Eliminacje - Liga Europy



    Pierwsze spotkania
    02.10.2019

    Golden Rose Łódź - Visca Catalunya - obustronny walkower (mecz się nie odbył)
    KFC Czumulungma - FC BiaJAGA - obustronny walkower (mecz się nie odbył)
    Galatasaray Stambuł - KruszweL 0-3 w/o
    MKS Polonia Lidzbark Warmiński - Fuzja Pabianice 5-0
    Sparta NH - Zdolne Wariaty 0-4
    ReTo - FC Emirates Tychy - obustronny walkower (mecz się nie odbył)


    Spotkania rewanżowe
    04.10.2019

    Visca Catalunya - Golden Rose Łódź - obustronny walkower (mecz się nie odbył)
    Dwumecz: 0-0
    Dyskwalifikacja

    FC BiaJAGA - KFC Czumulungma - obustronny walkower (mecz się nie odbył)
    Dwumecz: 0-0

    Dyskwalifikacja

    KruszweL - Galatasaray Stambuł 5-0
    Dwumecz: 8-0
    Awans:
    KruszweL


    Fuzja Pabianice - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 0-5
    Dwumecz: 0-10
    Awans:
    MKS Polonia Lidzbark Warmiński


    Zdolne Wariaty - Sparta NH 0-3
    Dwumecz: 4-3
    Awans:
    Zdolne Wariaty


    FC Emirates Tychy - ReTo - obustronny walkower (mecz się nie odbył)
    Dwumecz: 0-0

    Dyskwalifikacja


    Ważne: Gospodarzem spotkania jest zespół występujący jako pierwszy w parze.

    Post was edited 5 times, last by “sunshaine” ().



    Pierwsze spotkania
    09.10.2019

    Cazador - Pro Gram 3-1
    Leech Pozz - F.C. United of Manchester 0-0
    RKS CHUWDU
    - Feyenoord Rotterdam 3-0
    FC WOJAKI - Parszywa Jedenastka 0-3 w/o
    Wisła Bieńkówka - Awans do fazy grupowej Ligi Europy (dyskwalifikacja rywala)
    Strzelec Umianowice - KP POGOŃ SZCZECIN 3-0
    FC Bartodzieje
    - Zdolne Wariaty 5-0
    paprotniarozrzutniki
    - Cieszyn Poland 4-0
    DevilWariors
    - FC Krzeszów 5-0
    Zryw Dabrowka
    - Wiczlino City FC 5-0
    FC Rokita
    - Maltańscy Wojownicy 3-0
    Chelsea Poland - Widzew Łódź - obustronny walkower (mecz się nie odbył)
    Twierdza Witkowo - Wisła Kraków SSA 4-0
    KTS Piotrowice Małe
    - Pato(L)egia 4-1
    Orly z Elblaga
    - Kraina Tysiąca Jezior 3-0
    POCISQ
    - posadzki ciechanów 4-0
    GÓRNIK WOJKOWICE
    - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 5-0
    Mariu CF
    - garbarnia wadów 4-1
    Arsenał Zagroda - Awans do fazy grupowej Ligi Europy (dyskwalifikacja rywala)
    FC POLACY RODACY - KS DELIN 0-4
    KS SENIOR - Bystrzyca Borki 3-0 w/o
    Magdalenów FC - BTMS 3-0
    Sparta Radlin F.C.
    - Orlęta 3-1
    FC Umianowice
    - FC Baryła 2-0
    polanowice2019 - Awans do fazy grupowej Ligi Europy (dyskwalifikacja rywala)
    GKS Sieciechów - Unia Tarnów - obustronny walkower (mecz się nie odbył)
    FK Aktöbe - GLKS Karpaty Klimkówka 1-1
    DreamTeam94 - McKraków 0-3 w/o
    Brzozovia - MKS Polonia Przemyśl 1-0
    Panathinaikos AO - Pieszkowo KS 0-2
    FC Bols
    - Sokół Straszewo 1-0
    LKS Iva Iwkowa
    - KruszweL 3-0


    Spotkania rewanżowe
    11.10.2019

    Pro Gram - Cazador 0-0
    Dwumecz: 1-3
    Awans:
    Cazador


    F.C. United of Manchester - Leech Pozz 0-4
    Dwumecz: 0-4
    Awans:
    Leech Pozz

