II Liga Symulacyjna

    II Liga Symulacyjna

    Kolejka 1 - 17.02.2020 - 19.02.2020

    FC Cyganka : King Łódź
    FC Danlight : unia niećkowo
    Real Madrid : RWKS Sparta
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : KS Kretovia
    LKS Ursus Dachnów : FC Janke
    Bagwell Academy : FC Bartodzieje


    Kolejka 2 - 18.02.2020 - 20.02.2020

    Real Madrid : unia niećkowo
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : RWKS Sparta
    LKS Ursus Dachnów : KS Kretovia
    Bagwell Academy : FC Janke
    King Łódź : FC Bartodzieje
    FC Cyganka : FC Danlight


    Kolejka 3 - 19.02.2020 - 21.02.2020

    FC Janke : King Łódź
    KS Kretovia : Bagwell Academy
    RWKS Sparta : LKS Ursus Dachnów
    unia niećkowo : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    FC Danlight : Real Madrid
    FC Bartodzieje : FC Cyganka


    Kolejka 4 - 20.02.2020 - 22.02.2020

    King Łódź : KS Kretovia
    FC Bartodzieje : FC Janke
    Bagwell Academy : RWKS Sparta
    LKS Ursus Dachnów : unia niećkowo
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Danlight
    FC Cyganka : Real Madrid


    Kolejka 5 - 21.02.2020 - 23.02.2020

    RWKS Sparta : King Łódź
    KS Kretovia : FC Bartodzieje
    unia niećkowo : Bagwell Academy
    FC Danlight : LKS Ursus Dachnów
    Real Madrid : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    FC Janke : FC Cyganka


    Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020

    FC Cyganka : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    LKS Ursus Dachnów : Real Madrid
    King Łódź : unia niećkowo
    FC Bartodzieje : RWKS Sparta
    FC Janke : KS Kretovia
    Bagwell Academy : FC Danlight


    Kolejka 7 - 23.02.2020 - 25.02.2020

    KS Kretovia : FC Cyganka
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : LKS Ursus Dachnów
    Real Madrid : Bagwell Academy
    RWKS Sparta : FC Janke
    unia niećkowo : FC Bartodzieje
    FC Danlight : King Łódź


    Kolejka 8 - 24.02.2020 - 26.02.2020

    FC Cyganka : LKS Ursus Dachnów
    Bagwell Academy : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    KS Kretovia : RWKS Sparta
    FC Janke : unia niećkowo
    FC Bartodzieje : FC Danlight
    King Łódź : Real Madrid


    Kolejka 9 - 25.02.2020 - 27.02.2020

    RWKS Sparta : FC Cyganka
    LKS Ursus Dachnów : Bagwell Academy
    unia niećkowo : KS Kretovia
    FC Danlight : FC Janke
    Real Madrid : FC Bartodzieje
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : King Łódź


    Kolejka 10 - 26.02.2020 - 28.02.2020

    King Łódź : LKS Ursus Dachnów
    FC Bartodzieje : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    FC Janke : Real Madrid
    KS Kretovia : FC Danlight
    RWKS Sparta : unia niećkowo
    FC Cyganka : Bagwell Academy


    Kolejka 11 - 27.02.2020 - 29.02.2020

    Bagwell Academy : King Łódź
    LKS Ursus Dachnów : FC Bartodzieje
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Janke
    Real Madrid : KS Kretovia
    FC Danlight : RWKS Sparta
    unia niećkowo : FC Cyganka


    Kolejka 12 - 28.02.2020 - 01.03.2020

    King Łódź : FC Cyganka
    unia niećkowo : FC Danlight
    RWKS Sparta : Real Madrid
    KS Kretovia : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    FC Janke : LKS Ursus Dachnów
    FC Bartodzieje : Bagwell Academy


    Kolejka 13 - 29.02.2020 - 02.03.2020

    unia niećkowo : Real Madrid
    RWKS Sparta : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    KS Kretovia : LKS Ursus Dachnów
    FC Janke : Bagwell Academy
    FC Bartodzieje : King Łódź
    FC Danlight : FC Cyganka


