Angepinnt Kawka z mleczkiem

      Kawka z mleczkiem

      Kawka z mleczkiem

      Nowy projekt z moim udziałem w nim postaram sie wam przedstawić niektórych menedżerów nie tylko od strony Futbolcup ale także od życia prywatnego. W tym miejscu będę się starać udostępniać wam wywiady z osobami, które będą chciały coś nam powiedzieć więcej o sobie :)





      Dieser Beitrag wurde bereits 5 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Kawka z mleczkiem


      No i nadszedł moment na pierwszy i jakże ciekawy wywiad z menedżerem klubu Newell's Old Boys.

      W końcu wykładamy walutę na nagrody z własnej kieszeni i dzielimy się tym nawzajem....to
      tylko gra i trzeba się bawić:-)


      <GL7> Witam

      <Oldboy> Witam

      <GL7> A może na początek kawka z mleczkiem??

      <Oldboy>Oczywiście z chęcią

      <GL7> Kto kryje sie pod nickiem Oldboy???

      <Oldboy> Stary manager z poprzedniego serwera....a prywatnie??? Kochający mąż, który pracuje wiecznie w delegacji:)

      <GL7> Napisałeś ze pracujesz w delegacji a możesz nam przybliżyć czym się zajmujesz i jak przy tym wszystkim masz czas na Futbolcup??

      <Oldboy> Dużo by gadać... jestem operatorem ciężkiego sprzętu...pracuje na żurawiu samojezdnym
      w firmie która ma budowy po całej Polsce...a skoro to praca operatora to zawsze znajdzie
      się kilka minut dziennie na futbolcup:-)


      <GL7> Futbolcup pokazuje nam jakim jesteś menedżerem a czy w życiu prywatnym jakieś doświadczenie z piłką posiadasz??

      <Oldboy> Tylko amatorsko....grałem w lokalnej drużynie....kariery nie zrobiłem.

      <GL7> Każdy młody chłopak, który gra w Piłkę Nożna ma jakiegoś idola na kim się wzoruje też takiego miałeś??

      <Oldboy> No pewnie:)Roberto Carlos to był mój idol....strzały z dystansu w jego wykonaniu to był majstersztyk.

      <GL7> A komu kibicuje Oldboy???

      <Oldboy> TS Podbeskidzie....nasz klub...a ze świata to lubiłem patrzeć na A.S Romę....ale polityka klubu sprawiła ze
      drużyna zrobiła krok wstecz.... nowym wyzwaniem jest Newell's Old Boys...nigdy nie patrzyłem na mecze Ameryki południowej...ale odkąd zobaczyłem ta drużynę w akcji to natchnęła mnie do śledzenia ligi:)


      <GL7> Czym Oldboy się zajmował jak nie było FC?? Była jakaś zastępcza gra??

      <Oldboy> Hmmmm....pracowałem....a w międzyczasie to imprezy....jeśli chodzi o gry to nie było takiej która by mnie tak wciągnęła jak futbolcup....grywało się w Fifę...ale to nie to samo...


      <GL7> Powróciło FC, powrócił oldboy i zdominował na początku wszystkich a teraz przystopował czym to jest
      spowodowane??

      <Oldboy> Taktyka:-)...jedni biją się o awans do I ligi....ale nie każdy możne wie że dopóki nie ma tr. na 10 lvl to nie ma o co się bić...bo nawet jeśli się awansuje to trzeba będzie czekać na przydział ok miesiąca jak nie dłużej...co za tym idzie nie można wysłać trenerów na kursy...tak czy siak trzeba by jeden sezon odpuścić i grac na utrzymanie....ja postanowiłem spaść....taka polityka klubowa:)...jednym się to podoba drugim nie...każdy manager ma swoja wizje co do klubu.

      <GL7> Gra jest już ponad 4 miesiące aktywna czy uważasz ze wróciła odmieniona czy ciągle jest to co było przed zamknięciem serwera???

      <Oldboy> Jest sporo nowych ludzi...jedyna zmianę jaką wprowadzono co do starego fc to wprowadzenie toolsa...jest mnóstwo rzeczy do poprawki... dużo nowych pomysłów które już były na forum....i mamy nową firmę ,,Playzo"...liczę że ta marka nie pójdzie tylko w zarobek lecz będzie wprowadzać jakieś poprawki,ulepszenia,nowinki do gry...w przeciwnym razie gra się szybko będzie nudzić

      Takie tematy powinny się powielać w grze żeby każdego użytkownika zachęcać do odwiedzin forum



      <GL7>Nowa firma, nowi ludzie a Forum bez życia

      <Oldboy> Myślę ze to po części wina formatu forum.Styl w jakim forum jest zrobione jest bardzo nieczytelne dla nowych userów....forum gdzie są wrzucone wszystkie projekty firmy Playzo mija się z celem.
      Sam mam konta na kilku forach...ale forum FC bije wszystkie na głowę...kilka dni mi zajęło ogarniecie jak to się ma do fc....stare forum było jasne,czyste i przejrzyste.Aktualne forum to chaos

      <GL7> Projekty firmy Playzo, czy one zachęcają do zaglądania na Forum??


      <Oldboy> Gdyby nie forum to tak naprawdę byśmy o nich nie wiedzieli....jedno info w grze o danym projekcie i
      koniec.Takie tematy powinny się powielać w grze żeby każdego użytkownika zachęcać do odwiedzin forum...w końcu tam jest prowadzona większość projektów...niestety na tą chwilę tego brakuje...


      <GL7> Są też projekty innych userów w które ty sam jako członek Grupy G-8 jesteś zaangażowany

      <Oldboy> Tak,to są inicjatywy managerów...ale można je policzyć na palcach jednej ręki....chociaż mam wrażenie że coraz więcej osób bierze w nich udział. W końcu wykładamy walutę na nagrody z własnej kieszeni i dzielimy się tym nawzajem....to tylko gra i trzeba się bawić:-)


      <GL7> Zabawa zabawą, a jak jest u ciebie?? Czy gra jest tylko zabawa czy jednak czymś więcej??

      <Oldboy> Nie...to tylko gra i podchodzę do niej z dystansem...faktem jest to ze gram na credits...jedni graja inni
      nie....to tak jakby posiedzieć...jedni pala papierosy inni nie....rodzina...praca...dom....a później czas na przyjemności typu gry i fc


      <GL7> Jakieś plany powrotu na Nr.1 ELO??

      <Oldboy> Oczywiście:-)To jeden z kilku celów na najbliższy czas...powrót nie będzie łatwy ale jest możliwy


      <GL7> Co byś powiedział nowym graczom, którzy dopiero zaczynają gre a już by chcieli być w gronie najlepszych???

      <Oldboy> Kto pyta nie bladzi:)...ale warto zacząć od przeczytania FAQ gry... jest tam mnóstwo informacji potrzebnych dla prawidłowego rozwoju klubu.A żeby być najlepszym??...no cóż... trzeba być cierpliwym.

      <GL7> I na tym zakończymy nasz wywiad, życzę ci wszystkiego najlepszego i samych sukcesów na FC.
      Dziękuję za wywiad


      <Oldboy> Ja również dziękuje.Powodzenia w prowadzeniu Typerka jak i powrotu na szczyt ELO. Pozdrawiam



      A żeby być najlepszym??...no cóż... trzeba być cierpliwym.


      Jeszcze raz dziękuje Oldboyowi. Już niedługo kolejny wywiad z kolejną ciekawą osobą ze świata Futbolcup.

      Dieser Beitrag wurde bereits 9 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Kawka z mleczkiem

      Moim drugim gościem jest SooN menedżer klubu iBuyPower



      Jestem osobą, która bardzo często zmienia nick


      <GL7> Witam

      <SooN> Witam

      Może kawkę z mleczkiem

      Zawsze:)

      Kim jest SooN??

      SooN to przeciętny gracz futbolcupa, którego celem jest wygranie każdego możliwego trofea

      W świecie Futbolcup jesteś menedżerem klubu pilkarskiego a w swiecie rzeczywistym??

      Aktualnie jestem w technikum na profilu informatycznym, lecz długo wahałem się nad zmianą tego kierunku, bo nie czuję, abym wiązał przyszłość z tym zawodem

      Właśnie przyszłość związana z futbolem czy jednak to tylko marzenia i stąpasz mocno po Ziemi???

      W młodości grałem w Unii Oświęcim, lecz ze względu na to, iż dla mojego rocznika nie było żadnej klasy, to mogłem jedynie trenować z młodszym rocznikiem nie mogąc uczestniczyć w żadnych turniejach, albo pójść do starszego rocznika gdzie poziom był na tamten moment zbyt wysoki dla mnie. Ze względu na to, postanowiłem że się wycofam i od tamtego momentu nie
      liczyłem na żadne sukcesy w piłce nożnej


      Skąd się wziął nick SooN i nazwa klubu???

      Jestem osobą, która bardzo często zmienia nicki 2 lata temu, gdy grałem w CS:GO (strzelanka multiplayer), poznałem gracza o nicku SooN i jak się okazało był on profesjonalistą. Polubiłem jego styl gry i po pewnym czasie postanowiłem, że pożyczę sobie jego nick, ponieważ mój aktualny już mi się znudził. Co do nazwy klubu, jakiś tydzień po starcie nowego
      serwera, zmieniłem nazwę z Unia Oświęcim na iBuyPower. Jest to drużyna z CS:GO, której przez bardzo długi czas kibicowałem, aż zostali zbanowani za ustawianie meczy


      Grałeś w CS:Go a skąd chęć na grę Futbolcup??

      W futbolcup grałem na starym serwerze, zanim jeszcze powstało CS:GO. Po upadku tamtego serwera zacząłem się interesować esportem i większość czasu spędzałem na oglądaniu i analizowaniu meczy z różnych gier. Pozwoliło mi to na zbicie niezłej sumki z obstawiania meczy w esporcie, ponieważ byłem jednym z nielicznych która się na tym znała, lecz od razu jak
      dowiedziałem się o powrocie futbolcupa, to pomimo iż nie śledzę piłki nożnej tak bardzo jak wcześniej, to bez wahania postanowiłem wrócić do tej gierki

      Najbardziej zainteresował mnie jednak typerek G-8, ponieważ typowanie meczy jest mi bliskie


      Jesteś w stowarzyszeniu, dlaczego akurat w tym???

      Tak się składa, że jestem współzałożycielem WDFC jeszcze ze starego serwera, dlatego od razu jak dowiedziałem się o jego reaktywacji to postanowiłem do niego wrócić

      Futbolcup jako hobby czy uzależnienie???

      Futbolcupa z pewnością traktuję jedynie jako hobby, ale nie ukrywam że zależy mi na jak najlepszych osiągnięciach

      Co sadzisz o projektach, które powstają na Forum??

      Uważam, że każdy projekt jest bardzo dobry, ponieważ każda forma rozrywki zachęca do grania. Najbardziej zainteresował mnie jednak typerek G-8, ponieważ typowanie meczy jest mi bliskie i po prostu jestem w tym dobry. Teraz staram się obronić tytuł zwycięzcy wszystkich edycji, ale już teraz widzę, że będzie to bardzo ciężkie ze względu na narastającą ilość graczy

      Plany życiowe i w Futbolcup

      Moim największym celem jest założenie organizacji e-sportowej, a jeżeli się to nie uda, to chociaż dołączenie do jakiejś na pozycję analityka lub trenera. Co do futbolcup, na razie nie śpieszy mi się z wygrywaniem ze względu na długi czas oczekiwania na przydziały do lig, ale za niedługo na pewno chciałbym wskoczyć do ekstraklasy i zdobyć tam jak najlepsze miejsce

      Futbolcup wróciło nowa Firma je przejęła a Forum ciągle bez życia tak jak kiedyś

      Już na ten moment mogę stwierdzić, że nowa firma stara się ulepszyć tę grę. Może efektów jeszcze nie widać, ale dałbym im czas, bo wydaję mi się, że zależy im bardziej na tym niż poprzednikom

      Co byś powiedział nowym graczom, którzy dopiero zaczynają gre a już by chcieli być w gronie najlepszych???

      Na pewno nauczyłbym ich cierpliwości, bo bez tego daleko nie zajdą. Co prawda kredyty mogą im pomóc w szybszym rozwoju, ale żeby wbić się do grona najlepszych trzeba mieć też dobry pomysł na prowadzenie klubu. W skrócie rozbudowa klubu i potem walka o puchary

      I na tym zakończymy nasz wywiad dziękuje ci za poświęcony czas

      Również dziękuję

      nowa firma stara się ulepszyć tę grę


      Jeszcze raz dziękuje SooN-owi. Już niedługo kolejny wywiad z kolejną ciekawą osobą ze świata Futbolcup.


      Dieser Beitrag wurde bereits 9 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Kawka z mleczkiem

      Kolejnym gościem jest Dzidowy10 menedżer zespołu MKS Orneta


      byłem na testach w Arce Gdynia


      <GL7>Witam

      <Dzidowy10>Witam

      Może kawkę z mleczkiem??

      A poproszę

      Kim jest Dzidowy10??

      Pod nickiem kryje się miłośnik Piłki Nożnej , który chciałby wejść w świat Piłki Nożnej i poznać ją od strony prowadzenia Klubu


      skąd się wziął nick Dzidowy10??

      Ok. 9 lat temu zacząłem swoja przygoda z Futbolcupem. Dzidowy wzięło się od mojego nazwiska. Długo myślałem , co tu jeszcze dodać do tego dodać a , że za młodych lat moim ulubionym piłkarzem był Ronaldinho to stwierdziłem , że dodam do tego jego numer koszulki czyli 10 :

      Kim jesteś w życiu prywatnym??

      2 lata temu skończyłem liceum. Na studia nie poszedłem bo stwierdziłem , że to nie dla mnie Very Happy W tym momencie pracuje na hali sportowej w swoim mieście.Po pracy zajmuję się trenowaniem dzieci w miejscowym klubie.W wolnych chwilach gram w miejscowym klubie , który występuje na poziomie Klasy Okręgowej.

      Skąd się wzięło zamiłowanie do Piłki Nożnej??


