Rozgrywki LT PL - VA liga - IV sezon

      Rozgrywki LT PL - VA liga - IV sezon




      Kolejka 1 - 01.02.2019

      Rozrzutnik Budzisław (b) : Andrus (s)
      KS Slavko : Stomil Olsztyn
      Mexico City : LKS Uście Gorlickie
      FC Właśnie (b) : RWKS Sparta
      Cebularnia (b) : ZIAJOK FC
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : CWKS Legia Warszawa (s)


      Kolejka 2 - 02.02.2019

      Mexico City : Stomil Olsztyn
      FC Właśnie (b) : LKS Uście Gorlickie
      Cebularnia (b) : RWKS Sparta
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : ZIAJOK FC
      Andrus (s) : CWKS Legia Warszawa (s)
      Rozrzutnik Budzisław (b) : KS Slavko


      Kolejka 3 - 03.02.2019

      ZIAJOK FC : Andrus (s)
      RWKS Sparta : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
      LKS Uście Gorlickie : Cebularnia (b)
      Stomil Olsztyn : FC Właśnie (b)
      KS Slavko : Mexico City
      CWKS Legia Warszawa (s) : Rozrzutnik Budzisław (b)


      Kolejka 4 - 04.02.2019

      Andrus (s) : RWKS Sparta
      CWKS Legia Warszawa (s) : ZIAJOK FC
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : LKS Uście Gorlickie
      Cebularnia (b) : Stomil Olsztyn
      FC Właśnie (b) : KS Slavko
      Rozrzutnik Budzisław (b) : Mexico City


      Kolejka 5 - 05.02.2019

      LKS Uście Gorlickie : Andrus (s)
      RWKS Sparta : CWKS Legia Warszawa (s)
      Stomil Olsztyn : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
      KS Slavko : Cebularnia (b)
      Mexico City : FC Właśnie (b)
      ZIAJOK FC : Rozrzutnik Budzisław (b)


      Kolejka 6 - 06.02.2019

      Rozrzutnik Budzisław (b) : FC Właśnie (b)
      Cebularnia (b) : Mexico City
      Andrus (s) : Stomil Olsztyn
      CWKS Legia Warszawa (s) : LKS Uście Gorlickie
      ZIAJOK FC : RWKS Sparta
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : KS Slavko


      Kolejka 7 - 07.02.2019

      RWKS Sparta : Rozrzutnik Budzisław (b)
      FC Właśnie (b) : Cebularnia (b)
      Mexico City : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
      LKS Uście Gorlickie : ZIAJOK FC
      Stomil Olsztyn : CWKS Legia Warszawa (s)
      KS Slavko : Andrus (s)


      Kolejka 8 - 08.02.2019

      Rozrzutnik Budzisław (b) : Cebularnia (b)
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : FC Właśnie (b)
      RWKS Sparta : LKS Uście Gorlickie
      ZIAJOK FC : Stomil Olsztyn
      CWKS Legia Warszawa (s) : KS Slavko
      Andrus (s) : Mexico City


      Kolejka 9 - 09.02.2019

      LKS Uście Gorlickie : Rozrzutnik Budzisław (b)
      Cebularnia (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
      Stomil Olsztyn : RWKS Sparta
      KS Slavko : ZIAJOK FC
      Mexico City : CWKS Legia Warszawa (s)
      FC Właśnie (b) : Andrus (s)


      Kolejka 10 - 10.02.2019

      Andrus (s) : Cebularnia (b)
      CWKS Legia Warszawa (s) : FC Właśnie (b)
      ZIAJOK FC : Mexico City
      RWKS Sparta : KS Slavko
      LKS Uście Gorlickie : Stomil Olsztyn
      Rozrzutnik Budzisław (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


      Kolejka 11 - 11.02.2019

      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Andrus (s)
      Cebularnia (b) : CWKS Legia Warszawa (s)
      FC Właśnie (b) : ZIAJOK FC
      Mexico City : RWKS Sparta
      KS Slavko : LKS Uście Gorlickie
      Stomil Olsztyn : Rozrzutnik Budzisław (b)


