Rozgrywki LT PL - VB liga - IV sezon

      Rozgrywki LT PL - VB liga - IV sezon




      Kolejka 1 - 01.02.2019

      KS Nowiny Wielkie (b) : ASD Taurisano Calcio (s)
      Huragan Humniska (b) : RTS Morszków (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Dreglin PRO
      Zryw Dabrowka (b) : FC WALEC Dobrodzień
      Raba Bessów (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      Michałów (b) : RKS HUWDU


      Kolejka 2 - 02.02.2019

      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : RTS Morszków (b)
      Zryw Dabrowka (b) : Dreglin PRO
      Raba Bessów (b) : FC WALEC Dobrodzień
      Michałów (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      ASD Taurisano Calcio (s) : RKS HUWDU
      KS Nowiny Wielkie (b) : Huragan Humniska (b)


      Kolejka 3 - 03.02.2019

      LZS Snajper Szalejów Górny : ASD Taurisano Calcio (s)
      FC WALEC Dobrodzień : Michałów (b)
      Dreglin PRO : Raba Bessów (b)
      RTS Morszków (b) : Zryw Dabrowka (b)
      Huragan Humniska (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
      RKS HUWDU : KS Nowiny Wielkie (b)


      Kolejka 4 - 04.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : FC WALEC Dobrodzień
      RKS HUWDU : LZS Snajper Szalejów Górny
      Michałów (b) : Dreglin PRO
      Raba Bessów (b) : RTS Morszków (b)
      Zryw Dabrowka (b) : Huragan Humniska (b)
      KS Nowiny Wielkie (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)


      Kolejka 5 - 05.02.2019

      Dreglin PRO : ASD Taurisano Calcio (s)
      FC WALEC Dobrodzień : RKS HUWDU
      RTS Morszków (b) : Michałów (b)
      Huragan Humniska (b) : Raba Bessów (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Zryw Dabrowka (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : KS Nowiny Wielkie (b)


      Kolejka 6 - 06.02.2019

      KS Nowiny Wielkie (b) : Zryw Dabrowka (b)
      Raba Bessów (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
      ASD Taurisano Calcio (s) : RTS Morszków (b)
      RKS HUWDU : Dreglin PRO
      LZS Snajper Szalejów Górny : FC WALEC Dobrodzień
      Michałów (b) : Huragan Humniska (b)


      Kolejka 7 - 07.02.2019

      FC WALEC Dobrodzień : KS Nowiny Wielkie (b)
      Zryw Dabrowka (b) : Raba Bessów (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Michałów (b)
      Dreglin PRO : LZS Snajper Szalejów Górny
      RTS Morszków (b) : RKS HUWDU
      Huragan Humniska (b) : ASD Taurisano Calcio (s)


      Kolejka 8 - 08.02.2019

      KS Nowiny Wielkie (b) : Raba Bessów (b)
      Michałów (b) : Zryw Dabrowka (b)
      FC WALEC Dobrodzień : Dreglin PRO
      LZS Snajper Szalejów Górny : RTS Morszków (b)
      RKS HUWDU : Huragan Humniska (b)
      ASD Taurisano Calcio (s) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)


      Kolejka 9 - 09.02.2019

      Dreglin PRO : KS Nowiny Wielkie (b)
      Raba Bessów (b) : Michałów (b)
      RTS Morszków (b) : FC WALEC Dobrodzień
      Huragan Humniska (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : RKS HUWDU
      Zryw Dabrowka (b) : ASD Taurisano Calcio (s)


      Kolejka 10 - 10.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : Raba Bessów (b)
      RKS HUWDU : Zryw Dabrowka (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
      FC WALEC Dobrodzień : Huragan Humniska (b)
      Dreglin PRO : RTS Morszków (b)
      KS Nowiny Wielkie (b) : Michałów (b)


      Kolejka 11 - 11.02.2019

      Michałów (b) : ASD Taurisano Calcio (s)
      Raba Bessów (b) : RKS HUWDU
      Zryw Dabrowka (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : FC WALEC Dobrodzień
      Huragan Humniska (b) : Dreglin PRO
      RTS Morszków (b) : KS Nowiny Wielkie (b)