      Piłka Nożna jest w mojej rodzinie od lat. Dziadek grał w piłkę , później mój tato również grał w piłkę na poziomie 3 ligi i tak na prawdę to on zaszczepił we mnie miłość do piłki nożnej. Swoją przygodę zacząłem w wieku 6 lat. Kiedyś nie było takiego podziału na grupy jak jest w dzisiejszych czasach. Teraz mamy grupy np.6-7 latków a kiedyś ja mając 6 lat trenowałem z osobami , które miały 11 a nawet 12 lat.


      Klasa okręgowa to już jakiś poziom a może udało ci się osiągnąć coś więcej w Futbolu??

      Jeszcze w tamtym sezonie nasz klub grał w 4 lidze. Niestety duże zawirowania w klubie sprawiły , że spadliśmy ligę niżej. W wieku 15 lat wystąpiłem ze swoim zespołem na Mistrzostwach Polski U15 gdzie grały takie zespoły jak Legia Warszawa , Arka Gdynia czy Lech Poznań z Dawidem Kownackim w składzie.
      Niestety przegraliśmy 3 spotkania w grupie i odpadliśmy ale takie wspomnienia zostają do końca życia


      Jakaś próba zaistnienia w większych klubach ?? (testy itp)

      Przed pójściem do Liceum byłem na testach w Arce Gdynia ale niestety nie udało się dostać do zespołu.

      Kim byś chciał zostać: Piłkarz czy Menedżer?? (i w jakim klubie)

      Zdecydowanie piłkarz. Jestem jeszcze dość młodym człowiekiem, 21 to jeszcze ie taki duży wiek. Moim celem na najbliższe 2 lata to dostanie się do jakiegoś klubu 3 ligowego a później zobaczymy. Nie wybiegam daleko w przyszłość.

      Recepta na poprawę Polskiej Piłki??

      Zdecydowanie lepsze szkolenie młodzieży. Od długich lat kuleje to w naszym kraju. Myślę ze warto popatrzeć na Niemców. 15-20 lat temu doszli do wniosku ze warto zainwestować w szkolenie młodzieży i widzimy jakie profity z tego czerpią. W Polsce powinniśmy wprowadzić podobne rzeczy i czekać na efekty potrzebny jest czas


      Szkółka Lecha Poznań słynie z najlepszych juniorów czy uważasz ze każda szkółka powinna mieć wgląd do
      najlepszej żeby czerpać informacje od nich??

      Fajnie by było jakby każdy miał wgląd na tą teoretycznie najlepsza szkółkę ale jest to niestety nie możliwe ,ponieważ każdy klub chcę być najlepszy w kraju w tym co robi i przykładowo Lech Poznań nie pokaże innym klubom jak to się robi. Ale bardzo fajną rzecz wprowadził PZPN a mianowicie Narodowy Model Gry. Są materiały do pobrania lub książki gdzie mamy różne treningi dla młodych piłkarzy w rożnym wieku , 7-9 lat , 10-12 , itp
      Poprzez takie rzeczy Polska Piłka może iść do przodu.


      Fajnie by było awansować jak najszybciej do Ekstraklasy


      Osiągnięcia na dawnym FC

      Jest to moje trzecie podejście do Futbolcupa. Przy pierwszym podejściu 2 liga , przy drugim już Ekstraklasa i udział w Lidze Europejskiej.

      Cele na obecnym serwerze

      Przede wszystkim dobra zabawa. Nie mam jakiegoś większego celu , próbuję robić rzeczy oparte na
      doświadczeniu ze wcześniejszych lat. Fajnie by było awansować jak najszybciej do Ekstraklasy ale wiem, że jak będę robił systematycznie rzeczy jak robię do tej pory to prędzej czy później awansuje do Ekstraklasy


      Skąd się dowiedziałeś o powrocie FC??

      Z Facebbooka Very Happy Pewnego dnia zobaczyłem informacje , że prowadzone są negocjacje w sprawie powrotu Polskiego Serwera i mówię , kurcze fajnie by było powspominać dawne czasy i trochę pobawić się w menadżera. Zobaczyłem informacje , że będzie powrót serwera i po prostu założyłem konto i fajnie się bawię

      Co sadzisz o projektach, które powstają na Forum??

      Myślę, ze jest to bardzo pożyteczne do rozwoju Polskiego Serwera. Fajnie, ze są ludzie, którzy poświęcają na to czas i prowadza rożne projekty, a wiem, ze zajmuje to sporo czasu. Warto popatrzeć na LT. Na ten moment jest 6 lig i w danej lidze są nawet po 2 grupy i nie jest to łatwa sprawa do ogarnięcia a jednak się to udaje. A myślę, ze to się nie zakończy na 6 ligach.

      Czy FC może być uzależniem??

      Myśle , że są osoby , które bardzo dużo czasu poświęcają na FC i moim zdaniem jest to już uzależnienie , asą osoby dla których FC jest po prostu oderwaniem się od codziennych obowiązków. Ja osobiście należę do tych drugich. Nie poświecam za duzo czasu na FC. Ustawiam codziennie trening , czasami wejdę zobaczyć czy nie mam jakieś kontuzji przed meczem ligowym
      i po meczu zobaczyć wynik Very Happy Niekiedy się zdarzy , że wejdę o 17 akurat na ligowy mecz i obserwuje go


      Co byś powiedział nowym graczom, którzy dopiero zaczynają gre a już by chcieli być w gronie najlepszych???

      Ze niestety tak się nie da. Potrzebne jest prowadzenie klubu od podstaw czyli trening , różnego rodzaju budowy typu Boisko Treningowe , Centrala , Stadion , a co najważniejsze , potrzebny jest czas


      Dziękuje serdecznie za wywiad.

      Dzięki bardzo

      Moim celem na najbliższe 2 lata to dostanie się do jakiegoś klubu 3 ligowego



      Jeszcze raz dziękuje Dzidowy10. Już niedługo kolejny wywiad z kolejną ciekawą osobą ze świata Futbolcup.


      Dieser Beitrag wurde bereits 8 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Kawka z mleczkiem
      Kolejnym moim gościem jest sunshaine menedżer zespołu Legia...(L)...Warszawa

      Na pierwszy rzut oka, można mieć wrażenie, że moderatorzy dzięki swej pełnionej funkcji są tak wysoko. Jednak my tylko jesteśmy moderatorami forum i czat


      <GL7>Witam


      <sunshaine>Witam

      Może kawkę z mleczkiem??

      Jasne

      Kim jest sunshaine???


      Szczęśliwy 37-letni mąż i ojciec 8-letniej córki.
      Wesoły, pogodny, towarzyski, z zasadami.


      Jak udało ci się zostać moderatorem jeszcze zanim serwer ruszył???

      Na facebooku, gdzie była grupa Futbolcup.pl zauważyłem nabór, a że zawsze chciałem zobaczyć jak to wygląda od środka to złożyłem podanie. Udało się dostać. Forum było pierwsze dlatego więc moderatorem byłem zanim serwer ruszył.

      Czy twoim zdaniem normalne jest że moderatorzy są na czele rankingu ELO??

      Zapewne mówisz tu o mnie i dzelenie bo pozostała dwójka jest niżej Smile
      Na pierwszy rzut oka, można mieć wrażenie, że moderatorzy dzięki swej pełnionej funkcji są tak wysoko.
      Jednak my tylko jesteśmy moderatorami forum i czat, a wysokie pozycje to raczej doświadczenie z poprzednich latach oraz magiczne CREDITS Smile Widać wielu graczy, którzy są od nas dużo lepsi. Tak więc doświadczenie i CREDITS robią swoje.


      Dość długo mieszkasz w Niemczech, czy uważasz, że jest jakaś różnica w zachowaniu między Polakami a Niemcami??

      Tak długo, chyba za długo. To już 10 lat się uzbierało... Czy zauważam różnice w zachowaniu? Każdy naród ma swoje szczególne zachowania, tradycje itp., tak więc w Niemczech też to występuje ale nie zauważyłem nic szczególnego.

      Tesknisz za Ojczyzną???

      Nie tęsknie. Może dlatego, że nie mam już rodziców, a w Polsce jedynie rodzeństwo. Ponadto mam przy sobie wszystko co najważniejsze, a więc córkę i żonę.

      Co według ciebie jest najważniejsze w życiu??

      Bóg, rodzina i czas. Trzeba z czasu tak korzystać aby głównie wypełniała go wiara i rodzina.

      Mecz Polska vs Niemcy komu kibicujesz??

      Naturalnie że sercem jest przy Polakach i to się nie zmieni. Mieszkam w Niemczech nie z miłości do tego kraju ale z aspektów ekonomicznych.

      Nazwa drużyny wskazuje na kibica Legii, powiedz nam o tym coś więcej.

      To długa miłość, chociaż teraz to raczej już chyba przyzwyczajenie.
      Wszystko zaczęło się od 1995 roku kiedy Legia grała w Lidze Mistrzów. Wciąż mam przed oczami gola Jerzego Podbrożnego w meczu z Mistrzem Anglii-Blackburn Rovers. Kiedy przyjdą takie czasy, że Mistrz Polski ogrywa Mistrza Anglii? To był piękny okres Legii i od tego się zaczęło.


      Kibicujesz jakieś Niemieckiej drużynie???

      Nie mam takiej ulubionej. Oglądam głownie te drużyny gdzie grają Polacy.


      Bardzo lubię Disco Polo:) Czasami coś tam się nuci


      Która Legia była (będzie) lepsza i dlaczego?? (Chorwacka,Polska,Portugalska)

      Rozumiem, że chodzi o narodowość trenera. Tu Cie zaskoczę... Rosyjska. Za Czerczesowa to było to. Nas Polaków trzeba krótko trzymać, a zwłaszcza naszych piłkarzy, a on to potrafił

      Każdy mówi że nie słucha Disco Polo ale jak przychodzi co do czego to każdy zna teksty piosenek ty też tak masz??

      To ja nie jestem każdy:) Bardzo lubię Disco Polo:) Czasami coś tam się nuci, ale nie za głośno bo żona z domu by mnie wygoniła za mój antytalent :)

      Futbolcup jako zabawa czy uzależnienie???

      Zdecydowanie uzależnienie, bo obecność na tylu serwerach mówi sama za siebie:) Jak zamknęli polski serwer chodziłem z tydzień czasu jak struty Smile Jestem ciułacz i lubię rywalizację więc sama gra dla gry mnie nie interesuje.

      Dość często powtarzasz, że jesteś słabym taktykiem a więc jak to się stało, że już aż tyle wygrałeś można powiedzieć że na każdym serwerze.

      Bo taka jest prawda, chociaż wielu się z tego śmieje:) Opieram się głownie na sile zespołu. Gdy ktoś ma siły tyle co ja albo minimalnie mniej to stoję na straconej pozycji :) Coś tam ugrałem na innych serwerach ale to trwało, bo gram od 2011 roku wiec jak na 8 lat gry to mało imponujące.

      Jak znajdujesz czas na każdy serwer Futbolcup??

      Tu jest coraz ciężej z tym czasem i mam czasami wyrzuty sumienia ze względu na moją rodzinę. Głównie wieczorami mam czas kiedy żona z córką śpią. Wykorzystuje też każdą wolną chwilę, gdy nie mam nic do pracy.

      Chyba na każdym serwerze jest znany twój nick??

      Myślę, że nie aż tak, bo takich graczy jak ja jest bardzo dużo. Na znany nick trzeba sobie zasłużyć, a sama obecność to jest za mało.

      Jaką masz jeszcze motywacje, że jesteś w świecie FC??

      Widziałeś ten ostatni puchar na górze w gablocie? To jest motywacja:) Ponadto nowa motywacja urodziła się 14.09.2018 r., o godz. 16:00 :)
      Ta pusta gablota na FutbolCup to jest dopiero motywacja. Chociaż kolejne porażki trochę deprymują (właśnie jak piszę przegrałem finał PM 1-3 w dogrywce, a prowadziłem 1-0 do 86 minuty).


      Jakaś recepta sukcesu na Futbolcup??

      Musisz zapytać tych, którzy ten sukces osiągnęli:)
      Jednakże, żeby coś osiągnąć to oprócz wiedzy i umiejętności taktycznych potrzebna jest cierpliwość.
      Każdy może być nr 1 w ELO, Mistrzem Ekstraklasy itp. Cierpliwość i plan na swoja drużynę to jest recepta.


      Co sądzisz o aktywnych projektach na forum FC??

      Szczerze mówiąc to jestem pełen podziwu dla tych osób, które poświęcają swój prywatny czas aby innym stworzyć jakąś rozrywkę.
      Ty też z chłopakami prowadzicie swój projekt i jestem pewien, że poświęcacie na to sporo prywatnego czasu, a także wirtualnej gotówki na nagrody. Każdy dobrze dopracowany projekt jest prezentem dla graczy od twórcy.
      Tak więc WIELKIE BRAWA dla każdego jeśli tylko chce zrobić coś dla innych.


      Dziękuje ci serdecznie za poświęcenie mi czasu.

      Również dziękuję i życzę samych sukcesów wirtualnych jak i tych w życiu prywatnym. Pozdrawiam.

      poświęcacie na to sporo prywatnego czasu, a także wirtualnej gotówki na nagrody. Każdy dobrze dopracowany projekt jest prezentem dla graczy od twórcy



      Jeszcze raz dziękuje sunshaine. Już niedługo kolejny wywiad z kolejną ciekawą osobą ze świata Futbolcup.


      Chcesz zobaczyć kogoś w "kawka z mleczkiem"??? Pisz śmiało PW najciekawsze propozycje zostaną uwzględnione :)


      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Kawka z mleczkiem
      Kolejnym moim gościem jest emdeys menedżer zespołu Orly z Elblaga

      Zdecydowanie lepiej szlo mi w siatkowke i pilke reczna ktore tez bardzo lubie.


      <GL7> Witam
      <emdeys> Cześć

      Kawke z mleczkiem??
      Nadeszła pora także poproszę :)

      Kim jest emdeys??
      Damian z Elblaga, informatyk i kibic Olimpi Elblag.

      Skąd się wziął twój nick i nazwa klubu??
      Nick sie wzial takjakby od moich inicjalow, aczkolwiek zmodyfikowałem to tak aby pasowalo do roznego typu gier, poniewaz wszedzie uzywam tej nazwy. Nazwa klubu powstala jakies 15-20 lat temu jak bedac jeszcze w podstawowce gralem turniej halowy z kolegami i wymyslilismy taka nazwe zeby bylo wesolo i chwytliwie :)

      Jakieś sukcesy na starym serwerze??
      Na starym serwerze gralem druzyna Elblaskie Orly i jezeli dobrze pamietam to zdobylem wtedy 3 lub 5 mistrzostw Ekstraklasy. Moj najwyzszy ranking elo to top 3.