    Feyenoord Rotterdam
    - RKS CHUWDU 1-0
    Dwumecz: 1-3
    Awans:
    RKS CHUWDU


    Parszywa Jedenastka - FC WOJAKI 3-0 w/o
    Dwumecz: 6-0
    Awans:
    Parszywa Jedenastka

    Awans do fazy grupowej Ligi Europy (dyskwalifikacja rywala) - Wisła Bieńkówka

    KP POGOŃ SZCZECIN - Strzelec Umianowice 0-2
    Dwumecz: 0-5
    Awans:
    Strzelec Umianowice


    Zdolne Wariaty - FC Bartodzieje 0-6
    Dwumecz: 0-11
    Awans:
    FC Bartodzieje


    Cieszyn Poland - paprotniarozrzutniki 0-4
    Dwumecz: 0-8
    Awans:
    paprotniarozrzutniki


    FC Krzeszów - DevilWariors 0-6
    Dwumecz: 0-11
    Awans:
    DevilWariors


    Wiczlino City FC - Zryw Dabrowka 0-4
    Dwumecz: 0-9
    Awans:
    Zryw Dabrowka

    Maltańscy Wojownicy
    - FC Rokita 1-0
    Dwumecz:
    1-3
    Awans:
    FC Rokita


    Widzew Łódź - Chelsea Poland - obustronny walkower (mecz się nie odbył)
    Dwumecz: Brak
    Awans:
    Dyskwalifikacja

    Wisła Kraków SSA - Twierdza Witkowo 0-4
    Dwumecz: 0-8
    Awans:
    Twierdza Witkowo


    Pato(L)egia - KTS Piotrowice Małe 0-1
    Dwumecz: 1-5
    Awans:
    KTS Piotrowice Małe


    Kraina Tysiąca Jezior - Orly z Elblaga 0-3
    Dwumecz: 0-6
    Awans:
    Orly z Elblaga


    posadzki ciechanów - POCISQ 0-3
    Dwumecz: 0-7
    Awans:
    POCISQ


    MKS Polonia Lidzbark Warmiński - GÓRNIK WOJKOWICE 0-4
    Dwumecz: 0-9
    Awans:
    GÓRNIK WOJKOWICE


    garbarnia wadów - Mariu CF 1-4
    Dwumecz: 2-8
    Awans:
    Mariu CF


    Awans do fazy grupowej Ligi Europy (dyskwalifikacja rywala) - Arsenał Zagroda

    KS DELIN - FC POLACY RODACY 2-0
    Dwumecz: 6-0
    Awans:
    KS DELIN


    Bystrzyca Borki - KS SENIOR 0-3 w/o
    Dwumecz: 0-6
    Awans:
    KS SENIOR


    BTMS - Magdalenów FC 0-3
    Dwumecz: 0-6
    Awans:
    Magdalenów FC


    Orlęta - Sparta Radlin F.C. 0-2
    Dwumecz: 1-5
    Awans:
    Sparta Radlin F.C.


    FC Baryła - FC Umianowice 0-2
    Dwumecz: 0-4
    Awans:
    FC Umianowice


    Awans do fazy grupowej Ligi Europy (dyskwalifikacja rywala) - polanowice2019

    Unia Tarnów - GKS Sieciechów - obustronny walkower (mecz się nie odbył)
    Dwumecz: Brak
    Awans:
    Dyskwalifikacja


    GLKS Karpaty Klimkówka - FK Aktöbe 0-0
    Dwumecz: 1-1
    Awans:
    GLKS Karpaty Klimkówka


    McKraków - DreamTeam94 3-0 w/o
    Dwumecz: 6-0
    Awans:
    McKraków


    MKS Polonia Przemyśl - Brzozovia 0-5
    Dwumecz: 0-6
    Awans:
    Brzozovia

    Pieszkowo KS
    - Panathinaikos AO 3-0
    Dwumecz: 5-0
    Awans:
    Pieszkowo KS


    Sokół Straszewo - FC Bols 0-0
    Dwumecz: 0-1
    Awans:
    FC Bols


    KruszweL - LKS Iva Iwkowa 0-0
    Dwumecz: 0-3
    Awans:
    LKS Iva Iwkowa


    Ważne: Gospodarzem spotkania jest zespół występujący jako pierwszy w parze.

    Post was edited 17 times, last by “sunshaine” ().