    Kolejka 14 - 01.03.2020 - 03.03.2020

    King Łódź : FC Janke
    Bagwell Academy : KS Kretovia
    LKS Ursus Dachnów : RWKS Sparta
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : unia niećkowo
    Real Madrid : FC Danlight
    FC Cyganka : FC Bartodzieje


    Kolejka 15 - 02.03.2020 - 04.03.2020

    KS Kretovia : King Łódź
    FC Janke : FC Bartodzieje
    RWKS Sparta : Bagwell Academy
    unia niećkowo : LKS Ursus Dachnów
    FC Danlight : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Real Madrid : FC Cyganka


    Kolejka 16 - 03.03.2020 - 05.03.2020

    King Łódź : RWKS Sparta
    FC Bartodzieje : KS Kretovia
    Bagwell Academy : unia niećkowo
    LKS Ursus Dachnów : FC Danlight
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Real Madrid
    FC Cyganka : FC Janke


    Kolejka 17 - 04.03.2020 - 06.03.2020

    FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Cyganka
    Real Madrid : LKS Ursus Dachnów
    unia niećkowo : King Łódź
    RWKS Sparta : FC Bartodzieje
    KS Kretovia : FC Janke
    FC Danlight : Bagwell Academy


    Kolejka 18 - 05.03.2020 - 07.03.2020

    FC Cyganka : KS Kretovia
    LKS Ursus Dachnów : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Bagwell Academy : Real Madrid
    FC Janke : RWKS Sparta
    FC Bartodzieje : unia niećkowo
    King Łódź : FC Danlight


    Kolejka 19 - 06.03.2020 - 08.03.2020

    LKS Ursus Dachnów : FC Cyganka
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Bagwell Academy
    RWKS Sparta : KS Kretovia
    unia niećkowo : FC Janke
    FC Danlight : FC Bartodzieje
    Real Madrid : King Łódź


    Kolejka 20 - 07.03.2020 - 09.03.2020

    FC Cyganka : RWKS Sparta
    Bagwell Academy : LKS Ursus Dachnów
    KS Kretovia : unia niećkowo
    FC Janke : FC Danlight
    FC Bartodzieje : Real Madrid
    King Łódź : FC Bayern Sośnica-Brzeg


    Kolejka 21 - 08.03.2020 - 10.03.2020

    LKS Ursus Dachnów : King Łódź
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Bartodzieje
    Real Madrid : FC Janke
    FC Danlight : KS Kretovia
    unia niećkowo : RWKS Sparta
    Bagwell Academy : FC Cyganka


    Kolejka 22 - 09.03.2020 - 11.03.2020

    King Łódź : Bagwell Academy
    FC Bartodzieje : LKS Ursus Dachnów
    FC Janke : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    KS Kretovia : Real Madrid
    RWKS Sparta : FC Danlight
    FC Cyganka : unia niećkowo

    Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 17.02.2020 - 19.02.2020

    FC Cyganka : King Łódź (0:9)
    FC Danlight : unia niećkowo (1:4)
    Real Madrid : RWKS Sparta (1:4)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : KS Kretovia (1:5)
    LKS Ursus Dachnów : FC Janke (1:5)
    Bagwell Academy : FC Bartodzieje (0:5)

    Kolejka 2 - 18.02.2020 - 20.02.2020

    Real Madrid : unia niećkowo (0:3)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : RWKS Sparta (0:4)
    LKS Ursus Dachnów : KS Kretovia (1:6)
    Bagwell Academy : FC Janke (2:7)
    King Łódź : FC Bartodzieje (2:3)
    FC Cyganka : FC Danlight (2:11)







    Kolejka 3 - 19.02.2020 - 21.02.2020

    FC Janke : King Łódź (3:6)
    KS Kretovia : Bagwell Academy (5:2)
    RWKS Sparta : LKS Ursus Dachnów (5:2)
    unia niećkowo : FC Bayern Sośnica-Brzeg (4:1)
    FC Danlight : Real Madrid (2:2)
    FC Bartodzieje : FC Cyganka (8:1)