      Piłka Nożna jako hobby czy coś więcej??
      Nigdy nie trenowalem pilki noznej, jednak zawsze sie nia interesowalem, analizowalem wyniki meczow itd. swojego czasu gralem na STS i potrafilem zgarnac spore sumki bo wiedzialem jaki zespol jest w jakiej dyspozycji w okreslonym czasie. Wiec zdecydowanie ogladanie i analiza meczy pilki noznej to moja pasja i cos nad czym spedzam sporo wolnego czasu.

      Skąd zamiłowanie futbolem??
      Od dziecka ze starszym bratem spedzalismy wiele godzin na boisku, a ze jakims specjalnym "orlem" nie bylem to pozostalo mi zamilowanie jedynie w formie kibicowania na stadionie badz przed telewizorem.

      Piłka nożna sportem narodowym??
      Zdecydowanie pilka nozna jest sportem narodowym i moim zdaniem nie ma w najblizszych latach mozliwosci zeby to sie zmienilo. Inne dyscypliny sportowe mimo wiekszych osiagniec na arenie miedzynarodowej raczej nie doscigna pilki noznej pod wzgledem marketingowym i zainteresowania wsrod spoleczenstwa.

      zdobylem wtedy 3 lub 5 mistrzostw Ekstraklasy


      Co sądzisz o naszej reprezentacji PN??
      Nasza reprezentacja nie jest jakims wybitnym tworem, moglbym rzec, ze jestesmy porzadnym sredniakiem Europejskim i w rankingu FIFA zaslugujemy na miejsce 20-30 na swiecie. Oczywiscie mamy kilku dobrych i bardzo dobrych zawodnikow zaklamujacych poziom polskiej pilki, bo wydaje mi sie ze ranking Panstw liczac wyniki klubow (Polska jest chyba na 25 miejscu w Europie) bardziej pokazuje ogolny poziom naszej pilki niz ta wyselekcjonowana najlepsza 11. Mimo wszystko jestesmy tak wielkim narodem ze z trudem bo z trudem ale potrafimy zlozyc porzadna reprezentacje. Pod wzgledem szkoleniowym Polska ma wiele do nadrobienia.

      Czym się zajmujesz w życiu prywatnym??
      W zyciu prywatnym jestem szczesliwym mezem i ojcem, a zawodowo korposzczurkiem w molochu branzy IT.

      Menedżer czy piłkarz??
      jezeli chodzi o mnie to Manager zdecydowanie, do bycia pilkazem nigdy nie mialem predyspozycji mimo uczeszczania do klas sportowych itd. Zdecydowanie lepiej szlo mi w siatkowke i pilke reczna ktore tez bardzo lubie.

      Kibicuje klubowi... bo??
      Olimpia Elblag zawsze w moim sercu, najlepszy elblaski klub, ktory powinien grac o wyzsze cele niz tulaczka w 2 lidze ale niestety prezes klubu nie planuje awansowac w najblizszym czasie...

      Pamiętny mecz Reprezentacji Polski??
      mecz z Niemcami jak bronilismy sie prowadzac do 90 minuty i w doliczonym czasie nasz "najlepszy" obronca wawrzyniak sie posliznal i stracilismy bramke. Bylem, widzialem, nie zapomnie i nie wybacze :P

      Najlepszy Piłkarz na świecie??
      Leo Messi, talent czystej krwi, robi z pilka co chce i kiedy chce. Gdyby do tego byl tak pracowity jak CR7 to bylby nadczlowiekiem pilkarsko, chociaz i tak zdarza mu sie byc poza zasiegiem kogokolwiek.

      Futbolcup jako hobby czy uzależnienie??
      Stare futbolcup bylo zdecydowanie uzaleznieniem. Tym razem mialo byc jako hobby, jednak patrzac ze nie usiedze 1-2h bez zerkniecia czy "cos sie nie zmienilo" to wydaje mi sie ze juz znowu uzaleznienie :)

      Aktualne projekty na Forum??
      Biore udzial w Typerku w ktorym zdecydowanie prowadze w 3 edycji. Moje umiejetnosci analityczne daja rade :)

      Co byś powiedział nowym graczom, którzy dopiero zaczynają gre a już by chcieli być w gronie najlepszych???
      Przeczytajcie FAQ na forum, to jest taka podstawa bez ktorej nie da sie funkcjonowac ze szok. Poza tym rozwijanie stadionu to taki must have. Oczywiscie bardzo wazne jest znalezienie sparingpartnera z duzym stadionem zeby pieniazki lecialy zdecydowanie szybciej. Najle0iej to 2 sparingpartnerow zeby kibice sie nie nudzili i ciagle przychodzili w duzych ilosciach :)

      Cele na FC
      aktualnie awansowalem do 4 ligi i planuje tu posiedziec ze 4 sezony, nastepnie awans az do 2 ligi i tam juz posiedze z rok conajumniej aby zarobic sporo pieniazkow. Nie gram od poczatku serwera wiec jakos musze dogonic czolowke a jak juz sie to stanie to Mistrz bedzie tylko jeden :) ORLY z ELBLAGA!!!
      pozdrawiam stowarzyszenie BTF dzieki ktoremu nauczylem sie grac na najwyzszym poziomie :)

      jakos musze dogonic czolowke a jak juz sie to stanie to Mistrz bedzie tylko jeden :) ORLY z ELBLAGA!!!

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Kawka z mleczkiem
      Kolejnym moim gościem jest fiziol74 menedżer zespołu Tottenham Hotspur 1882 FC

      Mam własną działalność gospodarczą


      <GL7> Witam

      <fiziol74> Witam

      Kawke z mleczkiem??

      Jasne :)

      Kim jest fiziol??


      Facetem po czterdziestce,szczęśliwym mężem od 18 lat i ojcem od 16 lat

      Czym zajmujesz sie w zyciu prywatnym??

      Mam własną działalność gospodarczą.Aktualnie pracuję w niemczech a dokładnie w Dreżnie.

      Rodzina?? Czy jednak kariera??

      Zdecydowanie rodzina wg. mnie jest najważniejszą wartością w naszym życiu.

      Tottenham jako kibic czy fanatyk??

      Jako kibic.To wszystko zaczeło się przez przypadek jeszcze w latach dziewiędziesiątych ubiegłego wieku.Kolega mnie wkręcił i tak już zostało.

      Nowy serwer a jednak powrot do starego nicku i nazwy klubu nie myslaleś zeby zaczac od nowa jako ktos nieznany???

      Postanowiłem nic nie zmieniać ponieważ na starym serwerze byłem już rozpoznawalny.Widać zresztą że większość starych graczy nic nie zmieniała.

      Na starym serwerze miałem stadion rozbudowany na max. czyli 77.800.W początkowym etapie gry to podstawa mieć duży stadion


      Nowy serwer i nowe cele??

      Narazie koncetruję się na rozbudowie klubu a w przyszłości chciałbym powrócić na 1 miejsce w rakingu ELO no i oczywiście zdobyc mistrzostwo ekstraklasy.

      Nie masz jakies mani wielkosci z tego powodu iz stadion az tak idzie w gore??

      Na starym serwerze miałem stadion rozbudowany na max. czyli 77.800.W początkowym etapie gry to podstawa mieć duży stadin, pózniej piorytety się zmieniająale zawsze warto inwestować w stadion.

      Znalazles sie jako pierwszy w 2 lidze ale jednak odpusciles awans wyzej mozna sie dowiedziec dlaczego???

      Jak wszystkim wiadomo zawarliśmy pewien układ.od początku byłem temu przeciwny ale zgodziłem się ponieważ nie chciałem jako jedyny się wyłamywać. Z perspektywy czasu widzę ze mogłem inaczej się zachować.To był mój błąd . Chciałbym przy okazji wszystkich którzy grali ze mną w lidze przeprosić.Chociaż uważam że nie wszyscy grali na maksa...

      Wiadomo ze ceny CR sa nizsze niz na wczesniejszym serwere czy uwazam ze teraz jest lepiej czy jednak gdy byly drozsze??

      Wiadomo że lepiej że są niższe . Dużo osób z tego korzysta więc myslę że obie strony sa zadowolone.

      Wiadomo ze wiekszos osob patrzy zle na klonujacych i inwestujacych w CR mialbys im cos do powiedzenia??

      Każdy ma swoją wizję w tej grze . Uważam że to sprawa indywidualna.Ja osobiście korzystałem , korzystam i bedę korzystał z CR.

      Dlaczego nie grasz w lidze towarzyskiej? Grają w niej chyba wszyscy najlepsi i starzy znajomi z FC.

      Początkowo zapisałem sie do LT ale zrezygnowałem ponieważ organizuję turnieje w których uczestników zapraszam na MT na moim stadionie.

      Ulubiona aktorka i dlaczego Sasha Gray ?

      Nie oglądam tego typu filmów w których gra Sasha Gray.Szczerze mówiąc to nie mam jakieś ulubionej aktorki chociaż cenię bardzo dorobek agaty Kuleszy.

      Czy grasz na innych serwerach , jeśli tak to na których?

      tak gram na niemieckim serwerze od 2011 ale jakiś szczególnych osiągnięć tam nie mam.


      Menedżer czy piłkarz??

      Obecnie to na pewno lepszy menadżer ale w młodości grałem w piłkę w rodzinnej miejscowości.Niestety nie był to jakiś wysoki poziom.

      Co byś powiedział nowym graczom, którzy dopiero zaczynają gre a już by chcieli być w gronie najlepszych???

      Poczytać FAQ na forum bez tego nowi gracze mogą sobie nie poradzić.No i najważniejsze to cierpliwość.
      Nie wszystko da się od razu zdobyć.

      Dziekuje serdecznie za poświecenie czasu

      Ja także dziękuję i powodzenia w grze . pozdrawiam

      Poczytać FAQ na forum bez tego nowi gracze mogą sobie nie poradzić




      Jeszcze raz dziękuje fiziolowi. Już niedługo kolejny wywiad z kolejną ciekawą osobą ze świata Futbolcup.

      Chcesz zobaczyć kogoś w "kawka z mleczkiem"??? Pisz śmiało PW najciekawsze propozycje zostaną uwzględnione :)

      Kawka z mleczkiem
      Kolejnym gościem jest GL7, twórca Kawki z mleczkiem oraz menadżer zespołu Amsterdamsche NV

      Chciałem jakoś rozruszać forum i wydaje mi się, że dzieki temu projektowi sporo osób na to forum przybyło


      <Mewa> Witam GL7!

      <GL7> Witam :)

      Kawki z mleczkiem?

      Bez tego ani rusz :)


      No to tak na rozluźnienie atmosfery... stolica Burkina Faso? Nie no żartuje, co oznacza Twój nick i czym się zajmuje GL7?

      Mój nick wziął się przez przypadek podczas grania na boisku nawet nie wiem kto tak wymyslil, ale wzial sie w wiekszosci od tego ze jestem wielkim zwolennikiem talentu Roberta Lewandowskiego i niektorym osoba przypominalem jego grajac amatorsko. Czym sie zajmuje ciezko powiedziec bo tak naprawde to zalezy co trzeba zrobic od wykonczen w mieszkaniach po stolarkie i inne, niektorzy nazywaja mnie poprostu Złotą Rączką

      Zdołasz opisać siebie lub przygodę na FC słowami stworzonymi z pierwszych liter swojego imienia?

      G jak G-8
      R jak rozgrywka
      Z jak Zabawa
      E jak Euforia po pokonaniu kogos wysoko w ELO
      G jak Gra
      O jak - tego nie wiem :P
      R jak roznica zdan w niektorych przypadkach
      Z jak Zwyciestwo :)


      No to teraz konkretniej... Jakich cech charakteru nie lubisz u innych ludzi?

      Ciezko powiedziec nie lubie ludzi dwulicowych i takich co wchodza w tylki tylko dlatego ze tak naprawde nie maja własnego zdania a niestety takich osób nie brakuje

      W takim razie... czy są cechy, które chciałbyś u siebie wyeliminować?


      Łatwowierność tyczy się to w szczególności życia prywatnego

      Na samym początku FC jako jeden z nielicznych zapisałes się do turnieju, w którym można było wygrać na start 1 mln €, uważasz, iż było to sprawiedliwe?

      Mysle ze nie dokonca, powinno to zostac zrobione w inny sposob niz bylo ale wiadomo ze czlowiek sie cieszy ze dostal 1 mln za nic

      Wydawałoby się, że po starcie nowego serwera trzeba być trochę egoistą i zarabiać tylko na siebie, aby być w czołówce FC, jednak postanowiłeś stworzyć projekt Typerka, do którego od początku włożyłeś sporo € i czasu... Po co to wszystko oraz skąd pomysł?


      Tak naprawde to wcale nie włożyłem dużo euro do Typerka ale poswiecilem sporo swojego czasu bo komus sie moze wydawac ze to tylko kilka minut zajmuje a jednak jest inaczej a trzeba pamietac ze robie to z wlasnej inicjatywy i nie czerpie zadnej korzysci z tego. Chciałem jakoś rozruszać forum i wydaje mi się, że dzieki temu projektowi sporo osób na to forum przybyło ja sam poświecałem na początku (1-3 edycja) ok.2-3 h na reklame typerka na PW i calego naszego Forum. Po co to wszystko?? Szczerze sam sie juz nad tym zastanawiam czy jest sens dalej ciagnac typerka ale tez jednak szkoda to tak zostawic jak juz tyle osob zaczelo w nim uczestniczyc, zaluje tylko ze nie kazdy aktywny gracz a chociaz 50 % tych osob nie bierze udzialu dzieki czemu moglibysmy stworzyc naprawde swietny projekt.

      Co sądzisz o pracy administracji? Czy mogliby robić coś więcej dla początkujących graczy?

      Ciezko powiedziec co by mogli robic wiecej ale napewno mogli by troche sie wypowiadac wiecej na forum bo odkad gra wrocila to chyba dopiero ostatnio, ktos z administracji raczyl sie wypowiedziec na Forum - chociaz ciezko to nazwac wypowiedzia a raczej postem,ktory jest ciezki do zrozumienia dla innych.

