Faza pucharowa - Liga Europy


    Pierwsze spotkania
    06.11.2019


    BuenosAmarenoS - Bobeman 4-2

    Brzozovia - FC Barcelona Intersport 2-3

    Orly z Elblaga - FC Bayern Sośnica-Brzeg 5-1

    Pomorzanin Cychry - KKS WIOSKA 1922 4-0

    FC Kiedyś to było - Victoria Spring 0-1

    KS Iłżanka Baranów - Chelsea KnO FC 0-2

    GÓRNIK WOJKOWICE - Leśne Ludki 4-0

    FC Umianowice - Torpedo Ruziec 1-3

    ŚwidDług - Sparta Radlin F.C. 2-1

    Mistrz Czaniec - DevilWariors 1-0

    KS Ruch Radzionków - Petarda 0-1

    Huragan Humniska - Wisła Bieńkówka 3-0

    FC Bartodzieje - KKS Lech Poznan Pany 1-1

    FC BAYERN MÜNCHEN - Zryw Dabrowka 0-1

    Leech Pozz - Gród Wiślica 0-0

    FC.Jamajka - LKS Ursus Dachnów 1-0


    Spotkania rewanżowe
    08.11.2019


    Bobeman - BuenosAmarenoS 1-0
    Dwumecz: 3-4
    Awans:
    BuenosAmarenoS


    FC Barcelona Intersport - Brzozovia 1-2
    Dwumecz: 4-4
    Awans:
    FC Barcelona Intersport


    FC Bayern Sośnica-Brzeg - Orly z Elblaga 0-4
    Dwumecz: 1-9
    Awans:
    Orly z Elblaga


    KKS WIOSKA 1922 - Pomorzanin Cychry 1-5
    Dwumecz: 1-9
    Awans:
    Pomorzanin Cychry


    Victoria Spring - FC Kiedyś to było 1-3
    Dwumecz: 2-3
    Awans:
    FC Kiedyś to było


    Chelsea KnO FC - KS Iłżanka Baranów 2-0
    Dwumecz: 4-0
    Awans:
    Chelsea KnO FC


    Leśne Ludki - GÓRNIK WOJKOWICE 0-3
    Dwumecz: 0-7
    Awans:
    GÓRNIK WOJKOWICE


    Torpedo Ruziec - FC Umianowice 2-1
    Dwumecz: 5-2
    Awans:
    Torpedo Ruziec


    Sparta Radlin F.C. - ŚwidDług 0-2
    Dwumecz: 1-4
    Awans:
    ŚwidDług


    DevilWariors - Mistrz Czaniec 1-1
    Dwumecz: 1-2
    Awans:
    Mistrz Czaniec


    Petarda - KS Ruch Radzionków 1-3
    Dwumecz: 2-3
    Awans:
    KS Ruch Radzionków


    Wisła Bieńkówka - Huragan Humniska 1-4
    Dwumecz: 1-7
    Awans:
    Huragan Humniska


    KKS Lech Poznan Pany - FC Bartodzieje 1-0
    Dwumecz: 2-1
    Awans:
    KKS Lech Poznan Pany


    Zryw Dabrowka - FC BAYERN MÜNCHEN 1-0
    Dwumecz: 2-0
    Awans:
    Zryw Dabrowka


    Gród Wiślica - Leech Pozz 1-4
    Dwumecz: 1-4
    Awans:
    Leech Pozz


    LKS Ursus Dachnów - FC.Jamajka 0-0
    Dwumecz: 0-1
    Awans:
    FC.Jamajka

    Post was edited 6 times, last by “sunshaine” ().

    New



    Pierwsze spotkania
    13.11.2019


    Pomorzanin Cychry - Zryw Dabrowka 2-0

    ŚwidDług - Torpedo Ruziec 0-0

    GÓRNIK WOJKOWICE - Leech Pozz 2-0

    Chelsea KnO FC - KS Ruch Radzionków 2-0

    Orly z Elblaga - FC Barcelona Intersport 1-0

    FC Kiedyś to było - FC.Jamajka 2-0

    Huragan Humniska - KKS Lech Poznan Pany 2-0

    BuenosAmarenoS - Mistrz Czaniec 2-1


    Spotkania rewanżowe
    15.11.2019


    Zryw Dabrowka - Pomorzanin Cychry 0-3
    Dwumecz: 0-5
    Awans:
    Pomorzanin Cychry


    Torpedo Ruziec - ŚwidDług 0-2
    Dwumecz: 0-2
    Awans:
    ŚwidDług

    Leech Pozz - GÓRNIK WOJKOWICE 2-1
    Dwumecz: 2-3
    Awans:
    GÓRNIK WOJKOWICE


    KS Ruch Radzionków - Chelsea KnO FC 2-4
    Dwumecz: 2-6
    Awans:
    Chelsea KnO FC


    FC Barcelona Intersport - Orly z Elblaga 2-1
    Dwumecz: 2-2
    Awans:
    Orły z Elblaga


    FC.Jamajka - FC Kiedyś to było 0-2
    Dwumecz: 0-4
    Awans:
    FC Kiedyś to było


    KKS Lech Poznan Pany - Huragan Humniska 1-4
    Dwumecz: 1-6
    Awans:
    Huragan Humniska


    Mistrz Czaniec - BuenosAmarenoS 0-0
    Dwumecz: 1-2
    Awans:
    BuenosAmarenoS

    Post was edited 5 times, last by “sunshaine” ().

    New



    Pierwsze spotkania
    20.11.2019


    GÓRNIK WOJKOWICE - Pomorzanin Cychry

    BuenosAmarenoS - Orly z Elblaga

    Huragan Humniska - FC Kiedyś to było

    Chelsea KnO FC - ŚwidDług


    Spotkania rewanżowe
    22.11.2019


    Pomorzanin Cychry - GÓRNIK WOJKOWICE
    Dwumecz:
    Awans:


    Orly z Elblaga - BuenosAmarenoS
    Dwumecz:
    Awans:


    FC Kiedyś to było - Huragan Humniska
    Dwumecz:
    Awans:


    ŚwidDług - Chelsea KnO FC
    Dwumecz:
    Awans:

    Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().