Godziny GRY zagranicznych serwerów

    Godziny GRY zagranicznych serwerów

    Mam pytanko dla Graczy lub administracji co do zagranicznych serwerów...
    Na PL czas rozgrywanie meczy wygląda tak:

    Turnieje-13:00
    MT-15:00
    Liga-17:00
    Turnieje specjalne-19:00

    Ja gram jeszcze na Austrii a tam czas wygląda tak:

    Turnieje-13:00
    MT-16:00
    Liga-18:00
    Turniej specjalny-nie wiem...

    Stąd moje pytanie:
    Jak to wygląda na pozostałych serwerach???

    Dlaczego pytam??

    Jest kilka niuansów nad którymi się zastanawiam... pamiętam że na starym serwerze czasy gry wyglądały identycznie jak teraz na pl...ale wtedy nie grałem na zagranicznych serwerach i nie wiedziałem o pewnych rzeczach...
    I widzę kilka rzeczy które się różnią w Pl serwer od pozostałych...

    1.Przykład biuro prasowe:
    U nas cytuję:
    ,,Akcje uaktualniają się o godzinie 15.00.''

    Niestety jak Biuro uaktualnia się o 15:00 to w danym dniu nie ma możliwości skorzystania z tej opcji podczas mt., gdyż aktywuje się po Mt.
    Gdyby MT był rozgrywany o 16:00 wtedy można by czerpać z tego korzyści.
    2.Trening:
    Normalny trening odbywa się o 15:00
    Gdyby MT odbywał się o 16:00 każdy gracz by na tym skorzystał, gdyż w MT siła 11 mogła by wzrosnąć dzięki treningowi...a teraz można skorzystać dopiero na lidze o 17:00....ten trening na mecz o 15:00 jest nieuwzględniany.

    3.Trening specjalny za credits:
    Kolejna rzecz która nie przynosi wymiernego efektu jeśli skorzystamy o 15:00.
    Ten trening najwcześniej zostanie aktywowany na Ligę o 17:00.
    Później turniej specjalny o 19:00.
    Gdyby MT odbywał się o 16:00 tak jak na Austrii to wtedy ten trening przyniósł korzyści i na Mt i ligę i Turka specjalnego.
    Niestety nie można tego powiedzieć o pl serwerze.

    Dlaczego polski serwer różni się aż tak od pozostałych jeśli chodzi o czas rozgrywania meczy??
    Nie znam szczegółów ale pozostałe serwery ewidentnie czerpią z tych 3 pkt o których pisałem korzyści a nasz straty.

    Wiem że trening na Austrii odbywa się o 10:00 i 15:00 więc oni na tym korzystają.

    Chętnie bym wysłuchał kogoś z administracji co o tym myśli i dlaczego tak jest:)

    Proszę o połączenie postów:
    Piszę z telefonu i mi zdublowało.




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:
    Witaj @Oldboy,
    Bardzo dobrze, że zainteresowałeś się tym tematem. Trafione w punkt.
    Te małe 'przywileje' z których nie mogliśmy do końca skorzystać zostały rozwiązane godzinami na innych serwerach i zapomniane
    przez brak aktywnego Polskiego serwera.
    Postaramy się to poprawić i mam nadzieję, że będzie to już zmienione podczas zbliżającej się coraz większymi krokami 'Aktualizacji'.

    Pozdrawiam