    Kolejka 4 - 20.02.2020 - 22.02.2020

    King Łódź : KS Kretovia (0:1)
    FC Bartodzieje : FC Janke (4:2)
    Bagwell Academy : RWKS Sparta (1:3)
    LKS Ursus Dachnów : unia niećkowo (0:5)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Danlight (4:1)
    FC Cyganka : Real Madrid (0:11)

    Kolejka 5 - 21.02.2020 - 23.02.2020

    RWKS Sparta : King Łódź (2:4)
    KS Kretovia : FC Bartodzieje (2:6)
    unia niećkowo : Bagwell Academy (6:2)
    FC Danlight : LKS Ursus Dachnów (4:1)
    Real Madrid : FC Bayern Sośnica-Brzeg (2:2)
    FC Janke : FC Cyganka (9:2)

    Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020

    King Łódź : unia niećkowo (4:1)
    Bagwell Academy : FC Danlight (3:1)







    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020

    FC Cyganka : FC Bayern Sośnica-Brzeg (0:5)
    LKS Ursus Dachnów : Real Madrid (0:1)
    FC Bartodzieje : RWKS Sparta (5:2)
    FC Janke : KS Kretovia (0:2)

    Kolejka 7 - 23.02.2020 - 25.02.2020

    KS Kretovia : FC Cyganka (14:2)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : LKS Ursus Dachnów (1:1)
    Real Madrid : Bagwell Academy (0:1)
    RWKS Sparta : FC Janke (0:0)
    unia niećkowo : FC Bartodzieje (1:4)
    FC Danlight : King Łódź (0:2)







    Kolejka 8 - 24.02.2020 - 26.02.2020

    FC Cyganka : LKS Ursus Dachnów (1:7)
    Bagwell Academy : FC Bayern Sośnica-Brzeg (2:1)
    KS Kretovia : RWKS Sparta (4:1)
    FC Janke : unia niećkowo (3:1)
    FC Bartodzieje : FC Danlight (7:2)
    King Łódź : Real Madrid (4:1)

    Kolejka 9 - 25.02.2020 - 27.02.2020

    RWKS Sparta : FC Cyganka (7:0)
    FC Danlight : FC Janke (1:5)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : King Łódź (1:4)

    Kolejka 10 - 26.02.2020 - 28.02.2020

    King Łódź : LKS Ursus Dachnów (4:0)
    FC Bartodzieje : FC Bayern Sośnica-Brzeg (1:1)







    Kolejka 9 - 25.02.2020 - 27.02.2020

    LKS Ursus Dachnów : Bagwell Academy (2:2)
    unia niećkowo : KS Kretovia (0:6)
    Real Madrid : FC Bartodzieje (0:3)

    Kolejka 10 - 26.02.2020 - 28.02.2020

    FC Cyganka : Bagwell Academy (1:7)

    Kolejka 11 - 27.02.2020 - 29.02.2020

    Bagwell Academy : King Łódź (0:5)
    LKS Ursus Dachnów : FC Bartodzieje (1:4)
    Real Madrid : KS Kretovia (2:5)
    unia niećkowo : FC Cyganka (11:0)







    Kolejka 10 - 26.02.2020 - 28.02.2020

    FC Janke : Real Madrid (5:0)
    KS Kretovia : FC Danlight (6:2)
    RWKS Sparta : unia niećkowo (2:1)

    Kolejka 11 - 27.02.2020 - 29.02.2020

    FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Janke (0:2)
    FC Danlight : RWKS Sparta (0:4)

    Kolejka 12 - 28.02.2020 - 01.03.2020

    King Łódź : FC Cyganka (9:1)
    KS Kretovia : FC Bayern Sośnica-Brzeg (5:1)
    FC Janke : LKS Ursus Dachnów (6:1)

    Kolejka 13 - 29.02.2020 - 02.03.2020

    KS Kretovia : LKS Ursus Dachnów (7:1)
    FC Bartodzieje : King Łódź (2:4)

