I Liga Symulacyjna

    I Liga Symulacyjna

    Kolejka 1 - 17.02.2020 - 19.02.2020

    soints : Tuciak United Team
    Leech Pozz : Kolonia City
    FC Buhaje : PGG ROW RYBNIK
    Perla Chmiel : Legia...(L)...Warszawa
    Chelsea KnO FC : Twister
    Cargovia Kargowa : Black Devils


    Kolejka 2 - 18.02.2020 - 20.02.2020

    FC Buhaje : Kolonia City
    Perla Chmiel : PGG ROW RYBNIK
    Chelsea KnO FC : Legia...(L)...Warszawa
    Cargovia Kargowa : Twister
    Tuciak United Team : Black Devils
    soints : Leech Pozz


    Kolejka 3 - 19.02.2020 - 21.02.2020

    Twister : Tuciak United Team
    Legia...(L)...Warszawa : Cargovia Kargowa
    PGG ROW RYBNIK : Chelsea KnO FC
    Kolonia City : Perla Chmiel
    Leech Pozz : FC Buhaje
    Black Devils : soints


    Kolejka 4 - 20.02.2020 - 22.02.2020

    Tuciak United Team : Legia...(L)...Warszawa
    Black Devils : Twister
    Cargovia Kargowa : PGG ROW RYBNIK
    Chelsea KnO FC : Kolonia City
    Perla Chmiel : Leech Pozz
    soints : FC Buhaje


    Kolejka 5 - 21.02.2020 - 23.02.2020

    PGG ROW RYBNIK : Tuciak United Team
    Legia...(L)...Warszawa : Black Devils
    Kolonia City : Cargovia Kargowa
    Leech Pozz : Chelsea KnO FC
    FC Buhaje : Perla Chmiel
    Twister : soints


    Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020

    soints : Perla Chmiel
    Chelsea KnO FC : FC Buhaje
    Tuciak United Team : Kolonia City
    Black Devils : PGG ROW RYBNIK
    Twister : Legia...(L)...Warszawa
    Cargovia Kargowa : Leech Pozz


    Kolejka 7 - 23.02.2020 - 25.02.2020

    Legia...(L)...Warszawa : soints
    Perla Chmiel : Chelsea KnO FC
    FC Buhaje : Cargovia Kargowa
    PGG ROW RYBNIK : Twister
    Kolonia City : Black Devils
    Leech Pozz : Tuciak United Team


    Kolejka 8 - 24.02.2020 - 26.02.2020

    soints : Chelsea KnO FC
    Cargovia Kargowa : Perla Chmiel
    Legia...(L)...Warszawa : PGG ROW RYBNIK
    Twister : Kolonia City
    Black Devils : Leech Pozz
    Tuciak United Team : FC Buhaje


    Kolejka 9 - 25.02.2020 - 27.02.2020

    PGG ROW RYBNIK : soints
    Chelsea KnO FC : Cargovia Kargowa
    Kolonia City : Legia...(L)...Warszawa
    Leech Pozz : Twister
    FC Buhaje : Black Devils
    Perla Chmiel : Tuciak United Team


    Kolejka 10 - 26.02.2020 - 28.02.2020

    Tuciak United Team : Chelsea KnO FC
    Black Devils : Perla Chmiel
    Twister : FC Buhaje
    Legia...(L)...Warszawa : Leech Pozz
    PGG ROW RYBNIK : Kolonia City
    soints : Cargovia Kargowa


    Kolejka 11 - 27.02.2020 - 29.02.2020

    Cargovia Kargowa : Tuciak United Team
    Chelsea KnO FC : Black Devils
    Perla Chmiel : Twister
    FC Buhaje : Legia...(L)...Warszawa
    Leech Pozz : PGG ROW RYBNIK
    Kolonia City : soints


    Kolejka 12 - 28.02.2020 - 01.03.2020

    Tuciak United Team : soints
    Kolonia City : Leech Pozz
    PGG ROW RYBNIK : FC Buhaje
    Legia...(L)...Warszawa : Perla Chmiel
    Twister : Chelsea KnO FC
    Black Devils : Cargovia Kargowa


    Kolejka 13 - 29.02.2020 - 02.03.2020

    Kolonia City : FC Buhaje
    PGG ROW RYBNIK : Perla Chmiel
    Legia...(L)...Warszawa : Chelsea KnO FC
    Twister : Cargovia Kargowa
    Black Devils : Tuciak United Team
    Leech Pozz : soints


