Komu kibicujecie?

      Komu kibicujecie?

      Proponuję, aby w tym temacie każdy mógł się pochwalić jakiej drużynie kibicuje!
      Napiszcie ile lat jesteście już wiernymi fanami swoich klubów? Może wiążę się z tym jakaś ciekawa historia?
      Może jakiś konkretny, pamiętny mecz? Sezon? Może po prostu brat im kibicował? A może ulubiony piłkarz?
      No właśnie! Jaki jest/był Wasz ulubiony piłkarz?

      Na dobry początek ja rozpocznę.
      Otóż od 2003 roku jestem kibicem Starej Damy, czyli Juventusu.
      A konkretnie od 14.05.2003 roku kiedy to Juve w półfinale LM wygrało 3:1 z naszpikowanym gwiazdami Realem!
      Co prawda jak może część z Was pamięta nie udało się później sięgnąć po sam puchar, po który w dramatycznych okolicznościach sięgnął Milan, ale sympatia do klubu została!
      I nawet w trudnych chwilach po degradacji nigdy nie pomyślałem, żeby móc kibicować komuś innemu :)
      A co do piłkarza to jak łatwo się domyślić po wstępie...Alex Del Piero. Chociaż inne legendy Juve z tamtego okresu jak Nedved i przede wszystkim Buffon na pewno też by się łapały.
      Osobiście już nie jestem fanem piłki nożnej, ale u mnie sprawa wyglądała tak ;)

      - W 2005 roku dostałem szalik Chelsea Londyn od wujka z Włoch. Od tamtej pory pomyślałem sobie, że skoro mam szalik to zostanę ich kibicem :thumbup: I jakoś tak do 2013-14 roku oglądałem ich mecze ;) A fajnie się składa, bo mój brat od dziecka jest fanem Manchesteru Unted, więc od czasu jak jest w miarę poczytalny, więc ok. 1996 im kibicuje do dziś :) Przestałem śledzić futbol jak mi się moje kochane The Blues rozpadło :/ Bez Lamparda, Terrego, Cecha, Ivanovicia, Drogby... No to nie to samo :/ Teraz to wszystko tylko te piniądze i piniądze... Dodatkowo darzę sympatią jeszcze BVB i Ajax Amsterdam bo to pierwsze dwa kluby o których prawdopodobnie słyszałem w życiu :P
      Po Mistrzostwach Świata 94, które oglądałem głownie z wujasem maniakiem piłki nożnej (miałem 5 lat) zacząłem kibicować Dennisowi Bergkamp'owi i jego Holandii, później zacząłem śledzić jego karierę (gazety, telegazeta, czasopisma sportowe) i jak dowiedziałem się że przeszedł z Interu do Arsenalu zacząłem głównie śledzić jego poczynania w Arsenalu telegazeta, rozgrywki europejskie puchary początki wizji TV - późniejszej cyfry plus itp i tak od mniej więcej 97 roku kibicuje Arsenalowi Londyn