Faza grupowa - Liga Mistrzów



    Kolejka 1 - 16.10.2019

    The Gunners : La Masía Barcelona 3:2
    Golden Team : Łęg Łowce 0:2

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    Łęg Łowce : The Gunners 2-1
    La Masía Barcelona : Golden Team 2-0

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    La Masía Barcelona : Łęg Łowce 1-1
    Golden Team : The Gunners 1-1

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    La Masía Barcelona : The Gunners 2-2
    Łęg Łowce : Golden Team 3-0

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    The Gunners : Łęg Łowce 2-1
    Golden Team : La Masía Barcelona 1-3

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    Łęg Łowce : La Masía Barcelona 1-1
    The Gunners : Golden Team 2-0


    Post was edited 16 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    Sportowa FC : Black Devils 0:3
    KING ŁÓDŹ : FC RYBNIK FULL 0:2

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    FC RYBNIK FULL : Sportowa FC 4-1
    Black Devils : KING ŁÓDŹ 1-1

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    Black Devils : FC RYBNIK FULL 2-2
    KING ŁÓDŹ : Sportowa FC 0-1

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    Black Devils : Sportowa FC 0-0
    FC RYBNIK FULL : KING ŁÓDŹ 6-1

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    Sportowa FC : FC RYBNIK FULL 1-2
    KING ŁÓDŹ : Black Devils 0-4

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    FC RYBNIK FULL : Black Devils 0-1
    Sportowa FC : KING ŁÓDŹ 2-3



    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    Jaga 1 : Perla Chmiel 0:2
    Twierdza_Wrocław : Celtic Glasgow 0:2

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    Celtic Glasgow : Jaga 1 0-1
    Perla Chmiel : Twierdza_Wrocław 3-1

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    Perla Chmiel : Celtic Glasgow 0-2
    Twierdza_Wrocław : Jaga 1 1-3

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    Perla Chmiel : Jaga 1 2-3
    Celtic Glasgow : Twierdza_Wrocław 4-0

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    Jaga 1 : Celtic Glasgow 2-1
    Twierdza_Wrocław : Perla Chmiel 0-1

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    Celtic Glasgow : Perla Chmiel 2-1
    Jaga 1 : Twierdza_Wrocław 2-0



    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    Chojniczanka Chojnice : FC Köybaši 3:2
    OGIEŃ CZARNKÓW : inkwizytor 0:2

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    inkwizytor : Chojniczanka Chojnice 0-0
    FC Köybaši : OGIEŃ CZARNKÓW 0-2

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    FC Köybaši : inkwizytor 0-2
    OGIEŃ CZARNKÓW : Chojniczanka Chojnice 1-0

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    FC Köybaši : Chojniczanka Chojnice 3-2
    inkwizytor : OGIEŃ CZARNKÓW 3-0

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    Chojniczanka Chojnice : inkwizytor 2-1
    OGIEŃ CZARNKÓW : FC Köybaši 2-0

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    inkwizytor : FC Köybaši 4-2
    Chojniczanka Chojnice : OGIEŃ CZARNKÓW 3-1



    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    KksStartPruszcz : Wodnik Callander 1:1
    Cargovia Kargowa : Twister 0:0

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    Twister : KksStartPruszcz 3-0
    Wodnik Callander : Cargovia Kargowa 3-1

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    Wodnik Callander : Twister 1-2
    Cargovia Kargowa : KksStartPruszcz 4-0

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    Wodnik Callander : KksStartPruszcz 1-2
    Twister : Cargovia Kargowa 3-0

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    KksStartPruszcz : Twister 2-1
    Cargovia Kargowa : Wodnik Callander 2-0

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    Twister : Wodnik Callander 3-0
    KksStartPruszcz : Cargovia Kargowa 2-1



    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    KS Renkloda : STUDZIANKA 0:2
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : 9kompania 1:1

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    9kompania : KS Renkloda 2-0
    STUDZIANKA : Gladiatorzy Z Miasta Noży 0-0

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    STUDZIANKA : 9kompania 1-2
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : KS Renkloda 2-0

