Gazetka Fut Time News - dyskusje

      Cieszę się że udało mi się coś wygrać ale chyba jest błąd w obliczeniach bo wg moich obliczeń mam 7 pkt.
      Co nie zmienia faktu że i tak był to najszybszy oddany post i nie zmieni raczej miejsc w tym konkursie. :thumbup:
      Ale proszę to sprawdzić :thumbup:
      pozdrawiam




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:

      Oldboy schrieb:

      Cieszę się że udało mi się coś wygrać ale chyba jest błąd w obliczeniach bo wg moich obliczeń mam 7 pkt.
      Co nie zmienia faktu że i tak był to najszybszy oddany post i nie zmieni raczej miejsc w tym konkursie. :thumbup:
      Ale proszę to sprawdzić :thumbup:
      pozdrawiam


      Przeliczyłem jeszcze raz i nadal masz 8 pkt, dokładnie wytypowałeś wynik meczu Pomorzanin Cychry - Tuciak United Team za co otrzymałeś 3 pkt (2 pkt za dokładny wynik + 1 pkt za poprawne wskazanie zwycięzcy) :) Tak czy owak dzięki za czujność :P

      Pozdrowionka i gratulacje! :)

      Heterokrates schrieb:

      Oldboy schrieb:

      Cieszę się że udało mi się coś wygrać ale chyba jest błąd w obliczeniach bo wg moich obliczeń mam 7 pkt.
      Co nie zmienia faktu że i tak był to najszybszy oddany post i nie zmieni raczej miejsc w tym konkursie. :thumbup:
      Ale proszę to sprawdzić :thumbup:
      pozdrawiam


      Przeliczyłem jeszcze raz i nadal masz 8 pkt, dokładnie wytypowałeś wynik meczu Pomorzanin Cychry - Tuciak United Team za co otrzymałeś 3 pkt (2 pkt za dokładny wynik + 1 pkt za poprawne wskazanie zwycięzcy) :) Tak czy owak dzięki za czujność :P

      Pozdrowionka i gratulacje! :)


      A ja myślałem że tu liczy się tylko pkt za dokładny wynik :thumbsup:
      No to pięknie :thumbsup:
      Thx za odpowiedz :thumbup:




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:

      GL7 schrieb:

      Jak dla mnie wyniki tej gali to jeden wielki żart i szkoda sobie psuć nerwów na oglądanie wyników.


      Od początku Gali wszystko było do dogadania - niestety nie otrzymałem żadnej sugestii dotyczącej głosowania, czy uwag do organizacji wydarzenia.

      W większości kategorii wyniki były do przewidzenia (liczebność stowarzyszeń), stąd też dodanie do głosowania jury, tak aby choć odrobinę zmniejszyć wpływ, choć i tu (oczywiście nie w każdym przypadku) preferencje jurorów były widoczne.

      Jeśli są sugestie - nieważne czy do gali, gazetki, innych projektów - jeśli jesteśmy w stanie sami zorganizować coś bez udziału Administracji z pewnością będziemy się o to starać.

      W kategoriach, gdzie wygrały osoby z Teamu po uzgodnieniu z Administracją zostaną przydzielone dodatkowe nagrody dla najlepszych osób spoza Teamu.

      Pozdrawiam,

      woooojtaaaas

      GL7 schrieb:

      Jak dla mnie wyniki tej gali to jeden wielki żart i szkoda sobie psuć nerwów na oglądanie wyników.


      GL7 jak w większości twoich wypowiedzi na forum się zgadzam i Cię popieram to tu stanowczo muszę powiedzieć NIE!
      Jak wiadomo rządzi demokracja. Czasem lepiej, czasem gorzej, ale Ci co mają większe poparcie (sympatię, znajomości itd) wygrywają. A to głosowanie nie było uczciwe od samego początku i to było wiadomo, ale takie jest życie. Sam jak widzę wyniki Gali jestem trochę zaskoczony ( bo nie tak to powinno wglądać), ale godzę się z tym, ( Zaraz ktoś napisze że głosowałem tylko na ludzi ze swojego stowarzyszenia, ale wcale tak nie było, bo w kilku kategoriach głosowałem przeciwko moim, jak np. najlepszy zespół w FC czyli jeden z głównych wrogów: Tuciak United Team, sorry Soon ale Tuta był na najwyższym poziomie dłużej i zasłużył, mimo że z BTF).

