Ogłoszenia - Puchary FutbolCup

    Drodzy Menadżerowie!!!

    W związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi projektu - Puchary FutbolCup, pragnę poinformować, że szczegóły dotyczące organizacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Symulacyjnej pojawią się tuż po zakończeniu Turnieju Noworocznego organizowanego przez Administracje Playzo.
    Dziękujemy za zainteresowanie i prosimy o cierpliwość.

    Pozdrawiam Team FutbolCup
    Drodzy Menadżerowie!!!


    Pragniemy poinformować, że w dniu 18.02.2019 r., rozpoczynają się zapisy do Turnieju Liga Mistrzów/Liga Europy.
    Czas trwania zapisów: 18.02.2019 r. – 23.03.2019 r.
    Zapisy będą prowadzone w przeznaczonym do tego temacie o nazwie: "Zapisy - Liga Mistrzów/Liga Europy".
    Przed przystąpieniem do zapisów prosimy zapoznać się z regulaminem zapisujących się do turnieju Liga Mistrzów/Liga Europy a także z regulaminem Liga Mistrzów/Liga Europy.

    Jak się zapisywać?
    Nazwa drużyny – Nazwa menadżera
    Przykład:1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
    Każdy następny zapisujący kopiuje poprzedni post i dopisuje się do listy jako kolejny.
    1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
    2. Pomorzanin Cychry – mmysla92
    Itd...

    Dlaczego warto się zapisać?
    W obydwu turniejach (będą się odbywać równolegle) będzie mogło wziąć udział 128 zespołów dla których przewidziano atrakcyjne nagrody.
    Do rozdania mamy 1420 credits oraz 740 milionów (waluta w grze).
    Jaki będzie podział nagród?
    Tą informację wraz modelem organizacyjnym turnieju można znaleźć w tematach Ogłoszenia – Liga Mistrzów/Ogłoszenia – Liga Europy.

    Pozdrawiamy Team FutbolCup

    Post was edited 6 times, last by “sunshaine” ().

    Drodzy Menadżerowie!

    Dziś o 22:00 upłynął termin zapisywania się do turnieju Liga Mistrzów/Liga Europy.
    Bardzo dziękujemy społeczności FutbolCup, że wyraziła chęć brania udziału w tym projekcie.
    Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, do podziału drużyn na poszczególne turnieje (LM lub LE) będzie miała wpływ pozycja w Rankingu ELO (aktualizacja po godzinie 22:00), z dnia 23.03.2019 roku.
    Dzisiejszy ranking będzie także wyznacznikiem, które drużyny zakwalifikują się bezpośrednio do fazy grupowej, a które będą musiały grać w eliminacja, i od której rundy zaczną te eliminacje.
    W ciągu kliku najbliższych dni zostaną podane szczegółowe informacje.
    Dziękujemy za aktywność i prosimy o troszkę cierpliwości.

    Pozdrawiamy Team FutbolCup

    Post was edited 8 times, last by “sunshaine” ().

    Drodzy Menadżerowie!

    Oto lista drużyn, które zapisały się do turnieju Liga Mistrzów/Liga Europy, uporządkowane zgodnie z zajmowanym miejscem w rankingu ELO (pozycja rankingowa widoczna przy nazwie menadżera) z dnia 23.03.2019 roku po godzinie 22:00.
    Ogółem zapisało się 216 drużyn, które zostały podzielone części w celu przypisania do danego turnieju.
    Drużyny z miejsc od 1 do 108 (kolor zielony) wezmą udział w turnieju Liga Mistrzów.
    Drużyny z miejsc od 109 do 216 (kolor niebieski) wezmą udział w turnieju Liga Europy.
    Więcej informacji dotyczących, które drużyny zagrają bezpośrednio w fazie grupowej, a które zagrają w eliminacjach i jak te eliminacje będą wyglądać, znajdziemy już wkrótce w Ogłoszenia - Liga Mistrzów/Ogłoszenia - Liga Europy.

