Gazetka Fut Time News - dyskusje

      Gazetka Fut Time News - dyskusje

      Cześć,

      temat założony z myślą o nowych pomysłach/koncepcjach do gazetki.

      Co byście zmienili/ulepszyli/ kogo widzielibyście w kolejnych wywiadach?

      Zapraszam do dzielenia się swoimi odczuciami.

      Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana!

      Dziękujemy!

      Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()

      W imieniu całej załogi dziękujemy :thumbup: Jeśli podobały się artykuły to zapraszamy do większej dyskusji, w jakiś sposób nas to motywuje tym bardziej, że robimy to dla gry i jej rozwoju :P

      Jeśli do końca miesiąca liczba wyświetleń przekroczy 1.000, w następnym numerze zastanowimy się nad konkursem (podsunę temat chłopakom) :D
      Zapraszamy!
      Panowie i Panie rozpoczynamy prace nad drugim numerem gazetki
      Bylibyśmy bardzo wdzięczni za sugestie co chcielibyście zobaczyć w drugim wydaniu gazetki
      Serdecznie zapraszamy do współpracy stowarzyszenia które chciałaby opisać swoje wewnętrzne wydarzenia bądź też opisać krótko swoje stowarzyszenie i zachęcić do dołączenia do takowego

      wodnik schrieb:

      Może oko w oko, albo ring coś w tym stylu, dwóch managerów w ogniu pytań, tak jakby mała rywalizacja z przymrużeniem oka, ale jeszcze dokładnej koncepcji nie opracowałem hehe liczę na kreatywność redaktorów :D


      Mnie osobiście się taki pomysł podoba :D Coś spróbujemy pogadać i dziękujemy wielkie za koncepcję :D Jeśli coś wymyślimy, to wpadasz w poczet hall of fame :thumbup: II numer pojawi się troszkę później - woooojtaaaas słusznie zauważył pewną rozbieżność :D

      Kameleon: pomidor, coś a'la w sensie z canal plus? :D
      Na szczególną prośbę użytkownika GL7, w naszej pseudo-gazetce (jakby nie patrzeć tak jest, robimy to amatorsko dla gry :P ) i zostały skasowane artykuły odnośnie stowarzyszenia G-8 oraz ich projektów :D Jego wiadomość dotyczyła tylko Typerka G-8 - ma do tego prawo, on wraz z użytkownikiem mewą są organizatorami tego przedsięwzięcia i sam osobiście uszanowałem to zdanie ;) Ze względu na to, że nie chciałbym podpaść ogółowi, usunięty został również artykuł o turnieju G-8.

      Tak czy siak, osobiście zapraszam do brania udziału w tym projekcie bo przecież warto :thumbsup:

      Numery stron 5,6,7,8 zostały skasowane. Ze względu na brak czasu nie będę poprawiać po kolei każdej grafiki z numeracją strony. Niestety praca Olo96 oraz woooojtaaaas (członek G-8) na życzenie zostały skasowane, jednak szanujemy opinie każdego użytkownika. Przecież jesteśmy dorośli, a to tylko gra więc nie ma co się przedzierać :) Przepraszam, że piszę w imieniu całej redakcji, ale słowo "jak najszybciej" wymagało ode mnie konkretnych działań.

      Pozdrowionka i dziękujemy za te pozytywne jak i negatywne opinie :) Dzięki nim kształtujemy przyszłe numery!

      _____________________________________
      Jestem odpowiedzialny za oprawę graficzną. Zmiana numeracji wszystkich stron trochę trwa, aktualnie nie mam czasu na poprawę i nie mam dostępu do komputera na którym to robiłem. W tym tygodniu brak czasu więc chcę, żeby czytelnicy wiedzieli dlaczego 4 strony zniknęły i numery stron są nie po kolei (1,2,3,4,10,11...) - Nie wyciągam problemów a wyjaśniam sytuację. To tylko informacja - nie mam do Ciebie pretensji i tak polecam Twój projekt bez względu na wszystko :)

      P.S - zdjęcie nie zostało usunięte przeze mnie. Tej sprawy więcej nie komentuje.

      Zrzut z ekranu został usunięty.
      Prosimy nie zamieszczać prywatnych wiadomości, gdyż może doprowadzić to do blokady konta na forum.
      sunshaine
      Pozdrawiam Team FutbolCup

      Dieser Beitrag wurde bereits 7 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()

      To, że nie chcę żeby Typerek znajdował się w gazetce nie jest czymś do ogłaszania. W tym momencie sami robicie problem z tego i wyciągacie to na zewnątrz.

      P.S.1 Nie musisz ogłaszać iż wojtas jest w G-8(wydaje mi się iż większość osób o tym wie)

      P.S.2 Wiedziałem, że po ostatnim wpisie zdjęcie PW zostanie usunięte



      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      W imieniu Grupy G-8 chcę poinformować że źle się stało że te informacje zostały usunięte z gazetki.

      GL podjął samodzielną decyzję.
      To są projekty Grupy G-8 i wszyscy z naszej Grupy jesteśmy za nie odpowiedzialni.

      Źle się też stało że Herokrates tak szybko zareagował i nie potwierdził tych doniesień u kogoś z naszej Grupy bądź u woooojtaaaasa bo on trzyma pieczę nad waszą pracą i wtedy pewnie by te artykuły nie zniknęły.

      Wiem że są pewne zażyłości między wami Panowie ale to tylko zabawa i tak do tego trzeba podejść.

      Liczę jednak że w kolejnych edycjach weźmiecie projekty naszej Grupy pod uwagę. :thumbsup:
      Pozdrawiam
      Oldboy




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:

      Oldboy schrieb:

      W imieniu Grupy G-8 chcę poinformować że źle się stało że te informacje zostały usunięte z gazetki.

      GL podjął samodzielną decyzję.
      To są projekty Grupy G-8 i wszyscy z naszej Grupy jesteśmy za nie odpowiedzialni.

      Źle się też stało że Herokrates tak szybko zareagował i nie potwierdził tych doniesień u kogoś z naszej Grupy bądź u woooojtaaaasa bo on trzyma pieczę nad waszą pracą i wtedy pewnie by te artykuły nie zniknęły.

      Wiem że są pewne zażyłości między wami Panowie ale to tylko zabawa i tak do tego trzeba podejść.

      Liczę jednak że w kolejnych edycjach weźmiecie projekty naszej Grupy pod uwagę. :thumbsup:
      Pozdrawiam
      Oldboy


      Myślę, że da się to jeszcze naprawić. :)
      Oldboy porozmawiaj z Hetero i niech gazetka wróci to stanu początkowego!
      Za dużo dobrej pracy do zmarnowania przez niektórych użytkowników :cursing:

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „dzelen“ ()