      Kolejka 12 - 12.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : KS Nowiny Wielkie (b)
      RTS Morszków (b) : Huragan Humniska (b)
      Dreglin PRO : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
      FC WALEC Dobrodzień : Zryw Dabrowka (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Raba Bessów (b)
      RKS HUWDU : Michałów (b)


      Kolejka 13 - 13.02.2019

      RTS Morszków (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
      Dreglin PRO : Zryw Dabrowka (b)
      FC WALEC Dobrodzień : Raba Bessów (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Michałów (b)
      RKS HUWDU : ASD Taurisano Calcio (s)
      Huragan Humniska (b) : KS Nowiny Wielkie (b)


      Kolejka 14 - 14.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : LZS Snajper Szalejów Górny
      Michałów (b) : FC WALEC Dobrodzień
      Raba Bessów (b) : Dreglin PRO
      Zryw Dabrowka (b) : RTS Morszków (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Huragan Humniska (b)
      KS Nowiny Wielkie (b) : RKS HUWDU


      Kolejka 15 - 15.02.2019

      FC WALEC Dobrodzień : ASD Taurisano Calcio (s)
      LZS Snajper Szalejów Górny : RKS HUWDU
      Dreglin PRO : Michałów (b)
      RTS Morszków (b) : Raba Bessów (b)
      Huragan Humniska (b) : Zryw Dabrowka (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : KS Nowiny Wielkie (b)


      Kolejka 16 - 16.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : Dreglin PRO
      RKS HUWDU : FC WALEC Dobrodzień
      Michałów (b) : RTS Morszków (b)
      Raba Bessów (b) : Huragan Humniska (b)
      Zryw Dabrowka (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
      KS Nowiny Wielkie (b) : LZS Snajper Szalejów Górny


      Kolejka 17 - 17.02.2019

      Zryw Dabrowka (b) : KS Nowiny Wielkie (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Raba Bessów (b)
      RTS Morszków (b) : ASD Taurisano Calcio (s)
      Dreglin PRO : RKS HUWDU
      FC WALEC Dobrodzień : LZS Snajper Szalejów Górny
      Huragan Humniska (b) : Michałów (b)


      Kolejka 18 - 18.02.2019

      KS Nowiny Wielkie (b) : FC WALEC Dobrodzień
      Raba Bessów (b) : Zryw Dabrowka (b)
      Michałów (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Dreglin PRO
      RKS HUWDU : RTS Morszków (b)
      ASD Taurisano Calcio (s) : Huragan Humniska (b)


      Kolejka 19 - 19.02.2019

      Raba Bessów (b) : KS Nowiny Wielkie (b)
      Zryw Dabrowka (b) : Michałów (b)
      Dreglin PRO : FC WALEC Dobrodzień
      RTS Morszków (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      Huragan Humniska (b) : RKS HUWDU
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : ASD Taurisano Calcio (s)


      Kolejka 20 - 20.02.2019

      KS Nowiny Wielkie (b) : Dreglin PRO
      Michałów (b) : Raba Bessów (b)
      FC WALEC Dobrodzień : RTS Morszków (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Huragan Humniska (b)
      RKS HUWDU : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
      ASD Taurisano Calcio (s) : Zryw Dabrowka (b)


      Kolejka 21 - 21.02.2019

      Raba Bessów (b) : ASD Taurisano Calcio (s)
      Zryw Dabrowka (b) : RKS HUWDU
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      Huragan Humniska (b) : FC WALEC Dobrodzień
      RTS Morszków (b) : Dreglin PRO
      Michałów (b) : KS Nowiny Wielkie (b)


      Kolejka 22 - 22.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : Michałów (b)
      RKS HUWDU : Raba Bessów (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Zryw Dabrowka (b)
      FC WALEC Dobrodzień : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
      Dreglin PRO : Huragan Humniska (b)
      KS Nowiny Wielkie (b) : RTS Morszków (b)
      Kolejka 1 - 01.02.2019

      KS Nowiny Wielkie (b) : ASD Taurisano Calcio (s) (3:0)
      Huragan Humniska (b) : RTS Morszków (b) (1:0)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Dreglin PRO (3:0w/o)
      Zryw Dabrowka (b) : FC WALEC Dobrodzień (3:0)
      Raba Bessów (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (2:0)
      Michałów (b) : RKS HUWDU (3:0w/o) - wynik uwzględniony w drugiej kolejce