    Kolejka 14 - 01.03.2020 - 03.03.2020

    Tuciak United Team : Twister
    Cargovia Kargowa : Legia...(L)...Warszawa
    Chelsea KnO FC : PGG ROW RYBNIK
    Perla Chmiel : Kolonia City
    FC Buhaje : Leech Pozz
    soints : Black Devils


    Kolejka 15 - 02.03.2020 - 04.03.2020

    Legia...(L)...Warszawa : Tuciak United Team
    Twister : Black Devils
    PGG ROW RYBNIK : Cargovia Kargowa
    Kolonia City : Chelsea KnO FC
    Leech Pozz : Perla Chmiel
    FC Buhaje : soints


    Kolejka 16 - 03.03.2020 - 05.03.2020

    Tuciak United Team : PGG ROW RYBNIK
    Black Devils : Legia...(L)...Warszawa
    Cargovia Kargowa : Kolonia City
    Chelsea KnO FC : Leech Pozz
    Perla Chmiel : FC Buhaje
    soints : Twister


    Kolejka 17 - 04.03.2020 - 06.03.2020

    Perla Chmiel : soints
    FC Buhaje : Chelsea KnO FC
    Kolonia City : Tuciak United Team
    PGG ROW RYBNIK : Black Devils
    Legia...(L)...Warszawa : Twister
    Leech Pozz : Cargovia Kargowa


    Kolejka 18 - 05.03.2020 - 07.03.2020

    soints : Legia...(L)...Warszawa
    Chelsea KnO FC : Perla Chmiel
    Cargovia Kargowa : FC Buhaje
    Twister : PGG ROW RYBNIK
    Black Devils : Kolonia City
    Tuciak United Team : Leech Pozz


    Kolejka 19 - 06.03.2020 - 08.03.2020

    Chelsea KnO FC : soints
    Perla Chmiel : Cargovia Kargowa
    PGG ROW RYBNIK : Legia...(L)...Warszawa
    Kolonia City : Twister
    Leech Pozz : Black Devils
    FC Buhaje : Tuciak United Team


    Kolejka 20 - 07.03.2020 - 09.03.2020

    soints : PGG ROW RYBNIK
    Cargovia Kargowa : Chelsea KnO FC
    Legia...(L)...Warszawa : Kolonia City
    Twister : Leech Pozz
    Black Devils : FC Buhaje
    Tuciak United Team : Perla Chmiel


    Kolejka 21 - 08.03.2020 - 10.03.2020

    Chelsea KnO FC : Tuciak United Team
    Perla Chmiel : Black Devils
    FC Buhaje : Twister
    Leech Pozz : Legia...(L)...Warszawa
    Kolonia City : PGG ROW RYBNIK
    Cargovia Kargowa : soints


    Kolejka 22 - 09.03.2020 - 11.03.2020

    Tuciak United Team : Cargovia Kargowa
    Black Devils : Chelsea KnO FC
    Twister : Perla Chmiel
    Legia...(L)...Warszawa : FC Buhaje
    PGG ROW RYBNIK : Leech Pozz
    soints : Kolonia City

    Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 17.02.2020 - 19.02.2020

    soints : Tuciak United Team (3:2)
    Leech Pozz : Kolonia City (2:5)
    FC Buhaje : PGG ROW RYBNIK (0:3)
    Perla Chmiel : Legia...(L)...Warszawa (1:5)
    Chelsea KnO FC : Twister Cargovia (0:3)
    Kargowa : Black Devils (4:6)

    Kolejka 2 - 18.02.2020 - 20.02.2020

    FC Buhaje : Kolonia City (0:2)
    Perla Chmiel : PGG ROW RYBNIK (0:4)
    Chelsea KnO FC : Legia...(L)...Warszawa (1:6)
    Cargovia Kargowa : Twister (1:3)
    Tuciak United Team : Black Devils (3:2)
    soints : Leech Pozz (1:1)

    Kolejka 3 - 19.02.2020 - 21.02.2020

    Twister : Tuciak United Team (4:2)
    PGG ROW RYBNIK : Chelsea KnO FC (3:0)
    Kolonia City : Perla Chmiel (4:1)
    Leech Pozz : FC Buhaje (1:4)







    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 3 - 19.02.2020 - 21.02.2020

    Legia...(L)...Warszawa : Cargovia Kargowa (5:1)
    Black Devils : soints (4:1)

    Kolejka 4 - 20.02.2020 - 22.02.2020

    Black Devils : Twister (2:3)
    Cargovia Kargowa : PGG ROW RYBNIK (0:4)
    Chelsea KnO FC : Kolonia City (1:5)
    Perla Chmiel : Leech Pozz (4:1)

