Faza grupowa - Liga Mistrzów - I Edycja "Puchary FutbolCup"

    Faza grupowa - Liga Mistrzów - I Edycja "Puchary FutbolCup"


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Pogoń Dołuje : The Gunners 4-3
    *Stilon Gorzów* : Pomorzanin Cychry 0-0

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Pomorzanin Cychry : Pogoń Dołuje 1-0
    The Gunners : *Stilon Gorzów* 1-5

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    The Gunners : Pomorzanin Cychry 0-2
    *Stilon Gorzów* : Pogoń Dołuje 3-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    The Gunners : Pogoń Dołuje 2-1
    Pomorzanin Cychry : *Stilon Gorzów* 1-2

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Pogoń Dołuje : Pomorzanin Cychry 1-2
    *Stilon Gorzów* : The Gunners 2-0

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Pomorzanin Cychry : The Gunners 2-0
    Pogoń Dołuje : *Stilon Gorzów* 0-2


    Post was edited 21 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Cargovia Kargowa : Chojniczanka Chojnice 1-2
    DiiL FC : FC RYBNIK FULL 0-5

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    FC RYBNIK FULL : Cargovia Kargowa 3-0
    Chojniczanka Chojnice : DiiL FC 3-1

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Chojniczanka Chojnice : FC RYBNIK FULL 0-3
    DiiL FC : Cargovia Kargowa 0-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Chojniczanka Chojnice : Cargovia Kargowa 0-1
    FC RYBNIK FULL : DiiL FC 2-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Cargovia Kargowa : FC RYBNIK FULL 0-3
    DiiL FC : Chojniczanka Chojnice 0-1

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    FC RYBNIK FULL : Chojniczanka Chojnice 3-0
    Cargovia Kargowa : DiiL FC 3-1


    Post was edited 16 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    ŻYRARDÓW@TEAM : Tottenham Hotspur 1882 FC 0-2
    Polonia Przemyśl : Livebird FC 0-3

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Livebird FC : ŻYRARDÓW@TEAM 2-0
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Polonia Przemyśl 0-1

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Livebird FC 0-2
    Polonia Przemyśl : ŻYRARDÓW@TEAM 2-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Tottenham Hotspur 1882 FC : ŻYRARDÓW@TEAM 2-0
    Livebird FC : Polonia Przemyśl 3-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    ŻYRARDÓW@TEAM : Livebird FC 1-0
    Polonia Przemyśl : Tottenham Hotspur 1882 FC 1-3

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Livebird FC : Tottenham Hotspur 1882 FC 2-0
    ŻYRARDÓW@TEAM : Polonia Przemyśl 0-1


    Post was edited 17 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Sportowa FC : thorrgall 0-1
    Brzozovia : Black Devils 0-3

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Black Devils : Sportowa FC 3-0
    thorrgall : Brzozovia 0-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    thorrgall : Black Devils 0-2
    Brzozovia : Sportowa FC 0-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    thorrgall : Sportowa FC 4-0
    Black Devils : Brzozovia 2-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Sportowa FC : Black Devils 0-6
    Brzozovia : thorrgall 1-3

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Black Devils : thorrgall 0-0
    Sportowa FC : Brzozovia 1-1


    Post was edited 17 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    9kompania : FC Kamionka 0-1
    Duma Katalonii : Twierdza Witkowo 1-3

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Twierdza Witkowo : 9kompania 0-0
    FC Kamionka : Duma Katalonii 2-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    FC Kamionka : Twierdza Witkowo 0-2
    Duma Katalonii : 9kompania 0-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    FC Kamionka : 9kompania 2-1
    Twierdza Witkowo : Duma Katalonii 1-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    9kompania : Twierdza Witkowo 0-0
    Duma Katalonii : FC Kamionka 0-2

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Twierdza Witkowo : FC Kamionka 1-0
    9kompania : Duma Katalonii 5-0


    Post was edited 16 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Victoria Pomorzowice : Stalówka 3-1
    RIOT II : Legia – 1916 1-4

