Ankündigung Ogłoszenia - Liga Symulacyjna

    Witajcie,

    pod poniższym linkiem znajdziecie Regulamin LS. Proszę Uczestników o zapoznanie się i ewentualne uwagi w dyskusjach, tak aby wszystko było dla Was jasne i czytelne.

    REGULAMIN LS

    Jak wszystko przebiegnie sprawnie i nie będzie zbyt wiele pytań w następny weekend wrzucę terminarz na I sezon.

    Podział na ligi odbyłby się wg ELO na 14/02/2020.
    Terminarze na pierwszy sezon Ligi Symulacyjnej wrzucone razem z rozpisanymi datami kolejek.

    Proszę, aby każdy nowy wynik był podawany w nowym poście, nie edytujemy.

    Podział na dwie ligi po 12 zespołów odbył się wg ostatniej aktualizacji rankingu ELO dzień 14/02/2020, który przedstawił się następująco:

    POZYCJA KLUB MANAGER ELO

    1. Tuciak United Team Tuta96 1
    2. Black Devils Oldboy 3
    3. Twister tornado 5
    4. Legia...(L)...Warszawa sunshaine 9
    5. PGG ROW RYBNIK MartinoMartinez 11
    6. Kolonia City woooojtaaaas 15
    7. Leech Pozz lukasz7812 17
    8. FC Buhaje Heterokrates 21
    9. Perla Chmiel Dawidm412 24
    10. Chelsea KnO FC Mateo Di Stefano 25
    11. Cargovia Kargowa Mkkosa 31
    12. soints kriss 38
    13. King Łódź Nico 41
    14. FC Bartodzieje dmix1996 58
    15. FC Janke Janke 61
    16. KS Kretovia Kret 66
    17. RWKS Sparta michallisk 69
    18. unia niećkowo lokario 74
    19. FC Danlight danlight 166
    20. Real Madrid Mewa 167
    21. FC Bayern Sośnica-Brzeg JacuWoods 182
    22. LKS Ursus Dachnów Janusz 210
    23. Bagwell Academy Theodor T-bag Bagwell 291
    24. FC Cyganka Dagmarina 1317

    W razie pytań jestem dostępny tutaj w dyskusjach lub w grze na forum.

    P.S. Uprzedzając pytania dotyczące wcześniejszego rozgrywania symulacji, ponieważ kogoś nie będzie itp. Sprawdzić czasu rozegrania przez Was symulacji nie mam możliwości, jestem także świadom tego, że są różne sytuacje losowe i FC nie jest na szczycie listy Waszych najważniejszych spraw, dlatego OFICJALNIE mówię, że jest to zabronione, ale NIEOFICJALNIE jak się druga strona zgodzi - jak piszę nie sprawdzę tego kiedy graliście. Pamiętajcie tylko, żeby wynik wpisać w dniach kiedy ma się odbyć ta kolejka inaczej będą się sypać w/o :)

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()

    Powoli zbliża się koniec rundy zasadniczej.

    Niektórzy gracze zalegają ze spotkaniami.

    Proszę o dogrywanie ich / wysłanie informacji na temat w/o.

    Faza play off będzie udostępniona w najbliższy piątek 13/03/2020, dlatego do tego momentu jest czas na dogranie wszystkich zaległych spotkań.
    Zakończyliśmy pierwszy sezon Ligi Symulacyjnej.

    Zwycięzcą została drużyna Twister.

    Administracja gry postanowiła nagrodzić zwycięzcę Ligi Symulacyjnej w postaci wzbogacenia jego gabloty pucharem Managera Dnia.

    Kolejny sezon rusza z początkiem kwietnia, gdzie zespoły będą rywalizować o to samo trofeum.
    Terminarze na drugi sezon LS wrzucone- zasady identyczne jak w poprzednim sezonie - dzień symulacji plus dwa dni.

    Powodzenia wszystkim!


    P.S. Uprzedzając pytania dotyczące wcześniejszego rozgrywania symulacji, ponieważ kogoś nie będzie itp. Sprawdzić czasu rozegrania przez Was symulacji nie mam możliwości, jestem także świadom tego, że są różne sytuacje losowe i FC nie jest na szczycie listy Waszych najważniejszych spraw, dlatego OFICJALNIE mówię, że jest to zabronione, ale NIEOFICJALNIE jak się druga strona zgodzi - jak piszę nie sprawdzę tego kiedy graliście. Pamiętajcie tylko, żeby wynik wpisać w dniach kiedy ma się odbyć ta kolejka inaczej będą się sypać w/o :)
    Faza Play off dla I ligi wrzucona - czas na rozegranie do 30/04/2020.

    Do 30/04/2020 do ok. godz. 20 zespoły z II ligi mają czas na rozegranie zaległych spotkań, bądź przesłanie wyjasnień o w/o do nierozegranych spotkań - tam gdzie w tabelce forma jest biała luka nie jest rozegrane spotkanie.
    Terminarze na trzeci sezon LS wrzucone - zasady identyczne jak w poprzednich sezonach - dzień symulacji plus dwa dni.

    Powodzenia wszystkim!


    P.S. Uprzedzając pytania dotyczące wcześniejszego rozgrywania symulacji, ponieważ kogoś nie będzie itp. Sprawdzić czasu rozegrania przez Was symulacji nie mam możliwości, jestem także świadom tego, że są różne sytuacje losowe i FC nie jest na szczycie listy Waszych najważniejszych spraw, dlatego OFICJALNIE mówię, że jest to zabronione, ale NIEOFICJALNIE jak się druga strona zgodzi - jak piszę nie sprawdzę tego kiedy graliście. Pamiętajcie tylko, żeby wynik wpisać w dniach kiedy ma się odbyć ta kolejka inaczej będą się sypać w/o :)
    Runda zasadnicza powoli zbliża się ku końcowi.

    Proszę o dogrywanie zaległych spotkań / przesyłanie wyjaśnień (białe plamy w tabelce formy).

    Ostateczna tabela rundy zasadniczej będzie wrzucona za tydzień w piątek (19.06.2020) ok. 19, więc do tego czasu czekam na powyższe rzeczy.
    Liczę, że wszystko będzie dograne
    Witajcie,

    po dłuższym czasie udało się w końcu dograć ostatni sezon LS.

    W najbliższym sezonie będziemy rywalizować w jednej lidze, ale po jej zakończeniu pierwsza ósemka zagra w play offach o mistrzostwo LS.

    Mecze można grać z wyprzedzeniem (oczywiście bez przesady :D).
    Zaczynamy w najbliższą sobotę, powodzenia!
    Termin rozgrywania spotkań zostaje wydłużony do piątku ok. godziny 18:00, kiedy wrzucę ostateczną tabelę LS przez play offami.

    Wszystkie nierozegrane mecze będę weryfikowane jako mecze 0:0.

    Nierozegrane mecze z zespołami LA Galaxy, soints oraz MKS Stal Jasień będę weryfikowane jako w/o na korzysc ich rywali.