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 2 - 02.02.2019

      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : RTS Morszków (b) (0:3)
      Zryw Dabrowka (b) : Dreglin PRO (3:0w/o)
      Raba Bessów (b) : FC WALEC Dobrodzień (6:0)
      Michałów (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (0:4)
      ASD Taurisano Calcio (s) : RKS HUWDU (3:0w/o)
      KS Nowiny Wielkie (b) : Huragan Humniska (b) (0:0)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 3 - 03.02.2019

      LZS Snajper Szalejów Górny : ASD Taurisano Calcio (s) (3:0)
      FC WALEC Dobrodzień : Michałów (b) (0:2)
      Dreglin PRO : Raba Bessów (b) (0:3w/o)
      RTS Morszków (b) : Zryw Dabrowka (b) (4:1)
      Huragan Humniska (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (3:0)
      RKS HUWDU : KS Nowiny Wielkie (b) (0:3w/o)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 4 - 04.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : FC WALEC Dobrodzień (0:0)
      RKS HUWDU : LZS Snajper Szalejów Górny (0:3w/o)
      Michałów (b) : Dreglin PRO (3:0w/o)
      Raba Bessów (b) : RTS Morszków (b) (1:3)
      Zryw Dabrowka (b) : Huragan Humniska (b) (0:3)
      KS Nowiny Wielkie (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (1:1)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 5 - 05.02.2019

      Dreglin PRO : ASD Taurisano Calcio (s) (0:3w/o)
      FC WALEC Dobrodzień : RKS HUWDU (3:0w/o)
      RTS Morszków (b) : Michałów (b) (4:0)
      Huragan Humniska (b) : Raba Bessów (b) (3:2)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Zryw Dabrowka (b) (2:4)
      LZS Snajper Szalejów Górny : KS Nowiny Wielkie (b) (0:0)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 6 - 06.02.2019

      KS Nowiny Wielkie (b) : Zryw Dabrowka (b) ():1)
      Raba Bessów (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:1)
      ASD Taurisano Calcio (s) : RTS Morszków (b) (0:4)
      RKS HUWDU : Dreglin PRO (w/o0:0w/o)
      LZS Snajper Szalejów Górny : FC WALEC Dobrodzień (5:2)
      Michałów (b) : Huragan Humniska (b) (0:4)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 7 - 07.02.2019

      FC WALEC Dobrodzień : KS Nowiny Wielkie (b) (0:4)
      Zryw Dabrowka (b) : Raba Bessów (b) (0:1)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Michałów (b) (4:1)
      Dreglin PRO : LZS Snajper Szalejów Górny (0:3w/o)
      RTS Morszków (b) : RKS HUWDU (3:0w/o)
      Huragan Humniska (b) : ASD Taurisano Calcio (s) (4:0)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 8 - 08.02.2019

      KS Nowiny Wielkie (b) : Raba Bessów (b) (2:1)
      Michałów (b) : Zryw Dabrowka (b) (0:2)
      FC WALEC Dobrodzień : Dreglin PRO (3:0w/o)
      LZS Snajper Szalejów Górny : RTS Morszków (b) (0:2)
      RKS HUWDU : Huragan Humniska (b) (0:3w/o)
      ASD Taurisano Calcio (s) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:4)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 9 - 09.02.2019

      Dreglin PRO : KS Nowiny Wielkie (b) (0:3w/o)
      Raba Bessów (b) : Michałów (b) (5:1)
      RTS Morszków (b) : FC WALEC Dobrodzień (4:0)
      Huragan Humniska (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (3:0)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : RKS HUWDU (3:0w/o)
      Zryw Dabrowka (b) : ASD Taurisano Calcio (s) (1:0)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 10 - 10.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : Raba Bessów (b) (0:1)
      RKS HUWDU : Zryw Dabrowka (b) (0:3w/o)
      LZS Snajper Szalejów Górny : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:3w/o) - wynik uwzględniony w 13 kolejce
      FC WALEC Dobrodzień : Huragan Humniska (b) (0:4)
      Dreglin PRO : RTS Morszków (b) (0:3w/o)
      KS Nowiny Wielkie (b) : Michałów (b) (3:0)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 11 - 11.02.2019