      Skoro jesteśmy przy forum - nie boisz się pisać to co masz na myśli, nie przeszkadza Tobie reakcja innych na to?

      A to co mam klamac?? Pisze to co mam do powiedzenia, jestem osoba szczera czasami az do bólu a tak jak wspomnialem wczesniej duzo osob, które mnie ostatnio zlinczowały czy hejtowały to własnie takie włazy do tyłka bo wiadomo że lepiej jest trzymać strone osób ważniejszych niż zwykły user. Czy mi przeszkadza jak reaguja??? Nie, jestem w G-8 a po ostatniej akcji, która miała miejsce to dobrze wiesz co było w naszej grupie i umocniło mnie to w przekonaniu, że trafiłem do najlepszego stowarzyszenia w całym Futbolcup i lepszego nie będzie :)

      Plotki mówią, że trochę czasu minęło zanim dołączyłęś do Grupy G-8 - czy było to spowodowane tym, iż może byłeś kiedyś wolnym strzelcem i nie za bardzo chciałeś tego zmieniac?

      Myślę, że w małym stopniu napewno ale nie wiedziałem czego się spodziewać w Stowarzyszeniu i czego się będzie ode mnie oczekiwać ale myślę, że ważniejsze jest iż mnie przekonano, żebym dołączył i jestem teraz w miejscu w którym jestem i wcale tego nie żałuję :)

      Masz jakieś konkretne plany na FC, czy na razie na spokojnie?

      We wcześniejszej fazie szedłem do przodu ale odpuściłem trochę co widać po moich wynikach i rankingu ELO, konkretny plan na FC to jest wygranie Ekstraklasy i zakonczenie odrazu gry po tym sukcesie :)


      Potrzeba szczescia i dobrego dojscia do tych lepszych a w szczegolnosci trzeba byc bardzo cierpliwym


      Jeżeli nie żartujesz, to chyba nie chcielibyśmy żeby do tego doszło... :D Dlaczego w opisie klubu masz biało-zielone barwy?

      Cieżko mi się było zdecydować czy biało czerwone jak Ajax Amsterdam czy biało niebieskie jak Lech Poznań więc postanowiłem zrobić własne biało zielone :)


      Skąd kibicowanie Ajaxowi?

      Podobała mi się ich gra chociaż wcale nie było w składzie wielkich gwiazd(jak zaczynałem im kibicować) a póżniej jakoś sie tak potoczyło udało mi się widzieć na żywo stadion poznać szatnie itp nawet udało mi się porozmawiać z paroma osobami ze sztabu ale nie pamietam kto to byl dokladnie teraz i jakoś tak zostało

      Lubisz też Real, jednak na pierwszym miejscu u Ciebie jest ekipa z Amsterdamu, jak ocenisz to co się stało w dwumeczu LM?


      Tak Real tez lubie ale jednak Ajax w sercu wazniejszy Ajax zagrał świetny mecz ale w Realu brakowało Ramosa co było widać ale trzeba się cieszyć ze Ajax gra taka pilke i ma sznase nawet na Final :)

      Za którą drużyną jesteś w Polsce i dlaczego?

      W Polsce tylko KKS Lech Poznan a dlaczego poprostu pamietam finał PP z Legia Warszawa w 2004(chyba) i jakoś tak dalej się potoczyło były wizyty i na stadionie i na meczach no i oczywiscie jakieś spotkania z zawodnikami

      To teraz pytanie z tych "łatwych"... Jakiego juniora teraz dostaniesz?

      najlepszego ze wszystkich :)


      Niektórzy twierdzą, że jesteśmy hodowani przez rośliny po to, żebyśmy produkowali dwutlenek węgla potrzebny im do fotosyntezy... Jaki masz stosunek do ochrony środowiska?

      Ochrona srodowiska jezt wazna chocby dlatego ze my oddychamy powietrzem, ktore sami zatruwamy a rosliny jednak w jakims stopniu nam to powietrze oczyszczaja :)

      Co byś powiedział nowym graczom, którzy dopiero zaczynają gre a już by chcieli być w gronie najlepszych?


      Potrzeba szczescia i dobrego dojscia do tych lepszych a w szczegolnosci trzeba byc bardzo cierpliwym :)


      To by było na tyle... dzięki za wyczerpujący wywiad!


      Dziekuje serdecznie mam nadzieje ze ciekawy byl :)


      Ajax zagrał świetny mecz ale w Realu brakowało Ramosa co było widać ale trzeba się cieszyć ze Ajax gra taka pilke



      Już niedługo kolejny wywiad z kolejną ciekawą osobą ze świata Futbolcup.

      Chcesz zobaczyć kogoś w "kawka z mleczkiem"??? Pisz śmiało PW najciekawsze propozycje zostaną uwzględnione :)

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „Mewa98“ ()

      Kawka z mleczkiem

      Kolejnym gościem jest dullux, menadżer zespołu Zryw Dabrowka

      Wywiad przeprowadził GL7.

      Nie byłem nigdy jakimś wybitnym Menagerem tym bardziej , że grałem i nadal gram bez CR

      Kim jest dullux??

      Nikim nadzwyczajnym przeciętny Polak pracujący ,trochę uparciuch , trochę nerwus , ale zawsze dążącym do kompromisu, jestem w stanie zawsze się dogadać

      W Futbolcup gram juz??

      Będzie tego już około 9 wiosen o ile dobrze pamiętam

      Nadal mi się nie znudziło FC??

      Znudzić się nie znudziło ,choć zapał do gry trochę mniejszy niż na starym FC , pewnie trochę przez brak czasu który w znacznym stopniu pochłania praca

      W FC osiągnąłem ??

      Nie byłem nigdy jakimś wybitnym Menagerem tym bardziej , że grałem i nadal gram bez CR to znaczy nie wydałem na to złotówki , gdyż na starym FC udało się wygrać turniej premium będąc w 3 lidze , od tamtego czasu organizacja własnych turnieji przyniosła korzyści w postaci CR
      O ile pamiętam to było tam 10 mistrzostw jakieś LM ,LE , PM i Elo 3 . Gram też na wszystkich serwerach więc wszystko przedemną :D


      W życiu prywatnym jestem??

      Z tym życiem prywatny bywa różnie , częste delegację , więc zostaje weekend , gdzie dzielę życie rodzinne z prowadzeniem klubu piłkarskiego , tu jednak przy pełnym wsparciu córki i żony :)

      Najważniejsze w życiu jest dla ciebie??

      Rodzina oczywiście i zdrowie Kilka lat temu miałem problem z chodzeniem przez kolano , dzisiaj biegam , więc wiem ile to znaczy, ale to może każdy ma już w tym wieku :)

      Gdy miałeś 10 lat to kim chciałeś być i dlaczego??

      W wieku 10 lat nie miałem jakichś wygórowanych marzeń typu strażak czy policjant wydaje mi się że w tamtych czasach liczyła się terażniejszość i zabawa , dzisiaj niestety jest trochę inaczej , czy lepiej ? czy gorzej ?nie wiem , ale czasy się zmieniły

      Gdybyś się cofnął o 15 lat wstecz to zmienił byś coś w swoim życiu??

      Nic , jak dla mnie jest idealnie

      Gdy rozpoczynałem granie w Futbolcup to FC było inne i lepsze???

      Był większy zapał do gry przynajmniej dla mnie , więcej osób napewno grało , więcej projektów , siedząc na czacie w ciągu kilku minut można było zorganizować spory turniej symulacyjny .Teraz praktycznie zaczynamy od zera , ale wydaje mi się ze FC nie będzie takie jak dawniej

      Na samym początku najtrudniejsze było??

      Na pewno to aby jak najszybciej zarobić sporo pieniędzy :), jak każdy nowy User myśli na dzień dzisiejszy

      Podziwiam i szanuje ludzi którzy , robią jakikolwiek projekt na forum

      Swój poziom na FC osiągnąłem dzięki??

      Miałem trochę szczęścia , ale pierwsze szlify oraz porady dostałem od Suna to jest menago który dzielił się wiedzą grając na starym FC , a wtedy to były czasy , że większość userów nie dzieliło się swoimi spostrzeżeniami

      Sport w twoim życiu??

      Sport towarzyszy mi od dziecka , zresztą jak większości ludziom w moim wieku kiedyś to był chleb powszedni piłka od rana do wieczora.Jak to ktoś mądry powiedział "Kiedyś czekaliśmy , aż starsi skończą grać wtedy my zagramy , dzisiaj my jesteśmy Ci starsi , ale nikt już nie czeka " Otarłem się też o 2 ligę szachów , ale to już stare dzieje :D

      Trener czy zawodnik??

      Dawniej trener dzisiaj jednak łatwiej jest być zawodnikiem , prowadzę klub i naprawdę trzeba się ostro "wyginać", aby jakoś to poukładać , a młodzież niestety nie pomaga zbytnio ,

      Wakacje w górach czy nad morzem??

      Nad morzem , ale może dlatego że mam bliżej :D

      Co zrobić żeby w Polsce nie było smogu??

      Temat rzeka , jednak należałoby zacząć od samego dołu , czyli nas mieszkańców . Mentalność ludzi jest taka , ze naprawdę ciężko będzie to zmienić , a jeżeli już uda się to zmienić to potrwa to zbyt długo Byłem kilka lat w Niemczech i oni już dotarli do etapu podejścia do tego typu spraw , chodzi o samo zachowanie i reakcje ludzi na dane sytuację . W Polsce wychodzimy z założenia , ze jak nikt nie widzi to się nic nie stanie , lub co ja sam mogę zmienić

      Polski Futbol to??

      Hmm . Ostatnio jakoś słabo to wygląda , a o klubach nie ma co dyskutować . Reprezentacje obejrzę zawsze

      Najlepszy klub piłkarski to???

      Nie ma takiego , ale kibicuję Barcelonie . Niektórzy chcieli taki klub stworzyć ,ale niestety raz za razem mamy potwierdzenie , ze pieniądze nie grają

      Projekty na Forum Futbolcup są ??

      Podziwiam i szanuje ludzi którzy , robią jakikolwiek projekt na forum , gdyż wiem ile czasu na to poświęcają , najbardziej pracochłonnym jest prowadzenie chyba LT , więc naprawdę zanim ktokolwiek zacznie na kogoś ,czy na jakiś projekt narzekać , niech się zastanowi co ja zrobiłem dla rozwoju lub urozmaicenia FC?

      Czy zmienił byś coś w Futbolcup??

      Chyba na razie nie , myślę ze z biegiem czasu będzie pojawiało się coś ciekawego , już powstają jakieś turnieje typu LM/LE

      Nowym userom powiedział bym żeby dążyli do???

      Tu trzeba zadać sobie pytanie kto co chce osiągnąć na FC , bo jeśli chcemy dążyć do numeru 1 elo to naprawdę trzeba mieć cierpliwość i sprecyzowane działania , trochę szczęścia

      Dzięki za odpowiedzi na tym zakończymy :D

      Cała przyjemność po mojej stronie

      W Polsce wychodzimy z założenia , ze jak nikt nie widzi to się nic nie stanie

      Pytania uzupełniające od userów FC


      Jak sobie radzi aktualnie Zryw Dabrowka w realnym swiecie i jakie są jej cele??

      Jesteśmy na półmetku rozgrywek 10 w / 1 r / 1 p daje nam fotel lidera i 2 pkt przewagi nad drugą drużyną 9 pkt nad trzecią , cel przed sezonem to wskoczyć znowu na podium ,a co przyniesie życie to zobaczymy jest sporo meczy do końca ligi

      Ciężko jest zmienić grającego trenera nawet gdy gra tzw Piach na boisku??

      Nigdy nie ustawiam jedenastki zaczynając od siebie moje wejście to ostateczność lub brak zawodnika na pozycji której gram .

      Co można dostać ciekawego w "szafie"???

      Dostać nic najpierw trzeba sobie kupić schować właśnie tam i potem siedząc na FC co jakiś czas wyciągac po ciężkim dniu pracy :D prawda Michallisk
      Długo trzeba było czekać ale właśnie wracamy :)

      KAWKA Z MLECZKIEM

      Moim dzisiejszym gościem był Janusz "zawodowy kierowca" i
      menedżer drużyny LKS Ursus Dachnów

      Szczerość, miłość, wierność, uczciwość.


      GL7 - Witam
      Janusz - Witam

      Dziękuje za przyjecie zaproszenia do projektu.
      Jest mi bardzo miło, że mogę udzielić wywiadu!


      Czym się zajmujesz??
      Na co dzień dorabiam sobie jako kierowca, dostarczam materiały na budowy.

      Rodzina czy praca??
      Dla mnie osobiście najważniejsza jest rodzina, pracę zaś traktuję jako hobby i źródło utrzymania.


      najlepiej wychodzą mi zapiekane naleśniki po bolońsku


      Jakie wartości uważasz za najważniejsze w życiu?
      Szczerość, miłość, wierność, uczciwość. Moim zdaniem bez tego jest trudno żyć i przede wszystkim być szczęśliwym człowiekiem.


      Czym dla ciebie jest "szczęście"?
      Szczęście jest Dla mnie tym co mnie po prostu uszczęśliwia, tym co sprawia, że w środku czuję ogromny spokój i co daje mi wewnętrzne poczucie, że to co robię jest dobre


      Co ważniejsze "mieć" czy "być"?
      Mieć można bardzo wiele i można sobie zmieniać różne stany, rzeczy by je mieć, ale bycia zmienić się nie da więc zdecydowanie stawiam na "być"


      Interesujesz się gotowaniem? Jeżeli tak to co lubisz przyrządzac??
      Trafiłeś w sedno! Gotowanie jest drugą po pracy jako kierowca czynnością, które uwielbiam robić. A jeśli chodzi o to co lubię przyrządzać to hmm..najlepiej wychodzą mi zapiekane naleśniki po bolońsku

      Czy w Twoim życiu chodzi bardziej o to, by gonić króliczka czy o to, żeby go w końcu złapać?
      Chodzi bardziej o to aby go po jakimś czasie w końcu złapać i już nie wypuścić


      Gdybyś spotkał siebie sprzed pięciu lat – co byś mu powiedział?
      Że nie warto było się przejmować tamtymi wydarzeniami, które nie miały zbytnio wpływu na to co jest teraz i że mimo wszystko trzeba być wytrwałym w tym co się w danej chwili robi.

