Faza grupowa - Liga Europy



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Słupia Black : LKS Uście Gorlickie
    John Deere Team : BuenosAmarenoS

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    BuenosAmarenoS : Słupia Black
    LKS Uście Gorlickie : John Deere Team

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    LKS Uście Gorlickie : BuenosAmarenoS
    John Deere Team : Słupia Black

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    LKS Uście Gorlickie : Słupia Black
    BuenosAmarenoS : John Deere Team

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Słupia Black : BuenosAmarenoS
    John Deere Team : LKS Uście Gorlickie

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    BuenosAmarenoS : LKS Uście Gorlickie
    Słupia Black : John Deere Team

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Hen Terespol : ŚwidDług
    AC Milan Poland : FC Bayern Sośnica-Brzeg

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Hen Terespol
    ŚwidDług : AC Milan Poland

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    ŚwidDług : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    AC Milan Poland : Hen Terespol

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    ŚwidDług : Hen Terespol
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : AC Milan Poland

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Hen Terespol : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    AC Milan Poland : ŚwidDług

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : ŚwidDług
    Hen Terespol : AC Milan Poland

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Orkan Zapałów : Sportowa FC
    Arsenal FC : Petarda

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    Petarda : Orkan Zapałów
    Sportowa FC : Arsenal FC

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    Sportowa FC : Petarda
    Arsenal FC : Orkan Zapałów

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    Sportowa FC : Orkan Zapałów
    Petarda : Arsenal FC

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Orkan Zapałów : Petarda
    Arsenal FC : Sportowa FC

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    Petarda : Sportowa FC
    Orkan Zapałów : Arsenal FC

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    MaxiMilan : PZPN POLSKA
    KING ŁÓDŹ : Andrus

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    Andrus : MaxiMilan
    PZPN POLSKA : KING ŁÓDŹ

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    PZPN POLSKA : Andrus
    KING ŁÓDŹ : MaxiMilan

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    PZPN POLSKA : MaxiMilan
    Andrus : KING ŁÓDŹ

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    MaxiMilan : Andrus
    KING ŁÓDŹ : PZPN POLSKA

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    Andrus : PZPN POLSKA
    MaxiMilan : KING ŁÓDŹ

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Bobeman : unia niećkowo
    Blue Tigers FC : Dream Team Gniezno

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    Dream Team Gniezno : Bobeman
    unia niećkowo : Blue Tigers FC

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    unia niećkowo : Dream Team Gniezno
    Blue Tigers FC : Bobeman

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    unia niećkowo : Bobeman
    Dream Team Gniezno : Blue Tigers FC

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Bobeman : Dream Team Gniezno
    Blue Tigers FC : unia niećkowo

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    Dream Team Gniezno : unia niećkowo
    Bobeman : Blue Tigers FC

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Cazador : GÓRNIK WOJKOWICE
    Mistrzowie z dzielnicy : Gladiatorzy Z Miasta Noży

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Cazador
    GÓRNIK WOJKOWICE : Mistrzowie z dzielnicy

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    GÓRNIK WOJKOWICE : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Mistrzowie z dzielnicy : Cazador

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    GÓRNIK WOJKOWICE : Cazador
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Mistrzowie z dzielnicy

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Cazador : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Mistrzowie z dzielnicy : GÓRNIK WOJKOWICE

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : GÓRNIK WOJKOWICE
    Cazador : Mistrzowie z dzielnicy

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Motor Lublin 1950 : MKS Orneta
    Huta Jazz : KS Renkloda

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    KS Renkloda : Motor Lublin 1950
    MKS Orneta : Huta Jazz

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    MKS Orneta : KS Renkloda
    Huta Jazz : Motor Lublin 1950

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    MKS Orneta : Motor Lublin 1950
    KS Renkloda : Huta Jazz

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Motor Lublin 1950 : KS Renkloda
    Huta Jazz : MKS Orneta

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    KS Renkloda : MKS Orneta
    Motor Lublin 1950 : Huta Jazz

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Skra Ostrołęka : Orly z Elblaga
    Futbol Club Barcelona : RWKS Sparta

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    RWKS Sparta : Skra Ostrołęka
    Orly z Elblaga : Futbol Club Barcelona

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    Orly z Elblaga : RWKS Sparta
    Futbol Club Barcelona : Skra Ostrołęka

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    Orly z Elblaga : Skra Ostrołęka
    RWKS Sparta : Futbol Club Barcelona

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Skra Ostrołęka : RWKS Sparta
    Futbol Club Barcelona : Orly z Elblaga

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    RWKS Sparta : Orly z Elblaga
    Skra Ostrołęka : Futbol Club Barcelona

    Post was edited 2 times, last by “sunshaine” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Cebularnia : Legia-1916
    The Karakans : Chelsea KnO FC

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    Chelsea KnO FC : Cebularnia
    Legia-1916 : The Karakans

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    Legia-1916 : Chelsea KnO FC
    The Karakans : Cebularnia

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    Legia-1916 : Cebularnia
    Chelsea KnO FC : The Karakans

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Cebularnia : Chelsea KnO FC
    The Karakans : Legia-1916

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    Chelsea KnO FC : Legia-1916
    Cebularnia : The Karakans

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Visca el Barca! : FoxRiver FC
    RTS1910 Widzew Łódz : Duma Katalonii

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    Duma Katalonii : Visca el Barca!
    FoxRiver FC : RTS1910 Widzew Łódz

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    FoxRiver FC : Duma Katalonii
    RTS1910 Widzew Łódz : Visca el Barca!

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    FoxRiver FC : Visca el Barca!
    Duma Katalonii : RTS1910 Widzew Łódz

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Visca el Barca! : Duma Katalonii
    RTS1910 Widzew Łódz : FoxRiver FC

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    Duma Katalonii : FoxRiver FC
    Visca el Barca! : RTS1910 Widzew Łódz

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Gabki Swidnica : KKS Lech Poznan Pany
    Real Madrid : The Reds Moose

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    The Reds Moose : Gabki Swidnica
    KKS Lech Poznan Pany : Real Madrid

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    KKS Lech Poznan Pany : The Reds Moose
    Real Madrid : Gabki Swidnica

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    KKS Lech Poznan Pany : Gabki Swidnica
    The Reds Moose : Real Madrid

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Gabki Swidnica : The Reds Moose
    Real Madrid : KKS Lech Poznan Pany

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    The Reds Moose : KKS Lech Poznan Pany
    Gabki Swidnica : Real Madrid

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().



    Kolejka 1 - 28.10.2020
    Orzeł Palowice : OGIEŃ CZARNKÓW
    FC.Jamajka : FC Bartodzieje

    Kolejka 2 - 30.10.2020
    FC Bartodzieje : Orzeł Palowice
    OGIEŃ CZARNKÓW : FC.Jamajka

    Kolejka 3 - 04.11.2020
    OGIEŃ CZARNKÓW : FC Bartodzieje
    FC.Jamajka : Orzeł Palowice

    Kolejka 4 - 06.11.2020
    OGIEŃ CZARNKÓW : Orzeł Palowice
    FC Bartodzieje : FC.Jamajka

    Kolejka 5 - 11.11.2020
    Orzeł Palowice : FC Bartodzieje
    FC.Jamajka : OGIEŃ CZARNKÓW

    Kolejka 6 - 13.11.2020
    FC Bartodzieje : OGIEŃ CZARNKÓW
    Orzeł Palowice : FC.Jamajka

    Post was edited 2 times, last by “mm2” ().