Gratulacje dla przeciwników za walkę. Nie mam wątpliwości, że Casanowa da Wam możliwość rewanżu. Ze swojej strony proponuję rozegranie turnieju o godzinie 13. BTF jest otwarte na rozmowy w tej sprawie.