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    STUDZIANKA : KS Renkloda 1-1
    9kompania : Gladiatorzy Z Miasta Noży 1-0

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    KS Renkloda : 9kompania 1-0
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : STUDZIANKA 3-2

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    9kompania : STUDZIANKA 0-1
    KS Renkloda : Gladiatorzy Z Miasta Noży 2-3



    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    Husaria : FC Masters Gliwice 0:0
    MKS Orneta : Tuciak United Team 1:3

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    Tuciak United Team : Husaria 2-0
    FC Masters Gliwice : MKS Orneta 1-0

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    FC Masters Gliwice : Tuciak United Team 1-3
    MKS Orneta : Husaria 2-0

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    FC Masters Gliwice : Husaria 3-2
    Tuciak United Team : MKS Orneta 0-1

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    Husaria : Tuciak United Team 0-2
    MKS Orneta : FC Masters Gliwice 0-1

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    Tuciak United Team : FC Masters Gliwice 1-0
    Husaria : MKS Orneta 1-0



    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    C.F Wyspa : KKS Kolejowy 1:0
    menele mahonka : Livebird FC 1:0

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    Livebird FC : C.F Wyspa 3-1
    KKS Kolejowy : menele mahonka 1-1

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    KKS Kolejowy : Livebird FC 0-3
    menele mahonka : C.F Wyspa 0-2

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    KKS Kolejowy : C.F Wyspa 0-1
    Livebird FC : menele mahonka 0-1

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    C.F Wyspa : Livebird FC 0-2
    menele mahonka : KKS Kolejowy 0-2

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    Livebird FC : KKS Kolejowy 1-1
    C.F Wyspa : menele mahonka 0-1



    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    Visca el Barca : Victoria Pomorzowice 1:1
    LKS Koszęcin : Internazionale Wodzisław Śląski 0:2

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    Internazionale Wodzisław Śląski : Visca el Barca 2-0
    Victoria Pomorzowice : LKS Koszęcin 0-0

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    Victoria Pomorzowice : Internazionale Wodzisław Śląski 0-2
    LKS Koszęcin : Visca el Barca 1-3

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    Victoria Pomorzowice : Visca el Barca 0-1
    Internazionale Wodzisław Śląski : LKS Koszęcin 0-1

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    Visca el Barca : Internazionale Wodzisław Śląski 0-2
    LKS Koszęcin : Victoria Pomorzowice 0-1

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    Internazionale Wodzisław Śląski : Victoria Pomorzowice 1-1
    Visca el Barca : LKS Koszęcin 0-6



    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    ŻYRARDÓW@TEAM : Polonia Bytom 0:0
    Futbol Club Barcelona : iBuyPower 0:3

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    iBuyPower : ŻYRARDÓW@TEAM 2-0
    Polonia Bytom : Futbol Club Barcelona 2-0

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    Polonia Bytom : iBuyPower 1-3
    Futbol Club Barcelona : ŻYRARDÓW@TEAM 0-2

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    Polonia Bytom : ŻYRARDÓW@TEAM 2-0
    iBuyPower : Futbol Club Barcelona 3-0

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    ŻYRARDÓW@TEAM : iBuyPower 0-3
    Futbol Club Barcelona : Polonia Bytom 0-6

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    iBuyPower : Polonia Bytom 2-0
    ŻYRARDÓW@TEAM : Futbol Club Barcelona 4-0



    Post was edited 11 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    MaxiMilan : heFALUNpy 2:0
    GKS Zamczysko Odrzykoń : FC Bartekx 0:2

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    FC Bartekx : MaxiMilan 4-2
    heFALUNpy : GKS Zamczysko Odrzykoń 0-0

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    heFALUNpy : FC Bartekx 2-0
    GKS Zamczysko Odrzykoń : MaxiMilan 1-1

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    heFALUNpy : MaxiMilan 4-5
    FC Bartekx : GKS Zamczysko Odrzykoń 2-0

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    MaxiMilan : FC Bartekx 1-0
    GKS Zamczysko Odrzykoń : heFALUNpy 0-2