      Skoro życie jest takie krótkie, dlaczego nie robimy tylu rzeczy, które lubimy?
      Bo niekiedy skupiamy się na rzeczach ważniejszych i z czasem rzeczy, które lubimy odchodzą w dalszy plan, a potem może być już za późno, żeby wrócić do robienia rzeczy, które lubimy


      Jakie jest najlepsze wspomnienie z Twojego dzieciństwa?
      Zdecydowanie kolonia w Lesku w 2010 roku! To były najpiękniejsze 2 tygodnie w moim dzieciństwie, dużo nowych znajomości, dużo nowych miejsc. Niektóre znajomości utrzymały się do dnia dzisiejszego ^^

      Nietsche pisał: jeśli człowiek zna swoje „dlaczego”, żadne „co” nie będzie mu straszne.
      Więc jak myślisz, co jest Twoim „dlaczego”?

      Moim "dlaczego" jest przede wszystkim pewność w podejmowaniu decyzji i działaniu, czasami jednak potrzebuję pomocy, doradzenia drugiej osoby, ale mimo wszystko, pewność tutaj odgrywa kluczową rolę więc żadne "co" nie robi mi żadnego problemu i nie jest mi straszne

      A gdybyś wiedział, że nikt – absolutnie nikt! – nie będzie Cię oceniał co zrobiłbyś ze swoim życiem teraz? Zmieniłbyś cokolwiek czy zostawił wszystko tak, jak jest?
      Myślę, że jestem na dobrej drodze do tego, żeby być w pełni szczęśliwym więc absolutnie nic bym nie zmieniał.


      Jak co roku sam dzień wigilii jest dniem w którym każdy z nas wspomina wszystkie dobre chwile


      Przemyśl sytuację lekkiego nagięcia prawa (przekroczenie prędkości?), aż po naprawdę mocne przypadki (zabicie kogoś po to, by ocalić ukochaną osobę?). Jak Ci się wydaje, gdzie leży Twoja granica?
      Zdecydowanie moja granica leży przy sytuacji lekkiego nagięcia prawa, jeśli chodzi o uratowanie ukochanej osoby to są w dzisiejszym świecie przeróżne sposoby, metody na to, które pozwolą bez kłopotów z prawem ją ocalić


      Czy potrafisz wskazać 3 sytuacje, kiedy nie zrobiłeś czegoś, bo obawiałeś się opinii otoczenia?
      1. Załatwienie sprawy tak jak inni mi sugerowali
      I to chyba tyle, nie potrafię więcej na chwilę obecną wskazać takich sytuacji ; )

      Jako że zbliżają się święta to może powiedz kilka zdań o wigilii w twoim domu.
      A bardzo chętnie! Jak co roku wigilia była traktowana jako szczególny dzień w naszym życiu. Czas przygotowań do tego dnia oraz sam dzień zawsze był czasem w którym wszystkie smutki, złości, żale zostały odsuwane w daleeeki plan, a zostawały tylko uczucia szczere, miłości, takiego domowego ciepła. Jak co roku sam dzień wigilii jest dniem w którym każdy z nas wspomina wszystkie dobre chwile, następnie podczas Wigilijnej kolacji każdy składa sobie szczere, płynące prosto z serducha życzenia. Jest to czas magiczny w naszym domu. Co prawda rok temu liczba domowników zmniejszyła się o jedną osobę, ale mimo wszystko, tradycja z poprzednich lat pozostanie praktykowana nadal.


      A teraz może trochę o futbolu:

      Co cię pokierowało żeby zagrać w futbolcup??
      Głównie wspomnienia ze starego serwera ^^ i też w pewnym stopniu przywiązanie do tej gry bo mimo wszystko, poznałem sporo fajnych ludzi, którzy chętnie pomagają w razie kłopotów.

      Co chcesz osiągnąć na futbolcup??
      Gram tylko i wyłącznie dla zabawy, ale jak juz miałbym wymienić najważniejsze Dla mnie i mojego klubu osiągnięcie to przynajmniej raz chciałbym zdobyć Mistrzostwo Ekstraklasy.

      Projekty na Forum co o nich sadzisz??
      Nie będę analizować każdego po kolei bo to zajmie mi za dużo czasu, ale tak w telegraficznym skrócie myślę, że są bardzo dobrze zorganizowane, ciekawe, zarządzają nimi ludzie odpowiedzialni i świadomi tego wyzwania i życzę im z całego serca, aby te projekty utrzymały się jak najdłużej


      Najlepsze Stowarzyszenie na FC i dlaczego to G-8 a nie twoje??
      Każdy uważa, że Stowarzyszenie w jakim jest jest najlepsze na FC, dla mnie WDFC było jest i będzie najlepszym Stowarzyszeniem jakie funkcjonuje. Jeśli chodzi o G-8 to w moim odczuciu po prostu mają zgraną, bardzo mocną paczkę, która potrafi udowodnić kto rządzi na Polskim FC.

      W ostatnim czasie była gala złotej Piłki jak wiemy Lewandowski na 8 pozycji co sądzisz o takich galach i nagrodach dla zawodników??
      Myślę, że jest to dobra inicjatywa bo dzięki temu zawodnicy, którzy bardzo ciężko pracowali na swoje osiągnięcia mogą na takiej gali zostać wyróżnieni i docenieni za to co zrobili dla klubu/reprezentacji.

      Ulubiony zawodnik i dlaczego jest nim Lord Bendtner??
      Ponieważ ten zawodnik zawsze lubił zaskakiwać kibiców czy to na boisku czy poza nim. Czasem w negatywny sposób a czasem w pozytywny. I nie bez powodu został ulubieńcem ludzi związanych z piłką

      XI stulecia Reprezentacji Polski według ciebie i dlaczego Lewandowski w niej musi się znalezc??
      Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek, Paweł Dawidowicz, Jakub Wawrzyniak, Kamil Grosicki,Tomasz Jodłowiec, Grzegorz Krychowiak, Sławomir Peszko, Maciej Rybus, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski
      A Lewy moim zdaniem musi się w niej znaleźć, ponieważ według mnie jest najlepszym napastnikiem na świecie i daje dużo siły w ataku naszej kadry

      Legia mistrzem Polski??
      Jeśli wezmą się za grę, to jak najbardziej ;p

      Na tym zakończymy dziękuje za poświęcenie czasu
      Ja również dziękuję!


      Już niedługo kolejny wywiad z kolejną ciekawą osobą ze świata Futbolcup.
      Chcesz zobaczyć kogoś w "kawka z mleczkiem"??? Pisz śmiało PW najciekawsze propozycje zostaną uwzględnione :)



      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Kawka z Mleczkiem
      Moim dzisiejszym gościem był Taco99 menedzer klubu heFALUNpy

      chciałbym zostać menedżerem


      GL7 > Kto się kryje pod nickiem TACO99?
      Taco99> Student 2 roku na AWF, reprezentant Polski oraz zawodnik Olimpii Łochów - dyscyplina unihokej :)

      Kim jesteś w życiu prywatnym?
      Mam 20 lat, studiuję, trenuję, jestem trenerem kat. młodzik. Śledzę regularnie to co dzieję się w świecie futbolu, kibicuję FC Barcelonie ;) A po za tym lubię zimne piwko :)

      Kim byś chciał zostać: Piłkarz czy Menedżer?? (i w jakim klubie)
      Na piłkarza już zdecydowanie za późno, choć miałem styczność z piłką i to dosyć długą :) Ale chciałbym zostać menedżerem. Drużyna? Tak jak wcześniej wspomniałem jestem fanem FC Barcelony, więc tam mógłbym działać :D Ale na początek wziąłbym pod swoje ręce - LZS Chrząstawa.

      Skąd się dowiedziałeś o powrocie FC??
      O powrocie Futbolcup dowiedziałem się z Facebooka, zobaczyłem informację, że na dniach ma zostać otwarty serwer, długo się nie zastanawiałem i ruszyłem od początku :)

      Cholernie ważne w osiągnięciu celu (jakiegokolwiek!) jest uświadomienie sobie trzech rzeczy: gdzie jesteś, gdzie chciałbyś być i jakim sposobem pokonać drogę dzielącą te dwa punkty. Więc kim chciałbyś być?
      Rozwijać się, być jeszcze lepszym, grać regularnie w Reprezentacji Polski, osiągać sukcesy, skończyć szkołę ;)

      Jesteś z siebie dumny?
      Całościowo patrząc na to kim jestem i gdzie jestem to TAK, a jeśli patrzeć na to jak to wygląda na co dzień to zależy :)

      Krótka piłka: tak czy nie? I dlaczego?
      Nie, bo nie ma Kawki z mleczkiem.

      Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory?
      Uczyć się na błędach, wyciągać z tego wnioski, eliminować wady.

      Które wspomnienia za czterdzieści lat sprawią Ci większą frajdę?
      Mistrzostwo Polski w unihokeju kat. junior starszy oraz granie na Mistrzostwach Świata :)

      Czy wierzysz w to, czym zajmujesz się obecnie?
      Oczywiście, wierzę, jestem zadowolony z tego jak moje życie się potoczyło, niczego nie żałuję, będzie jeszcze lepiej!

      A po za tym lubię zimne piwko :)


      Czy widzisz w tym drugie dno?
      Staram się o tym nie myśleć, jestem pozytywną osobą i tak też zachowuję się :)

      Jak wygląda Twoja rozmowa z samym sobą?
      Muzyka - słuchawki w uszy, spacerek lub leżenie w łóżeczku i można rozmawiać :)

      Jakich złych nawyków chciałbyś się pozbyć?
      Agresja do przeciwnika podczas meczu, lenistwa oraz częstego denerwowania się na niepotrzebne rzeczy.

      Czy jest rzecz, o której nie chcesz, by dowiedzieli się inni?
      Ciężkie pytanie. Myślę, że nie ma takiej rzeczy raczej ;)

      Dlaczego nie? Co byś zrobił, gdyby jednak się dowiedzieli?
      Haha, znając życie to załamałbym się lub żyłbym dalej, starałbym się o tym nie myśleć, może zmieniłbym otoczenie :)

      Gdybyś mógł zamieszkać w dowolnym miejscu na Ziemi – gdzie by to było?
      BORA BORA :)

      Skąd się wzięła nazwa klubu?
      Kiedyś na turnieju w unihokeja mieliśmy taką nazwę klubu ;) wzięła się ona od szwedzkiego klubu, jednego z najlepszych na świecie - IBF FALUN.

      Co myślisz o Administracji zajmującej się grą i ogólnie całej otoczce naszej gry?
      Myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku, nie zauważyłem żadnych problemów z grą. Dużo ciekawych pomysłów, jestem zadowolony, czekam na aktualizację :) Administracja na plus, gratuluję prowadzenia tego menedżera.

      Jak uważasz czy projekty na Forum są potrzebne???
      Jak najbardziej tak, wprowadzają dużo dobrego, są dodatkiem dla nas wszystkich, więcej meczy, a co za tym idzie sukcesów :) Szanuję osoby które się tym zajmują i chcą dać uczestnikom możliwość brania udziału w czymś innym niż liga :)

      Serdecznie dziękuje za wywiad
      DZIĘKUJĘ, pozdrawiam!


      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Kawka z mleczkiem
      Moim dzisiejszym gościem był XiVv menedżer drużyny Cazador i działacz Stowarzyszenia TMF

      Jestem realistą, więc głównym kryterium dla mnie jest bariera językowa


      GL7 >> Kim jesteś??
      XiVv >> Jestem 23 letnim, niemal 24, studentem geodezji, na co dzień dorabiam też sobie pracując w tym marnym wbrew pozorom zawodzie

      Jaka jest zazwyczaj Twoja pierwsza myśl rano?
      To mocno zależy od tego co mnie w tym dniu czeka, są dni bardziej luźne, ale i też bardziej stresujące. Ale pewnie niezmienne "ale mi się nie chce"


      Gdybyś mógł zamieszkać w dowolnym miejscu na Ziemi – gdzie by to było?
      Jestem realistą, więc głównym kryterium dla mnie jest bariera językowa. Z tego względu byłoby to pewnie USA, też zwyczajnie mi się tam podoba. Natomiast nie zważając na nic to mogłaby to być Japonia, albo dowolny egzotyczny kraj, choć tam to chyba lepiej krótko-okresowo


      Kim jest osoba, która najbardziej Cię inspiruje?
      Nie mam chyba jednej takiej osoby, ale gdybym miał sie zdecydować powiedziałbym, że mój tata. Bardzo mi imponuje jego ścieżka życiowa i to jak sobie radził w różnych sytuacjach. Będąc młodszym często moim celem w jakimkolwiek działaniu była chęć zaimponowania mu (co jest niemożliwe ;p )


      Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela?
      Wydaje mi się, że tak. Moim problemem, a jednocześnie chyba zaletą, jest to, że przywiązuję się do ludzi. A to rzutuje na to jak ich traktuję. Przy okazji mam miękkie serce i każdemu zawsze chętnie pomogę, przydałby mi się ktoś taki ^^


      Staram się być pracowitym człowiekiem


      Gdyby został Ci dzień życia: co chciałbyś zrobić?
      Jestem tak roztrzepanym człowiekiem, że jednocześnie nie wiedziałbym co zrobić, ale i brakło by mi i tak czasu. Pewnie zależy od aktualnej sytuacji życiowej. Zapewne wybrałbym się najpierw do ludzi mi nieprzyjaznych powiedzieć to i owo, a potem już do końca z kimś bliskim


      Czy potrafisz opisać człowieka, którego uważasz za gorszego od siebie
      Kiedyś byłem dość aroganckim dzieciakiem, ale z czasem oduczyłem się oceniania ludzi pod jakimkolwiek względem. Nigdy do końca nie wiesz co ktoś przeszedł i co go ukształtowało, więc nawet negatywne cechy niekoniecznie by sprawiły, że uznałbym kogoś za gorszego

      Gdybyś miał wolny milion dolarów, co byś z nim zrobił?
      Od dziecka uczono mnie szacunku do pieniądza. Milion $ to już taka kwota, że można i spełnić większość zachcianek w granicach rozsądku, ale i mądrze zainwestować. Prawdopodobnie rozpocząłbym od tego drugiego, a resztę przeznaczył na coś co mi posłuży, typu dom, samochód, zapewne też jakiś fajny wyjazd ;p całości bym na pewno od razu nie przepuścił ^^


      W jakich momentach jesteś najbardziej zmotywowany do działania?
      Staram się być pracowitym człowiekiem, więc nie potrzebuję szczególnej motywacji. Ale pewnie jak każdego, najbardziej motywują mnie zbliżające się terminy. Gdy znaczenie zaczyna mieć szybkość wykonania czegoś, to też staje się dla mnie silnym bodźcem do działania.


