Pierwsze spotkania
01.04.2020
Polonia Bytom - RWKS Sparta 3-1
Leech Pozz - GKS Zamczysko Odrzykoń 1-2
The Reds Moose - Ac Milan Poland 6-2
FC Blanco - unia niećkowo 5-2
C.F Wyspa - KKS Kolejowy 2-3
Perla Chmiel - Everton 0-2
The Gunners - DiiL FC 3-0
Kolonia City - Orkan Zapałów 6-2
FC Bartekx - Cargovia Kargowa 3-0
Chelsea KnO FC - kaliszfornia 4-1
soints - LKS Czaszyn 3-0
FC Buhaje - STUDZIANKA 0-0
Wodnik Callander - Menele Mahonka - 3-0 w/o
Pogoń Dołuje - KksStartPruszcz 2-0
Visca el Barca! - Sportowa FC 3-0
Chojniczanka Chojnice - KING ŁÓDŹ 3-0
Spotkania rewanżowe
03.04.2020
RWKS Sparta - Polonia Bytom 1-3
Dwumecz: 2-6
Awans: Polonia Bytom
GKS Zamczysko Odrzykoń - Leech Pozz 1-2
Dwumecz: 3-3
Mecze symulowane: 4-0; 4-1
Awans: GKS Zamczysko Odrzykoń
Ac Milan Poland - The Reds Moose 1-0
Dwumecz: 3-6
Awans: The Reds Moose
unia niećkowo - FC Blanco 3-5
Dwumecz: 5-10
Awans: FC Blanco
KKS Kolejowy - C.F Wyspa 4-1
Dwumecz: 7-3
Awans: KKS Kolejowy
Everton - Perla Chmiel 0-3
Dwumecz: 2-3
Awans: Perla Chmiel
DiiL FC - The Gunners 1-3
Dwumecz: 1-6
Awans: The Gunners
Orkan Zapałów - Kolonia City 1-4
Dwumecz: 3-10
Awans: Kolonia City
Cargovia Kargowa - FC Bartekx 6-2
Dwumecz: 6-5
Awans: Cargovia Kargowa
kaliszfornia - Chelsea KnO FC 2-4
Dwumecz: 3-8
Awans: Chelsea KnO FC
LKS Czaszyn - soints 1-4
Dwumecz: 1-7
Awans: soints
STUDZIANKA - FC Buhaje 0-3
Dwumecz: 0-3
Awans: FC Buhaje
Menele Mahonka - Wodnik Callander 0-3 w/o
Dwumecz: 0-6
Awans: Wodnik Callander
KksStartPruszcz - Pogoń Dołuje 2-6
Dwumecz: 2-8
Awans: Pogoń Dołuje
Sportowa FC - Visca el Barca! 0-0
Dwumecz: 0-3
Awans: Visca el Barca!
KING ŁÓDŹ - Chojniczanka Chojnice 1-2
Dwumecz: 1-5
Awans: Chojniczanka Chojnice
Ważne: Gospodarzem spotkania jest zespół występujący jako pierwszy w parze.
01.04.2020
Polonia Bytom - RWKS Sparta 3-1
Leech Pozz - GKS Zamczysko Odrzykoń 1-2
The Reds Moose - Ac Milan Poland 6-2
FC Blanco - unia niećkowo 5-2
C.F Wyspa - KKS Kolejowy 2-3
Perla Chmiel - Everton 0-2
The Gunners - DiiL FC 3-0
Kolonia City - Orkan Zapałów 6-2
FC Bartekx - Cargovia Kargowa 3-0
Chelsea KnO FC - kaliszfornia 4-1
soints - LKS Czaszyn 3-0
FC Buhaje - STUDZIANKA 0-0
Wodnik Callander - Menele Mahonka - 3-0 w/o
Pogoń Dołuje - KksStartPruszcz 2-0
Visca el Barca! - Sportowa FC 3-0
Chojniczanka Chojnice - KING ŁÓDŹ 3-0
Spotkania rewanżowe
03.04.2020
RWKS Sparta - Polonia Bytom 1-3
Dwumecz: 2-6
Awans: Polonia Bytom
GKS Zamczysko Odrzykoń - Leech Pozz 1-2
Dwumecz: 3-3
Mecze symulowane: 4-0; 4-1
Awans: GKS Zamczysko Odrzykoń
Ac Milan Poland - The Reds Moose 1-0
Dwumecz: 3-6
Awans: The Reds Moose
unia niećkowo - FC Blanco 3-5
Dwumecz: 5-10
Awans: FC Blanco
KKS Kolejowy - C.F Wyspa 4-1
Dwumecz: 7-3
Awans: KKS Kolejowy
Everton - Perla Chmiel 0-3
Dwumecz: 2-3
Awans: Perla Chmiel
DiiL FC - The Gunners 1-3
Dwumecz: 1-6
Awans: The Gunners
Orkan Zapałów - Kolonia City 1-4
Dwumecz: 3-10
Awans: Kolonia City
Cargovia Kargowa - FC Bartekx 6-2
Dwumecz: 6-5
Awans: Cargovia Kargowa
kaliszfornia - Chelsea KnO FC 2-4
Dwumecz: 3-8
Awans: Chelsea KnO FC
LKS Czaszyn - soints 1-4
Dwumecz: 1-7
Awans: soints
STUDZIANKA - FC Buhaje 0-3
Dwumecz: 0-3
Awans: FC Buhaje
Menele Mahonka - Wodnik Callander 0-3 w/o
Dwumecz: 0-6
Awans: Wodnik Callander
KksStartPruszcz - Pogoń Dołuje 2-6
Dwumecz: 2-8
Awans: Pogoń Dołuje
Sportowa FC - Visca el Barca! 0-0
Dwumecz: 0-3
Awans: Visca el Barca!
KING ŁÓDŹ - Chojniczanka Chojnice 1-2
Dwumecz: 1-5
Awans: Chojniczanka Chojnice
Ważne: Gospodarzem spotkania jest zespół występujący jako pierwszy w parze.
Dieser Beitrag wurde bereits 17 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()