    1. Legia - 1916 - wojti - 1
    2. Júbilo Iwata - Niko Kovac -2
    3. inkwizytor-ian - 3
    4. iBuyPower - SooN - 4
    5. Tottenham Hotspur 1882 FC - fiziol74 - 5
    6. FC RYBNIK FULL - MartinoMartinez - 6
    7. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine - 7
    8. Twister - tornado - 8
    9. Black Devils - Oldboy - 9
    10. Internazionale Wodzisław Śląski - kmita - 10
    11. Celtic Glasgow - Kameleon - 11
    12. Twierdza Witkowo - Casanowa - 12
    13. Pomorzanin Cychry - mmysla92 - 14
    14. Livebird FC - dzelen - 15
    15. Kolonia City - woooojtaaaas - 16
    16. Pogoń Dołuje - niejad - 17
    17. Real Madrid - Mewa - 18
    18. 9kompania - czarny-agent2 - 19
    19. LKS Pogórze Bachórz - Milten23 - 20
    20. Tuciak United Team - Tuta96 - 22
    21. Polonia Przemyśl- Dyzio - 23
    22. FC Blanco - bartrm - 24
    23. Raba Bessów - Piotruś Pan - 26
    24. Visca el Barca! - berni - 27
    25. KSV eXecut0R - dzia:dzia -29
    26. FC Buhaje - Heterokrates - 30
    27. Chojniczanka Chojnice - Patrynho - 31
    28. FC Kamionka - Printex - 32
    29. MaxiMilan- KondzioKietrz - 35
    30. RIOT II - InChaos - 36
    31. ŻYRARDÓW@TEAM - fredos2919 - 37
    32. FC Brzozie Lubawskie - kropel1710 - 38
    33. Pogoń Stryj - roofeR98 - 44
    34. FC Köybaši - daniels101 - 46
    35. ZIAJOK FC - Ziajok - 49
    36. FC Masters Gliwice - Aztecky - 54
    37. FC Bartekx - Bartek_x - 56
    38. Polkonia Warszawa - polko14 - 57
    39. RTS Morszków - Joel Pier - 58
    40. Duma Katalonii- Konrad08 - 60
    41. BKP Rakovia Gepard - MBlazej1989 - 62
    42. Real & Biedronka - cpt-nemo - 62
    43. Twierdza_Wrocław - wierzboll - 62
    44. Polonia Bytom - Maciejewski -67
    45. heFALUNpy - TACO99 - 72
    46. Avengers - Kasimi - 72
    47. Łęg Łowce - Niemczyc - 74
    48. MKS Orneta - Dzidowy10 - 75
    49. LKS Czarni Lwów - dzordz_b - 77
    50. LKS Czaszyn - kozuszi - 79
    51. FC RDG & FCK - mampis - 79
    52. KKS Kolejowy - Sławol - 84
    53. Asfalt 1,7 km Piaski- nemo2618 - 86
    54. Cebularnia - RazoR - 96
    55. FC Kosiarze Bytom- TomexPB -98
    56. F.C Barcelona. - lechista07 - 99
    57. JELONKI Warszawa - twardy1987 - 99
    58. Zbrosławice FC - Paprykus - 103
    59. STUDZIANKA - horno - 108
    60. K.S. Stary Wiśnicz - Daniel - 111
    61. Sportowa FC - Rybka147 - 117
    62. FC-Grudziadz - Szwagi1998 - 120
    63. Qarabag Agdam - exeter96 - 122
    64. Visca Catalunya - KONIU92 - 127
    65. FC Juventus - miro4444 - 129
    66. klew-mateo12334 - 132
    67. thorrgall - thorrgall - 139
    68. Zryw Dabrowka-Dullux - 142
    69. AP Oleśnica - Konar - 146
    70. FCP - Matesinho - 148
    71. FC Janke-Janke - 148
    72. Stalówka - Patalacho - 158
    73. DiiL FC - siwy9482 - 159
    74. soints - kriss - 161
    75. KS UNIA LISOWICE - AJAJAJ - 161
    76. Unia Skierniewice - Magister - 165
    77. Cargovia Kargowa - Mkkosa - 166
    78. Ekipa Spalonego Dżipa - Szmal1993 - 169
    79. 〽️ Trail Minutka CF - Minutka - 169
    80. Hen Terespol - Kielpik - 169
    81. Wodnik Callander - szuwar - 174
    82. FcNakło- xKamyk - 178
    83. Motor Lublin 1950 - kondek1980 - 185
    84. KS Kretovia - Kret - 187
    85. Bobrowniki - Dawid - 187
    86. SC Kolobrzeg - Lisa-xD - 198
    87. Zbynek - Zbynek54 - 198
    88. Victoria Pomorzowice - Radek25 - 206
    89. LKS Koszęcin - Diego Armandos - 204
    90. Dream Team Gniezno - The Special Schaft - 209
    91. FC Barcelona Intersport - Adek - 209
    92. ŚwidDług - Cinek - 216
    93. FC PZGW - HARY KEJN - 218
    94. Elektryczne Tłuczki - Miciu - 218
    95. KS.Cracovia - Maciek787 - 218
    96. AC Milan Poland - bartosz9906 - 221
    97. Brzozovia - Mourinho - 222
    98. ŁKS Łochów 1966 - NieWieszKiedy - 224
    99. HufflePuff ZubelX'a - ZubelX - 223
    100. Myśliwiec - Shaker - 227
    101. Mistrzowie z dzielnicy - Kielu - 231
    102. LKS Uście Gorlickie - Islanders - 232
    103. unia niećkowo - lokario - 236
    104.The Gunners - SpecialOne - 239
    105. OGIEŃ CZARNKÓW - P3PSI - 245
    106. MKS Stal Jasień - Rzeźnik - 247
    107. KS Ruch Radzionków - Wojtek197 - 249
    108. KKS WIOSKA 1922 - kula80 - 251

