Przerwa zimowa 1 dzień - dyskusja

Przerwa zimowa 1 dzień - dyskusja

A jeżeli przerwa trwałaby 1 dzień to wtedy byłoby co robić w grze? To nie jest fifa ze możesz sobie grać, a jak brakuje Ci meczy ligowych to włącz sobie kilka symulacji i problem zniknie. Zawodników można pozyskać w przerwie zimowej więc tez nie wiem w czym problem. 3 dniowa przerwa jest dobra, kontuzje zawodników w starciach ligowych moga sie zregenerować, można również szanse rezerowym czy juniorom na granie w turniach czy meczach towarzyskich, aby budowali swoje doświadczenie. Zresztą bez przesady 3 dni a 1 to nie jest znów taka spora różnica, nie tracimy na tym praktycznie nic.

Pozdrawiam,
      Czarny
      Sezony same w sobie są krótkie - wiadomo, że przyczyną jest aktualnie mała ilość menadżerów. Sezony trwają ok. 20 dni więc moim zdaniem te 3 dni to super czas, na takie odetchnięcie ;) Wtedy czujesz, że jest coś takiego jak "przerwa" - przy jednym dniu co to by było?... Ja zostałbym przy tym co jest.
      tylko przypomnę, że obozy treningowe trwają 3 dni, a można je zamawiać wyłącznie w przerwach pomiędzy rundami i pomiędzy sezonami... a po za tym ta gra wymaga cierpliwości, jeśli jej nie masz to może spróbuj w 'forza horizon' niby zupełnie co innego, ale emocje porównywalne

lukasz7812 wrote:

Akurat cierpliwości mi nie brakuje... a dlaczego obóz zimowy nie mógłby trwać 1 dzień?
      Poza tym te 3 dni miałyby jakiś sens jakby zawodników można było kontraktować np. do 1-wszej kolejki zimowej, a nie tak jak dotychczas.

Zauważcie że im mniej byłoby dni w przygotowaniach przed sezonowych jak i między sezonowych to sezon byłby krótszy o kilka dni....teraz na to nie zwracacie uwagi...ale jak przyjdzie ekstraklasa i zawodnicy będą mieli po 31 lat i będziecie podpisywać kontrakty na 6 sezonów to będziecie się cieszyli że sezon potrwa o kilka...a w przeciągu 6 sezonów kilkanaście dni lub nawet miesiąc i dłużej (wszystko zależy od przydziału) bo wtedy grajek gra nadal i rośnie w siłę a w ekstraklasie ma to znaczenie.

Ja osobiście uważam że im dłuższy byłby sezon przygotowawczy i pauza w zimie tym lepiej:-)
      Bo sezon się wydłuży:-)

Oldboy wrote:

lukasz7812 wrote:

Akurat cierpliwości mi nie brakuje... a dlaczego obóz zimowy nie mógłby trwać 1 dzień?
      Poza tym te 3 dni miałyby jakiś sens jakby zawodników można było kontraktować np. do 1-wszej kolejki zimowej, a nie tak jak dotychczas.

Zauważcie że im mniej byłoby dni w przygotowaniach przed sezonowych jak i między sezonowych to sezon byłby krótszy o kilka dni....teraz na to nie zwracacie uwagi...ale jak przyjdzie ekstraklasa i zawodnicy będą mieli po 31 lat i będziecie podpisywać kontrakty na 6 sezonów to będziecie się cieszyli że sezon potrwa o kilka...a w przeciągu 6 sezonów kilkanaście dni lub nawet miesiąc i dłużej (wszystko zależy od przydziału) bo wtedy grajek gra nadal i rośnie w siłę a w ekstraklasie ma to znaczenie.

Ja osobiście uważam że im dłuższy byłby sezon przygotowawczy i pauza w zimie tym lepiej:-)
      Bo sezon się wydłuży:-)

zwłaszcza, że nawet ekstraklasa ma się składać z 12 zespołów... marzenie o PP czy LP 800+ i jedenastce 8k+ można włożyć między bajki (w starym FC miałem maxa powyżej 8400 netto, chyba 8445, o 20 mniej niż AKA :) )
      Podobno aktualne ligi zostały pomniejszone o ilość klubów dlatego aby szybciej powstały ekstraklasy.
      Pamiętam że dawniej się czekało rok na ekstraklase...
      Myślę że wraz z powstaniem pierwszych ekstraklas administracja Playzo zmieni nastawienie i wróci do starego systemu,tym bardziej że na DE ekstraklasa idzie starym systemem czyli 34 spotkania+6 dni na przygotowania sezonowe daje 40 dni(tak mi się wydaję...nie wiem nie gram na DE)

Thorgall 8k netto to już było coś:)
      Cześć.Wydaj mi się, że czas na transfery jest co najmniej dziwny. Kupiłem kilku zawodników w dniu ostatniego mecz w pierwszej rundzie ale było to chyba już po tym meczu. I żaden z tych zawodników nie przyjdzie do mnie w przerwie w sezonie. Dopiero po zakończeniu. Moim zdaniem powinno być tak, że jeśli w przerwie zakupisz zawodnika to może do Ciebie dołączyć tak i tak. Np do ostatniego dnia do północy możesz zakupić zawodnika który do Ciebie dojdzie jeszcze przed startem drugiej rundy lub nowego sezonu. Od strony programowania czy silnika gry to chyba nie byłby problem. Po prostu takie okienko transferowe 3 dniowe w przeciągu których może do zespołu dołączyć zawodnik. Oczywiście można się dogadać w trakcie sezonu i zawodnik przychodzi pierwszego możliwego dnia ale troszkę zmarnowany ten czas w tej przerwie.I czuję się trochę oszukany z tymi zawodnikami. Problem jest taki że zakupiłem ich po ostatnim meczu ligowym? Jakbym kupił ich o 16 to by doszli w przerwie?