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Legia – 1916 : Victoria Pomorzowice 0-1
    Stalówka : RIOT II 1-2

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Stalówka : Legia – 1916 0-3
    RIOT II : Victoria Pomorzowice 0-2

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Stalówka : Victoria Pomorzowice 1-1
    Legia – 1916 : RIOT II 2-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Victoria Pomorzowice : Legia – 1916 0-3
    RIOT II : Stalówka 0-0

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Legia – 1916 : Stalówka 3-0
    Victoria Pomorzowice : RIOT II 2-0


    Post was edited 23 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Real & Biedronka : Legia...(L)...Warszawa 0-2
    SC Kolobrzeg : iBuyPower 0-5

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    iBuyPower : Real & Biedronka 2-0
    Legia...(L)...Warszawa : SC Kolobrzeg 7-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Legia...(L)...Warszawa : iBuyPower 1-4
    SC Kolobrzeg : Real & Biedronka 0-4

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Legia...(L)...Warszawa : Real & Biedronka 2-0
    iBuyPower : SC Kolobrzeg 8-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Real & Biedronka : iBuyPower 0-4
    SC Kolobrzeg : Legia...(L)...Warszawa 0-4

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    iBuyPower : Legia...(L)...Warszawa 0-1
    Real & Biedronka : SC Kolobrzeg 1-0


    Post was edited 27 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.05.2019
    heFALUNpy : MaxiMilan 0-0
    FC Bartekx : inkwizytor 0-0

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    inkwizytor : heFALUNpy 2-0
    MaxiMilan : FC Bartekx 2-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    MaxiMilan : inkwizytor 0-2
    FC Bartekx : heFALUNpy 0-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    MaxiMilan : heFALUNpy 0-0
    inkwizytor : FC Bartekx 2-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    heFALUNpy : inkwizytor 0-2
    FC Bartekx : MaxiMilan 0-0

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    inkwizytor : MaxiMilan 2-0
    heFALUNpy : FC Bartekx 1-3


    Post was edited 17 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Hen Terespol : ŚwidDług 1-2
    Visca el Barca! : Twister 2-1

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Twister : Hen Terespol 3-0
    ŚwidDług : Visca el Barca! 2-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    ŚwidDług : Twister 1-3
    Visca el Barca! : Hen Terespol 0-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    ŚwidDług : Hen Terespol 3-1
    Twister : Visca el Barca! 3-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Hen Terespol : Twister 0-3
    Visca el Barca! : ŚwidDług 0-1

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Twister : ŚwidDług 2-0
    Hen Terespol : Visca el Barca! 1-0


    Post was edited 18 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Twierdza_Wrocław : Celtic Glasgow 0-3
    FC Janke : FC Blanco 0-2

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    FC Blanco : Twierdza_Wrocław 0-0
    Celtic Glasgow : FC Janke 2-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Celtic Glasgow : FC Blanco 2-0
    FC Janke : Twierdza_Wrocław 1-0

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Celtic Glasgow : Twierdza_Wrocław 3-0
    FC Blanco : FC Janke 1-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Twierdza_Wrocław : FC Blanco 0-1
    FC Janke : Celtic Glasgow 0-2

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    FC Blanco : Celtic Glasgow 1-3
    Twierdza_Wrocław : FC Janke 2-3


    Post was edited 19 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.05.2019

    FC Köybaši : Kolonia City 0-2
    ZIAJOK FC : Łęg Łowce 0-3

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Łęg Łowce : FC Köybaši 2-3
    Kolonia City : ZIAJOK FC 2-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Kolonia City : Łęg Łowce 2-0
    ZIAJOK FC : FC Köybaši 4-2

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Kolonia City : FC Köybaši 1-0
    Łęg Łowce : ZIAJOK FC 0-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    FC Köybaši : Łęg Łowce 0-2
    ZIAJOK FC : Kolonia City 0-2

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Łęg Łowce : Kolonia City 1-0
    FC Köybaši : ZIAJOK FC 0-1