    109. FC Equ - Padzio Cisek - 253
    110. Mszczonowianka Mszczonów- Buko12 - 255
    111. Golden Team - xPaTx - 258
    112. RKS.Radomiak.Radom- Pietnia - 258
    113. A.C. Milan - BolshoiBooze - 260
    114. Iskra Wałbrzych - Pylers - 265
    115. GKS Zamczysko Odrzykoń - Kacper Panama - 266
    116. Perla Chmiel - dawidm412 - 274
    117. LegoFriends - Franciszek Dolass - 274
    118. RWKS Sparta - michallisk - 281
    119. KS SENIOR - topfx - 284
    120. Esatpasali-m.ekrem - 288
    121. CWKS Legia Warszawa - Papryksport - 307
    122. FC Słupia Sulęczyno - Kez_ - 312
    123. GKS ZPIT Śląsk Koszęcin - Kamil Sowa - 321
    124. Fopa i Nietakt - loleek - 322
    125. Petarda - mikelson - 327
    126. F.C.ARMYGEDDON - Tatanka - 328
    127. KTS Piotrowice Małe - Szymon0802 - 338
    128. NaleśnikiTeam - sebek-97 - 352
    129. Gabki Swidnica - CzyTaTa2 - 363
    130. KS Płazówka - Witos - 367131. Buenosamarenos - Olo96 - 370
    132. LA Galaxy - ML95 - 375
    133. WLKS Łobzonka Wyrzysk - Protection - 381
    134. K.S. Jaroslawiec - Jaro - 383
    135. Andrus - kps - 391
    136. Fc Barcelona8 - Mateusz8 - 397
    137. Gród Wiślica - EkChauach - 409
    138. FC Brooklyn - Czerczesow - 429
    139. Santiago AC - De Persian - 449
    140. KS Renkloda - renkloda - 479
    141. Gladiatorzy Z Miasta Noży - Rodoxim - 517
    142. Leśne Ludki- Piłkarski Kiler - 522
    143. Fc Kiedyś to było - XucreX8 - 528
    144. Huragan Humniska - zbogiem - 536
    145. FC Rokita -dudikn - 546
    146. DreamTeam94 - Mily94 - 556
    147. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 - picia993 - 568
    148. Chelsea Poland - hazardek12345 - 570
    149. Rękowice United - pawlito - 583
    150. Orkan Zapałów-Mat0103 - 583
    151. FC Albatros AFE - Sztefan Wons - 590
    152. FC Komandosi - Marekqwer - 622
    153. Wisła Bieńkówka - Cukier - 627
    154. Garbarnia Wadów - polak33 - 660
    155. Panathinaikos AO - patrickswayze - 664
    156. John Deere Team - Gorgoń89 - 684
    157. posadzki ciechanów-puter - 689
    158. Orlęta Czyżew - Marcin Bogucki - 698
    159. Bobeman - Angelo17 - 711
    160. OSG ZAWISZA BYDGOSZCZ - dzida76 - 712
    161. KS Iłżanka Baranów - danif - 723
    162. GÓRNIK WOJKOWICE - tomasz - 747
    163. Unia Tarnów - zimny1231 - 761
    164. FC Bartodzieje - dmix1996 - 764
    165. Orly z Elblaga - Emdeys - 767
    166. Zagłębie Kielów - Franciszek Bimber - 774
    167. KGW - Kamil.11.19 - 779
    168. Legion - Paul I - 781
    169. MKS SWIERKLANY - swierklany - 785
    170. Feyenoord Rotterdam - synpenera - 787
    171. FC.Jamajka-zimny69 - 791
    172. Futbolcup PL - xkolotkoxDe - 796
    173. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano - 823
    174. AFEteam - Pobora - 845
    175. Sparta Cisowa FC - ThePaul93X - 851
    176. Menele Mahonka - Mahon - 890
    177. KS Warka 1478 - luzak32 - 905
    178. Raba - Smutny - 907
    179. Leech Pozz - lukasz7812 - 915
    180. WKS Jeziorki - heman - 919
    181. TheRedsHel - Pastrana92 - 927
    182. ...(L)..legia..(L)... - adi(L)89 - 1027
    183. Wisła Kraków SSA - kamil19888 - 1047
    184. Jaga 1 -Piotr12 - 1087
    185. Zefir "Chemik" Kędzierzyn-Koźle - Krzysztof_50 - 1096
    186. FK Aktöbe - MATEUSZJACS47 - 1096
    187. FC bols - mkonecz - 1103
    188. KS Kamka - kamka123 - 1120
    189. Resovia Welnock London - Mauro Ceccone - 1120
    190. Hel FC - Gromek05 - 1170
    191. Liverpool - Adzach - 1181
    192. RKS CHUWDU - BossRM - 1190
    193. Wschodnia - VentoCFC - 1201
    194. Magdalenów FC - gala1989 - 1228
    195. Victoria Spring - Offspring666 - 1241
    196. LKS Iva Iwkowa - mariusz76 - 1274
    197. FC PrzemoTeam - przemopucha - 1283
    198. Korzyniec - Gwozdziu - 1283
    199. polanowice2019 -kropka1 - 1294
    200. Paprotniarozrzutniki- szwagier24 - 1365
    201. Topowi Szydercy - Lelouch - 1365
    202. Trzy Korony Żarnobyl - Don Pe-Pe - 1374
    203. FC Gróbka - Dawids201 - 1389
    204. blackburn - murinio - 1432
    205. Slazaczek - popular - 1443
    206. FC BARYŁA - Jasny Pieron - 1443
    207. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods - 1492
    208. Grubasy FC - Grubcio - 1552
    209. Gdansk WK - waldusss - 1624
    210. Sparta Radlin F.C. - Lewus19 - 1678
    211. Paxiorki Kontratakują - Paxior - 1683
    212. Błękitni Stargard - Bucek - 1699
    213. FC WALEC Dobrodzień - Rafik85 - brak*
    214. FutbolKlab - marcgrzy - brak*
    215. Dwa odbicia serca - suna.pl - brak*
    216. PGE Huragan Koscian - Endriu - brak*