      Kolejka 12 - 12.02.2019

      Andrus (s) : Rozrzutnik Budzisław (b)
      Stomil Olsztyn : KS Slavko
      LKS Uście Gorlickie : Mexico City
      RWKS Sparta : FC Właśnie (b)
      ZIAJOK FC : Cebularnia (b)
      CWKS Legia Warszawa (s) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


      Kolejka 13 - 13.02.2019

      Stomil Olsztyn : Mexico City
      LKS Uście Gorlickie : FC Właśnie (b)
      RWKS Sparta : Cebularnia (b)
      ZIAJOK FC : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
      CWKS Legia Warszawa (s) : Andrus (s)
      KS Slavko : Rozrzutnik Budzisław (b)


      Kolejka 14 - 14.02.2019

      Andrus (s) : ZIAJOK FC
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : RWKS Sparta
      Cebularnia (b) : LKS Uście Gorlickie
      FC Właśnie (b) : Stomil Olsztyn
      Mexico City : KS Slavko
      Rozrzutnik Budzisław (b) : CWKS Legia Warszawa (s)


      Kolejka 15 - 15.02.2019

      RWKS Sparta : Andrus (s)
      ZIAJOK FC : CWKS Legia Warszawa (s)
      LKS Uście Gorlickie : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
      Stomil Olsztyn : Cebularnia (b)
      KS Slavko : FC Właśnie (b)
      Mexico City : Rozrzutnik Budzisław (b)


      Kolejka 16 - 16.02.2019

      Andrus (s) : LKS Uście Gorlickie
      CWKS Legia Warszawa (s) : RWKS Sparta
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Stomil Olsztyn
      Cebularnia (b) : KS Slavko
      FC Właśnie (b) : Mexico City
      Rozrzutnik Budzisław (b) : ZIAJOK FC


      Kolejka 17 - 17.02.2019

      FC Właśnie (b) : Rozrzutnik Budzisław (b)
      Mexico City : Cebularnia (b)
      Stomil Olsztyn : Andrus (s)
      LKS Uście Gorlickie : CWKS Legia Warszawa (s)
      RWKS Sparta : ZIAJOK FC
      KS Slavko : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


      Kolejka 18 - 18.02.2019

      Rozrzutnik Budzisław (b) : RWKS Sparta
      Cebularnia (b) : FC Właśnie (b)
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Mexico City
      ZIAJOK FC : LKS Uście Gorlickie
      CWKS Legia Warszawa (s) : Stomil Olsztyn
      Andrus (s) : KS Slavko


      Kolejka 19 - 19.02.2019

      Cebularnia (b) : Rozrzutnik Budzisław (b)
      FC Właśnie (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
      LKS Uście Gorlickie : RWKS Sparta
      Stomil Olsztyn : ZIAJOK FC
      KS Slavko : CWKS Legia Warszawa (s)
      Mexico City : Andrus (s)


      Kolejka 20 - 20.02.2019

      Rozrzutnik Budzisław (b) : LKS Uście Gorlickie
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Cebularnia (b)
      RWKS Sparta : Stomil Olsztyn
      ZIAJOK FC : KS Slavko
      CWKS Legia Warszawa (s) : Mexico City
      Andrus (s) : FC Właśnie (b)


      Kolejka 21 - 21.02.2019

      Cebularnia (b) : Andrus (s)
      FC Właśnie (b) : CWKS Legia Warszawa (s)
      Mexico City : ZIAJOK FC
      KS Slavko : RWKS Sparta
      Stomil Olsztyn : LKS Uście Gorlickie
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Rozrzutnik Budzisław (b)


      Kolejka 22 - 22.02.2019

      Andrus (s) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
      CWKS Legia Warszawa (s) : Cebularnia (b)
      ZIAJOK FC : FC Właśnie (b)
      RWKS Sparta : Mexico City
      LKS Uście Gorlickie : KS Slavko
      Rozrzutnik Budzisław (b) : Stomil Olsztyn
      Kolejka 1 - 01.02.2019