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    FC Bartekx : heFALUNpy 0-1
    MaxiMilan : GKS Zamczysko Odrzykoń 3-3



    Post was edited 11 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    soints : Pogoń Dołuje 4:5
    BKP Rakovia Gepard : FC Buhaje 1:1

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    FC Buhaje : soints 0-1
    Pogoń Dołuje : BKP Rakovia Gepard 4-1

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    Pogoń Dołuje : FC Buhaje 0-5
    BKP Rakovia Gepard : soints 0-0

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    Pogoń Dołuje : soints 2-3
    FC Buhaje : BKP Rakovia Gepard 4-1

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    soints : FC Buhaje 0-1
    BKP Rakovia Gepard : Pogoń Dołuje 0-0

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    FC Buhaje : Pogoń Dołuje 1-0
    soints : BKP Rakovia Gepard 1-1



    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    kaliszfornia : IMMORTAL SPARTANS 0:2
    ZIAJOK FC : FC Blanco 0:0

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    FC Blanco : kaliszfornia 3-1
    IMMORTAL SPARTANS : ZIAJOK FC 2-2

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    IMMORTAL SPARTANS : FC Blanco 0-1
    ZIAJOK FC : kaliszfornia 1-0

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    IMMORTAL SPARTANS : kaliszfornia 4-2
    FC Blanco : ZIAJOK FC 3-4

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    kaliszfornia : FC Blanco 1-0
    ZIAJOK FC : IMMORTAL SPARTANS 1-0

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    FC Blanco : IMMORTAL SPARTANS 1-3
    kaliszfornia : ZIAJOK FC 0-0


    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    RWKS Sparta : Kolonia City 0-0
    La Fiorita : LKS Pogórze Bachórz 0-3

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    LKS Pogórze Bachórz : RWKS Sparta 2-0
    Kolonia City : La Fiorita 4-2

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    Kolonia City : LKS Pogórze Bachórz 1-0
    La Fiorita : RWKS Sparta 1-3

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    Kolonia City : RWKS Sparta 1-2
    LKS Pogórze Bachórz : La Fiorita 3-0

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    RWKS Sparta : LKS Pogórze Bachórz 0-2
    La Fiorita : Kolonia City 0-3

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    LKS Pogórze Bachórz : Kolonia City 1-0
    RWKS Sparta : La Fiorita 4-1


    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    Asfalt 1,7 km Piaski : LKS Czaszyn 0-1
    Cebularnia : Legia...(L)...Warszawa 0-3

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    Legia...(L)...Warszawa : Asfalt 1,7 km Piaski 2-0
    LKS Czaszyn : Cebularnia 2-0

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    LKS Czaszyn : Legia...(L)...Warszawa 1-0
    Cebularnia : Asfalt 1,7 km Piaski 2-3

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    LKS Czaszyn : Asfalt 1,7 km Piaski 2-1
    Legia...(L)...Warszawa : Cebularnia 2-0

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    Asfalt 1,7 km Piaski : Legia...(L)...Warszawa 1-0
    Cebularnia : LKS Czaszyn 0-2

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    Legia...(L)...Warszawa : LKS Czaszyn 4-1
    Asfalt 1,7 km Piaski : Cebularnia 3-1


    Post was edited 10 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 16.10.2019
    KS Kretovia : Everton 0-0
    Real Madrid : thorrgall 0-2

    Kolejka 2 - 18.10.2019
    thorrgall : KS Kretovia 3-1
    Everton : Real Madrid 2-0

    Kolejka 3 - 23.10.2019
    Everton : thorrgall 0-2
    Real Madrid : KS Kretovia 0-1

    Kolejka 4 - 25.10.2019
    Everton : KS Kretovia 1-0
    thorrgall : Real Madrid 2-0

    Kolejka 5 - 30.10.2019
    KS Kretovia : thorrgall 1-3
    Real Madrid : Everton 1-0

    Kolejka 6 - 01.11.2019
    thorrgall : Everton 0-0
    KS Kretovia : Real Madrid 0-2


    Post was edited 11 times, last by “sunshaine” ().