Historia rynku transferowego [ZGŁOSZONE]

    Historia rynku transferowego [ZGŁOSZONE]

    Witam, chciałbym poprzeć post miro odnośnie wprowadzenia historii rynku transferowego do gry, może rozwijając go nieco. Dziś nawet na chacie pytałem czy coś takiego istnieje. Propozycja, której sam bym oczekiwał wygląda tak, aby każdego zakupionego gracza można było potem sprawdzić, za jaką kwotę przyszedł do naszego klubu. Ma to związek z tym, że wartoby wiedzieć za ile przyszedł by później po ewentualnym wzroście siły sprzedać drożej. Na pewno byłby to ciekawy dodatek do gry ;)

    Historia powinna być prowadzona zarówno za zakupu jak i sprzedaży graczy (kogo za ile kiedyś tam sprzedaliśmy). Wartoby też sledzić historię każdego z graczy później sprzedawanych tak aby widzieć jaką aktualnie mają siłę (niekoniecznie widziec wszystkie umiejetnosci ale samą siłę).

    Jeśli stwierdzicie, że post tyczy tego samego co post maro to skasujcie. Z mojej strony tyle, myślę że dosyć rozwinąłem pomysł.

    Pozdrawiam:
    przemopucha
    Dokładnie 9 października zgłaszałem taki pomysł bezpośrednio do administratora, powiedział ze się jemu przyjrzy.
    Zwykle takie rzeczy są wprowadzane przy większych aktualizacjach więc zapewne trzeba będzie na to poczekać jeśli zdecydują się wdrożyć tą opcję w grze/
    Wstępnie miało to wyglądać podobnie do tego: (historia zawodnika miała znajdować się poniżej mojej propozycji)