Muzyka - czego słuchacie?

      Muzyka - czego słuchacie?

      W tym temacie możecie pochwalić się piosenkami jakimi teraz słuchacie :)

      WAŻNE! ZGODNIE Z REGULAMINEM FORUM
      1. ABSOLUTNY ZAKAZ WKLEJANIA OBCYCH LINKÓW ALBO TAKI BAN, ŻE JESZCZE WASZE WNUKI GO ODCZUJĄ!
      2. DISCO-POLO TO TEŻ MUZYKA - PROSZĘ NIE ZGŁASZAĆ PODANYCH TYTUŁÓW JAKO NIEZGODNYCH Z TEMATEM!
      3. W TYM TEMACIE MOŻNA RÓWNIEŻ PYTAĆ O MUZYKĘ, NP.

      - GRACZ A:
      ŚPIEWAŁA KOBIETA, W REFRENIE BYŁO "OOOO"

      - GRACZ B: JUSTIN BIEBER - BABY ?

      Jako gospodarz tematu poleję jako pierwszy ;) Osobiście słucham wszystkiego :) Ogólnie jestem fanem Braci Figo-Fagot i się tego nie wstydzę - mają chłopoki dystans do siebie, a Walaszka (Fagot) szanuje za całokształt twórczości i stworzenie hitów takich jak: "Sarnie żniwo", "Wściekłe pięści węża", "Kaliber 200 volt", "Sum, tak zwany olimpijczyk" czy mało znany i zapomniany "Bułgarski pościg" :) Ostatnio słucham też Romantyków lekkich obyczajów z lodziarką na czele i Nocnego kochanka ;)
      Uwielbiam starego rocka z INXS, Guns n' Roses, Aerosmith i Rolling Stones na czele ;) Z innej paczki przez moją dziewczynę zacząłem też słuchać Dawida Podsiadłego - spoko wąs, na pewno nie jedną... sceną trząsł i fajne kawałki ;) I oczywiście pewnie nie znacie, ale Dr. Albonista też jest spoko :) Polecam:
      - Męskie Granie Orkiestra 2018 (Kortez, Podsiadło, Zalewski) – Początek
      - Vigiland - Pong dance
      - Rolling Stones - Heart of stone
      - Nocny Kochanek - łatwa nie była
      - Borys LBD - jessica

      Jak widać wszystkiego po trochu. A wy czego słuchacie? :) Zapraszam do dyskusji ;)

      Dieser Beitrag wurde bereits 5 mal editiert, zuletzt von „Heterokrates“ ()

      Skoro już polane to nie może się wypienić!
      Co do muzyki! Nie jest to moja największa pasja w życiu więc słucham niemal wszystkiego (no może poza czarnym rapem i hip hopem - z wyjątkiem kilku kawałków motywacyjnych :) ). U mnie na siłce najczęściej leci chyba disco i chłopaki muszą jakoś to wytrzymać, ale zdarzają się też często kawałki typowo radiowe. A co do konkretnych utworów...
      Nieoficjalnym hymnem u mnie na siłce jest utwór Vengaboys: "Boom, booom, booom, boom", a jako dzwonek na telefonie mam już od paru ładnych lat utworek ze Shreka: Smash Mouth - All Star.
      Oczywiście czasami lubię posłuchać jakiś polskich klasyków tj. Dżemu, czy Lady Pank itp.
      Pewnie mało ambitnie, ale w sumie chodzi o to,żeby poprawiać sobie humor! :))
      Odświeżam temat z propozycją wpisywania nie tylko tego czego słuchamy (mnie łatwiej byłoby napisać czego zdecydowanie nie słucham), ale wrzucania także swoich ostatnich odkryć muzycznych :)

      Mnie ostatnio mocno wpadł w ucho kawałek Ezra Collective "More Than A Hustler" - niesamowita sekcja rytmiczna z głębokim basem i wplecione jazzujące wstawki.

      youtube.com/watch?v=TL-Aeu0YM28

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „thorrgall“ ()