      Może pijesz po części do objawienia roku czyli Maciejewskiego, jeśli tak to nie rozumiem tego (chociaż może się myle). Dla mnie nie powinien być nominowany w tej kategorii kmita i tornado po oni należą do Topu, bo to jedne z najlepszych drużyn (więc może dlatego nie wygrali).

      Więc nie ma co robić kwasu tylko pogodzić się z tym.
      PS1. Dla mnie projekty grupy G8 to mistrzostwo i też dziwię się że nie wygraliście w tej kategorii
      PS2. Zmarzlik wygrał z Lewandowskim dlatego że towarzystwo żużlowe (jego fani ) potrafiło się zorganizować i głosowało solidarnie, a nie dlatego że był lepszy. Co nie umniejsza zasługom obu dżentelmenom bo to wielcy sportowcy
      PS3. Nie boję się hejtu, minusujcie jeśli chcecie :) , a za każdego lajka będę szczęsliwy
      dawidm412 spoko kazdy ma swoje zdanie i dlatego tak sa potrzebne tematy dyskusyjne.

      Ja wyraziłem swoje zdanie tak jak Wojtek Kowalczyk się odezwał po gali na temat zwycięstwa Zmarzlika.

      Przyznam szczerze że ja nawet nie wiem kto to ten Maciejewski więc przyznam szczerze że nie wiem dlaczego akurat ten przykład podałeś :)

      Jestem pogodzony z wynikami ale to nie znaczy, że nie mogę wyrazić zdania o wynikach a tylko to miałem na celu :)

      Może cie zaskoczę ale ode mnie masz lajka za podjecie dyskusji i wyrażenie własnego zdania :)

      GL7 schrieb:

      Ja osobiście głosowałem na projekty Grupy G-8 z powodu iż uważam że są najlepszymi projektami na Forum i w innych kategoriach podobnie się kierowałem, moje głosy są zgodne z moim sumieniem :)


      GL7, twój głos, twoje prawo, ale mam nadzieję, że nie oczekujesz, że wszyscy będą mieć takie samo zdanie jak Ty.

      delikatnie i dyplomatycznie rzecz ujmując, twoje oświadczenie, że

      GL7 schrieb:

      Jak dla mnie wyniki tej gali to jeden wielki żart i szkoda sobie psuć nerwów na oglądanie wyników.


      było co najmniej nieeleganckie i nie na miejscu
      Gl7 narzekasz na wyniki gali, gdzie każdy mógł się wyrazić w obiektywny/subiektywny sposób (wedle uznania) i jednocześnie przyznajesz że sam głosowałeś zgodnie z subiektywnymi odczuciami (co zresztą widać po oddanych głosach) - jak dla mnie to lekka hipokryzja :D

      W niektórych kategoriach naprawdę ciężko było podjąć decyzję, kilka rezultatów osobiście mnie zaskoczyło, ale mimo to dobrze poznać opinię innych na dane tematy. Ciekawy projekt, miło było zasiąść w żyri i dzięki Woooooooooooooojtas za cierpliwość ;)
      a kto za tydzień będzie pamiętał, co kto gdzie wygrał, no może poza tymi co wygrali :)

      gala to forma zabawy i jak zabawę trzeba ją traktować z przymrużeniem oka, jedni się tym interesowali (pewnie koło setki zagłosowało), większość nawet nie słyszała:)

      przez szacunek dla tych, którzy poświęcili swój czas na organizację projektu, nie ma co za bardzo psioczyć i wylewać żali :)
      Tak czytając wszystkie odpowiedzi, które dotyczą mojej wypowiedzi to wydaje mi się że wy nie macie problemów z tym co ja pisze tylko ogólnie macie problem z moją osobą.

      Szkoda trochę że tak jestem postrzegany ale dla mnie nie ma problemu z tym bo mam to gdzieś dla mnie liczy się opinia tylko tych którzy potrafią szczerze że mną pogadać a nie wypowiedzi tych którzy próbują się przypodobać innym ale to tylko moja sugestia.

      Ja już zakończyłem dyskusje w tym temacie z resztą problemów zapraszam na moje PW.