Faza grupowa - Liga Europy


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Leśne Ludki : Perla Chmiel 0-5
    garbarnia wadów : NaleśnikiTeam 0-5

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    NaleśnikiTeam : Leśne Ludki 5-0
    Perla Chmiel : garbarnia wadów 3-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Perla Chmiel : NaleśnikiTeam 0-2
    garbarnia wadów : Leśne Ludki 0-4

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Perla Chmiel : Leśne Ludki 3-0
    NaleśnikiTeam : garbarnia wadów 5-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Leśne Ludki : NaleśnikiTeam 0-3
    garbarnia wadów : Perla Chmiel 0-5

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    NaleśnikiTeam : Perla Chmiel 3-1
    Leśne Ludki : garbarnia wadów 6-0


    Post was edited 17 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    KTS Piotrowice Małe : KS Renkloda 1-4
    Bobeman : Petarda 0-3

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Petarda : KTS Piotrowice Małe 3-0
    KS Renkloda : Bobeman 4-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    KS Renkloda : Petarda 0-1
    Bobeman : KTS Piotrowice Małe 2-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    KS Renkloda : KTS Piotrowice Małe 3-0
    Petarda : Bobeman 3-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    KTS Piotrowice Małe : Petarda 0-3
    Bobeman : KS Renkloda 0-3

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Petarda : KS Renkloda 0-1
    KTS Piotrowice Małe : Bobeman 2-1


    Post was edited 13 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    KS SENIOR : Fc Kiedyś to było 0-2
    FC.Jamajka : Orly z Elblaga 0-5

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Orly z Elblaga : KS SENIOR 4-0
    Fc Kiedyś to było : FC.Jamajka 4-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Fc Kiedyś to było : Orly z Elblaga 0-2
    FC.Jamajka : KS SENIOR 0-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Fc Kiedyś to było : KS SENIOR 3-0
    Orly z Elblaga : FC.Jamajka 4-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    KS SENIOR : Orly z Elblaga 1-5
    FC.Jamajka : Fc Kiedyś to było 0-4

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Orly z Elblaga : Fc Kiedyś to było 1-2
    KS SENIOR : FC.Jamajka 2-0


    Post was edited 19 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019

    Chelsea Poland : GKS Zamczysko Odrzykoń 0-2
    Panathinaikos AO : Buenosamarenos 0-6

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Buenosamarenos : Chelsea Poland 5-0
    GKS Zamczysko Odrzykoń : Panathinaikos AO 8-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    GKS Zamczysko Odrzykoń : Buenosamarenos 1-0
    Panathinaikos AO : Chelsea Poland 1-0

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    GKS Zamczysko Odrzykoń : Chelsea Poland 4-0
    Buenosamarenos : Panathinaikos AO 5-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Chelsea Poland : Buenosamarenos 0-3
    Panathinaikos AO : GKS Zamczysko Odrzykoń 0-5

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Buenosamarenos : GKS Zamczysko Odrzykoń 3-1
    Chelsea Poland : Panathinaikos AO 3-1


    Post was edited 15 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    FC Słupia Sulęczyno : menele mahonka 0-2
    FC Albatros AFE : Chelsea KnO FC 0-5

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Chelsea KnO FC : FC Słupia Sulęczyno 0-1
    menele mahonka : FC Albatros AFE 4-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    menele mahonka : Chelsea KnO FC 1-3
    FC Albatros AFE : FC Słupia Sulęczyno 1-0

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    menele mahonka : FC Słupia Sulęczyno 2-0
    Chelsea KnO FC : FC Albatros AFE 5-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    FC Słupia Sulęczyno : Chelsea KnO FC 0-3
    FC Albatros AFE : menele mahonka 1-4

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Chelsea KnO FC : menele mahonka 1-1
    FC Słupia Sulęczyno : FC Albatros AFE 4-1


    Post was edited 15 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    GKS ZPIT Śląsk Koszęcin : Iskra Wałbrzych 0-3 w/o
    Futbolcup PL : LegoFriends 0-2