    Kolejka 14 - 01.03.2020 - 03.03.2020

    King Łódź : FC Janke (0:2)
    Bagwell Academy : KS Kretovia (0:7)
    LKS Ursus Dachnów : RWKS Sparta (0:3)







    Kolejka 12 - 28.02.2020 - 01.03.2020

    unia niećkowo : FC Danlight (3:0)
    RWKS Sparta : Real Madrid (3:0)
    FC Bartodzieje : Bagwell Academy (2:0)

    Kolejka 13 - 29.02.2020 - 02.03.2020

    unia niećkowo : Real Madrid (3:0)
    RWKS Sparta : FC Bayern Sośnica-Brzeg (4:1)

    Kolejka 14 - 01.03.2020 - 03.03.2020

    FC Bayern Sośnica-Brzeg : unia niećkowo (2:7)
    Real Madrid : FC Danlight (0:0)
    FC Cyganka : FC Bartodzieje (0:9)

    Kolejka 15 - 02.03.2020 - 04.03.2020

    KS Kretovia : King Łódź (1:2)
    unia niećkowo : LKS Ursus Dachnów (4:1)
    Real Madrid : FC Cyganka (7:2)

    Kolejka 16 - 03.03.2020 - 05.03.2020

    FC Cyganka : FC Janke (0:10)







    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 13 - 29.02.2020 - 02.03.2020

    FC Janke : Bagwell Academy (6:0)
    FC Danlight : FC Cyganka (6:0)

    Kolejka 15 - 02.03.2020 - 04.03.2020

    KS Kretovia : King Łódź (1:2)
    FC Janke : FC Bartodzieje (0:2)

    Kolejka 16 - 03.03.2020 - 05.03.2020

    King Łódź : RWKS Sparta (4:0)
    FC Bartodzieje : KS Kretovia (3:2)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Real Madrid (1:5)

    Kolejka 17 - 04.03.2020 - 06.03.2020

    FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Cyganka (8:0)
    unia niećkowo : King Łódź (0:3)

    Kolejka 18 - 05.03.2020 - 07.03.2020

    FC Cyganka : KS Kretovia (0:10)
    LKS Ursus Dachnów : FC Bayern Sośnica-Brzeg (0:4)







    Kolejka 17 - 04.03.2020 - 06.03.2020

    RWKS Sparta : FC Bartodzieje (2:1)
    KS Kretovia : FC Janke (2:3)

    Kolejka 18 - 05.03.2020 - 07.03.2020

    FC Bartodzieje : unia niećkowo (3:1)
    King Łódź : FC Danlight (5:2)

    Kolejka 19 - 06.03.2020 - 08.03.2020

    LKS Ursus Dachnów : FC Cyganka (9:0)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Bagwell Academy (5:0)
    RWKS Sparta : KS Kretovia (0:3)
    unia niećkowo : FC Janke (2:3)
    FC Danlight : FC Bartodzieje (1:4)
    Real Madrid : King Łódź (0:4)

    Kolejka 20 - 07.03.2020 - 09.03.2020

    FC Cyganka : RWKS Sparta (2:8)
    KS Kretovia : unia niećkowo (0:3)
    FC Bartodzieje : Real Madrid (4:0)
    King Łódź : FC Bayern Sośnica-Brzeg (2:0)

    Kolejka 21 - 08.03.2020 - 10.03.2020

    LKS Ursus Dachnów : King Łódź (0:6)







    Kolejka 15 - 02.03.2020 - 04.03.2020

    RWKS Sparta : Bagwell Academy (4:0)

    Kolejka 17 - 04.03.2020 - 06.03.2020

    FC Danlight : Bagwell Academy (0:2)

    Kolejka 18 - 05.03.2020 - 07.03.2020

    Bagwell Academy : Real Madrid (0:0)
    FC Janke : RWKS Sparta (4:2)

    Kolejka 21 - 08.03.2020 - 10.03.2020

    FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Bartodzieje (0:6)
    Real Madrid : FC Janke (2:7)
    FC Danlight : KS Kretovia (2:5)
    unia niećkowo : RWKS Sparta (2:0)
    Bagwell Academy : FC Cyganka (6:1)

