Rozgrywki LT PL - VID liga - IV sezon

      Rozgrywki LT PL - VID liga - IV sezon



      Kolejka 1 - 01.02.2019

      Gäläktikös : FC Słupia Sulęczyno
      TMC Trytyt : MaxiMilan
      Klasyczny : FC KaRa KrAkOw
      HUGO : Wodnik Callander


      Kolejka 2 - 02.02.2019

      FC Słupia Sulęczyno : MaxiMilan
      FC KaRa KrAkOw : TMC Trytyt
      Wodnik Callander : Klasyczny
      Gäläktikös : HUGO


      Kolejka 3 - 03.02.2019

      HUGO : FC Słupia Sulęczyno
      MaxiMilan : FC KaRa KrAkOw
      TMC Trytyt : Wodnik Callander
      Klasyczny : Gäläktikös


      Kolejka 4 - 04.02.2019

      FC Słupia Sulęczyno : FC KaRa KrAkOw
      Wodnik Callander : MaxiMilan
      HUGO : Klasyczny
      Gäläktikös : TMC Trytyt


      Kolejka 5 - 05.02.2019

      Klasyczny : FC Słupia Sulęczyno
      FC KaRa KrAkOw : Wodnik Callander
      TMC Trytyt : HUGO
      MaxiMilan : Gäläktikös


      Kolejka 6 - 06.02.2019

      FC Słupia Sulęczyno : Wodnik Callander
      Klasyczny : TMC Trytyt
      HUGO : MaxiMilan
      Gäläktikös : FC KaRa KrAkOw


      Kolejka 7 - 07.02.2019

      TMC Trytyt : FC Słupia Sulęczyno
      MaxiMilan : Klasyczny
      FC KaRa KrAkOw : HUGO
      Wodnik Callander : Gäläktikös


      Kolejka 8 - 08.02.2019

      FC Słupia Sulęczyno : Gäläktikös
      MaxiMilan : TMC Trytyt
      FC KaRa KrAkOw : Klasyczny
      Wodnik Callander : HUGO


      Kolejka 9 - 09.02.2019

      MaxiMilan : FC Słupia Sulęczyno
      TMC Trytyt : FC KaRa KrAkOw
      Klasyczny : Wodnik Callander
      HUGO : Gäläktikös


      Kolejka 10 - 10.02.2019

      FC Słupia Sulęczyno : HUGO
      FC KaRa KrAkOw : MaxiMilan
      Wodnik Callander : TMC Trytyt
      Gäläktikös : Klasyczny


      Kolejka 11 - 11.02.2019

      FC KaRa KrAkOw : FC Słupia Sulęczyno
      MaxiMilan : Wodnik Callander
      Klasyczny : HUGO
      TMC Trytyt : Gäläktikös


      Kolejka 12 - 12.02.2019

      FC Słupia Sulęczyno : Klasyczny
      Wodnik Callander : FC KaRa KrAkOw
      HUGO : TMC Trytyt
      Gäläktikös : MaxiMilan


      Kolejka 13 - 13.02.2019

      Wodnik Callander : FC Słupia Sulęczyno
      TMC Trytyt : Klasyczny
      MaxiMilan : HUGO
      FC KaRa KrAkOw : Gäläktikös


      Kolejka 14 - 14.02.2019

      FC Słupia Sulęczyno : TMC Trytyt
      Klasyczny : MaxiMilan
      HUGO : FC KaRa KrAkOw
      Gäläktikös : Wodnik Callander