2 Liga 1

Kto awansuje do 1 Ligi? 29
      1.  
        Tottenham Hotspur 1882 FC (23) 79%
      2.  
        Livebird FC (17) 59%
      3.  
        FC RYBNIK FULL (11) 38%
      4.  
        Legia...(L)...Warszawa (10) 34%
      5.  
        Juventus Turyn FC (5) 17%
      6.  
        FC Immelborn (3) 10%
      7.  
        FC Buhaje (2) 7%
      8.  
        Legia - 1916 (1) 3%
      9.  
        FC RDG & FCK (1) 3%
      10.  
        Real Madrid (0) 0%
      11.  
        KSV eXecut0R (0) 0%
      12.  
        STUDZIANKA (0) 0%

Siła drużyn

1. kolejka - 15.01.2019 r.

Ranking ELO - 10.01.2019 r.
      Drużyna
      Miejsce
      Tottenham Hotspur 1882 FC
      1
      Livebird FC
      4
      Juventus Turyn FC
      9
      FC RYBNIK FULL
      5
      FC RDG & FCK
      88
      FC Immelborn
      13
      Legia...(L)...Warszawa
      3
      FC Buhaje
      6
      Legia - 1916
      10
      Real Madrid
      17
      STUDZIANKA
      150
      KSV eXecut0R
      11

Co tu dużo pisać, wszystko widać jak na dłoni :D
      Zapraszam do komentowania :D

Dieser Beitrag wurde bereits 17 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()

Fiziol, Martino i dzelen - Moja typowana trójca przenajświętsza! :D

Pozdrawiam,
      Hetero i moja trzoda 8)

PARSZYWA 12'STKA

KSV eXecut0R (dzia:dzia), FC RYBNIK FULL (MartinoMartinez), FC RDG & FCK (mampis), Juventus Turyn FC (Niko Kovac), STUDZIANKA (horno), Real Madrid (Mewa), FC Immelborn (prachtfink56), Legia...(L)...Warszawa (sunshaine), FC Buhaje (Heterokrates), Tottenham Hotspur 1882 FC (fiziol74), Legia - 1916 (wojti), Livebird FC (dzelen)

To i ja chciałbym zwrócić uwagę na pewien mini projekt, na który zgodziła się każda z dwunastu drużyn pierwszej II ligi w Polskiego FC w drugim wcieleniu.

12.000.000 € - mówi to Panu coś?

Wszyscy wiemy, że gdyby we wcześniejszych szczeblach rozgrywkowych każdy z teamów dawał z siebie maksa, skład obecnej II ligi prezentowałby się zupełnie inaczej - ale stało się :) Wiemy również, że i w tej lidze mogłoby się tak stać, ale z troski o chęć rywalizacji i pokazania, że można się bawić, 12 drużyn wyłożyło 1 mln, co daje nam w sumie 12 baksów, które zostaną podzielone na trzech awansowiczów - skromne, a złote ;) Na koniec sezonu najlepsza trójka w ramach rekompensaty zostanie nagrodzona 3 mln (1 mln wkładu własnego, więc dlatego nie 4 - dzięki sun, bo bym nie ogarnął :D ). Wszyscy - mam nadzieję - będziemy z radością walczyć o każdy punkt i każdą bramkę. Na koniec sławny cytat o naszej lidze:

"Ta liga świadczy o tym, że poziom rozgrywkowy jest na tak równym poziomie, że nie ma tu drużyn dobrych"

Zamiast usunąć scaliłem posty i usunąłem treść "p.s."
      sunshaine
      Pozdrawiam Team FutbolCup

Dieser Beitrag wurde bereits 4 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()

Neu

JAKI TU SPOKÓJ.. NANANAA.. NIC SIĘ NIE DZIEJE...
      - 'NIE PRAWDA ! DZIEJE SIĘ BARDZO DUŻO W NAJMOCNIEJSZEJ LIDZE NA FUTBOLCUP !'

TABELA

Dzisiejsze spotkania :

Po 4 kolejkach poznaliśmy głównych faworytów ligi, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa :

- Tottenham Hotspur 1882 FC
      - FC RYBNIK FULL

Jeżeli nie będą nic 'kombinować' to Oni między sobą stoczą walkę o Mistrzostwo na koniec sezonu, lecz reszta stawki na pewno łatwo nie odda miejsca na podium oraz Mistrzostwa!

Dzisiaj mecz z Tottenhamem, który niestety zagram w osłabieniu.
      Nie tyle szukam późniejszej wymówki :thumbdown: , to szkoda, że nie mogłem się zmierzyć z fiziolem najmocniejsza 11.
      Bedę wałczył !

Neu

Dziś siódma kolejka, wczoraj w meczu ze STUDZIANKA dość mocno oberwał mój trzon kadry: Lazarz, Pawel (N 290 21):

55` Lazarz wije się na murawie niczym wieloryb wyrzucony na plażę. Sytuacja zdaje się być jednakże o wiele mniej dramatyczna, niż niektórzy chcieli by ją zainscenizować. Być może rzeczywiście odniósł on drobne obrażenie, ale z pewnością może grać dalej.

87' Lazarz zbiera się wprawdzie z wysiłkiem z murawy, lecz jego stan zdrowia zdaje się być mocno nadwyrężony. Kolejny faul może się dla niego zakończyć poważną kontuzją.

I stało się... Ale nic strasznego :D Godnie zastąpi go mój juniorek o sile 100 ;) Wczoraj nie było go na PM ale i tak bym przegrał z Sunem :D Dzelen - szykuj się bo łatwo 3 pkt nie oddam :D Prawdopodobnie nie zagra też w jutrzejszym meczu ale co u się chwali - 2 bramki w meczu ustrzelił kuśtykając :P

Przed nami 7 kolejka. Nic nie idzie tak jak powinno, mam nadzieję że wszyscy trzymamy się dżentelmeńskiej umowy...

TABELA

Do połowy sezonu 5 kolejek. Jakieś niespodzianki oprócz mnie na 2 miejscu? :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Heterokrates“ ()