      Rozrzutnik Budzisław (b) : Andrus (s) (0:0)
      KS Slavko : Stomil Olsztyn (0:5)
      Mexico City : LKS Uście Gorlickie (2:1)
      FC Właśnie (b) : RWKS Sparta (1:0)
      Cebularnia (b) : ZIAJOK FC (0:3)
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : CWKS Legia Warszawa (s) (0:0)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 2 - 02.02.2019

      Mexico City : Stomil Olsztyn (1:1)
      FC Właśnie (b) : LKS Uście Gorlickie (3:0)
      Cebularnia (b) : RWKS Sparta (4:4)
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : ZIAJOK FC (1:3)
      Andrus (s) : CWKS Legia Warszawa (s) (1:0)
      Rozrzutnik Budzisław (b) : KS Slavko (1:0)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 3 - 03.02.2019

      ZIAJOK FC : Andrus (s) (2:0)
      RWKS Sparta : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (1:0)
      LKS Uście Gorlickie : Cebularnia (b) (0:3)
      Stomil Olsztyn : FC Właśnie (b) (1:3)
      KS Slavko : Mexico City (0:6)
      CWKS Legia Warszawa (s) : Rozrzutnik Budzisław (b) (0:2)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 4 - 04.02.2019

      Andrus (s) : RWKS Sparta (1:0)
      CWKS Legia Warszawa (s) : ZIAJOK FC (1:3)
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : LKS Uście Gorlickie (4:1)
      Cebularnia (b) : Stomil Olsztyn (1:0)
      FC Właśnie (b) : KS Slavko (5:0)
      Rozrzutnik Budzisław (b) : Mexico City (1:0)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 5 - 05.02.2019

      LKS Uście Gorlickie : Andrus (s) (0:2)
      RWKS Sparta : CWKS Legia Warszawa (s) (1:2)
      Stomil Olsztyn : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (3:3)
      KS Slavko : Cebularnia (b) (0:6)
      Mexico City : FC Właśnie (b) (0:4)
      ZIAJOK FC : Rozrzutnik Budzisław (b) (0:1)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 6 - 06.02.2019

      Rozrzutnik Budzisław (b) : FC Właśnie (b) (2:0)
      Cebularnia (b) : Mexico City (6:0)
      Andrus (s) : Stomil Olsztyn (3:4)
      CWKS Legia Warszawa (s) : LKS Uście Gorlickie (2:0)
      ZIAJOK FC : RWKS Sparta (3:1)
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : KS Slavko (6:0)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 7 - 07.02.2019

      RWKS Sparta : Rozrzutnik Budzisław (b) (0:3)
      FC Właśnie (b) : Cebularnia (b) (2:3)
      Mexico City : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (1:0)
      LKS Uście Gorlickie : ZIAJOK FC (0:3)
      Stomil Olsztyn : CWKS Legia Warszawa (s) (1:0)
      KS Slavko : Andrus (s) (0:5)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 8 - 08.02.2019

      Rozrzutnik Budzisław (b) : Cebularnia (b) (3:1)
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : FC Właśnie (b) (0:4)
      RWKS Sparta : LKS Uście Gorlickie (3:0)
      ZIAJOK FC : Stomil Olsztyn (3:0)
      CWKS Legia Warszawa (s) : KS Slavko (5:0)
      Andrus (s) : Mexico City (2:0)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 9 - 09.02.2019

      LKS Uście Gorlickie : Rozrzutnik Budzisław (b) (0:3)
      Cebularnia (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (3:0)
      Stomil Olsztyn : RWKS Sparta (0:0)
      KS Slavko : ZIAJOK FC (0:6)
      Mexico City : CWKS Legia Warszawa (s) (0:2)
      FC Właśnie (b) : Andrus (s) (0:1)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 10 - 10.02.2019

      Andrus (s) : Cebularnia (b) (0:0)
      CWKS Legia Warszawa (s) : FC Właśnie (b) (0:4)
      ZIAJOK FC : Mexico City (3:0)
      RWKS Sparta : KS Slavko (4:0)
      LKS Uście Gorlickie : Stomil Olsztyn (0:4)
      Rozrzutnik Budzisław (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (2:3)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 11 - 11.02.2019

      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Andrus (s) (1:0)
      Cebularnia (b) : CWKS Legia Warszawa (s) (3:1)
      FC Właśnie (b) : ZIAJOK FC (0:1)
      Mexico City : RWKS Sparta (0:3)
      KS Slavko : LKS Uście Gorlickie (0:5)
      Stomil Olsztyn : Rozrzutnik Budzisław (b) (1:0)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 12 - 12.02.2019

      Andrus (s) : Rozrzutnik Budzisław (b) (0:2)
      Stomil Olsztyn : KS Slavko (5:0)
      LKS Uście Gorlickie : Mexico City (2:0)
      RWKS Sparta : FC Właśnie (b) (0:2)
      ZIAJOK FC : Cebularnia (b) (1:0)
      CWKS Legia Warszawa (s) : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (2:3)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 13 - 13.02.2019

      Stomil Olsztyn : Mexico City (4:1)
      LKS Uście Gorlickie : FC Właśnie (b) (0:2)
      RWKS Sparta : Cebularnia (b) (2:1)
      ZIAJOK FC : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (3:1)
      CWKS Legia Warszawa (s) : Andrus (s) (0:1)
      KS Slavko : Rozrzutnik Budzisław (b) (0:5)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 14 - 14.02.2019

      Andrus (s) : ZIAJOK FC (0:2)
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : RWKS Sparta (2:0)
      Cebularnia (b) : LKS Uście Gorlickie (2:0)
      FC Właśnie (b) : Stomil Olsztyn (3:1)
      Mexico City : KS Slavko (5:0)
      Rozrzutnik Budzisław (b) : CWKS Legia Warszawa (s) (0:0)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 15 - 15.02.2019

      RWKS Sparta : Andrus (s) (0:0)
      ZIAJOK FC : CWKS Legia Warszawa (s) (4:0)
      LKS Uście Gorlickie : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (1:0)
      Stomil Olsztyn : Cebularnia (b) (0:0)
      KS Slavko : FC Właśnie (b) (0:5)
      Mexico City : Rozrzutnik Budzisław (b) (0:4)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 16 - 16.02.2019

      Andrus (s) : LKS Uście Gorlickie (2:1)
      CWKS Legia Warszawa (s) : RWKS Sparta (1:0)
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Stomil Olsztyn (0:1)
      Cebularnia (b) : KS Slavko (2:1)
      FC Właśnie (b) : Mexico City (5:0)
      Rozrzutnik Budzisław (b) : ZIAJOK FC (8:0)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 17 - 17.02.2019

      FC Właśnie (b) : Rozrzutnik Budzisław (b) (1:0)
      Mexico City : Cebularnia (b) (1:4)
      Stomil Olsztyn : Andrus (s) (5:4)
      LKS Uście Gorlickie : CWKS Legia Warszawa (s) (0:2)
      RWKS Sparta : ZIAJOK FC (0:2)
      KS Slavko : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (0:3)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 18 - 18.02.2019

      Rozrzutnik Budzisław (b) : RWKS Sparta (2:0)
      Cebularnia (b) : FC Właśnie (b) (0:1)
      OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Mexico City (0:0)
      ZIAJOK FC : LKS Uście Gorlickie (3:0)
      CWKS Legia Warszawa (s) : Stomil Olsztyn (1:0)
      Andrus (s) : KS Slavko (8:0)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 19 - 19.02.2019

      Cebularnia (b) : Rozrzutnik Budzisław (b) (0:0)
      FC Właśnie (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (4:0)
      LKS Uście Gorlickie : RWKS Sparta (0:0)
      Stomil Olsztyn : ZIAJOK FC (0:2)
      KS Slavko : CWKS Legia Warszawa (s) (0:4)
      Mexico City : Andrus (s) (0:1)



      *Mexico City ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).