      Na co Twoim zdaniem szkoda czasu?
      Prawdę mówiąc ciężko mi znaleźć taką rzecz/czynność. Ktoś by może powiedział że na rozgrzebywanie przeszłości, ale myślę, że to też ważne pod kątem wyciągania wniosków i uczenia się na błędach. Trochę na przekór odpowiem, że szkoda czasu na marnowanie czasu :D w dzisiejszych czasach nie ma go wiele, a możliwości na produktywne wykorzystanie jest cała masa


      Najlepsza rzecz jaka cię spotkała na Futbolcup
      Nie mam żadnych spektakularnych sukcesów, więc jak dotychczas to pewnie propozycja tego wywiadu, za którą już teraz dziękuję. Oprócz tego, to sporym wyróżnieniem dla mnie była możliwość reaktywacji razem z sunshaine stowarzyszenia TMF, pomimo tego, że nie byłem jego członkiem na starym serwerze.


      Twój najlepszy przyjaciel na Futbolcup
      Kto gra w FutbolCup ten wie - pozdrowienia Janushek, widzimy się w ekstra :D

      Najlepszy projekt na Forum i dlaczego
      Co prawda dopiero zaczynam raczkować w tym projekcie, ale uważam, że LT. Ze względu na to, że każdy nawet średnio rozgarnięty na pewno zdaje sobie sprawę ile pracy, czasu i organizacji stoi za tym projektem. Wolałbym oczywiście wskazać kilka, ale pytanie postawione zostało jasno ^^

      Dziekuję za wywiad
      bardzo fajne pytania, przyjemnie się odpowiadało


      szkoda czasu na marnowanie czasu



      Szukamy kolejnych osób chetnych do wywiadu dlatego jeżeli chciałbyś o kims poczytać w Kawce z mleczkiem to pisz PW a ja się postaram że się tutaj znalazł :)

      Pzdr.

      Kawka z mleczkiem
      Moim kolejnym gościem był dawidm412 menedzer drużyny Perla Chmiel i obecnie nr. 26 naszego ELO

      Na pewno chciałbym w przyszłości spróbować być szefem samego siebie


      GL7 >> Kim jesteś??
      dawidm412 >>.Witam czytelników. Mam na imię Dawid i pochodzę z Lublina. Jestem 27 letnim kawalerem (zaręczony). Pracuję jako analityk danych w firmie produkcyjnej .

      Pani Marilee Adams w swojej książce „Myślenie pytaniami” mówi wprost: zmień swoje pytania, a zmienisz siebie. Sugeruje ona, że pytania napędzają działania. Czy ma rację??
      Coś w tym jest. Człowiek to prosta istota, której zazwyczaj zależy na wygodzie. Przez co często tkwimy w marazmie i w nasze życie wkrada się rutyna. Dzięki zadawaniu sobie odpowiednich pytań, zdamy sobie sprawę czego tak naprawdę chcemy. Dlatego ja np. zmieniam pracę

      Być może jesteś czyimś pracownikiem, a chciałbyś prowadzić własny biznes?
      Na pewno chciałbym w przyszłości spróbować być szefem samego siebie, a najlepiej jeszcze kilku osób. Może kiedyś obudzę się z dobrym pomysłem i założę własny biznes. Kto wie.

      Gdybyś teraz usłyszał radę od takiego Ciebie z przeszłości – posłuchałbyś jej??

      Oczywiście, najlepiej jakby to było kilka rad


      szczyt straty czasu to oglądanie jak ktoś ogląda i komentuje programy paradokumentalne


      Na jaki temat była by ta rada??
      Prowadzenia klubu w Futbolcup (heheh). A tak na poważnie to obrania lepszej drogi edukacyjnej. Wydaje mi się, że zmarnowałem trochę swój potencjał przez zły wybór liceum, gdzie przestałem się rozwijać.

      Dostrzegasz jakiś większy sens w tym co robisz??
      Jeszcze nie, ale mam nadzieję że to się zmieni. Ten rok będzie dla mnie ważny. W ostatnim czasie głęboko sobie przemyślałem gdzie teraz jestem i co muszę zmienić w swoim życiu

      W trakcie robienia czego tracisz poczucie czasu?
      Spędzania czasu z przyjaciółmi, graniu w piłkę i czytaniu książek (szczególnie o piłce nożnej )

      Na co Twoim zdaniem szkoda czasu?
      Na oglądaniu programów paradokumentach i oglądaniu głupot na YouTube typu „10000 kulek w basenie”, „Prankuje moją mamę piosenką” itd. A już szczyt straty czasu to oglądanie jak ktoś ogląda i komentuje programy paradokumentalne

      Na czym polega Twoim zdaniem różnica między „życiem” a „egzystencją”? Gdzie leży granica? Czy zdarza Ci się ją przekraczać?
      Egzystencja polega na zaakceptowaniu otaczającego nas świata. Żyjąc staramy się coś zmienić, podejmujemy jakieś decyzje i dążymy do czegoś. Zdarzają mi się takie dni gdzie wieczorem uświadamiam sobie, że cały dzień minął, a ja nic nie zrobiłem. Szczególnie ma to miejsce następnego dnia po ostrym piciu

      Gdybyś miał nadać swojemu życiu większe znaczenie – w jaki sposób byś to zrobił?
      Na pewno bardziej bym się zaangażował w działalność fundacji DKMS. Obecnie przekazuje im 1% procent podatku, a wiem że to i tak za mało. Jestem honorowym krwiodawcą i dawcą narządów (raz oddawałem szpik). Mam z tego miłe wspomnienia i polecam wszystkim

      Jeśli sparzymy dupę i to nas uświadomi, żeby „nie siadać na gorącym” to nie uważasz, że warto?
      Jeśli bawisz się cały dzień na dworze w zimę, to nie ważne ile razy się wcześniej sparzysz na grzejniku i tak następnym na nim usiądziesz. Ale chyba nie o to Ci chodziło xd
      Warto uczyć się na swoich błędach, chociaż lepiej ich nie popełniać albo uczyć się na cudzych. Dlatego przeczytajcie FAQ Futbolcup

      W takim razie skąd ten strach bierze się u Ciebie?
      Miałem bardzo stresujące życie ( może dlatego od 2 lat znajduje siwe włosy na głowie) i dlatego teraz podchodzę do wszystkiego z dystansem i boje się podjąć ryzyko, chociaż bardzo lubię adrenalinę

      Skąd pomysł na taką nazwę klubu??
      Nazwę tą używałem kiedyś w rożnych grach, a że nie wszędzie można było używać polskich znaków to jest Perla Chmiel. Pierwszy człon pochodzi od nazwy najpopularniejszego piwa na Lubelszczyźnie, a drugi to część nazwy miejscowości w której się wychowałem. W sumie wyszło, że nazwa klubu to prawie nazwa tego piwa

      Mistrzostwo Ekstraklasy czy numer 1 ELO??
      Na 1 miejsce w Ello nie mam, żadnych szans więc mistrzostwo Ekstraklasy. Elita jest zbyt mocna, żebym kiedykolwiek zaatakował chociaż podium Elo.

      FC jako nałóg czy zabawa??
      Wcześniej nałóg, teraz zabawa. Kilka razy zastanawiałem się nad porzuceniem gry, a obecna aktualizacja do tego zachęca. Zobaczymy co czas przyniesie.

      Co byś powiedzial osobą ktore dopiero zaczynają swoją przygodę z Futbolcup??
      Teraz początkujący gracze mają łatwiej. Wielu mocnych graczy daje możliwość grania meczy towarzyskich poczatkującym, wystarczy popytać na chacie. Po kilku akcjach promocyjnych rynek transferowy się załamał. Obecnie jest za dużo zawodników i ceny są zbyt niskie, dzięki czemu świeżacy mogą szybko zbudować solidny skład. Ważne jest, aby dokładnie przeczytać FAQ gry, najlepiej kilka razy, żeby nie popełniać głupich błędów.

      Dziękuje za wywiad
      Na koniec chciałbym podziękować Ci GL7 za Twój wkład w Futbolcup. Z miłą chęcią śledzę projekty których jesteś twórcą.

      Warto uczyć się na swoich błędach, chociaż lepiej ich nie popełniać albo uczyć się na cudzych



      Szukamy kolejnych osób chetnych do wywiadu dlatego jeżeli chciałbyś o kims poczytać w Kawce z mleczkiem to pisz PW a ja się postaram że się tutaj znalazł :)

      Pzdr.


      Kawka z mleczkiem
      Moim kolejnym gościem był Mkkosa menago ekipy Cargovia Kargowa

      Każda kłótnia wnosi coś do związku


      GL7 >>W świecie Futbolcup jesteś menedzerem a w świecie realnym??
      Mkkosa >> Cześć! Jestem 24 letnim informatykiem i jeszcze chwilę studentem, do tego narzeczonym wspaniałej kobiety Aktualnie odkładam na mieszkanie i planuje ślub. Co do zawodu, specjalizuję się w zabezpieczeniach komputerowych, lubię też czasami coś popisać kodu. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych miejsc, próbowanie nowych smaków.

      Co w sobie lubisz?
      Jest to dość trudne pytanie chociaż nie wydaje się na początku. Lubię w sobie otwartość do ludzi i nawiązywanie nowych kontaktów, z reguły przy poznaniu osoby „klasyfikuję” go/ją jako dobrego człowieka co czasami nie jest dobrą opcją, bo wiadomo jak się ma delikatne serce to trzeba mieć … wiesz o czym mówię :P

      Czy inni też to w Tobie lubią?
      No ogół tak, aczkolwiek narzeczona uważa, że za bardzo ufam obcym, coś w tym jest.

      Czy potrafisz w tej chwili przywołać pięć sytuacji, w których byłeś smutny?
      Czy aż pięć? Częściej bywam zły lub zirytowany(praca) nie smutny ale do takich sytuacji na pewno należą kłótnie których na pewno było więcej niż pięć.

      Czy powód tego smutku ma dziś jakieś znaczenie?
      Każda kłótnia wnosi coś do związku, o ile go nie rozwali to wzmacnia, mam nadzieję, że zawsze to będzie ta druga opcja

      Czy jest rzecz, o której nie chcesz, by dowiedzieli się inni?
      Oczywiście, są to rzeczy z czasów 18-nastek gdzie się imprezowało i nie patrzyło na konsekwencje, wie o tym część osób i wolałbym żeby tak zostało.

      Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż większość ludzi?
      Tak! Coś co wiele osób powie, że to niemożliwe. Jem placki ziemniaczane z kiełbasą na słodko

      Czy byłbyś w stanie złamać prawo, by uratować kogoś Ci bliskiego?
      Jeżeli musiałbym kogoś bliskiego ratować, to znaczy, że groziłoby mu niebezpieczeństwo. Taka sytuacja rodzi tak skrajne i głębokie emocja w człowieku, że w większości przypadków jest to nieobliczalne. Wszystko zależy od tego jakie byłoby to przestępstwo, czy wpłynęło by w znaczącym stopniu na życie innych ludzi i jak bardzo bliska mi osoba byłaby zagrożona. Nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

      Jak myślisz, jak daleko idące konsekwencje byłbyś w stanie znieść za zapewnienie Twoim bliskim bezpieczeństwa?
      Ciężkie te pytania, ale akurat w tym odpowiedź jest krótka i prosta, każde.

      Jem placki ziemniaczane z kiełbasą na słodko


      Jak nie teraz to kiedy?
      Bez spiny są drugie terminy! Może jutro się za to wezmę :P

      W która stonę według ciebie idzie Futbolcup??
      Wszystkie projekty i zaangażowanie ludzi sprawia, że futbolcup się rozwija. Administracja zezwala na organizowanie eventów na które przeznacza wirtualną gotówkę oraz CR. Jednak boję się o nowych graczy bo według mnie jest ich mało i trzeba w jakiś sposób zachęcić do gry.

      Plany na dalsza kariere FC??
      Najbliższy plan to wygrać tą ekstraklasę, kapitan wichura, dawidm412 oraz mampis nie oddadzą mi jej bez walki :D A co do dalszych, to spróbować coś ugrać w najbliższej edycji LM/LE/UCL (stawiając raczej na LM) chciałbym chociaż ¼ finału No i odłożyć gotówkę na nowych grajków kiedy aktualny skład ucieknie na emeryturę :P

      Credits jako zło gry??
      Każdy gra jak uważa, czasami mnie to denerwuję, że przez to że nie płacę mam mniejsze szanse, ale to tylko gra może cierpliwie kiedyś osiągnę chociaż na 1 dzień TOP 1

      Skąd taka nazwa klubu??

      Jest to nazwa zespołu A-klasowego w którym kiedyś grałem w juniorach, przy okazji miejscowość z której pochodzę.

      W świecie Futbolcup jestes sobą??
      W każdej sytuacji się odnajduję i do każdej się w jakiś sposób dopasowuje. Udało się dopasować do futbolcup skoro dostałem zaproszenie na Kawkę, a więc tak – jestem sobą

      Najlepszy projekt na FC??
      Typów jest kilka, ale stawiam na LigęTowarzyską Wojtasa


      Dzięki za wywiad!
      Dzięki za wywiad!

      Każdy gra jak uważa, czasami mnie to denerwuję


      Szukamy kolejnych osób chetnych do wywiadu dlatego jeżeli chciałbyś o kims poczytać w Kawce z mleczkiem to pisz PW a ja się postaram że się tutaj znalazł :)

      Pzdr.