    Kolejka 22 - 09.03.2020 - 11.03.2020

    King Łódź : Bagwell Academy (6:2)
    FC Bartodzieje : LKS Ursus Dachnów (6:0)
    FC Janke : FC Bayern Sośnica-Brzeg (4:1)
    KS Kretovia : Real Madrid (2:0)
    FC Cyganka : unia niećkowo (2:10)







    Kolejka 15 - 02.03.2020 - 04.03.2020

    FC Danlight : FC Bayern Sośnica-Brzeg (0:3w/o)

    Kolejka 16 - 03.03.2020 - 05.03.2020

    Bagwell Academy : unia niećkowo (2:6)
    LKS Ursus Dachnów : FC Danlight (3:0w/o)

    Kolejka 17 - 04.03.2020 - 06.03.2020

    Real Madrid : LKS Ursus Dachnów (w/o0:0w/o)

    Kolejka 20 - 07.03.2020 - 09.03.2020

    Bagwell Academy : LKS Ursus Dachnów (1:0)
    FC Janke : FC Danlight (3:0w/o)

    Kolejka 22 - 09.03.2020 - 11.03.2020

    RWKS Sparta : FC Danlight (3:0w/o)

    TABELA RUNDY ZASADNICZEJ

    Zespół FC Danlight
    wycofał się z rozgrywek.








    Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

    FAZA PLAY OFF

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃ

    CZAS NA ROZEGRANIE DO 16/03/2020

    PARA A

    FC Bartodzieje : FC Bayern Sośnica-Brzeg (3:0)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Bartodzieje (0:2)
    FC Bartodzieje : FC Bayern Sośnica-Brzeg (5:1)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla FC Bartodzieje

    PARA B

    King Łódź : Bagwell Academy (3:0)
    Bagwell Academy : King Łódź (2:5)
    King Łódź : Bagwell Academy (7:1)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla King Łódź

    PARA C

    FC Janke : unia niećkowo (4:2)
    unia niećkowo : FC Janke (1:6)
    FC Janke : unia niećkowo (5:2)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla FC Janke

    PARA D

    KS Kretovia : RWKS Sparta (4:2)
    RWKS Sparta: KS Kretovia (2:4)
    KS Kretovia : RWKS Sparta (3:1)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla KS Kretovia

    Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

    FAZA PLAY OFF

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃ

    CZAS NA ROZEGRANIE DO 18/03/2020

    PARA E

    KS Kretovia : FC Bartodzieje (1:1)
    KS Kretovia : FC Bartodzieje (0:2)
    KS Kretovia : FC Bartodzieje (1:4)
    KS Kretovia : FC Bartodzieje (0:0)
    KS Kretovia : FC Bartodzieje (2:4)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla
    FC Bartodzieje.

    PARA F

    King Łódź : FC Janke (1:1)
    FC Janke : King Łódź (2:2)
    King Łódź : FC Janke (4:3)
    FC Janke : King Łódź (0:3)
    King Łódź : FC Janke (0:0)
    FC Janke : King Łódź (2:3)
    King Łódź : FC Janke (4:1)
    FC Janke : King Łódź (4:7)

    Stan rywalizacji:
    3:2 dla King Łódź.

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    FAZA PLAY OFF

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃ

    CZAS NA ROZEGRANIE DO 20/03/2020

    FINAŁ

    King Łódź : FC Bartodzieje (5:1)
    FC Bartodzieje : King Łódź (0:4)
    King Łódź : FC Bartodzieje (2:5)
    FC Bartodzieje : King Łódź (3:0)
    King Łódź : FC Bartodzieje (1:4)

    Stan rywalizacji:
    3:2 dla FC Bartodzieje.

    MECZ O 3 MIEJSCE

    KS Kretovia : FC Janke (5:2)
    FC Janke : KS Kretovia (3:1)
    KS Kretovia : FC Janke (0:2)
    FC Janke : KS Kretovia (4:2)

    Stan rywalizacji:
    3:1 dla FC Janke.

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().