Koniec sezonu a kursy pracowników - dyskusja

Koniec sezonu a kursy pracowników - dyskusja

Bonżur :) Tak czy owak możesz przeprowadzić 2 kursy w trakcie sezonu. Nie będąc przydzielonym do ligi teoretycznie nie masz sezonu. Nie masz sezonu, nie masz kursów. Nagrodą za awans jest rozgrywanie meczy na wyższym szczeblu rozgrywkowym oraz kupon uczestnictwa w turnieju PM - to też są nagrody :D
      Tylko po co masz tracić 10 dni jak juz skończyłeś sezon by móc wysłać pracownika na kurs? Skończyłem ligę wczoraj, a Ci co nie uzyskali awansu juz dzisiaj mają przydział do ligi. Zanim to nastąpi u mnie to oni zrobiąjuż wszystkim kursy i bedą mieli rozegrane 8 kolejek..

basto7 wrote:

Witam.

(Podaje przykład) Kończymy sezon 19 stycznia - przydział do 2 ligi następuje dopiero około 28 stycznia, czyli 9 dni stracone!

Dlatego moja propozycja jest następująca:
      Na drugi dzień po zakończeniu sezonu, powinna być możliwość wysłania pracowników na kurs. Taki gracz, który wywalczył awans nie dostaje żadnej nagrody, a wręcz przeciwnie traci. Myślę, że nie muszę więcej się rozpisywać bo każdy wie o co chodzi i jak miałoby to działać.

basto7 wrote:

Tylko po co masz tracić 10 dni jak juz skończyłeś sezon by móc wysłać pracownika na kurs? Skończyłem ligę wczoraj, a Ci co nie uzyskali awansu juz dzisiaj mają przydział do ligi. Zanim to nastąpi u mnie to oni zrobiąjuż wszystkim kursy i bedą mieli rozegrane 8 kolejek..

Widzisz basto....nie zgodzę się z tobą.
      Na tym polega ta gra...taktyka i przewidywanie pewnych rzeczy jest kluczowa.
      Równie dobrze mogłeś grać na utrzymanie w lidze i nie miałbyś problemu,skoro 2 liga jest narazie tylko 1.
      Miałbyś nie tylko kursy trenerów wcześniej...ale i kasę za mecze ligowe....a tak musisz czekać na przydział.
      W wywiadzie ,, Kawka z mleczkiem''
      Kawka z mleczkiem
      Napisałem o tym cytuje:
      ,,Taktyka:-)...jedni biją się o awans do I ligi....ale nie każdy może wie że dopóki nie ma tr. na 10 lvl to nie ma o co się bić...bo nawet jeśli się awansuje to trzeba będzie czekać na przydział ok miesiąca jak nie dłużej...co za tym idzie nie można wysłać trenerów na kursy...tak czy siak trzeba by jeden sezon odpuścić i grac na utrzymanie"

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      To nie narzekaj:)
      Jak będą wszystkie ligi wraz z ekstraklasą to wtedy można walczyć...a narazie to trzeba kalkulować, przewidywać....
      A żeby być najlepszy to trzeba być cierpliwym w tej grze:)
      Także bądź cierpliwy:)
      Tak było od zawsze z tymi awansami,nawet na starym Fc.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup: