Lig Ataması Konusunda Yanlışlık

Lig Ataması Konusunda Yanlışlık

Sayın Futbolcup yönetimi
      Bu sezon Tff 2.Ligi 3.sırada bitirerek bir üst lige atanmam yapılması gerekirken yine aynı Tff 2.Lige atama yapıldı bu konuda yapılan yanlışlığın düzeltilmesini ve takımımızın hak ettiği yere yani Süper Toto 1.Lige atamasının yapılmasını arz ederim saygılarımla
      Karizma United S.K
      quarizma19

quarizma19 schrieb:

Sayın Futbolcup yönetimi
      Bu sezon Tff 2.Ligi 3.sırada bitirerek bir üst lige atanmam yapılması gerekirken yine aynı Tff 2.Lige atama yapıldı bu konuda yapılan yanlışlığın düzeltilmesini ve takımımızın hak ettiği yere yani Süper Toto 1.Lige atamasının yapılmasını arz ederim saygılarımla
      Karizma United S.K
      quarizma19

Gerekli bildirimi size oyundan yaptım bir daha konu açmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum. Almanlar sizin ticket atmanızı bekliyor.

playzo.deskpro.com/tr/new-ticket

bu linkten Product olan yeri Futbolcup TR seçip aşşağıya yaşadığınız sorunu anlatırsanız gerekli işlemler başlayacaktır. oraya yazmadığınız sürece takımınıza bir işlem yapamayız.

İyi oyunlar
      Yardımların ve açıklamaların için teşekkür ederim sayın admin yanlış anlaşılma olmasın sizin özel mesajda bahsettiğinizi tam olarak anlamadığım için buradan yapıldığını sandım şimdi gönderdiğiniz link ile sorunu anlattım ve gönderdim konuya olan ilginiz ve yardımınız için teşekkür ederim
      Yaptığınız teklif için teşekkür ederim Bu sitenin sahibi Almanlar olabilir ama gerçek sahipleri bizler yani oyunu oynayanlardır ben emeğimin haksız yere gittiğini beyan ettim bu konuda haklı olduğumu sizler tarafından yapılan bir açıklama ile duyurmanızı ardından çözümü olmuyor ise bu konuda yapılan yanlışlık adına almanlar yada sizlerin özür dilemesini beklerdim daha sonra bunu maddi manevi destek verebileceğinizi söylemeniz daha hoş bir dille beyan etmeniz güzel olurdu burda emek hırsızları multi hesaplar gibi bir çok sanal hırsız varken biz arkadaşlar dostluklar edinip oyunu daha keyifli hale getirmek için uğraş verdik o almanlara selam söyleyin önemli değil kendi çabamızla kurduğumuz dostluklarla bir yerlere geliriz saygılar iyi çalışmalar

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „quarizma19“ ()

Bu arada sözlerim size özel değil yanlış anlaşılmasın sizde neticede türkiye adına adminlik yapan aracı birisiniz gerekirse oyunu bırakır herkese başarılar diler çekilirim ama bir anda harcanan emeği maddi destek ile bir cümle kurduğunuz için böyle bi tepki verdim bunu şahsınıza söyleniş olarak algılamayın

quarizma19 schrieb:

Yaptığınız teklif için teşekkür ederim Bu sitenin sahibi Almanlar olabilir ama gerçek sahipleri bizler yani oyunu oynayanlardır ben emeğimin haksız yere gittiğini beyan ettim bu konuda haklı olduğumu sizler tarafından yapılan bir açıklama ile duyurmanızı ardından çözümü olmuyor ise bu konuda yapılan yanlışlık adına almanlar yada sizlerin özür dilemesini beklerdim daha sonra bunu maddi manevi destek verebileceğinizi söylemeniz daha hoş bir dille beyan etmeniz güzel olurdu burda emek hırsızları multi hesaplar gibi bir çok sanal hırsız varken biz arkadaşlar dostluklar edinip oyunu daha keyifli hale getirmek için uğraş verdik o almanlara selam söyleyin önemli değil kendi çabamızla kurduğumuz dostluklarla bir yerlere geliriz saygılar iyi çalışmalar

Bunları yapmak onların görevi değil biz TR yetkililerin görevidir. Biz sorunu Almanlara ilettiğimizde araştırıp inceleyip çözüme kavusturmaya calıstılar ancak sürdürürülen bir lige işlem yapamacaklarını söylediler. Mağduriyetinizi gidermeyide ben düşündüm , kendi insiyatifimle karar verdim haklı olduğunuz için ve biz bu konuda bir şey yapamadığımızdan ötürü. ben zaten yeterince kibar bir dille size teklifte bulundum , yapacağımda. bu yazdıklarınız hoş olmamış.

quarizma19 schrieb:

Bu arada sözlerim size özel değil yanlış anlaşılmasın sizde neticede türkiye adına adminlik yapan aracı birisiniz gerekirse oyunu bırakır herkese başarılar diler çekilirim ama bir anda harcanan emeği maddi destek ile bir cümle kurduğunuz için böyle bi tepki verdim bunu şahsınıza söyleniş olarak algılamayın

Bu sözleriniz direk bana geliyor almanlara değil , işlem yapamadıklarını söyleyen onlar. mağduriyetinizi gidermek adına maddi destekte bulunmak isteyen benim , madem elimizden liginizle ilgili birşey gelmiyor , bizde elimizden ne geliyorsa onu yapalım dedik ama yanılmışım heralde konu oyun bırakmaya kadar geldiyse.
      Pekala ben kendi bildiğim kararı tüm kamuoyu ve buradaki arkadaşlara bırakıyorum o zaman hoş olmamış dediğiniz sözlerin tamamının arkasındayım ve ligten de oyundan da ayrılıyorum konum da haklıyım hakkımıda savunmaktan asla geri durmadım durmam da burası her ne kadar oyun platformuda olsa saygısızlık yapmadan savunmamı ve eleştirimi yaptım sözlerimin size olmadığını da ek olarak bildirdim sizin bana yapmış olduğunuz kendi insiyatifi de kabul etmiyorum şifremi ve kullanıcı adımı size yada devam etmek isteyen kulüp varsa ona devrediyorum mağdem sözlerim hoş olmamış yaptığım hoş olsun sizin gönlünüz iyi olsun futbolcup benim için burda noktalıyorum

quarizma19 schrieb:

Pekala ben kendi bildiğim kararı tüm kamuoyu ve buradaki arkadaşlara bırakıyorum o zaman hoş olmamış dediğiniz sözlerin tamamının arkasındayım ve ligten de oyundan da ayrılıyorum konum da haklıyım hakkımıda savunmaktan asla geri durmadım durmam da burası her ne kadar oyun platformuda olsa saygısızlık yapmadan savunmamı ve eleştirimi yaptım sözlerimin size olmadığını da ek olarak bildirdim sizin bana yapmış olduğunuz kendi insiyatifi de kabul etmiyorum şifremi ve kullanıcı adımı size yada devam etmek isteyen kulüp varsa ona devrediyorum mağdem sözlerim hoş olmamış yaptığım hoş olsun sizin gönlünüz iyi olsun futbolcup benim için burda noktalıyorum

Ben inanın burada haklıyı haksızı aramıyorum , Siz haklısınız zaten ben size asla haklı değilsiniz demedim. Hakkınızın yendiğini farkındayım , bunun için uğraştım çabaladım fakat almanlarda birşey yapamadı. Bende bu durumun böyle olmasını istemediğim için , yetkim gereği sizin için yapabileceğim en üst şeyi teklif ettim size. bu hem özür , hemde mağduriyetinizi gidermek adınaydı. ama siz beni yanlış anlayıp yanlış yola başvurdunuz. oyunu bırakmak bir çözüm değildir. ben burada oyuncu kazanmaya çalışırken tabi ki kaybetmek istemem fakat gidenide zorla tutamam burada hepimiz yaşını başını almış insanlarız , dediğim gibi oyuna devam edecekseniz elimden gelen her türlü desteği size sağlamaya hazırım. Gerisi size kalmış birşey , umarım iyi düşünür doğru karar verirsiniz. İyi oyunlar..
      Bana kendin hoş olmamış diyosun ama senin yazdıklarının özür anlamı taşıdığını bile daha yeni beyan ediyosun özür dilemek acizlik değil erdemliktir burda yönetici olabilirsin sonuç da aramış olabilirsin onlara bi sözüm yok ama özür dilemeyi yazmak konuşmak yanlışı düzeltmek bu yöntemle olmamalıydı uzatmanın bi anlamı yok Kongre kararı aldım adaylara bakıcam hayırlısı ne ise o olsun herkese kolay gelsin