    Kolejka 5 - 21.02.2020 - 23.02.2020

    PGG ROW RYBNIK : Tuciak United Team (2:4)
    Leech Pozz : Chelsea KnO FC (1:5)
    Twister : soints (7:2)

    Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020

    Chelsea KnO FC : FC Buhaje (2:2)
    Black Devils : PGG ROW RYBNIK (4:1)
    Twister : Legia...(L)...Warszawa (5:3)







    Kolejka 4 - 20.02.2020 - 22.02.2020

    Tuciak United Team : Legia...(L)...Warszawa (3:2)
    soints : FC Buhaje (1:1)

    Kolejka 5 - 21.02.2020 - 23.02.2020

    Legia...(L)...Warszawa : Black Devils (2:2)
    Kolonia City : Cargovia Kargowa (4:0)
    FC Buhaje : Perla Chmiel (3:3)

    Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020

    Tuciak United Team : Kolonia City (3:1)
    Cargovia Kargowa : Leech Pozz (4:2)

    Kolejka 7 - 23.02.2020 - 25.02.2020

    Legia...(L)...Warszawa : soints (5:1)
    Perla Chmiel : Chelsea KnO FC (2:4)
    Kolonia City : Black Devils (0:3)
    Leech Pozz : Tuciak United Team (3:5)

    Kolejka 8 - 24.02.2020 - 26.02.2020

    soints : Chelsea KnO FC (4:1)
    Twister : Kolonia City (2:0)
    Tuciak United Team : FC Buhaje (3:0)







    Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020

    soints : Perla Chmiel (6:1)

    Kolejka 7 - 23.02.2020 - 25.02.2020

    FC FC Buhaje : Cargovia Kargowa (5:2)
    PGG ROW RYBNIK : Twister (2:3)

    Kolejka 8 - 24.02.2020 - 26.02.2020

    Cargovia Kargowa : Perla Chmiel (1:1)
    Legia...(L)...Warszawa : PGG ROW RYBNIK (3:0)
    Black Devils : Leech Pozz (4:1)

    Kolejka 9 - 25.02.2020 - 27.02.2020

    PGG ROW RYBNIK : soints (0:0)
    Chelsea KnO FC : Cargovia Kargowa (3:2)
    Kolonia City : Legia...(L)...Warszawa (0:0)
    Leech Pozz : Twister (4:6)
    Perla Chmiel : Tuciak United Team (1:1)

    Kolejka 10 - 26.02.2020 - 28.02.2020

    Black Devils : Perla Chmiel (1:1)







    Kolejka 9 - 25.02.2020 - 27.02.2020

    FC Buhaje : Black Devils (0:4)

    Kolejka 10 - 26.02.2020 - 28.02.2020

    Tuciak United Team : Chelsea KnO FC (3:0)
    Twister : FC Buhaje (4:0)
    Legia...(L)...Warszawa : Leech Pozz (4:1)
    PGG ROW RYBNIK : Kolonia City (3:0)
    soints : Cargovia Kargowa (1:1)

    Kolejka 11 - 27.02.2020 - 29.02.2020

    Chelsea KnO FC : Black Devils (1:3)
    Perla Chmiel : Twister (1:6)
    Leech Pozz : PGG ROW RYBNIK (1:1)







    Kolejka 11 - 27.02.2020 - 29.02.2020

    FC Buhaje : Legia...(L)...Warszawa (1:5)

    Kolejka 12 - 28.02.2020 - 01.03.2020

    Kolonia City : Leech Pozz (0:0)
    PGG ROW RYBNIK : FC Buhaje (2:2)
    Legia...(L)...Warszawa : Perla Chmiel (2:1)
    Twister : Chelsea KnO FC (4:0)
    Black Devils : Cargovia Kargowa (6:2)

    Kolejka 13 - 29.02.2020 - 02.03.2020

    Kolonia City : FC Buhaje (0:1)
    PGG ROW RYBNIK : Perla Chmiel (4:2)
    Legia...(L)...Warszawa : Chelsea KnO FC (3:0)
    Black Devils : Tuciak United Team (4:2)
    Leech Pozz : soints (0:3)

    Kolejka 14 - 01.03.2020 - 03.03.2020

    Chelsea KnO FC : PGG ROW RYBNIK (1:4)
    Perla Chmiel : Kolonia City (1:1)
    FC Buhaje : Leech Pozz (3:1)







    Kolejka 11 - 27.02.2020 - 29.02.2020

    Cargovia Kargowa : Tuciak United Team (0:3)
    Kolonia City : soints (2:0)

