Gazetka Fut Time News - dyskusje

Gazetka Fut Time News - dyskusje

Cześć,

temat założony z myślą o nowych pomysłach/koncepcjach do gazetki.

Co byście zmienili/ulepszyli/ kogo widzielibyście w kolejnych wywiadach?

Zapraszam do dzielenia się swoimi odczuciami.

Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana!

Dziękujemy!

Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

W imieniu całej załogi dziękujemy :thumbup: Jeśli podobały się artykuły to zapraszamy do większej dyskusji, w jakiś sposób nas to motywuje tym bardziej, że robimy to dla gry i jej rozwoju :P

Jeśli do końca miesiąca liczba wyświetleń przekroczy 1.000, w następnym numerze zastanowimy się nad konkursem (podsunę temat chłopakom) :D
      Zapraszamy!
      Może słynna gra "Pomidor"? :P
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      Panowie i Panie rozpoczynamy prace nad drugim numerem gazetki
      Bylibyśmy bardzo wdzięczni za sugestie co chcielibyście zobaczyć w drugim wydaniu gazetki
      Serdecznie zapraszamy do współpracy stowarzyszenia które chciałaby opisać swoje wewnętrzne wydarzenia bądź też opisać krótko swoje stowarzyszenie i zachęcić do dołączenia do takowego

wodnik wrote:

Może oko w oko, albo ring coś w tym stylu, dwóch managerów w ogniu pytań, tak jakby mała rywalizacja z przymrużeniem oka, ale jeszcze dokładnej koncepcji nie opracowałem hehe liczę na kreatywność redaktorów :D

Mnie osobiście się taki pomysł podoba :D Coś spróbujemy pogadać i dziękujemy wielkie za koncepcję :D Jeśli coś wymyślimy, to wpadasz w poczet hall of fame :thumbup: II numer pojawi się troszkę później - woooojtaaaas słusznie zauważył pewną rozbieżność :D

Kameleon: pomidor, coś a'la w sensie z canal plus? :D
      Na szczególną prośbę użytkownika GL7, w naszej pseudo-gazetce (jakby nie patrzeć tak jest, robimy to amatorsko dla gry :P ) i zostały skasowane artykuły odnośnie stowarzyszenia G-8 oraz ich projektów :D Jego wiadomość dotyczyła tylko Typerka G-8 - ma do tego prawo, on wraz z użytkownikiem mewą są organizatorami tego przedsięwzięcia i sam osobiście uszanowałem to zdanie ;) Ze względu na to, że nie chciałbym podpaść ogółowi, usunięty został również artykuł o turnieju G-8.

Tak czy siak, osobiście zapraszam do brania udziału w tym projekcie bo przecież warto :thumbsup:

Numery stron 5,6,7,8 zostały skasowane. Ze względu na brak czasu nie będę poprawiać po kolei każdej grafiki z numeracją strony. Niestety praca Olo96 oraz woooojtaaaas (członek G-8) na życzenie zostały skasowane, jednak szanujemy opinie każdego użytkownika. Przecież jesteśmy dorośli, a to tylko gra więc nie ma co się przedzierać :) Przepraszam, że piszę w imieniu całej redakcji, ale słowo "jak najszybciej" wymagało ode mnie konkretnych działań.

Pozdrowionka i dziękujemy za te pozytywne jak i negatywne opinie :) Dzięki nim kształtujemy przyszłe numery!

Jestem odpowiedzialny za oprawę graficzną. Zmiana numeracji wszystkich stron trochę trwa, aktualnie nie mam czasu na poprawę i nie mam dostępu do komputera na którym to robiłem. W tym tygodniu brak czasu więc chcę, żeby czytelnicy wiedzieli dlaczego 4 strony zniknęły i numery stron są nie po kolei (1,2,3,4,10,11...) - Nie wyciągam problemów a wyjaśniam sytuację. To tylko informacja - nie mam do Ciebie pretensji i tak polecam Twój projekt bez względu na wszystko :)

P.S - zdjęcie nie zostało usunięte przeze mnie. Tej sprawy więcej nie komentuje.

Zrzut z ekranu został usunięty.
      Prosimy nie zamieszczać prywatnych wiadomości, gdyż może doprowadzić to do blokady konta na forum.
      sunshaine
      Pozdrawiam Team FutbolCup

Post was edited 7 times, last by “sunshaine” ().

To, że nie chcę żeby Typerek znajdował się w gazetce nie jest czymś do ogłaszania. W tym momencie sami robicie problem z tego i wyciągacie to na zewnątrz.

P.S.1 Nie musisz ogłaszać iż wojtas jest w G-8(wydaje mi się iż większość osób o tym wie)

P.S.2 Wiedziałem, że po ostatnim wpisie zdjęcie PW zostanie usunięte

Post was edited 1 time, last by “GL7” ().

W imieniu Grupy G-8 chcę poinformować że źle się stało że te informacje zostały usunięte z gazetki.

GL podjął samodzielną decyzję.
      To są projekty Grupy G-8 i wszyscy z naszej Grupy jesteśmy za nie odpowiedzialni.

Źle się też stało że Herokrates tak szybko zareagował i nie potwierdził tych doniesień u kogoś z naszej Grupy bądź u woooojtaaaasa bo on trzyma pieczę nad waszą pracą i wtedy pewnie by te artykuły nie zniknęły.

Wiem że są pewne zażyłości między wami Panowie ale to tylko zabawa i tak do tego trzeba podejść.

Liczę jednak że w kolejnych edycjach weźmiecie projekty naszej Grupy pod uwagę. :thumbsup:
      Pozdrawiam
      Oldboy

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:

Oldboy wrote:

W imieniu Grupy G-8 chcę poinformować że źle się stało że te informacje zostały usunięte z gazetki.

GL podjął samodzielną decyzję.
      To są projekty Grupy G-8 i wszyscy z naszej Grupy jesteśmy za nie odpowiedzialni.

Źle się też stało że Herokrates tak szybko zareagował i nie potwierdził tych doniesień u kogoś z naszej Grupy bądź u woooojtaaaasa bo on trzyma pieczę nad waszą pracą i wtedy pewnie by te artykuły nie zniknęły.

Wiem że są pewne zażyłości między wami Panowie ale to tylko zabawa i tak do tego trzeba podejść.

Liczę jednak że w kolejnych edycjach weźmiecie projekty naszej Grupy pod uwagę. :thumbsup:
      Pozdrawiam
      Oldboy

Myślę, że da się to jeszcze naprawić. :)
      Oldboy porozmawiaj z Hetero i niech gazetka wróci to stanu początkowego!
      Za dużo dobrej pracy do zmarnowania przez niektórych użytkowników :cursing:

Post was edited 1 time, last by “dzelen” ().