      Michałów (b) : ASD Taurisano Calcio (s) (2:0)
      Raba Bessów (b) : RKS HUWDU (3:0w/o)
      Zryw Dabrowka (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (2:0)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : FC WALEC Dobrodzień (4:1)
      Huragan Humniska (b) : Dreglin PRO (3:0w/o)
      RTS Morszków (b) : KS Nowiny Wielkie (b) (3:0)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 12 - 12.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : KS Nowiny Wielkie (b) (0:3)
      RTS Morszków (b) : Huragan Humniska (b) (0:1)
      Dreglin PRO : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:3w/o)
      FC WALEC Dobrodzień : Zryw Dabrowka (b) (0:3)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Raba Bessów (b) (1:5)
      RKS HUWDU : Michałów (b) (0:3w/o)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 13 - 13.02.2019

      RTS Morszków (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (3:0)
      Dreglin PRO : Zryw Dabrowka (b) (0:3w/o)
      FC WALEC Dobrodzień : Raba Bessów (b) (0:5)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Michałów (b) (2:0)
      RKS HUWDU : ASD Taurisano Calcio (s) (0:3w/o)
      Huragan Humniska (b) : KS Nowiny Wielkie (b) (2:0)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 14 - 14.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : LZS Snajper Szalejów Górny (0:1)
      Michałów (b) : FC WALEC Dobrodzień (2:0)
      Raba Bessów (b) : Dreglin PRO (3:0w/o)
      Zryw Dabrowka (b) : RTS Morszków (b) (0:3)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Huragan Humniska (b) (0:3)
      KS Nowiny Wielkie (b) : RKS HUWDU (3:0w/o)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 15 - 15.02.2019

      FC WALEC Dobrodzień : ASD Taurisano Calcio (s) (4:5)
      LZS Snajper Szalejów Górny : RKS HUWDU (3:0w/o)
      Dreglin PRO : Michałów (b) (0:3w/o)
      RTS Morszków (b) : Raba Bessów (b) (2:0)
      Huragan Humniska (b) : Zryw Dabrowka (b) (3:0)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : KS Nowiny Wielkie (b) (3:3)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 16 - 16.02.2019

      ASD Taurisano Calcio (s) : Dreglin PRO (3:0w/o)
      RKS HUWDU : FC WALEC Dobrodzień (0:3w/o)
      Michałów (b) : RTS Morszków (b) (0:2)
      Raba Bessów (b) : Huragan Humniska (b) (2:1)
      Zryw Dabrowka (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (3:0)
      KS Nowiny Wielkie (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (2:0)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 17 - 17.02.2019

      Zryw Dabrowka (b) : KS Nowiny Wielkie (b) (1:0)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Raba Bessów (b) (1:0)
      RTS Morszków (b) : ASD Taurisano Calcio (s) (4:0)
      Dreglin PRO : RKS HUWDU (w/o0:0w/o)
      FC WALEC Dobrodzień : LZS Snajper Szalejów Górny (1:5)
      Huragan Humniska (b) : Michałów (b) (6:0)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 18 - 18.02.2019

      KS Nowiny Wielkie (b) : FC WALEC Dobrodzień (3:0)
      Raba Bessów (b) : Zryw Dabrowka (b) (2:0)
      Michałów (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:2)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Dreglin PRO (3:0w/o)
      RKS HUWDU : RTS Morszków (b) (0:3w/o)
      ASD Taurisano Calcio (s) : Huragan Humniska (b) (0:4)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 19 - 19.02.2019

      Raba Bessów (b) : KS Nowiny Wielkie (b) (0:0)
      Zryw Dabrowka (b) : Michałów (b) (3:0)
      Dreglin PRO : FC WALEC Dobrodzień (0:3w/o)
      RTS Morszków (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (4:0)
      Huragan Humniska (b) : RKS HUWDU (3:0w/o)
      GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : ASD Taurisano Calcio (s) (3:0)



      *Dreglin PRO ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).