    Post was edited 19 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.05.2019
    FC RDG & FCK : La Fiorita 0-0
    KSV eXecut0R : Internazionale Wodzisław Śląski 0-3

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Internazionale Wodzisław Śląski : FC RDG & FCK 2-1
    La Fiorita : KSV eXecut0R 0-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    La Fiorita : Internazionale Wodzisław Śląski 1-0
    KSV eXecut0R : FC RDG & FCK 0-0

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    La Fiorita : FC RDG & FCK 4-1
    Internazionale Wodzisław Śląski : KSV eXecut0R 3-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    FC RDG & FCK : Internazionale Wodzisław Śląski 0-0
    KSV eXecut0R : La Fiorita 1-3

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Internazionale Wodzisław Śląski : La Fiorita 2-0
    FC RDG & FCK : KSV eXecut0R 1-0


    Post was edited 18 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Polonia Bytom : F.C Barcelona. 1-0
    Qarabag Agdam : FC Brzozie Lubawskie 2-1

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    FC Brzozie Lubawskie : Polonia Bytom 1-0
    F.C Barcelona. : Qarabag Agdam 0-1

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    F.C Barcelona. : FC Brzozie Lubawskie 2-4
    Qarabag Agdam : Polonia Bytom 0-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    F.C Barcelona. : Polonia Bytom 2-1
    FC Brzozie Lubawskie : Qarabag Agdam 2-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Polonia Bytom : FC Brzozie Lubawskie 2-2
    Qarabag Agdam : F.C Barcelona. 1-0

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    FC Brzozie Lubawskie : F.C Barcelona. 1-0
    Polonia Bytom : Qarabag Agdam 0-0


    Post was edited 17 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Real Madrid : LKS Czarni Lwów 2-2
    Avengers : FC Buhaje 1-4

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    FC Buhaje : Real Madrid 2-1
    LKS Czarni Lwów : Avengers 2-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    LKS Czarni Lwów : FC Buhaje 1-1
    Avengers : Real Madrid 0-3

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    LKS Czarni Lwów : Real Madrid 0-2
    FC Buhaje : Avengers 3-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Real Madrid : FC Buhaje 3-2
    Avengers : LKS Czarni Lwów 0-3

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    FC Buhaje : LKS Czarni Lwów 1-0
    Real Madrid : Avengers 4-1


    Post was edited 16 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 15.05.2019
    MKS Orneta : Tuciak United Team 0-0
    FC Kosiarze Bytom : LKS Pogórze Bachórz 0-3

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    LKS Pogórze Bachórz : MKS Orneta 1-0
    Tuciak United Team : FC Kosiarze Bytom 0-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Tuciak United Team : LKS Pogórze Bachórz 0-1
    FC Kosiarze Bytom : MKS Orneta 1-3

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Tuciak United Team : MKS Orneta 0-0
    LKS Pogórze Bachórz : FC Kosiarze Bytom 2-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    MKS Orneta : LKS Pogórze Bachórz 0-2
    FC Kosiarze Bytom : Tuciak United Team 1-6

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    LKS Pogórze Bachórz : Tuciak United Team 1-2
    MKS Orneta : FC Kosiarze Bytom 2-0


    Post was edited 17 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    unia niećkowo : LKS Czaszyn 0-1
    Raba Bessów : soints w/o obustronny

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    soints : unia niećkowo 1-0
    LKS Czaszyn : Raba Bessów 3-0 w/o

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    LKS Czaszyn : soints 1-0
    Raba Bessów : unia niećkowo 0-3 w/o

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    LKS Czaszyn : unia niećkowo 3-2
    soints : Raba Bessów 3-0 w/o

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    unia niećkowo : soints 0-2
    Raba Bessów : LKS Czaszyn 0-3 w/o

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    soints : LKS Czaszyn 2-0
    unia niećkowo : Raba Bessów 3-0 w/o


    Post was edited 17 times, last by “sunshaine” ().