    Kolejka 12 - 28.02.2020 - 01.03.2020

    Tuciak United Team : soints (1:2)

    Kolejka 13 - 29.02.2020 - 02.03.2020

    Twister : Cargovia Kargowa (0:0)

    Kolejka 14 - 01.03.2020 - 03.03.2020

    Cargovia Kargowa : Legia...(L)...Warszawa (2:2)
    soints : Black Devils (0:4)

    Kolejka 15 - 02.03.2020 - 04.03.2020

    PGG ROW RYBNIK : Cargovia Kargowa (5:3)







    Kolejka 14 - 01.03.2020 - 03.03.2020

    Tuciak United Team : Twister (2:2)

    Kolejka 15 - 02.03.2020 - 04.03.2020

    Legia...(L)...Warszawa : Tuciak United Team (2:4)
    Twister : Black Devils (1:3)
    Kolonia City : Chelsea KnO FC (2:0)
    Leech Pozz : Perla Chmiel (3:2)
    FC Buhaje : soints (1:2)

    Kolejka 16 - 03.03.2020 - 05.03.2020

    Tuciak United Team : PGG ROW RYBNIK (2:4)
    Black Devils : Legia...(L)...Warszawa (4:1)
    Cargovia Kargowa : Kolonia City (1:3)
    Chelsea KnO FC : Leech Pozz (2:3)
    soints : Twister (2:1)

    Kolejka 17 - 04.03.2020 - 06.03.2020

    Kolonia City : Tuciak United Team (0:3)
    PGG ROW RYBNIK : Black Devils (3:5)
    Leech Pozz : Cargovia Kargowa (1:3)

    Kolejka 18 - 05.03.2020 - 07.03.2020

    Black Devils : Kolonia City (6:2)







    Kolejka 17 - 04.03.2020 - 06.03.2020

    Perla Chmiel : soints (2:4)
    FC Buhaje : Chelsea KnO FC (7:0)
    Legia...(L)...Warszawa : Twister (1:3)

    Kolejka 18 - 05.03.2020 - 07.03.2020

    soints : Legia...(L)...Warszawa (1:4)
    Chelsea KnO FC : Perla Chmiel (0:3)
    Cargovia Kargowa : FC Buhaje (1:4)
    Twister : PGG ROW RYBNIK (2:2)
    Tuciak United Team : Leech Pozz (3:1)

    Kolejka 19 - 06.03.2020 - 08.03.2020

    Chelsea KnO FC : soints (1:4)
    Perla Chmiel : Cargovia Kargowa (1:3)
    Leech Pozz : Black Devils (1:5)
    FC Buhaje : Tuciak United Team (0:4)

    Kolejka 20 - 07.03.2020 - 09.03.2020

    Legia...(L)...Warszawa : Kolonia City (3:0)
    Tuciak United Team : Perla Chmiel (2:2)

    Kolejka 21 - 08.03.2020 - 10.03.2020

    Chelsea KnO FC : Tuciak United Team (1:3)
    Perla Chmiel : Black Devils (1:3)







    Kolejka 19 - 06.03.2020 - 08.03.2020

    PGG ROW RYBNIK : Legia...(L)...Warszawa (6:4)
    Kolonia City : Twister (2:0)

    Kolejka 20 - 07.03.2020 - 09.03.2020

    soints : PGG ROW RYBNIK (1:4)
    Black Devils : FC Buhaje (5:1)

    Kolejka 21 - 08.03.2020 - 10.03.2020

    Leech Pozz : Legia...(L)...Warszawa (2:1)
    Kolonia City : PGG ROW RYBNIK (1:4)

    Kolejka 22 - 09.03.2020 - 11.03.2020

    Black Devils : Chelsea KnO FC (4:1)







    Kolejka 16 - 03.03.2020 - 05.03.2020

    Perla Chmiel : FC Buhaje (0:0)

    olejka 20 - 07.03.2020 - 09.03.2020

    Cargovia Kargowa : Chelsea KnO FC (5:2)
    Twister : Leech Pozz (5:0)

    Kolejka 21 - 08.03.2020 - 10.03.2020

    FC Buhaje : Twister (1:3)
    Cargovia Kargowa : soints (2:2)

    Kolejka 22 - 09.03.2020 - 11.03.2020

    Tuciak United Team : Cargovia Kargowa (5:1)
    Twister : Perla Chmiel (0:0)
    Legia...(L)...Warszawa : FC Buhaje (w/o0:0w/o)
    PGG ROW RYBNIK : Leech Pozz (2:0)
    soints : Kolonia City (2:4)

    TABELA RUNDY ZASADNICZEJ








    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    FAZA PLAY OFF

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃ

    CZAS NA ROZEGRANIE DO 16/03/2020

    PARA A

    Black Devils : FC Buhaje (2:0)
    FC Buhaje : Black Devils (0:4)
    Black Devils : FC Buhaje (5:2)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla Black Devils.