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    LegoFriends : GKS ZPIT Śląsk Koszęcin 3-0 w/o
    Iskra Wałbrzych : Futbolcup PL 1-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Iskra Wałbrzych : LegoFriends 1-0
    Futbolcup PL : GKS ZPIT Śląsk Koszęcin 2-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Iskra Wałbrzych : GKS ZPIT Śląsk Koszęcin 3-0 w/o
    LegoFriends : Futbolcup PL 2-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    GKS ZPIT Śląsk Koszęcin : LegoFriends 2-3
    Futbolcup PL : Iskra Wałbrzych 0-5

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    LegoFriends : Iskra Wałbrzych 2-0
    GKS ZPIT Śląsk Koszęcin : Futbolcup PL 2-0


    Post was edited 18 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    KS Płazówka : Orkan Zapałów 0-2
    GÓRNIK WOJKOWICE : RWKS Sparta 2-0

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    RWKS Sparta : KS Płazówka 0-0
    Orkan Zapałów : GÓRNIK WOJKOWICE 0-2

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Orkan Zapałów : RWKS Sparta 0-2
    GÓRNIK WOJKOWICE : KS Płazówka 3-0

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Orkan Zapałów : KS Płazówka 3-0
    RWKS Sparta : GÓRNIK WOJKOWICE 2-1

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    KS Płazówka : RWKS Sparta 0-3
    GÓRNIK WOJKOWICE : Orkan Zapałów 1-1

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    RWKS Sparta : Orkan Zapałów 4-1
    KS Płazówka : GÓRNIK WOJKOWICE 0-3


    Post was edited 14 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    FC PrzemoTeam : Gabki Swidnica 0-2
    Orlęta Czyżew : Fopa i Nietakt 0-9

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Fopa i Nietakt : FC PrzemoTeam 3-0
    Gabki Swidnica : Orlęta Czyżew 4-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Gabki Swidnica : Fopa i Nietakt 0-2
    Orlęta Czyżew : FC PrzemoTeam 0-3

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Gabki Swidnica : FC PrzemoTeam 4-2
    Fopa i Nietakt : Orlęta Czyżew 5-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    FC PrzemoTeam : Fopa i Nietakt 0-7
    Orlęta Czyżew : Gabki Swidnica 1-0

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Fopa i Nietakt : Gabki Swidnica 5-0
    FC PrzemoTeam : Orlęta Czyżew 3-0


    Post was edited 15 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Wisła Bieńkówka : A.C. Milan 0-4
    Unia Tarnów : Gladiatorzy Z Miasta Noży 0-5

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Wisła Bieńkówka 4-0
    A.C. Milan : Unia Tarnów 6-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    A.C. Milan : Gladiatorzy Z Miasta Noży 0-3
    Unia Tarnów : Wisła Bieńkówka 0-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    A.C. Milan : Wisła Bieńkówka 4-0
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Unia Tarnów 4-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Wisła Bieńkówka : Gladiatorzy Z Miasta Noży 0-4
    Unia Tarnów : A.C. Milan 0-4

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : A.C. Milan 0-0
    Wisła Bieńkówka : Unia Tarnów 2-0


    Post was edited 13 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Fc Barcelona8 : EsAtPaSaLi 3-0 w/o
    blackburn : LA Galaxy 0-5

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    LA Galaxy : Fc Barcelona8 2-0
    EsAtPaSaLi : blackburn w/o obustronne

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    EsAtPaSaLi : LA Galaxy w/o obustronne
    blackburn : Fc Barcelona8 0-5

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    EsAtPaSaLi : Fc Barcelona8 0-3 w/o
    LA Galaxy : blackburn 5-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Fc Barcelona8 : LA Galaxy 0-2
    blackburn : EsAtPaSaLi w/o obustronny

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    LA Galaxy : EsAtPaSaLi w/o obustronny
    Fc Barcelona8 : blackburn 3-0


    Post was edited 16 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    FC Rokita : FC Equ 0-3
    RKS.Radomiak.Radom : Golden Team w/o obustronne

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Golden Team : FC Rokita 4-0
    FC Equ : RKS.Radomiak.Radom 3-0 w/o

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    FC Equ : Golden Team 1-2
    RKS.Radomiak.Radom : FC Rokita 0-3 w/o

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    FC Equ : FC Rokita 4-0
    Golden Team : RKS.Radomiak.Radom 3-0 w/o

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    FC Rokita : Golden Team 0-3
    RKS.Radomiak.Radom : FC Equ 0-3 w/o

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Golden Team : FC Equ 3-3
    FC Rokita : RKS.Radomiak.Radom 3-0 w/o


