Faza pucharowa - Liga Europy



    Pierwsze spotkania
    12.01.2022


    GIEKSA JASTRZĘBIE - OGIEŃ CZARNKÓW 4-1

    PZPN POLSKA - Tuciak United Team 1-5

    KING ŁÓDŹ - KKS Kolejowy 2-0

    Leech Pozz - Fc Barcelona8 1-4

    Pro Gram - C.F Wyspa 4-2

    Liverpudlian FC - Black Devils 2-0

    FC Cyganka - Lechia PG 5-0

    RWKS Sparta - John Deere Team 1-5

    KS Kretovia - Husaria 1-1

    soints - Fox River FC 2-2

    RRTS 1910 Widzew Łódż - Tottenham Hotsupr 1882 FC 5-2

    FC PZGW - FC BAYERN MÜNCHEN 3-4

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń - CARLO FC 4-2

    Huta Jazz - Redłovia Redło 2-4

    FC Kiedys to było - Visca el Barca! 0-3

    Cargovia Kargowa - DZIKI GON 3-1


    Spotkania rewanżowe
    14.01.2022


    OGIEŃ CZARNKÓW - GIEKSA JASTRZĘBIE 0-2
    Dwumecz: 1-6
    Awans:
    GIEKSA JASTRZĘBIE


    Tuciak United Team - PZPN POLSKA 5-1
    Dwumecz: 10-2
    Awans:
    Tuciak United Team

    KKS Kolejowy - KING ŁÓDŹ 2-1
    Dwumecz: 2-3
    Awans:
    KING ŁÓDŹ


    Fc Barcelona8 - Leech Pozz 0-0
    Dwumecz: 4-1
    Awans:
    Fc Barcelona8


    C.F Wyspa - Pro Gram 4-0
    Dwumecz: 6-4
    Awans:
    C.F Wyspa

    Black Devils - Liverpudlian FC 2-4
    Dwumecz: 2-6
    Awans:
    Liverpudlian FC

    Lechia PG - FC Cyganka 1-4
    Dwumecz: 1-9
    Awans:
    FC Cyganka

    John Deere Team - RWKS Sparta 4-0
    Dwumecz:
    9-1
    Awans:
    John Deere Team

    Husaria - KS Kretovia 0-3
    Dwumecz: 1-4
    Awans:
    KS Kretovia

    Fox River FC - soints 3-4
    Dwumecz: 5-6
    Awans:
    soints

    Tottenham Hotsupr 1882 FC - RTS 1910 Widzew Łódż 1-3
    Dwumecz: 3-8
    Awans:
    RTS 1910 Widzew Łódż

    FC BAYERN MÜNCHEN - FC PZGW 5-3
    Dwumecz: 9-6
    Awans:
    FC BAYERN MÜNCHEN

    CARLO FC - MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4-1
    Dwumecz: 6-5
    Awans:
    CARLO FC

    Redłovia Redło - Huta Jazz 1-2
    Dwumecz: 5-4
    Awans:
    Redłovia Redło


    Visca el Barca! - FC Kiedys to było 7-1
    Dwumecz: 10-1
    Awans:
    Visca el Barca!

    DZIKI GON - Cargovia Kargowa 3-2
    Dwumecz:
    4-5
    Awans:
    Cargovia Kargowa

    Post was edited 8 times, last by “sunshaine” ().

    New



    Pierwsze spotkania
    26.01.2022


    John Deere Team - Tuciak United Team

    CARLO FC - Fc Barcelona8

    Cargovia Kargowa - Liverpudlian FC

    Redłovia Redło - soints

    GIEKSA JASTRZĘBIE - KS Kretovia

    Visca el Barca! - FC Cyganka

    C.F Wyspa - RRTS 1910 Widzew Łódż

    KING ŁÓDŹ - FC BAYERN MÜNCHEN


    Spotkania rewanżowe
    28.01.2022


    Tuciak United Team - John Deere Team
    Dwumecz:
    Awans


    Fc Barcelona8 - CARLO FC
    Dwumecz:
    Awans:


    Liverpudlian FC - Cargovia Kargowa
    Dwumecz:
    Awans:


    soints - Redłovia Redło
    Dwumecz:
    Awans:


    KS Kretovia - GIEKSA JASTRZĘBIE
    Dwumecz:
    Awans:


    FC Cyganka - Visca el Barca!
    Dwumecz:
    Awans:


    RRTS 1910 Widzew Łódż - C.F Wyspa
    Dwumecz:
    Awans:


    FC BAYERN MÜNCHEN - KING ŁÓDŹ
    Dwumecz:

    Awans:

    Post was edited 4 times, last by “sunshaine” ().