      Kawka z Mleczkiem
      Moim kolejnym gościem był torresik76 numer 357 obecnego ELO

      Każdy rządzi własnym prawem a Moderatorzy i Administracja to zawsze utrudniają


      GL 7 >> Kto kryje się pod nickiem torresik76
      torresik 76 >> Cześć jestem Damian

      W życiu prywatnym kim jesteś i czym się zajmujesz??
      Moje życie prywatne to ciągła trasa w której przemierzam swoja solówką ,codzienne powroty do domu wykorzystuje ćwicząc na siłowni oraz ostre granie w Futbolcup

      Gdybyś miał nadać swojemu życiu większe znaczenie – w jaki sposób byś to zrobił?
      Mógłbym cofnąć czas żeby zapobiec kontuzji i móc dalej grać w piłkę

      W jaki sposób mógłbyś w tym momencie zmienić czyjeś życie na lepsze?
      Starać się dać córce większe możliwości w dalszym jej życiu

      trzeba się cieszyć tym gdzie aktualnie znajduje się klub


      Czego najbardziej obawiasz się w życiu?
      Najbardziej obawiam się w życiu tego że kiedys stracę motywację

      Jaki stosunek masz do swoich decyzji które podejmowałeś do tej pory?
      Zawsze starałem się podejmować dobre decyzje aczkolwiek nie wszystkie były mądre i dobre ale do wszystkiego trzeba podchodzić z chłodną głową

      Żałujesz?
      Niczego w życiu nie trzeba żałować bo każda sytuacja czegoś uczy

      Jak przestać odkładać na później trudniejsze (lub nudniejsze) zadania?
      Trzeba starać się wszystko wykonywać systematycznie i mimo trudności nigdy się nie poddawać

      Czy jest jakaś „szansa”, na którą liczysz ze strony swojego życia?
      Powrót na boisko w roli kapitana i dalsze rozwijanie się

      W jakich momentach jesteś najbardziej zmotywowany do działania?
      W momentach kiedy jestem już blisko swojego wymarzonego celu

      Myślisz, że jest sposób, by wymuszać na samym sobie podobne sytuacje częściej?
      Warto zaznaczyć że każdego dnia warto dawać z siebie wszystko żeby na koniec swojego życia powiedzieć że było warto

      Które FC lepsze?? Stare czy obecne??
      Zdecydowanie stare, chociaż to chyba kwestia przyzwyczajenia

      Kto tak naprawde rządzi grą?? Moderatorzy których czasami jest za dużo czy Administracja, która ma nas w nosie??
      Każdy rządzi własnym prawem a Moderatorzy i Administracja to zawsze utrudniają

      Zaczynając od zera grę zmieniłbyś coś w prowadzeniu klubu??
      Zmiany by zawsze jakieś zachodziły ale trzeba się cieszyć tym gdzie aktualnie znajduje się klub

      Mistrzostwo Ekstraklasy czy Nr.1 Elo??
      Zdecydowanie Mistrzostwo Ekstraklasy iż ponieważ dzięki temu byłaby LIGA MISTRZÓW

      Dziękuje za wywiad.
      Dziękuję za wywiad i pozdrawiam wszystkich wraz z moim hejterami

      Niczego w życiu nie trzeba żałować bo każda sytuacja czegoś uczy


      Szukamy kolejnych osób chetnych do wywiadu dlatego jeżeli chciałbyś o kims poczytać w Kawce z mleczkiem to pisz PW a ja się postaram żeby się tutaj znalazł :)

      Pzdr.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      Kawka z Mleczkiem
      Moim kolejnym gosciem był Hary Kejn menedzer druzyny FC PZGW i lider BTF

      Ufam ludziom, chociaż czasem nie powinienem tego robić.


      Kim tak naprawdę jest Hary Kejn?
      HARY KEJN to student i zagorzały fan Tottenhamu.

      Czy według ciebie warto być dobrym w świecie, gdzie wszyscy dążą do szczęścia za wszelką cenę?
      Oczywiście, że tak. Trzeba pomagać innym w odnalezieniu ich szczęścia, jednak nie można zapominać o sobie. Dobro wraca ze zdwojoną siłą.

      A co dla ciebie się najbardziej liczy w obecnym świecie???
      Zaufanie i rodzina. Zawsze ceniłem sobie więzi z bliskimi i znajomymi. Ale oprócz tego cenię sobie szczerość i poczucie humoru.

      Praca jako zarobek czy czerpanie przyjemności z dodatkiem pieniężnym??
      Dla mnie praca zawsze była przyjemnością. Robię to co uwielbiam, jestem sędzią piłkarskim, jednak jest to zajęcie sezonowe, które mimo wszystko dostarcza dosyć sporych zarobków. Nawet teraz w czasie studiów pracuję z osobami pogodnymi i wesołymi, dlatego nigdy nie miałem problemu iść do pracy czy zostać dłużej.

      Jaka praca była by dla Ciebie najbardziej satysfakcjonująca?
      Planuję w przyszłości prowadzić własną działalność gospodarczą i piąć się na strzeblach kariery sędziowskiej. Jak już wspomniałem wyżej, dla mnie przede wszystkim liczy się to z kim pracuję, a nie gdzie.

      Jesteś optymistą, realistą czy pesymistą?
      Zdecydowanie optymistą. Zawsze uśmiechnięty i zadowolony z życia. W życiu nie ma czasu na smutek ani nadmierne przejmowanie się problemami.

      Zawsze ceniłem sobie więzi z bliskimi i znajomymi. Ale oprócz tego cenię sobie szczerość i poczucie humoru.


      Jak najchętniej spędzasz czas ze swoja rodzina??
      Uwielbiam weekendowe wyjazdy. Również wyjścia do restauracji czy po prostu usiąść przy piwku albo drinku i obejrzeć jakiś dobry film.

      Czy twoim zdaniem alkoholizm może być przyczyną przemocy fizycznej wobec dzieci i dorosłych w rodzinie?
      Oczywiście. Ludzie po alkoholu robią różne rzeczy. I uważam, że alkoholiz może być przyczyną zarówno przemocy fizycznej jak i psychicznej.

      Jakie są Twoje słabe strony?
      Zaufanie. Ufam ludziom, chociaż czasem nie powinienem tego robić. No i nienawidzę planować rzeczy do przodu. A powinienem.

      Co chciałbyś robić za 5 lat?
      Jak już wspomniałem wyżej, prowadzić własną działalność gospodarczą. Chciałbym również posiadać własny dom, dzieci i psa. Moim marzeniem jest Ford Focus ST, i jeżeli nie za 5 lat, to na pewno później go zakupię.

      Futbolcup jako zabawa czy nałóg??
      Zabawa. Czerpię przyjemność z grania i możliwości kontaktu z osobami. Gdyby nie BTF, zapewne już bym odpuścił grę w FC.

      Kto tak naprawdę rządzi grą?? Moderatorzy których czasami jest za dużo czy Administracja, która ma nas w nosie??
      Moim zdaniem moderatorzy mają znacznie większe wpływy i możliwości w grze, niż się wielu wydaje. Co do administracji... to właściwie sam sobie odpowiedziałeś w pytaniu :D

      Skąd się wzieła nazwa klubu??
      Pochodzę z osiedla, które nazywa się Pożegowo. PZGW to skrót naszego osiedla, jakim posługujemy się w gronie znajomych.

      Co byś zmienił w Futbolcup??
      Rynek transferowy. Promocje wyniszczały go powoli, a teraz jest prawie martwy. Ciężko sprzedać zawodników, a o kupnie za kwotę, która nie wywołuje zawrotu głowy można jedynie pomarzyć.

      Projekty userów na Forum są??
      Oczywiście, że są. Jednak nie biorę w nich raczej udziału.

      Dziękuje za wywiad.

      Czerpię przyjemność z grania i możliwości kontaktu z osobami


      Szukamy kolejnych osób chetnych do wywiadu dlatego jeżeli chciałbyś o kims poczytać w Kawce z mleczkiem to pisz PW a ja się postaram żeby się tutaj znalazł :)

      Pzdr



      Kawka z Mleczkiem
      Moim gościem był przemo98156 menedzer ”Legia warsza” i numer 38 obecnego ELO

      Pep Guardiola


      > Powiedz mi coś o sobie
      Mam na imię Przemek jestem studentem drugiego roku lotnictwa i kosmonautyki. Jak nazwa klubu sugeruje jestem kibicem Legii, a po za tym dawno temu zakochałem się w FC Barcelonie uwielbiałem patrzeć na ich styl gry i tak mi zostało.

      > Jakie są Twoje mocne strony?
      Duża wytrwałość w dążeniu do celu, cierpliwość i wewnętrzny spokój.

      > Jeśli dowiedziałbyś się, że Twoja firma działa niezgodnie z prawem, to, co byś zrobił?
      Jestem osobą, która jeśli już podejmuje się jakiegoś działania to stara się je kontrolować więc raczej nie dopuściłbym do takiego działania ewentualnie sam sprawował na nim piecze mając przy tym jakiś większy cel ;)

      zakochałem się w FC Barcelonie


      > Jakie zadania były dla Ciebie za trudne? Jak sobie poradziłeś?
      Hmm, ciężko powiedzieć raczej nie przypominam sobie takich zadań.

      > Jaka decyzja była dla Ciebie najtrudniejsze w ciągu ostatnich 2 lat? Jak doszedłeś do tej decyzji?
      To na pewno wybór kierunku studiów jak by nie patrzeć to ta decyzja wpływa w jakimś stopniu na naszą przyszłość i oddanie szpiku, bo nie wiedziałem jak zachowa się po tym mój organizm ale możliwość pomocy innej osobie wygrała.

      > Jeśli miałbyś wybrać jeden opis swojej osoby to, który byś wybrał – osobę skupiona na szczegółach, czy raczej na szerszej
      perspektywie?

      Osoba skupiona na szczegółach staram się być perfekcjonistą w tym co robię.

      > Kto był Twoim ulubionym menadżerem i dlaczego?
      Pep Guardiola jest to osobą, która gdzie by nie poszła tam zrobi rewolucje i przy okazji wyniki, a do tego jest świetnym taktykiem.

      > Powiedź mi, jaka jest różnica między dobrym a wyjątkowym.
      Osoba dobra to taka, która postępuje zgodnie z normami moralnymi i zawsze można na niej polegać, zaś wyjątkowa to tak, która jest pewnym odstępstwem od reguł, nieszablonowa, myśląca inaczej niż wszyscy.
      Dobrym może być każdy natomiast wyjątkowym są nieliczni.

      > Jakim samochodem jeździsz?
      Moją Bellą czyli Alfa Romeo :)

      > Nie ma dobrych ani złych odpowiedzi, ale jeśli teraz mógłbyś być gdzieś na świecie, to gdzie byś był?
      Włochy zdecydowanie Włochy ten kraj ma coś w sobie, wszyscy żyją tam na takim luzie na starość chciałbym kupić tam domek.

      > Co można jeszcze zrobić w Futbolcup, żeby być jeszcze lepszym??
      Przydałoby się zwiększyć ilość menadżerów i sprawić aby FC nie nudziło się za szybko nowym osobą, może stworzyć jakiś projekt tylko dla nowych graczy(ewentualnie dla kilku pierwszych lig) tak aby zachęcić ich do pozostania i dać im coś wygrać poza ligą.

      > Ile jest menago na FC z którymi się liczysz??
      Liczę się z każdym kto jest w stosunku do mnie fair.

      > Kto tak naprawde rządzi grą?? Moderatorzy których czasami jest za dużo czy Administracja, która ma nas w nosie??
      Raczej Administracja, moderatorzy pilnują aby to wszystko w miarę działało.

      > W Futbolcup chcę osiągnąć??
      Na starym FC osiągnąłem praktycznie wszystko brakuje mi tylko pierwszego miejsca w ELO (niestety byłem tylko drugi) więc to jest moim głównym celem a tak poza tym to dobra zabawa :)

      > Dziękuje za wywiad
      Również dziękuję i pozdrawiam!

      wytrwałość w dążeniu do celu

      Kawka z Mleczkiem
      Moim gościem był dzelen, jeden z czterech najważniejszych osób w grze jak i na Forum.

      Spotkanie wielu nowych fantastyczny ludzi


      GL7 >>Kim jesteś??
      dzelen >> Zwykłem człowieczkiem, który jak wielu z nas pracuje cały tydzień, żeby do czegoś ‘dojść’ i coś mieć.

      Jaka jest zazwyczaj Twoja pierwsza myśl rano?
      Dzień w dzień jedna i ta sama.. mam zawsze problemy z wstaniem rano więc tylko mam w głowie a może by tak wziąć szybki dzień urlopu? Jeżeli dojdę do wniosku, że to bez sensu kolejna myśl dlaczego nie położyłem się wcześniej spać. ;)

      Gdybyś mógł zamieszkać w dowolnym miejscu na Ziemi – gdzie by to było?
      Chyba nie mam idealnej odpowiedzi na to pytanie, nigdy o tym tak nie myślałem.
      Najważniejsze mieć swój własny kąt nie ważne, jakie jest to miejsce.


      Kim jest osoba, która najbardziej Cię inspiruje?
      Kilka lat temu jak byłem młodym prosperującym bramkarzem na poziomie ‘Ligi Okręgowej’ ,
      zawsze moim idolem był Artur Boruc i jego interwencje na linii bramkowej, lecz po szybkiej zakończonej przygodzie z piłką nie mam takiej osoby w życiu. Chodź wiem, że w wielu przypadkach trzeba słuchać starszych oraz bliskich osób, którzy chcą dla mnie jak najlepiej.

      Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela?
      Chyba nie, nie można szukać przyjaźni na siłę. To musi być jak miłość od pierwszego wejrzenia

      Gdyby został Ci dzień życia: co chciałbyś zrobić?
      Wyjechać na koniec świata? Chyba nie, zanim bym dojechał to bym umarł, szkoda czasu !
      Po prostu spędziłbym go ze swoimi najbliższymi w swoim domu.


      Najważniejsze mieć swój własny kąt


      Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela?
      Nie jest mi to oceniać, mam nadzieję, że przyjaciele których posiadam odpowiedzieliby krótko: TAK!

      Czy potrafisz opisać człowieka, którego uważasz za gorszego od siebie
      Nie, nie potrafię. Nie lubię oceniać ludzi. Nie mam do tego prawa. Każdy jest odpowiedzialny za własne swoje życie.