    Post was edited 16 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Jaga 1 : Andrus 0-2
    IMMORTAL SPARTANS : CWKS Legia Warszawa 3-0

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    CWKS Legia Warszawa : Jaga 1 2-0
    Andrus : IMMORTAL SPARTANS 1-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Andrus : CWKS Legia Warszawa 0-0
    IMMORTAL SPARTANS : Jaga 1 3-0

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Andrus : Jaga 1 2-0
    CWKS Legia Warszawa : IMMORTAL SPARTANS 0-3

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Jaga 1 : CWKS Legia Warszawa 1-3
    IMMORTAL SPARTANS : Andrus 0-0

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    CWKS Legia Warszawa : Andrus 2-1
    Jaga 1 : IMMORTAL SPARTANS 0-1


    Post was edited 13 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    FC Bartodzieje : Leech Pozz 0-2
    Korzyniec : Huragan Humniska 0-4

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Huragan Humniska : FC Bartodzieje 4-0
    Leech Pozz : Korzyniec 0-1

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Leech Pozz : Huragan Humniska 0-4
    Korzyniec : FC Bartodzieje 4-1

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Leech Pozz : FC Bartodzieje 3-0
    Huragan Humniska : Korzyniec 4-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    FC Bartodzieje : Huragan Humniska 0-6
    Korzyniec : Leech Pozz 0-2

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Huragan Humniska : Leech Pozz 0-4
    FC Bartodzieje : Korzyniec 2-0


    Post was edited 13 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    Victoria Spring : Gród Wiślica 0-4
    posadzki ciechanów : Mszczonowianka Mszczonów 0-8

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Mszczonowianka Mszczonów : Victoria Spring 3-0
    Gród Wiślica : posadzki ciechanów 3-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    Gród Wiślica : Mszczonowianka Mszczonów 1-3
    posadzki ciechanów : Victoria Spring 0-2

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    Gród Wiślica : Victoria Spring 0-1
    Mszczonowianka Mszczonów : posadzki ciechanów 5-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    Victoria Spring : Mszczonowianka Mszczonów 1-2
    posadzki ciechanów : Gród Wiślica 0-3

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Mszczonowianka Mszczonów : Gród Wiślica 2-0
    Victoria Spring : posadzki ciechanów 1-0


    Post was edited 13 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    John Deere Team : WLKS Łobzonka Wyrzysk 0-3
    FC Komandosi : K.S. Jaroslawiec 0-2

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    K.S. Jaroslawiec : John Deere Team 0-0
    WLKS Łobzonka Wyrzysk : FC Komandosi 1-0

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    WLKS Łobzonka Wyrzysk : K.S. Jaroslawiec 0-4
    FC Komandosi : John Deere Team 0-0

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    WLKS Łobzonka Wyrzysk : John Deere Team 3-0
    K.S. Jaroslawiec : FC Komandosi 4-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    John Deere Team : K.S. Jaroslawiec 1-4
    FC Komandosi : WLKS Łobzonka Wyrzysk 0-3

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    K.S. Jaroslawiec : WLKS Łobzonka Wyrzysk 2-1
    John Deere Team : FC Komandosi 2-0


    Post was edited 13 times, last by “sunshaine” ().


    Kolejka 1 - 15.05.2019
    FC Brooklyn : KS Iłżanka Baranów 0-2
    DreamTeam94 : Santiago AC 4-0

    Kolejka 2 - 17.05.2019
    Santiago AC : FC Brooklyn 3-0
    KS Iłżanka Baranów : DreamTeam94 1-1

    Kolejka 3 - 22.05.2019
    KS Iłżanka Baranów : Santiago AC 0-1
    DreamTeam94 : FC Brooklyn 0-2

    Kolejka 4 - 24.05.2019
    KS Iłżanka Baranów : FC Brooklyn 2-0
    Santiago AC : DreamTeam94 3-0

    Kolejka 5 - 29.05.2019
    FC Brooklyn : Santiago AC 0-3
    DreamTeam94 : KS Iłżanka Baranów 0-1

    Kolejka 6 - 31.05.2019
    Santiago AC : KS Iłżanka Baranów 3-0
    FC Brooklyn : DreamTeam94 5-2


    Post was edited 12 times, last by “sunshaine” ().