    * menadżer nie widnieje w rankingu ELO.

    Pozdrawiamy Team FutbolCup

    Post was edited 3 times, last by “sunshaine” ().

    Drodzy Menadżerowie!

    Poznaliśmy dzisiaj wyniki losowania rund eliminacyjnych Liga Mistrzów/Liga Europy.

    Eliminacje - Liga Mistrzów
    Eliminacje - Liga Europy

    W związku z tym, że znamy dokładną ilość rund eliminacyjnych możemy teraz przedstawić terminarz obu turniejów.

    Eliminacje
    I runda eliminacyjna Liga Mistrzów/Liga Europy - 01.05.2019 (pierwsze spotkanie) i 03.05.2019 (spotkanie rewanżowe).
    II runda eliminacyjna Liga Mistrzów/Liga Europy - 08.05.2019 (pierwsze spotkanie) i 10.05.2019 (spotkanie rewanżowe).

    Faza grupowa
    1 mecz - 15.05.2019
    2 mecz - 17.05.2019
    3 mecz - 22.05.2019
    4 mecz - 24.05.2019
    5 mecz - 29.05.2019
    6 mecz - 31.05.2019

    Faza pucharowa (mecz i rewanż)
    1/16 finału - 05.06.2019 i 07.06.2019
    1/8 finału - 12.06.2019 i 14.06.2019
    1/4 finału - 19.06.2019 i 21.06.2019
    1/2 finału - 26.06.2019 i 28.06.2019
    Finał - 03.07.2019 i 05.07.2019
    Super Puchar FutbolCup - 10.07.2019 i 12.07.2019

    Zapraszamy wszystkich menadżerów do dyskusji w następujących działach:

    Dyskusje - Liga Mistrzów
    Dyskusje - Liga Europy

    Pozdrawiamy Team FutbolCup

    Post was edited 6 times, last by “sunshaine” ().