      Gdybyś miał wolny milion dolarów, co byś z nim zrobił?
      Chciałbym powiedzieć, że po prostu poszedłbym na drugi dzień rano do pracy i żył jakby nic się nie stało. Ale to chyba nie prawda! Mogło by mi trochę ‘zaszumieć’ w głowię. Pierwsza myśl?
      Na pewno nowy samochód, budowa dużego domu i oczywiście wyjazd na mega wakacje kilku miesięczne

      W jakich momentach jesteś najbardziej zmotywowany do działania?
      Odpowiem na podstawie gry FutbolCup, którzy wszyscy w nią gramy. Najbardziej motywuje mnie chęć zrobienia coś dla innych, zabaw, konkursów przetłumaczenia wielu rzeczy, żeby wam użytkownikom dodać coś nowego, innego żeby nie było monotonii. Mimo, że nie zawsze wszystko się podoba innym ale chcę pokazać, że jeżeli mam chwilę wolnego czasu i parę pomysłów, które dodadzą coś nowego do życia FutbolCup to zrobię to dobrze!

      Na co Twoim zdaniem szkoda czasu?
      na marudzenie, na opowiadanie jak to się ma w życiu źle, obgadywanie innych. W skrócie cieszmy się z tego co mamy i dążmy do czegoś więcej!

      Najlepsza rzecz jaka cię spotkała na Futbolcup
      Spotkanie wielu nowych fantastyczny ludzi i zawarcie nowych fajnych znajomości.

      Twój najlepszy przyjaciel na Futbolcup
      wracając do czasów starożytnych FutbolCup jest to na pewno cała grupa VIP.

      Najlepszy projekt na Forum i dlaczego
      Jest to Liga Mistrzów na forum prowadzona przez sunshaine. Jest ona dopracowana do perfekcji. Regulamin oraz zasady są bardzo dobrze i obszernie opisane. Fantastyczne nagrody plus aktualizacja wyników zawsze w tym samym czasie dniu meczów. Wielkie ukłony sun!

      Szukamy kolejnych osób chetnych do wywiadu dlatego jeżeli chciałbyś o kims poczytać w Kawce z mleczkiem to pisz PW a ja się postaram żeby się tutaj znalazł :)

      Pzdr


      Kawka z mleczkiem
      Moim pierwszym rozmówcą po tak długim rozbracie z światem FC jest bartrm czyli TOP 4 ELO

      Zapraszamy:

      "Pod wzgledem zyciowym poczynilem duze postepy"



      <GL7>Kim tak naprawdę jesteś gdy nie ukrywasz się pod nickiem w grze???

      <bartrm> nick w grze powstał banalnie. Od imienia, a dodatek "rm" od klubu, któremu na codzien kibicuje czyli Realowi Madryt.

      Czy niegdysiejszy Ty byłby zadowolony z obecnego Ciebie?

      Myślę, ze tak. Pod wzgledem zyciowym poczynilem duze postepy co do mojej przeszlosci. Prowadze swoja dzialalnosc gospodarcza co uwazam za duzy sukces w zyciu prywatnym


      Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory?

      Najważniejsza do tej pory to na pewno zeby nigdy sie nie poddawac, wyciagac wnioski, walczyc o swoje cele i pragnienia, bo to na czym nam najbardziej zalezy to swoje szczescie. Ale mysle, ze ucze sie nadal i najwazniejsze przede mna.

      Czy zdarza Ci się o TYM CZYMŚ zapomnieć w wirze codziennego życia?

      Staram się byc zawsze pozytywnie nastawiony do zycia, do ludzi i do samego siebie. Wiec roznie z tym jest, aczkolwiek zawsze jest chwila na przemyslenie tego sie robi i jakby to mozna bylo zrobic lepiej.

      Praca od rana do nocy, siedem dni w tygodniu a w garażu samochód za okrągły milion???

      Chciałoby się :) ale to tak nie działa. Może kiedyś ? kto wie :)

      Cieszyłbyś się z tego jednego, wyjątkowego dnia i znosiłbyś utratę skrzydeł czy wolałbyś w ogóle nigdy nie dostąpić okazji ich wypróbowania?

      Raczej jestem osobą, która dązy krok po kroku do czegoś. Wolę jednak żyć sobie spokojnie jak każdy normalny człowiek i nie wywyższać sie przed nikim, a przede wszystkim przed soba.

      Co byś zrobił, gdyby miało nie być jutra?

      Spedzał czas ze swoimi bliskimi.

      Bardziej Ci zależy na tym, żeby robić coś dobrego czy na tym, żeby robić coś dobrze?

      Uważam, że jak robie coś dobrze to robię coś dobrego. Zawsze dla mnie najważniejsze jest zadowolnie drugiej osoby i proste słowo "dziekuje" za coś co zrobiłem, a jesli tak jest to wiem. że jest to cos pozytywnego.

      "Raczej jestem osobą, która dązy krok po kroku do czegoś. Wolę jednak żyć sobie spokojnie"


      Gdybyś miał nadać swojemu życiu większe znaczenie – w jaki sposób byś to zrobił?

      Myśle, że wiecej czasu poświecać swoim bliskim, bo tego czasu zawsze jest mało. Ale to jest na dobrej drodze zeby zrealizowac :)


      Czy potrafisz wskazać 3 sytuacje, kiedy nie zrobiłeś czegoś, bo obawiałeś się opinii otoczenia?

      Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Ale gdyby już to raczej opinia publiczna nie robi na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia i potrafie się od tego odciać. Od takich trudnych chwil, zawsze moge liczyc na przyjaciół.

      Jakie dobre nawyki chciałbyś w sobie pielęgnować?

      To co uważam za dobre u siebie to na pewno uczciwość i mowine tego co mysle, a wiem ze niektórym sie tonie podoba bo szczerość uważają za wade, a drudzy za pozytw. Rownież to co chciałbym utrzymywać w mojej osobie to pracowitość i sumienność, bo z siedzenia nie ma nic.

      Wolałbyś być smutnym geniuszem czy radosnym przeciętniakiem?

      Zdecydowanie radosnym przeciętniakiem.

      Czy wierzysz w to, co robisz? Tylko bez abstrachowania. Konkretnie.

      Gdybym nie wierzyl to zupelnie inaczej by wszystko wygladalo. Wiec konkretnie odpowiadam, ze wierze

      Podobno czasem trzeba porozmawiać z kimś na poziomie,wtedy często pozostaje nam po prostu zwrócić się do siebie samego. Robisz coś takiego???

      Wszystkich traktuje równo i myśle, że inni podchodzą do mnie tak samo. Nie uważam się za takiego kogoś.Po prostu, po ludzku trzeba mieć odwagę rozmawiać o wszystkim z każdym. Więc dla mnie relacje ludzkie sa bardzo ważne i bardzo pielegnowane.

      Zastanów się, czy rejon czasoprzestrzeni, w której zwykle przebywasz, działa na Twoją korzyść i jak ty to widzisz.

      Zazwyczaj to co robie i gdzie przebywam staram sie zeby to w jakims dobrym stopniu działało rowniez namoją korzyśc ale to czym sie zajmuje to zadowolenie drugiej osoby jest bardzo bardzo pozytywnie odbierane przeze mnie, wiec tak to widze

      Jak trafiłeś do świata Futbolcup??

      Wciągnał mnie w te gre moj przyjaciel - boczelli z klubu Mistrz Czaniec. Ale ta historia sięga starego serwera

      Opowiedz nam jak ci sie udało być w tym miejscu Futbolcup w którym jestes.

      Szczerze musze powiedziec, ze nie myslalem o tym ze bede kiedys w takim miejsciu. Założyłem sobie ze bede po prostu cierpliwy w tym co robie, a sukces może przyjdzie sam.

      Futbolcup pokazuje nam jakim jesteś menedżerem a czy w życiu prywatnym jakieś doświadczenie ze sportem posiadasz??

      Wiadomo jak to każdy młody chłopak zaczynał swoje życie od tego, że chce zostać piłkarzem. Jak widać, nieudało sie zostać piłkarzem, lecz wspomnienia zawsze pozostaną bo w swojej małej wiosce przechodziłem szczeble żaka, trampkarza, juniora młodszego, a na końcu starszego gdzie byłem kapitanem drużyny która zrobiła awans bez porażki! Jednak przygodę z piłką musiałem
      zakonczyc przez poważną kontujze kolana gdzie miałem pozrywane wiezadała krzyzowe. Teraz tylko zostaje hala i orlik z kolegami z boiska których bardzo pozdrawiam!

      A więc to by było na tyle dziękuje za wywiad :)

      Dzieki również i pozdrawiam całę stowarzysznie WDFC!

      Szukamy kolejnych osób chetnych do wywiadu dlatego jeżeli chciałbyś o kims poczytać w Kawce z mleczkiem to pisz PW a ja się postaram żeby się tutaj znalazł :)

      Pzdr


      No i nadszedł czas na powrót :)

      Ruszamy z kopyta i rozmawiamy z NR.1 ELO!!!
      czyli z MJP :)


      A więc zaczynamy na nowo
      "Kawka z mleczkiem" zapraszam:)


      Interesuje się trochę zjawiskami pogodowymi

      <GL7>Witaj
      <MJP>Witam Serdecznie w ten Majowy wieczór.

      Na początek łatwe acz trudne pytanie Kim Jesteś?
      Mam na imię Paweł, zegar bije już 32 rok, w pracy podobnie jak w grze - jestem menadżerem [śmiech] ds logistyki. Prywatnie z partnerką, szczęśliwy Ojciec, a z pasji jestem biegnięty.

      Dokończ zdanie "W świecie FC jestem..."
      I am Legend [śmiech]. "Powrót legendy" - Tak kiedyś przywitał mnie kolega Lokario, gdy po tylu latach pojawiłem się na kanale Discord. Obecnie zaznaczyłem ponownie swoje miejsce w świecie FC. Jednak niczym się nie wyróżniam od typowego menadżera, każdy z Nas cierpliwie dąży do celu i będzie miał swoje 5 minut.

      Polska jest Polska a wiec nie może zabraknąć pytania: Morze czy Góry i dlaczego??
      Zdecydowanie góry. Góry to jedna z moich pasji. Wielogodzinna wędrówka, widoki, natura z tym się utożsamiam.

      W obecnych czasach telefon to podstawa a jak jest u ciebie i jaka dodatkową funkcje chciałbyś aby posiadał a o takiej nie słyszałeś??
      Sztuczna inteligencja połączona z moim procesorem mózgowym, która sama odpowiadałaby na męczące pytania [śmiech]

      Połowa mojego zakładu jest pochodzenia Ukraińskiego

      Jaki tekst z filmu używasz w prawdziwym życiu najczęściej?
      Hehe, często ze znajomymi rozmawiając o pracy, zwłaszcza finansach, przytaczamy tekst "8 lat podstawówki, 4 liceum, potem 5 bite studiów, dyplom z wyróżnieniem, 20 lat praktyki i o to mi płacą, jakby ktoś dał mi w mordę"

      Na jakim celu według Ciebie ludzkość skupia się niewystarczająco mocno?
      Zmian klimatycznych. Interesuje się trochę zjawiskami pogodowymi i wszystkie anomalia, które zdarzają się coraz częściej są już nie do powstrzymania. Zbyt dużo źródeł wyczerpaliśmy z Naszej planety, a w zamian oddajemy jedynie emisję CO2.

      W Fc muszę osiagnąć?
      Na starym serwerze brakowało mi numeru 1 ELO. Po powrocie - cel osiągnięty. Właściwie nic nie muszę, chcę cieszyć się grą ze znajomymi, zdrowo rywalizować.

      Słyszę BTF myślę?
      Potęga świata FC. Wielu z Nas zna historię BTF którą kształtują Ci sami ludzie wiele lat. Jedność, zaangażowanie, praca zespołowa. Mamy swoje zasady, hierarchię, która nie jest podważana. To pozwala Nam znajdować się cały czas na szczycie.

      Jeżeli mógłbyś za darmo zobaczyć dowolną budowlę na świecie, co by to było? I dlaczego nie jest to Pałac Kultury??
      Może to nie budowla, ale moim marzeniem jest wyprawa na Wielki Kanion w Ameryce.

      Jaką najdziwniejszą/najśmieszniejszą rzecz kupiłeś w swoim życiu?
      Farbę do włosów na koloniach, wróciłem z czerwonymi włosami.

      Danie jakie jadłeś a wyglądało o wiele gorzej niz smakowało??
      Tarta ze szpinakiem mojej Narzeczonej.

      Jakie wydarzenie dla Ciebie było okropne pomimo tego, że miało być wystrzałowe?
      Pamiętam gorycz o odwołaniu z powodu pandemii Mistrzostw Świata w Półmaratonie w Gdynii. Wiele miesięcy ciężkich treningów by znaleźć się na tej imprezie. Jako amator, ale z ambitnym celem rywalizacji z najlepszymi. Był to mój najbardziej sumienny okres treningów, czułem się na prawdę mocny by walczyć o czas 1:20. Czytając maila o odwołaniu imprezy nie mogłem powstrzymać łez.

      Co robisz żeby zasnąć kiedy nie chce Ci się spać?
      ZMAA z melatoniną. Nie mam problemów z zaśnięciem, kiedy przez 16h daje z siebie wszystko w pracy, w domu, na treningu, sen jest wybawieniem.

      Idealne dla Ciebie wakacje to?
      Wakacje z rodziną, z dala od zgiełku. Cisza, spokój, odrobina romantyzmu. W dzień aktywnie - coś pozwiedzać, wskoczyć do wody, ale wieczorem zdecydowania się wyciszyć.

      Jeśli musiałbyś zniknąć i zacząć swoje życie w nowym miejscu, jak chciałbyś żeby wyglądało?
      Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Nie mogę zostawić bliskich, zwłaszcza Córki która mnie potrzebuję.

      Dla kogo, ze wszystkich sił starasz się być miły?
      Dla Ukraińców w pracy. Połowa mojego zakładu jest pochodzenia Ukraińskiego. Staram się wszystko im na spokojnie tłumaczyć, wdrożyć do systemu. Zwłaszcza operacje księgowania produkcji nie należą do łatwych, ale jeśli ich tego nauczyłem, uważam to za swój sukces.

      Co było pierwsze? Jajko czy kura?
      Kura. Jajo samo się nie wysiedziała.

      A więc to wszystko dzięki za poświecony czas
      Dziękuję za kawkę, pogawędkę. Z tej strony życzę Ci również wielu ciekawych rozmów jak i powodzenia w powrocie do gry. Piona!

      I am Legend [śmiech]. "Powrót legendy"

      A więc na dzisiaj to wszystko, jeżeli masz ochotę kogoś posłuchać i zadać mu jakieś pytania dotyczące jego życia i nie tylko to pisz na PW w grze :)

      Pozdrawiam GL7