    PARA B

    Twister : soints (6:4)
    soints: Twister (2:4)
    Twister : soints (0:2)
    soints: Twister (0:1)

    Stan rywalizacji:
    3:1 dla Twister.

    PARA C

    Tuciak United Team : Kolonia City (3:0)
    Kolonia City : Tuciak United Team (0:3)
    Tuciak United Team : Kolonia City (1:1)
    Kolonia City : Tuciak United Team (1:3)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla Tuciak United Team.
    PARA D

    PGG ROW RYBNIK : Legia...(L)...Warszawa (2:3)
    Legia...(L)...Warszawa : PGG ROW RYBNIK (4:5)
    PGG ROW RYBNIK : Legia...(L)...Warszawa (2:2)
    Legia...(L)...Warszawa : PGG ROW RYBNIK (0:3)
    PGG ROW RYBNIK : Legia...(L)...Warszawa (4:2)
    Legia...(L)...Warszawa : PGG ROW RYBNIK (3:3)

    Stan rywalizacji:
    3:1 dla PGG ROW RYBNIK.

    FAZA PLAY OUT

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃCZAS NA ROZEGRANIE DO 20/03/2020

    PARA A

    Cargovia Kargowa : Chelsea KnO FC (2:0)
    Chelsea KnO FC : Cargovia Kargowa (1:4)
    Cargovia Kargowa : Chelsea KnO FC (0:1)
    Chelsea KnO FC : Cargovia Kargowa (0:2)

    Stan rywalizacji:
    3:1 dla Cargovia Kargowa.

    PARA B

    Perla Chmiel : Leech Pozz

    Post was edited 7 times, last by “woooojtaaaas” ().

    FAZA PLAY OFF

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃ

    CZAS NA ROZEGRANIE DO 20/03/2020

    PARA E

    Black Devils : PGG ROW RYBNIK (0:1)
    PGG ROW RYBNIK : Black Devils (0:0)
    Black Devils : PGG ROW RYBNIK (0:0)
    PGG ROW RYBNIK : Black Devils (2:4)
    Black Devils : PGG ROW RYBNIK (4:2)
    PGG ROW RYBNIK : Black Devils (0:2)

    Stan rywalizacji:
    3:1 dla Black Devils.

    PARA F

    Twister : Tuciak United Team (4:2)
    Tuciak United Team : Twister (2:2)
    Twister : Tuciak United Team (3:1)
    Tuciak United Team : Twister (0:2)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla Twister.

    FAZA PLAY OUT

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃCZAS NA ROZEGRANIE DO 20/03/2020

    PARA A

    Cargovia Kargowa : Chelsea KnO FC (2:0)
    Chelsea KnO FC : Cargovia Kargowa (1:4)
    Cargovia Kargowa : Chelsea KnO FC (0:1)
    Chelsea KnO FC : Cargovia Kargowa (0:2)

    Stan rywalizacji:
    3:1 dla Cargovia Kargowa.

    PARA B

    Perla Chmiel : Leech Pozz (4:2)
    Leech Pozz : Perla Chmiel (2:0)
    Perla Chmiel : Leech Pozz (2:2)
    Leech Pozz : Perla Chmiel (2:3)
    Perla Chmiel : Leech Pozz (3:2)

    Stan rywalizacji:
    3:1 dla Perla Chmiel.

    Post was edited 4 times, last by “woooojtaaaas” ().

    FAZA PLAY OFF

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃ

    CZAS NA ROZEGRANIE DO 27/03/2020

    FINAŁ

    Black Devils : Twister (0:2)
    Twister : Black Devils (3:1)
    Black Devils : Twister (1:2)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla Twister.


    MECZ O 3 MIEJSCE

    Tuciak United Team - PGG ROW RYBNIK (5:2)
    PGG ROW RYBNIK - Tuciak United Team (3:2)
    Tuciak United Team - PGG ROW RYBNIK (2:3)
    PGG ROW RYBNIK - Tuciak United Team (2:4)
    Tuciak United Team - PGG ROW RYBNIK (2:5)
    PGG ROW RYBNIK - Tuciak United Team (1:1)

    Stan rywalizacji:
    3:2 dla PGG ROW RYBNIK.

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().